Ο ΟΔΙΕ ανακοίνωσε ότι από σήμερα το «Σκορ Γκανιάν 4» θα περιλαμβάνει τις
1η, 2η, 3η και 4η ιπποδρομία, ενώ το «Σκορ Γκανιάν 6» τις 2η, 3η, 4η, 5η, 6η
και 7η ιπποδρομίες.


1η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ/1.000 μ. (15:00)


1. ΑΛΕΞ ΝΙΚ 58 Οικονομίδης 6


2. ΒΑΚΕΛΩΝΑΣ 58 Φίλιππος 5


3. ΒΩΞΙΤΗΣ 58 Δημητσάνης 9


4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΣΚ 58,5 Σωτηρόπουλος 4


5. ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΟΡΜ 58 Κουτσοπέτρος 3


6. ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 58 Δρόσος 7


7. ΕΛΑ ΑΛΗΤΗ ΜΟΥ 58 Σπύρος 2


8. ΕΣΠΡΕΣΣΟ 58 Τριανταφύλλου 8


9. ΙΟΛΑΣ 58 Ντίνος 10


10. ΚΟΥΤΑΛΙΑΝΟΣ 58 Μπάμπης 1


ΥΠΟΔ.: ΑΛΕΞ ΝΙΚ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΣΚ, ΕΣΠΡΕΣΣΟ


2η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ/1.000 μ. (15:30)


1. ΕΥΣΕΒΗΣ ΠΟΘΟΣ 58 Αχιλλέας 10


2. ΖΙΖΑΝΙΟ 58,5 Σωτηρόπουλος 4


3. ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΗΣ 58 Τριανταφύλλου 3


4. ΜΕΛΙΤΕΥΣ 58 Μπάμπης 5


5. ΜΟΛΥΒΟΣ 58 Δρόσος 7


6. ΝΤΑΣΤΥ ΚΙΝΓΚ 58 Νικολαϊδης 8


7. ΠΗΤ ΠΑΝ ΓΙΑΝ 58 Λιάκος 6


8. ΣΑΛΑΡΟΣ 58 Ντίνος 2


9. ΦΛΑΪΝΓΚ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ 58 Οικονομίδης 1


10. ΧΡΥΣΟΔΑΚΤΥΛΟΣ 58 Τσεργάς 9


ΥΠΟΔ.: ΣΑΛΑΡΟΣ, ΝΤΑΣΤΥ ΚΙΝΓΚ, ΜΕΛΙΤΕΥΣ


3η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ/1.400 μ. (16:00)


1. ΑΝΓΟΥΟΝΤΕΝΤ 58 Νίκος 9


2. ΑΡΚΑΔΙ 58 Οικονομίδης 2


3. ΕΥΚΙΝΗΤΟΣ ΤΕΡΖ 58 Μπάμπης 4


4. ΘΡΙΑΜΒΙΩΤΗΣ 58 Φίλιππος 3


5. ΚΑΡΝΤΑΣΗΣ 58 Τριανταφύλλου 7


6. ΛΑΚΥ ΓΟΥΕΪ 58,5 Σωτηρόπουλος 5


7. ΛΑΤΙΝ ΜΠΟΫ 58 Ντίνος 6


8. ΛΥΚΑΒΗΤΤΟΣ 58 Δημητσάνης 8


9. ΜΕΝΙΠΠΟΣ 58 Ξυνός 10


10. ΣΑΡΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 58 Νικολαΐδης 1


ΥΠΟΔ.: ΛΥΚΑΒΗΤΤΟΣ, ΑΡΚΑΔΙ, ΕΥΚ. ΤΕΡΖ


4η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ/1.400 μ. (16:30)


1. ΜΕΓΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 58 Αργύρης 8


2. ΜΠΑΡΑΛΑΞΙΣ 58 Οικονομίδης 1


3. Ο. ΚΟΡΘΙΑΝΗ 57,5 Δρόσος 4


4. ΜΑΤΖΕΣΤΙΣ ΜΠΕΛ 56 Σταυρινός 6


5. ΤΖΟΒΑΝΙ ΚΡΙΣ 55 Νύχτας 5


6. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΗΣ 54,5 Κουτσοπέτρος 2


7. ΕΓΚΟΪΣΤ 50 Τσεργάς 7


8. ΜΑΪΚ ΚΑΡ 49,5 Γεωργίου 3


- ΑΛΕΪΟΡ 56 Νικολαΐδης 9


ΥΠΟΔ.: ΜΠΑΡΑΛΑΞΙΣ, ΤΖ. ΚΡΙΣ, ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΗΣ


5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ/1.400 μ. (17:00)


1. ΑΤΙΘΑΣΟΣ 58,5 Σωτηρόπουλος 4


2. ΓΚΑΤΣΥ 58 Φίλιππος 2


3. ΗΓΕΜΩΝ 58 Δημητσάνης 1


4. ΛΥΚΑΩΝΑΣ 58 Ντίνος 5


5. ΜΑΓΟΣ 58 Νίκος 6


6. ΟΡΘΑΓΟΡΑΣ 58 Οικονομίδης 3


7. ΠΟΣΤΜΑΝ 58 Λιάκος 8


8. ΦΡΥΝΙΧΟΣ 58 Ξυνός 7


ΥΠΟΔ.: ΗΓΕΜΩΝ, ΛΥΚΑΩΝΑΣ, ΠΟΣΤΜΑΝ


1η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ/1.800 μ. (17:30)


1. ΡΙΑΚΤΙΒ 58 Οικονομίδης 1


2. ΠΙΚΟΛΙΝΑ ΑΛΙΟΝΑ 56,5 Ντίνος 5


3. ΓΛΥΚΟΣ ΜΠΕΛΑΣ 56 Νίκος 3


4. ΡΗΝΟΣ 53 Δημητσάνης 8


5. ΙΓΝΑΤΙΟΣ 51 Τσεργάς 6


6. ΔΑΡΕΙΟΣ 48,5 Χαλιάσος 7


7. ΙΘΩΜΗ ΦΑΣΤ 48,5 Ανδρονίκη 4


8. ΚΑΝΕΛΙΝΟΣ 47 Νύχτας 2


ΥΠΟΔ.: ΙΘΩΜΗ ΦΑΣΤ, ΚΑΝΕΛΙΝΟΣ, ΡΗΝΟΣ


7η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ/1.400 μ. (18:00)


1. ΣΠΑΝΙΟΣ 59 Νίκος 8


2. ΚΙΣ ΔΕ ΜΠΡΑΗΝΤ 55,5 Λιάκος 5


3. ΑΣΤΕΡΙΑΣ 54 Δημητσάνης 6


4. ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΓΑΝΤΑΣ 53,5 Τζίνι 7


5. ΝΤΑΝΤΑΛΟΥ 50,5 Τσεργάς 4


6. ΜΠΙΛΗΦ 49,5 Γεωργίου 1


7. ΚΥΚΛΩΝΑΣ 48,5 Αλέξανδρος 3


8. ΧΕΛΠΦΟΥΛ ΧΙΝΤ 47 Χαλιάσος 2


ΥΠΟΔ.: ΑΣΤΕΡΙΑΣ, Κ.Δ. ΜΠΡΑΗΝΤ, ΝΤΑΝΤΑΛΟΥ


8η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ/1.400 μ. (18:30)


1. ΓΑΡΔΕΝΙΑ 58,5 Σωτηρόπουλος 4


2. ΜΕΣΕΡΣΜΙΘ 57,5 Νίκος 6


3. ΕΣΤΕΛ 57 Λιάκος 1


4. ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΑΝΤΟΝΥ 54,5 Γεωργίου 7


5. ΣΕΛΤΙΚ ΧΑΪ ΚΙΝΓΚ 54,5 Ανδρονίκη 9


6. ΑΔΡΙΑΝΟΣ 53,5 Νικολαΐδης 2


7. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ 52,5 Νύχτας 3


8. ΣΛΑΪ ΑΛΕΞ 50 Αργύρης 5


9. ΤΣΗΦ ΘΑΝΤΕΡ 49,5 Τσεργάς 8


ΥΠΟΔ.: Σ.Χ. ΚΙΝΓΚ, ΜΕΣ. ΑΕΤΟΣ, ΓΑΡΔΕΝΙΑ


9η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ/1.400 μ. (19:00)


1. ΘΥΑΜΙΣ 64,5 Ξυνός 7


2. ΓΚΑΝ ΦΑΪΤΕΡ 61 Μπάμπης 2


3. ΑΛΝΤΕΜΠΑΡΑΝ 55,5 Φίλιππος 8


4. ΓΚΑΛΑΝΤ 52,5 Γεωργίου 5


5. ΧΑΛΑΖΙΑΣ 52,5 Δημητσάνης 1


6. ΣΤΡΟΝΓΚ ΣΤΑΥΡΟΣ 49 Αλέξανδρος 9


7. ΑΒΙΟΡ 48,5 Τσεργάς 4


8. ΦΡΑΝΤΙΚ ΓΟΥΕΪ 47 Νύχτας 3


9. ΜΕΓΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 47 Ανδρονίκη 6


ΥΠΟΔ.: Μ. ΣΤΑΥΡΟΣ, ΦΡ. ΓΟΥΕΙ, ΘΥΑΜΙΣ


ΑΟΥΤΣΑΪΝΤΕΡ: ΜΑΓΟΣ, ΣΤΡ. ΣΤΑΥΡΟΣ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από