Το «Σκορ Γκανιάν 4» περιλαμβάνει σήμερα την 5η, 6η, 7η, και 8η ιπποδρομία,
ενώ το «Σκορ Γκανιάν 6» περιλαμβάνει την 3η, 4η, 5η, 6η, 7η και 8η κούρσα.


1η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.00, 1.000 μέτρα


1. ΞΑΝΘ. ΑΓΓΕΛΟΣ 58 Σκιαδόπουλος 6


2. ΙΡΡΕΖΙΣΤ. ΓΟΥΕΪ 57,5 Ντίνος 3


3. ΜΠΙΛΛΥ ΡΟΝΥ 56,5 Μπάκος 2


4. ΚΑΒΑΛΙΩΤΗΣ 56 Μηνά 1


5. ΝΕΚΤΑΡ ΚΡΙΣ 56 Αντώνης 8


6. ΠΟΛΥΤ. ΛΙΘΟΣ 55,5 Νικολαΐδης 4


7. ΠΤΟΛΕΜ. ΣΩΤΗΡ 55,5 Λάος 7


8. ΡΙΚΑΡΝΤΟ 55,5 Δημητσάνης 5


9. ΑΘΑΝ. ΔΙΑΚΟΣ 53 Μαστοράκης 9


­ Υπόδ.: ΙΡΡΕΖ. ΓΟΥΕΪ - ΑΘΑΝ. ΔΙΑΚΟΣ (Ρικάρντο).


2η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.30, 1.400 μέτρα


1. ΕΣΤΕΛ 58 Σκιαδόπουλος 7


2. ΦΙΛΗΜΟΣΥΝΗ 56,5 Νίκος 3


3. ΓΡΗΓΟΡΟΥΣΑ 55,5 Μπάμπης 4


4. ΨΥΧΩ 53,5 Μαστοράκης 8


5. ΤΖΩΡΤΖΑΛΕΝΑ 53 Σταυρινός 5


6. ΦΛΑΪΝ. ΤΟΝΙΑ 54,5 Μηνά 2


7. ΓΙΟΥΛΙ 54 Ντίνος 1


8. ΙΟΥΛΙΕΤΤΑ 54 Νικολαΐδης 6


Υπόδ.: ΦΙΛΗΜΟΣΥΝΗ - ΤΖΩΡΤΖΑΛΕΝΑ (Εστέλ).


3η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.00, 1.400 μέτρα


1. Μ. ΓΟΥΩΡΛΝΤ 58,5 Χατζημίμης 3


2. ΚΛΕΒΕΡ ΜΠΟΫ 55,5 Δημητσάνης 7


3. ΑΛΕΚΟΥΚΟΣ 54,5 Λέντερης 4


4. ΓΚ. ΟΝ ΤΖΙΜΜΥ 52,5 Νικολαΐδης 8


5. ΙΔΕΩΔΗΣ 48,5 Λαζαρίδης 5


6. ΣΤ. ΚΟΥΒΑΡΗΣ 49,5 Γεωργίου 1


7. ΙΛΛΟΥΣΤ. ΓΟΥΕΪ 50 Αντώνης 9


8. ΑΣΤΡΟΠΕΛΕΚΙ 47 Μαστοράκης 2


9. ΣΜΑΡΤ ΓΚΑΣ 47 Μπέντεν 6


­ Υπόδ.: ΙΛΛΟΥΣΤ. ΓΟΥΕΪ - ΑΛΕΚΟΥΚΟΣ (Γκόου Ον Τζίμμυ).


4η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.30, 1.400 μέτρα


1. ΙΟΚΑΣΤΗ 58 Δημητσάνης 1


2. ΦΕΪΓΚΑ 58 Σκιαδόπουλος 6


3. ΒΑΓΓΕΛΙΩ 56,5 Λέντερης 5


4. ΛΟΒΛΥ ΝΙΝΑ 56,5 Μάριος 4


5. ΨΙΧΑΛΑ 56 Μπάκος 8


6. ΑΛΗΤΑΚΙ 55,5 Νικολαΐδης 3


7. ΠΕΤ. ΜΑΡΤΙΝΑ 54,5 Γεωργίου 2


8. ΩΡΑΙΑ ΑΝΝΑ 53 Κυριακόπ. 7


­ Υπόδ.: ΛΟΒΛΥ ΝΙΝΑ - ΑΛΗΤΑΚΙ (Ιοκάστη).


5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 7.00, 1.400 μέτρα


1. ΑΛΛΟΔΑΠΗ 61 Λάος 7


2. ΓΕΡΤΡΟΥΔΗ 58 Δημητσάνης 3


3. ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΝΗ 55,5 Μπάμπης 10


4. ΑΤΤΑΛΕΙΑ 52 Ντίνος 8


5. ΓΝΗΣΙΑ 51 Σκιαδόπουλος 9


6. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΩΤ/ΣΑ 52,5 Νικολαΐδης 5


7. ΤΖΕΜΑΣ ΤΣΟΪΣ 51,5 Μπάκος 2


8. ΤΡΟΤΕΖΑ 49,5 Μαστοράκης 6


9. ΝΤΟΝ 50 Αντώνης 4


10. ΓΡΟΝΘΙΑ 48,5 Γεωργίου 1


­ Υπόδ.: ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΝΗ - ΑΛΛΟΔΑΠΗ (Γνήσια).


6η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 7.30, 1.400 μέτρα


1. ΜΟΡΤΗΣ 55,5 Δρόσος 1


2. ΜΟΡΝΟΣ 53,5 Νικολαΐδης 7


3. ΗΜΙΘΕΟΣ 53 Γεωργίου 3


4. ΗΡΩΔΗΣ 53 Σκιαδόπουλος 5


5. ΑΥΤΟΛΥΚΟΣ 52 Αντώνης 6


6. ΝΤΕΜΠΟΝΑΙΡ 49,5 Μαστοράκης 2


7. ΜΕΓ. ΝΙΚΗΤΑΣ 48 Ανδρονίκη 4


­ Υπόδ.: ΗΜΙΘΕΟΣ - ΝΤΕΜΠΟΝΑΙΡ (Μόρτης).


7η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 8.00, 1.800 μέτρα


1. ΓΚΡ. ΣΤΑΥΡΟΣ 61,5 Σωτηρόπουλος 3


2. ΑΧΑΙΟΣ 57,5 Δημητσάνης 6


3. ΕΛΑ ΔΙΚΕ ΜΟΥ 51 Ντίνος 7


4. ΣΑΟΥΝΤ ΜΠΕΫ 52,5 Νικολαΐδης 5


5. ΓΚΟΛ. ΤΡΟΦΥ 50,5 Αντώνης 2


6. ΑΔΡΙΑΝΟΣ 48 Μαστοράκης 1


7. ΙΝΤΙΑΝ ΝΤΑΝΣ. 48,5 Γεωργίου 4


­ Υπόδ.: ΓΚΡΑΝΤ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΙΝΤΙΑΝ ΝΤΑΝΣΕΡ (Γκόλντεν Τρόφυ).


8η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 8.30, 1.400 μέτρα


1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 80,5 Μπάμπης 2


2. ΜΙΣΤΕΡ ΓΚΑΫ 63 Μαστοράκης 3


3. ΣΤΡ. ΠΟΘΟΣ 54,5 Γεωργίου 10


4. ΚΑΠ. ΑΡΤΕΜΗΣ 54 Δημητσάνης 6


5. ΑΪΡΟΝ ΚΟΥΗΝ 53,5 Μπάκος 1


6. Ι. ΝΕΜΠΟΥΛΟΥΣ 52,5 Ντίνος 5


7. ΖΗΛΕΥΤΗ 51 Αντώνης 4


8. ΤΣΕΤΗΣ 52 Λέντερης 8


9. ΙΠΠ. ΝΙΟΥΚΛΙΑΡ 49 Αλέξανδρος 9


10. ΜΕΛΧΙΣΕΔΕΚ 47,5 Μπέντεν 7


­ Υπόδ.: ΣΤ. ΠΟΘΟΣ - ΙΠΠΟΤ. ΝΕΜΠΟΥΛΟΥΣ (Καπ. Αρτέμης).


9η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 9.00, 1.400 μέτρα


1. ΜΕΡΙΤ 58 Βασίλης 4


2. ΑΝΤΑΙΟΣ 57,5 Ντίνος 8


3. ΕΜΠΝΕΥΣΗ 56,5 Μπάκος 5


4. ΜΠΕΝΖΑΜΙΝ 56,5 Νίκος 3


5. ΣΤΡ. ΑΠΟΛΛΩΝ 54,5 Γεωργίου 6


6. ΣΤΡΑΤΑΡΧΗΣ 54 Αντώνης 7


7. ΜΑΡΑΘΟΣ 53 Μανώλης 2


8. ΜΙΚΡΟΣ ΦΩΤΗΣ 50 Ανδρονίκη 1


­ Υπόδ.: ΜΙΚΡΟΣ ΦΩΤΗΣ - ΜΕΡΙΤ (Έμπνευση).


­ Δύο αουτσάιντερ: ΣΤΡΟΝΓΚ ΚΟΥΒΑΡΗΣ (3η) ­ ΓΡΟΝΘΙΑ (5η).

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από