Ο Γιώργος Σαββίδης «κτύπησε» όπως συνηθίζει: μέσα από τα social media. Με ανάρτησή του στο instagram πήρε θέση για τις τιμωρίες με αφαιρέσεις βαθμών, αλλά και το πρόβλημα της βίας στα ελληνικά γήπεδα.
![Σαββίδης: «Οι βαθμοί μέσα στα γήπεδα»](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2018/10/4563884-3.jpg)
Ο Γιώργος Σαββίδης «κτύπησε» όπως συνηθίζει: μέσα από τα social media. Με ανάρτησή του στο instagram πήρε θέση για τις τιμωρίες με αφαιρέσεις βαθμών, αλλά και το πρόβλημα της βίας στα ελληνικά γήπεδα.