Ο Μίλος Ντέλετιτς ήταν μια από τις μεταγραφές της ΑΕΚ από την εγχώρια αγορά. Η εξαιρετική του περσινή σεζόν με τη Λάρισα (6 γκολ/4 ασίστ σε 26 συμμετοχές) έδωσε το… διαβατήριο στον 25χρονο σέρβο ακραίο για το επόμενο επίπεδο και την ΑΕΚ.
![Στα χέρια του Ντέλετιτς το μέλλον του στην ΑΕΚ](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/08/deletits.jpg)
Ο Μίλος Ντέλετιτς ήταν μια από τις μεταγραφές της ΑΕΚ από την εγχώρια αγορά. Η εξαιρετική του περσινή σεζόν με τη Λάρισα (6 γκολ/4 ασίστ σε 26 συμμετοχές) έδωσε το… διαβατήριο στον 25χρονο σέρβο ακραίο για το επόμενο επίπεδο και την ΑΕΚ.