Διασυρμός στην μπάλα, διασυρμός και στη συμπεριφορά. Δεν έφθανε η τραγική εικόνα εντός του τερέν, ήρθε και η άθλια εικόνα στις εξέδρες για να συμπληρώσει την απογοήτευση των Ελλήνων, φιλάθλων και μη, το βράδυ του Σαββάτου.
![Ήττα και στην εξέδρα από ανεγκέφαλους](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2007/03/3300065.jpg)
Διασυρμός στην μπάλα, διασυρμός και στη συμπεριφορά. Δεν έφθανε η τραγική εικόνα εντός του τερέν, ήρθε και η άθλια εικόνα στις εξέδρες για να συμπληρώσει την απογοήτευση των Ελλήνων, φιλάθλων και μη, το βράδυ του Σαββάτου.