Καλές εντυπώσεις για ένα ημίχρονο άφησαν ο Λεβαδειακός και ο Ατρόμητος στο μεταξύ τους φιλικό. Οι φιλοξενούμενοι νίκησαν με 2-1, ανατρέποντας την εις βάρος τους κατάσταση από το γκολ που σημείωσε ο Μανωλάς με προβολή στο 45'. Νεανική σύνθεση παρέταξε στο πρώτο ημίχρονο ο Λεβαδειακός και όπως επισήμανε ο Τάκης Λεμονής οι επιλογές του ανταποκρίθηκαν. Στο δεύτερο ημίχρονο, με την προθήκη του Μπρίτο, ο Ατρόμητος βελτιώθηκε, πήρε τον έλεγχο του αγώνα και ανέτρεψε το σκορ με γκολ του Ούμπιντες στο 53' και του Καραμάνου στο 91'. Ο Παράσχος κατέγραψε στα αδύνατα σημεία της ομάδας του το χρονικό σημείο του γκολ του Λεβαδειακού.
Ακολουθήστε τα ΝΕΑ στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στα ΝΕΑ