Ο Ολυμπιακός του Μπράνκο Κοβάτσεβιτς «καθάρισε» με 3-0 τη σειρά των τελικών της Volleyleague κόντρα στον Πανναξιακό και πανηγύρισε μπροστά στον κόσμο του το 7ο συνεχόμενο νταμπλ.
Λίγα λεπτά μετά το τέλος του αγώνα στο Μελίνα Μερκούρη, ο διοικητικός ηγέτης της ΠΑΕ Ολυμπιακός και αιμοδότης του Ερασιτέχνη, Βαγγέλης Μαρινάκης, μέσω της επίσημης σελίδας του στο Facebook μετέφερε τα θερμά του συγχαρητήρια στην ομάδα βόλεϊ του συλλόγου.
![](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/05/oly-volley-w2.jpg)
Αναλυτικά το διαδικτυακό του μήνυμα:
«Θερμά συγχαρητήρια στην ομάδα βόλεϊ των γυναικών που γράφει Ιστορία με το 7ο συνεχόμενο νταμπλ! Ζήτω ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ! #olympiacos #osfp #champions Olympiacos SFP»
Δείτε το ποστ:
Θερμά συγχαρητήρια στην ομάδα βόλει των γυναικών που γράφει Ιστορία με το 7ο συνεχόμενο νταμπλ! Ζήτω ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ! #olympiacos #osfp #champions Olympiacos SFP
Δημοσιεύτηκε από Βαγγέλης Μαρινάκης / Evangelos Marinakis στις Τετάρτη, 1 Μαΐου 2019