Το «ΣΚΟΡ ΓΚΑΝΙΑΝ 4» περιλαμβάνει σήμερα την 5η, 6η, 7η και 8η ιπποδρομία,
ενώ το «ΣΚΟΡ ΓΚΑΝΙΑΝ 6» περιλαμβάνει την 4η, 5η, 6η, 7η, 8η και 9η ιπποδρομία.


1η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 3.00, 1.400 μέτρα


1. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 58 Δημητσάνης 2


2. ΑΝΤΟΝΥ ΓΟΥΙΝ. 58 Φίλιππος 4


3. ΓΑΝΥΜΗΔΗΣ 58 Ξυνός 7


4. ΔΑΡΕΙΟΣ 58 Λιάκος 3


5. ΠΑΓΟΒΟΥΝΟ 58 Τριανταφύλ. 8


6. ΠΛΑΤ. ΕΡΩΤΑΣ 58 Νικολαΐδης 1


7. ΡΗΝΟΣ 58 Μπάμπης 6


8. ΣΤΥΛΟΒΑΤΗΣ 58 Βασίλης 5


­ Υπόδ.: ΠΛΑΤΩΝ. ΕΡΩΤΑΣ - ΓΑΝΥΜΗΔΗΣ (Ανδριώτης).


2η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 3.30, 1.000 μέτρα


1. ΒΕΝΕΤΟΣ 58 Ξυνός 1


2. ΒΙΟΛΙΣΤΗΣ 58 Καρακατσάν. 4


3. ΒΟΝΟΡΤΑΣ 58 Μπάμπης 7


4. ΓΕΡΑΚΑΣ 58 Βασίλης 8


5. ΓΚΑΤΑΓΚΑ 58 Λιάκος 5


6. ΓΚΡΕΓΚ ΤΣΕΡΜ. 58 Χατζημίμης 2


7. ΔΑΗΜΩΝ 58 Ντίνος 3


8. ΔΑΦΝΗΦΟΡΟΣ 58 Φίλιππος 6


­ Υπόδ.: ΓΕΡΑΚΑΣ - ΔΑΦΝΗΦΟΡΟΣ (Δαήμων).


3η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 4.00, 1.000 μέτρα


1. ΣΛΑΪ ΑΛΕΞ 58 Σταύρου 2


2. ΛΑΣΤ ΕΜΠΕΡΟΡ 56 Αντώνης 7


3. ΟΥΛΠ. ΤΡΑΪΑΝΟ 57,5 Βασίλης 9


4. ΦΛΑΣ ΕΝ ΓΟΥΛΦ 56 Μάριος 5


5. ΡΕΝΤ ΤΣΑΜΠΙΟΝ 55,5 Νικολαΐδης 1


6. ΩΡ. ΚΩΝΣΤ/ΝΑ 55 Γεωργίου 6


7. ΑΛ ΓΚΟΡΓΚΙ 54,5 Ξυνός 10


8. ΕΛΠΗΝΩΡ 54,5 Τριανταφύλ. 3


9. ΡΩΜΑΝ. ΜΕΓΑΣ 55,5 Μπάμπης 4


10. ΣΤΡ. ΝΙΚΗΤΑΣ 54,5 Λέντερης 8


­ Υπόδ.: ΟΥΛΠΙΟ ΤΡΑΪΑΝΟ ­ ΣΛΑΪ ΑΛΕΞ (Φλας Εν Γουλφ).


4η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 4.30, 1.000 μέτρα


1. ΔΙΑΒΟΛΙΚΟΣ 58 Δημητσάνης 3


2. ΔΥΤΙΚΟΣ 58 Λέντερης 7


3. ΘΟΡΟΝΤΟΡ 58 Χατζημίμης 8


4. ΙΣΑΛΟΣ 58 Γεωργίου 4


5. ΙΣΚΙΟΣ 58 Βασίλης 5


6. Κ. ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ 58 Λιάκος 1


7. ΛΙΒΑΣ 58 Οικονομίδης 9


8. ΜΕΓΑΛΟΣΧΟΛΙΤΗΣ 58 Σταύρου 2


9. ΜΠΡΕΗΒ ΑΛΕΞ 58 Φίλιππος 6


­ Υπόδ.: ΔΥΤΙΚΟΣ ­ ΜΠΡΕΗΒ ΑΛΕΞ (Θοροντόρ).


5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.00, 1.000 μέτρα


1. ΒΕΛΕΣΤΙΝΛΗΣ 58 Λιάκος 6


2. ΓΚΑΜΠΟΡ 58 Μπρούσαλης 8


3. ΔΟΚΤΟΡΑΣ 58 Οικονομίδης 5


4. ΜΠΑΛΕΤ ΚΙΝΓΚ 58 Σταύρου 2


5. ΜΠΙΓΚ ΣΤΑΥΡΟΣ 58 Βασίλης 10


6. ΠΑΝΟΥΛΗΣ ΤΖ. 58 Ξυνός 1


7. ΠΛΑΤΩΝΑΣ 58 Γεωργίου 4


8. ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 58 Νικολαΐδης 9


9. ΤΖΟΫ ΓΟΥΕΪ 58 Φίλιππος 3


10. ΧΙΟΣ ΛΑΣΤ 58 Νίκος 7


­ Υπόδ.: ΔΟΚΤΟΡΑΣ ­ ΠΑΝΟΥΛΗΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ (Χίος Λαστ).


6η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.30, 1.000 μέτρα


1. ΜΠΡΕΗΒ ΕΪΝΤΖ. 58 Φίλιππος 2


2. ΝΤΙΣΤΙΝΓΚΟΥΪΣΤ 58 Οικονομίδης 3


3. ΡΑΣΠΟΥΤΙΝ 58 Βαλακούδ. Ν. 6


4. ΡΟΥΑΓΙΑΛ ΤΕΟ 58 Χατζημίμης 9


5. ΣΟΦΟΚΛΗΣ 56,5 Μαστοράκης 8


6. ΣΤ. ΚΩΣΤΑΚΗΣ 58 Γεωργίου 7


7. ΣΩΤΗΡΗΣ 56,5 Σταυρινός 1


8. ΤΑΥΡΟΜΑΧΟΣ 58 Νίκος 4


9. ΧΑΤΖΗΒΑΤΗΣ 58 Σταύρου 5


­ Υπόδ.: ΤΑΥΡΟΜΑΧΟΣ ­ ΣΩΤΗΡΗΣ (Σοφοκλής).


7η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.00, 1.400 μέτρα


1. ΘΑΛΠΙΟΣ 58 Σταύρου 8


2. ΧΡΥΣΟΠΗΣΗ 57,5 Οικονομίδης 5


3. ΓΚΛΙΤΤΕΡ 57 Νίκος 1


4. ΧΑΛΑΖΙΑΣ 57 Δημητσάνης 4


5. ΜΟΥΒΙΝ. ΣΤΑΡ 54,5 Μάριος 7


6. ΣΤΡ. ΣΤΑΥΡΟΣ 54,5 Γεωργίου 9


7. ΓΚΑΛΑΝΤ 54 Ξυνός 2


8. ΦΟΡΝΤ ΝΤΟΤΖ 51 Μαστοράκης 3


9. ΘΗΡΩΝ 49,5 Αντώνης 6


­ Υπόδ.: ΓΚΛΙΤΤΕΡ ­ ΓΚΑΛΑΝΤ (Μουβ. Σταρ).


8η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.30, 1.400 μέτρα


1. ΒΕΡΘΕΡΟΣ 58 Καρακατσάν. 2


2. ΔΡΥΜΟΣ 58 Φίλιππος 8


3. ΚΑΠΤΑΙΝ 58 Βασίλης 3


4. ΠΕΙΣΑΝΔΡΟΣ 58 Λιάκος 4


5. ΠΡΙΝΣ ΦΙΛΙΠ 58 Τριανταφύλ. 7


6. ΣΑΝ ΣΤΕΦΑΝΟ 58 Οικονομίδης 1


7. ΤΥΡΑΝΝΟΣ 58 Νίκος 5


8. ΧΡΥΣΟΧΟΟΣ 58 Χατζημίμης 9


9. ΩΚΥΣ 58 Δημητσάνης 6


­ Υπόδ.: ΩΚΥΣ - ΤΥΡΑΝΝΟΣ (Χρυσοχόος).


9η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 7.00, 1.400 μέτρα


1. ΧΑΡΜΟΝ. ΓΟΥΕΪ 58 Κουτσούκος 9


2. ΜΟΝΙΚΑ 57,5 Οικονομίδης 6


3. ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ 57 Δημητσάνης 3


4. ΒΟΒΟΥΣΑ 54,5 Μαστοράκης 2


5. ΧΑΡΤΑΕΤΟΣ 55 Φίλιππος 8


6. ΓΙΑΓΚΟΣ 55 Σκιαδόπουλος 5


7. ΜΑΡ. ΦΕΪΜΟΥΣ 55 Χατζημίμης 10


8. ΒΑΛΛΥΡΑ 54,5 Ντίνος 4


9. ΛΕΥΤΕΡΑΚΑΣ 54 Ξυνός 7


10 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 53,5 Τριανταφύλ. 1


­ Υπόδ.: ΒΟΒΟΥΣΑ ­ ΒΑΛΛΥΡΑ (Χαρταετός).


10η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 7.30, 1.400 μέτρα


1. ΜΕΝΙΡ 56,5 Σταυρινός 7


2. ΒΙΑΙΑ 55 Λέντερης 2


3. ΛΕΤ ΙΤ ΡΑΪΝΤ 55 Γεωργίου 5


4. ΣΙΛΒ. ΝΤΟΛΛΑΡ 55 Χατζημίμης 8


5. ΛΕΪΝ. ΙΩΑΝΝΑ 52,5 Αλίκη 1


6. ΕΥΕΣΤΟΣ 52 Δρόσος 3


7. ΤΑΦ ΛΕΪΝΤΥ 47 Εύα 6


8. ΕΞΙΠΕΡΥ 49,5 Χαραλάμπ.4


­ ΒΑ ΒΙΤ 51,5 Λαζαρίδης 9


* Ο ίππος ΒΑ ΒΙΤ τρέχει εκτός στοιχήματος.


­ Υπόδ.: Λ. ΙΩΑΝΝΑ ­ ΒΙΑΙΑ (Εύεστος).


­ Δύο αουτσάιντερ: ΛΕΥΤΕΡΑΚΑΣ (9η) - ΜΕΝΙΡ (10η).

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από