Στις σημερινές ιπποδρομίες θα διεξαχθεί κανονικά «Σκορ Γκανιάν 9». Το «Σκορ
Γκανιάν 6» περιλαμβάνει τη 2η, 3η, 4η, 5η, 6η και 7η ιπποδρομία, ενώ το «Σκορ
Γκανιάν 4» περιλαμβάνει την 6η, 7η, 8η και 9η ιπποδρομία.


1η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.000 μ. (15.00)


1. ΑΛΤΕΡΝΑΤΙΒΑ 58 Μερσινιάς Γ. 1


2. ΑΜΒΡΑΚΙΑ 58 Τσαφούρος 9


3. ΚΑΣΣΑΒΑ 58 Νικολαΐδης 8


4. Λ. ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ 54,5 Μιχαηλίδης 3


5. ΜΑΡΑΘ. ΣΑΜΙΤ 58 Σωτηρόπ/λος 2


6. ΜΥΩΔΗΣ 58 Χάλαρης 7


7. ΝΑΤΑΣΑ ΤΕΡΖ 58 Κεράτσας Π. 4


8. ΠΥΘΙΑ ΓΟΥΕΪ 58 Ξυνός 6


9. ΣΜΑΡΑΓΔ. ΒΡΟΧΗ 58 Νίκος 5


Υπόδ.: ΜΥΩΔΗΣ, ΜΑΡΑΘΩΝ ΣΑΜΙΤ, ΝΑΤΑΣΑ ΤΕΡΖ


2η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.000 μ. (15.30)


1. ΩΡΑΙΑ ΜΙΝΑ 56,5 Μιχαηλίδης 6


2. ΓΟΥΜ. ΙΝ ΛΟΒ 58 Ξυνός 4


3. ΠΡΙΝΣ. ΤΖΩΡΤΖΙΑ 56 Λάος 7


4. ΣΕΚΡ. ΚΟΥΗΝ 55,5 Κεράτσας Π. 5


5. ΟΛΥΜΠ/ΚΑΡΑ Μ. 55 Νικολαΐδης 3


6. ΚΟΡΣΙΚΗ 54,5 Μανώλης 13


7. ΣΟΥΠ. ΩΡ. ΕΛΕΝΗ 54,5 Μερσινιάς Γ. 11


8. ΩΡΑΙΑ ΙΘΑΚΗ 53 Εντιόν 9


9. ΙΡΕΝ 54 Χαραλάμπ. 1


10. ΣΑΡΩΝΙΚ ΝΤΙΒΑ 54 Αντώνης 10


11. ΜΕΛΙΝΑΚΙ 53,5 Χαλιάσος 12


12. ΝΙΚΟΥΛΑ 52 Μπαρούτας 8


13. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 51 Καλλόνη 2


Υπόδ.: ΣΟΥΠ. ΩΡ. ΕΛΕΝΗ, ΣΕΚΡ. ΚΟΥΗΝ,
ΓΟΥΜ. ΙΝ ΛΟΒ


3η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.000 μ. (16.00)


1. ΟΡΤΥΓΙΑ 60 Αργύρης 2


2. ΟΙΝΩ 56,5 Ξυνός 3


3. ΓΚΛΟΡΙΑ 52,5 Βγαγκές 4


4. ΣΤΡΑΪΚ ΠΡΑΪΣ 55 Κεράτσας Π. 8


5. ΓΚΟΪΝ. ΛΟΥΪΖΑ 54,5 Τσεργάς 7


6. ΜΠΙΛΑ 54,5 Χαλιάσος 9


7. ΜΑΙΡΟΥΛΑ 53,5 Μανώλης 6


8. ΧΑΡΤΟΡΙΧΤΡΑ 51,5 Μπαρούτας 1


9. ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΑΡΙΑ 52,5 Αντώνης 5


Υπόδ.: ΣΤΡΑΪΚ ΠΡΑΪΣ, ΜΠΙΛΑ, ΟΙΝΩ


4η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.200 μ. (16.30)


1. ΕΛΙΖΑ ΤΖΟΥΝ. 58 Λάος 8


2. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΡΖ 58 Κεράτσας Π. 3


3. ΠΙΟΥΑΡ ΓΟΥΕΪ 58 Νίκος 4


4. ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ 58 Λαζαρίδης 5


5. ΠΥΓΟΛΑΜΠΙΔΑ 58 Σωτηρόπ/λος 2


6. ΣΑΪΛΕΝΤ ΣΙΛΙΚΑ 58 Φίλιππος 1


7. ΣΙΝΓΚΣΗΡ 58 Χάλαρης 7


8. ΣΠΙΘΑ 58 Τσεργάς 6


9. ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΕΡΖ 58 Νικολαΐδης 9


Υπόδ.: ΚΑΤΕΡ. ΤΕΡΖ, ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ, ΠΥΓΟΛΑΜΠΙΔΑ


5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.200 μ. (17.00)


1. ΡΕΝΤ ΜΟΥΝ 60 Λάος 8


2. ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΜΙΑ 59,5 Φίλιππος 7


3. ΑΜΕΛ 58,5 Κεράτσας Π. 2


4. Μ. ΧΑΡΤΜΠΗΤ 58 Νίκος 5


5. ΜΕΔΟΥΣΑ 57,5 Αργύρης 6


6. ΥΨ. ΚΟΙΝΩΝΙΑ 57 Κουτσοπέτρ. 3


7. ΟΠΕΡΑ ΓΟΥΕΪ 55,5 Ντίνος 1


8. ΟΡΙΕΝΤΑΛ ΓΟΥΕΪ 54,5 Ξυνός 4


Υπόδ.: ΜΑΟΥΝΤ. ΧΑΡΤΜΠΗΤ, ΟΡΙΕΝΤΑΛ Γ., ΡΕΝΤ ΜΟΥΝ


6η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.200 μ. (17.30)


1. ΚΟΜΜΑΝΤ. ΤΕΡΖ 60 Νικολαΐδης 6


2. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΕΡΖ 59,5 Κεράτσας Π. 5


3. ΣΠΕΪΣ ΚΙΝΓΚ 55,5 Κουτσουβέλ. 7


4. ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ 57 Αντώνης 2


5. ΝΕΜΠΟΥΛΟΥΣ Γ. 57 Ξυνός 1


6. ΠΑΣΙΦΙΚ ΣΤΟΡΜ 55,5 Χάλαρης 4


7. ΠΛΟΥΤΩΝ 55,5 Λάος 3


8. ΞΑΝΘΟΣ 55 Παπαδόπουλ. 8


9. ΤΡΕΪΛ ΠΛΕΖΟΥΡ 54 Λαζαρίδης 9


Υπόδ.: ΤΡΕΪΛ ΠΛΕΖΟΥΡ, ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ, ΠΑΣΙΦ. ΣΤΟΡΜ


7η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.400 μ. (18.00)


1. ΔΙΧΡΩΜΟΣ 63 Ντίνος 8


2. ΓΟΡΔΙΟΣ 59,5 Κουτσοπέτρ. 7


3. ΚΑΤΣΑΡΟΣ 57 Νικολαΐδης 4


4. ΜΠΕΛΛΟ ΠΗΤΕΡ 56,5 Λάος 6


5. ΝΕΣΤΩΡ 53 Αλέξανδρος 3


6. ΑΓΡ. ΦΡΟΥΡΟΣ 50 Χαραλάμπ. 2


7. ΑΠΙΘ. ΜΑΡΙΟΣ 48,5 Ντίνα 1


8. ΓΑΛΕΡΙΟΣ 49 Χάλαρης 5


Υπόδ.: ΓΑΛΕΡΙΟΣ, ΓΟΡΔΙΟΣ, ΜΠΕΛΛΟ ΠΗΤΕΡ


8η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.200 μ. (18.30)


1. ΘΡΑΥΣΙΣ 60 Ντίνος 7


2. ΑΣΤΡΑΠΟΓ/ΝΟΣ 59,5 Μερσινιάς Γ. 5


3. ΠΕΡΙΠΤΕΡΑΣ 57,5 Μπάμπης 9


4. ΘΕΟΝΙΚΗ 56,5 Νικολαΐδης 6


5. ΛΙΤΛ ΜΠΟΫ 54 Αντώνης 1


6. ΜΠΛΟΥ ΑΫΣ 53 Χαραλάμπ. 3


7. ΛΕΥΚΟΧΡΥΣΟΣ 53 Σταυρινός 2


8. ΜΕΓΑΛ. ΚΩΣΤΗΣ 52 Χαλιάσος 10


9. ΛΑΜΠΟΥΣΑ 51,5 Λάος 8


10. ΝΑΠΙΝΤΟΦ 51,5 Τσεργάς 4


Υπόδ.: ΛΙΤΛ ΜΠΟΫ, ΜΕΓΑΛ. ΚΩΣΤΗΣ, ΠΕΡΙΠΤΕΡΑΣ


9η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.400 μ. (19.00)


1. ΑΒΙΑ 60 Κεράτσας Π. 7


2. Μ. ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ 60 Αχιλλέας 4


3. ΜΠΛΟΥ ΛΑΟΥΡΑ 59,5 Μερσινιάς Γ. 6


4. ΑΛΗΘΙΝΗ 58,5 Νίκος 3


5. ΜΠΙΟΥΤΙΝΚΕΡ 55 Ντίνος 2


6. ΣΑΝΤΙΓΥ 55 Δρόσος 10


7. ΛΑΒΛΥ ΡΟΜΑΝΑ 54,5 Νικολαΐδης 1


8. ΜΙΣ ΦΑΝΟΥΛΑ 54,5 Χαραλάμπ. 8


9. ΝΟΡ. ΛΑ ΜΠΕΛ 54 Λάος 9


10. ΤΑΪΓΚΕΡ ΛΙΛΥ 54 Ντίνα 5


Υπόδ.: ΑΛΗΘΙΝΗ, ΜΠΙΟΥΤΙΝΚΕΡ, ΣΑΝΤΙΓΥ


Αουτσάιντερ: ΥΨ. ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΚΑΤΣΑΡΟΣ

Ακολουθήστε τα ΝΕΑ στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στα ΝΕΑ