Το «Σκορ 4» (μεταφέρθηκαν 5.633.600 δρχ.) περιλαμβάνει την 5η, 6η, 7η και
8η ιπποδρομία, ενώ το «Σκορ 6» (μεταφέρθηκαν 10.160.400 δρχ.) περιλαμβάνει την
3η, 4η, 5η, 6η, 7η και 8η κούρσα.


1η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 3.00, 1.000 μέτρα


1. ΑΙΘΕΡΙΑ 58 Δημητσάνης 2


2. ΑΙΘΕΡ. ΥΠΑΡΞΗ 58 Νικολαΐδης 1


3. ΒΑΣΙΑ ΦΟΥΣΚ 58 Μπάμπης 7


4. ΓΚΟΛ. ΚΟΥΗΝ 58 Ζευγώλης 4


5. ΔΗΛΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 58 Αντώνης 5


6. ΗΛΕΚΤΡΑ 58 Σταύρου 8


7. ΙΘΩΜΗ ΦΑΣΤ 58 Νίκος 9


8. ΚΑΪΝΤ ΓΟΥΕΪ 58 Ντίνος 6


9. ΛΑΟΔΙΚΗ 58 Χατζηγεωργ. 3


­ Υπόδ.: ΗΛΕΚΤΡΑ - ΙΘΩΜΗ ΦΑΣΤ (Γκόλντεν Κουήν).


2η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 3.30, 1.000 μέτρα


1. ΛΑΒΔΑ 58 Μπάμπης 4


2. ΛΙΝΔΟΣ 58 Δημητσάνης 6


3. ΜΙΣ ΙΩΑΝΝΑ 58 Σταύρου 5


4. ΠΕΠΕΡ 58 Ξυνός 1


5. ΤΑΤΙΑΝΑ 58 Ντίνος 2


6. ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ 58 Νίκος 3


­ Υπόδ.: ΜΙΣ ΙΩΑΝΝΑ - ΛΑΒΔΑ (Πέπερ).


3η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 4.00, 1.000 μέτρα


1. ΛΕΥΚΟΘΕΑ 58 Μπάκος 9


2. ΜΑΪΑΜΙ ΒΑΪΣ 58 Φίλιππος 4


3. ΜΙ ΑΜΟΡ ΡΟΥΛΑ 58 Δάλαρης 7


4. ΜΠΙ Ε ΠΡΙΝΣΕΣ 58 Δημητσάνης 2


5. ΜΠΙΟΥΤΥ ΜΠΕΫ 58 Ντίνος 1


6. ΝΤΟΝΑ ΛΙΝΑ 58 Κουτσοπέτρ. 3


7. ΠΡΙΝΣΕΣ ΤΙΝΑ 58 Μπάμπης 6


8. ΡΟΥΑΓ. ΚΟΪΝ 58 Νίκος 8


9. ΧΑΡΙΣΜΑΤΙΚΗ 58 Νικολαΐδης 5


­ Υπόδ.: ΝΤΟΝΑΛΙΝΑ - ΜΠΙ Ε ΠΡΙΝΣ (Μπιούτυ Μπέυ).


4η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 4.30, 1.400 μέτρα


1. ΑΪΡΟΝ ΠΡΙΝΣΕΣ 58 Πακίδης 10


2. ΓΙΑΝΓΚ ΒΑΣΙΑ 58 Γεωργίου 7


3. ΓΟΗΤΕΥΤ. ΤΕΡΖ 58 Ζευγώλης 1


4. ΔΙΑΜΑΧΗ 58 Χατζημίμης 6


5. ΚΕΡΚΥΡΑΙΑ 58 Κουτσοπέτρ. 3


6. Λ. ΔΕΣΠΟΙΝΑ 58 Δάλαρης 9


7. ΛΕΪΝΤΥ ΝΙΟΒΗ 56,5 Σταυρινός 8


8. ΝΤΟΛΦΙΝ 58 Μπάμπης 2


9. ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 58 Νίκος 4


10. ΣΗ ΣΕΛ 58 Ντίνος 5


­ Υπόδ.: ΑΪΡΟΝ ΠΡΙΝΣΕΣ - ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (Ση Σελ).


5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.00, 1.400 μέτρα


1. ΔΙΟΔΩΡΟΣ 58 Δημητσάνης 5


2. ΤΖΟΒΙΑΛ ΓΟΥΕΪ 58 Φίλιππος 7


3. ΑΠΑΡΑΒ. ΟΡΟΣ 54 Νικολαΐδης 4


4. ΚΑΛΒΟΣ 50,5 Δάλαρης 3


5. ΚΑΣΤΩΡ 50 Σγούρος 1


6. ΚΟΥΜΑΝΤΑΝΟΣ 50 Γεωργίου 6


7. ΜΑΤΖΕΣΤ. ΚΟΪΝ 51,5 Μανώλης 8


8. ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 50 Αντώνης 2


­ Υπόδ.: ΔΙΟΔΩΡΟΣ - ΚΑΛΒΟΣ (Απαράβ. Όρος).


6η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.30, 1.400 μέτρα


1. ΑΜΑΡΤΩΛΗ 58 Νίκος 5


2. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ 58 Χαράλαμπ. 7


3. ΔΙΑΚΡΙΣΙΣ 58 Ντίνος 3


4. ΚΑΛΥΔΩΝ 58 Κουτσοπέτρ. 6


5. ΚΑΡΜ. ΛΑ ΜΠΕΛ 54,5 Χαλιάσος 4


6. ΚΛΥΤΑΙΜΝΗΣΤΡΑ 58 Δημητσάνης 2


7. ΛΕΪΝΤΥ ΗΡΩ 58 Δάλαρης 1


­ Υπόδ.: ΑΜΑΡΤΩΛΗ - ΚΛΥΤΑΙΜΝΗΣΤΡΑ (Λ. Ηρώ).


7η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.00, 1.400 μέτρα


1. ΔΕΞΑΜΕΝΗ 58 Ντίνος 3


2. ΚΡΙΣΣΑ 58 Σταύρου 8


3. ΛΕΪΝΤΥ ΛΥΓΙΑ 58 Μπάμπης 4


4. ΛΕΪΝΤΥ ΠΕΡΣΑ 58 Δάλαρης 7


5. ΤΑΤΑΥΛΙΑΝΗ 58 Νίκος 1


6. ΤΖΟΥΕΛ ΓΟΥΕΪ 58 Φίλιππος 6


7. ΩΜΕΓΑ 58 Δημητσάνης 5


8. ΩΡΑΙΑ 58 Μπάκος 2


­ Υπόδ.: ΤΖΟΥΕΛ ΓΟΥΕΪ - ΩΜΕΓΑ (Ωραία).


8η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.30, 1.400 μέτρα


1. ΔΙΨΑ 58 Φίλιππος 1


2. ΔΥΝΑΤΗ 58 Ντίνος 8


3. ΛΕΪΝ. ΚΟΡΙΝΑ 58 Σταύρου 4


4. ΛΕΪΝΤΥ ΜΑΡΘΑ 58 Μπάμπης 2


5. ΛΕΥΘΕΡΙΑ 58 Δημητσάνης 7


6. ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ 58 Ζευγώλης 6


7. ΤΟΛ ΓΚΕΡΛ 58 Νίκος 5


8. ΩΡΕΟΣ 58 Νικολαΐδης 3


­ Υπόδ.: ΔΙΨΑ - ΛΕΥΘΕΡΙΑ (Δυνατή).


9η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 7.00, 1.400 μέτρα


1. ΒΟΝΟΡΤΑΣ 58 Δάλαρης 4


2. ΓΕΝΑΡΧΗΣ 58 Νίκος 7


3. ΓΙΟΥΤΣ. ΤΕΡΖ 58 Κουτσοπέτρ. 6


4. ΔΑΜΩΝ 58 Ζευγώλης 8


5. ΔΟΛΙΟΣ 58 Δημητσάνης 3


6. ΡΟΥΑΓΙΑΛ ΤΕΟ 58 Χατζημίμης 2


7. ΤΖΟΫΦ. ΓΟΥΕΪ 58 Ντίνος 1


8. ΧΑΤΖΗΒΑΤΗΣ 58 Μπάμπης 5


­ Υπόδ.: ΒΟΝΟΡΤΑΣ - ΤΖΟΫΦΟΥΛ ΓΟΥΕΪ (Γιούτσος Τερζ).


­ Δύο αουτσάιντερς: ΧΑΡΙΣΜΑΤΙΚΗ (3η) - ΛΕΪΝΤΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (4η).

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από