ΠΡΟΣΟΧΗ! Στις σημερινές ιπποδρομίες ισχύει «Σκορ Γκανιάν 9». Το «Σκορ
Γκανιάν 6» περιλαμβάνει τη 2η, 3η, 4η, 5η, 6η και 7η ιπποδρομία, ενώ το «Σκορ
Γκανιάν 4» περιλαμβάνει την 3η, 4η, 5η και 6η ιπποδρομία.


1η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.000 μ. (16.00)


1. ΑΘΕΝΣ ΒΟΪΣ 58 Ντίνος 2


2. ΓΚΟΪΝ ΛΟΥΙΖΑ 58 Ξυνός 4


3. ΙΣΧΥΣ 58 Δημητσάνης 6


4. ΚΟΥΙΝΣΥ 58 Χάλαρης 1


5. ΜΟΥΒ ΔΕ MAN 58 Μπάμπης 7


6. ΠΡΙΝΣΕΣ BIKH 56,5 Μαμουλίδης 5


7. ΣΕΪΚ IT ΣΟΦΙΑ 58 Λιάκος 3


ΥΠΟΔ.: ΓΚ. ΛΟΥΙΖΑ, ΙΣΧΥΣ, M. ΔΕ ΜΑΝΕΫ


2η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.000 μ. (16.30)


1. ΜΥΚΟΝ. ΜΠΟΫ 58 Μανώλης 7


2. ΟΝΓΚΟΪΝΓΚ Γ. 58 Λάος 4


3. ΠΑΝΔΙΩΝΑΣ 58 Ντίνος 8


4. ΠΕΤΡΑΡΑΣ TEPZ 58 Τσιριγώτης 3


5. ΣΑΛΟΝΙΚ. TEPZ 58 Λιάκος 2


6. ΣΤΑΝΤ ENT NT. 58 Φίλιππος 1


7. ΦΕΑΡ ΛΑΒΕΡ 58 Δημητσάνης 6


8. ΦΡΑΜΠΑΛΑΣ 58 Μερσινιάς Γ. 5


ΥΠΟΔ.: MYK. ΜΠΟΫ, Σ. ENT NT., ΟΝΓΚΟΪΝΓΚ Γ.


3η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.000 μ. (17.00)


1. ΚΛΗΤΗ 58 Τσιριγώτης 7


2. MAP. ΛΙΜΠΕΡΤΥ 58 Χάλαρης 6


3. ΟΡΕΙΑΣ 58 Φίλιππος 3


4. ΠΡΙΝΣ. ΤΖΩΡΤΖΙΑ 56,5 Μαμουλίδης 4


5. ΣΟΦ ΠΑΡ 58 Λιάκος 8


6. ΣΠΕΪΣ ΚΟΥΗΝ 58 Αβιτίδης 2


7. TZANTINTA 58 Ξυνός 5


8. ΩΡΑΙΑ MINA 58 Μανώλης 1


ΥΠΟΔ.: TZANTINTA, ΟΡΕΙΑΣ, MAP. ΛΙΜΠΕΡΤΥ


4η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.000 μ. (17.30)


1. ΑΙΓΙΣΘΟΣ 58 Ντίνος 6


2. ΒΑΛΥΡΑΚ. TEPZ 58 Μερσινιάς Γ. 7


3. BPAZ/ΝΟΣ TEPZ 58 Λιάκος 8


4. ΜΑΪΣΤΡΑΛΙ 58 Νίκος 3


5. ΜΙΡΑΜΠΟ 58 Ζαχαριάς 2


6. ΜΠΕΡΚΕΤΗΣ 58 Τσιριγώτης 5


7. ΟΙΔΙΠΟΥΣ 58 Φίλιππος 4


8. ΟΙΔΙΠΟΥΣ ΓΟΥΕΪ 58 Αντώνης 1


ΥΠΟΔ.: ΟΙΔ. ΓΟΥΕΪ, ΟΙΔΙΠΟΥΣ, ΑΙΓΙΣΘΟΣ


5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.400 μ. (18.00)


1. ΞΑΝΘΙΚΛΗΣ 60 Φίλιππος 1


2. ΗΡΟΔΟΤ. TEPZ 57 Ξυνός 2


3. ΠΑΜΙΣΟΣ 57 Δημητσάνης 8


4. ΝΑΡΚΙΣΣΟΥΣ Γ. 56,5 Λάος 6


5. ΓΚΟΛ. ΠΟΥΜΑ 55 Τσεργάς 4


6. ΠΛΟΥΤΩΝ 55 Χάλαρης 3


7. ΣΑΝΞΟΝ 54,5 Λιάκος 5


8. ΔΑΦΝΑΚΟΣ 52,5 Μαμουλίδης 7


ΥΠΟΔ.: ΠΑΜΙΣΟΣ, ΞΑΝΘΙΚΛΗΣ, NAPK. Γ.


6η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.400 μ. (18.30)


1. ΑΥΓΕΡΙΝΗ 58 Φίλιππος 1


2. ΒΑΛΤΙΜΟΡΗ 58 Ντίνα 2


3. ΒΕΓΓΑΖΗ 58 Δημητσάνης 6


4. ΛΑ ΜΠΕΛ NTIM. 58 Ντίνος 5


5. MAPMAPINH 58 Μπάμπης 3


6. ΜΕΜΟΡΥ ΓΟΥΕΪ 58 Λάος 7


7. ΡΟΜΙΝΑΣ ΓΚΕΡΛ 58 Μανώλης 4


ΥΠΟΔ.: ΒΕΓΓΑΖΗ, ΑΥΓΕΡΙΝΗ, ΛΑ ΜΠΕΛ NT.


7η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.200 μ. (19.00)


1. ΜΙΣ ΛΙΝΤΑ 60 Ντίνος 6


2. NEPINA ΓΟΥΕΪ 59 Αντώνης 8


3. XEKTIK 59 Δάλαρης 7


4. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 57 Χαραλάμπ. 2


5. ΚΡΙΣΤΟΥΛΑ 55,5 Μαμουλίδης 3


6. ΝΑΪΤΜΕΡ ΓΟΥΕΪ 57 Λάος 4


7. ΑΛΚΜΗΝΑΚΙ 56,5 Μανώλης 5


8. ΑΡΛΕΤΑ 54,5 Δημητσάνης 1


ΥΠΟΔ.: ΚΑΛΑΜΑΤΑ, XEKTIK, ΑΡΛΕΤΑ


8η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.200 μ. (19.30)


1. ΑΓΓΛ. ΕΥΓΕΝΗΣ 60 Νίκος 3


2. ΔΡΙΜΥΣ 59,5 Δημητσάνης 1


3. ΚΑΥΚΑΣΣΟΣ 59,5 Μανώλης 7


4. ΜΑΡΑΘ. ΠΑΟΥΕΡ 59,5 Χάλαρης 5


5. ΑΦΦΑΣ 57,5 Φίλιππος 2


6. ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ 57 Ντίνος 6


7. ΝΟΜΠΛ ΓΟΥΕΪ 56 Λάος 5


ΥΠΟΔ.: ΔΡΙΜΥΣ, ΑΓΓ. ΕΥΓΕΝΗΣ, ΑΦΦΑΣ


9η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.200 μ. (20.00)


1. ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ 60 Σταυρινός 4


2. ΤΖΑΣΛΙΛ 58,5 Δημητσάνης 7


3. ΜΠΕΪΛΙΣ 56,5 Μανώλης 2


4. ΑΙΘΕΡΙΑ 53,5 Ξυνός 6


5. ΦΥΤΟΥΛΗΣ 53,5 Μερσινιάς Γ. 10


6. ΜΑΥΡΟΜΑΤΑ 49,5 Εντιόν 9


7. ΝΑΒΑΡΟΝΕ 51,5 Σολωμός 5


8. ΖΕΝΙΘ 52,5 Μαστοράκης 3


9. ΑΛΗΘ. ΚΟΥΚΛΟΣ 50,5 Μαμουλίδης 1


10. ΜΑΕΣΤ. ΒΟΥΛΑ 49 Χάλαρης 8


ΥΠΟΔ.: ΦΥΤΟΥΛΗΣ, ΖΕΝΙΘ, ΑΛ. ΚΟΥΚΛΟΣ


ΑΟΥΤΣΑΪΝΤΕΡ: ΑΛΚΜΗΝΑΚΙ, ΤΖΑΣΛΙΛ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από