Προσωπικά δεν μου κάνει την παραμικρή εντύπωση αυτό που γίνεται με τα εισιτήρια του ντέρμπι της 7ης αγωνιστικής με τον ΠΑΟΚ στο Κλεάνθης Βικελίδης. Το sold out , μάλιστα, είναι θέμα ωρών ή ημερών, πριν ανακοινωθεί και επίσημα από την ΠΑΕ Άρης.
![Σας έπιασε ο πόνος](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2018/10/YUNES-PACO-HERRERA-ARIS-1.jpg)
Προσωπικά δεν μου κάνει την παραμικρή εντύπωση αυτό που γίνεται με τα εισιτήρια του ντέρμπι της 7ης αγωνιστικής με τον ΠΑΟΚ στο Κλεάνθης Βικελίδης. Το sold out , μάλιστα, είναι θέμα ωρών ή ημερών, πριν ανακοινωθεί και επίσημα από την ΠΑΕ Άρης.