Για πρώτη φόρα στην ιστορία των ιπποδρομιών στην Ελλάδα σε μία κούρσα (3η)
θα τρέξουν 20 άλογα!


Σκορ Γκανιάν 4: 1, 2, 3, 4


Σκορ Γκανιάν 6: 2, 3, 4, 5, 6, 7


1η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ 1.000 μ. / 15.00


1. ΑΜΠΡΟΟΥΝΤ ΤΡΙΠ 58 Ξυνός 1


2. ΑΠΕΡ KAT 58 Μπρούσαλης 4


3. ΔΡΑΚΩΝ 58 Δημητσάνης 2


4. ΚΕΔΡΟΣ 58 Τσεργάς 6


5. ΚΡΟΥΖΛΑΪΝΕΡ 58 Τριανταφύλλου 7


6. ΟΡΦΕΥΣ 58 Φίλιππος 5


7. ΣΠΕΣΙΑΛΙΣΤΑΣ 58 Λαζαρίδης 3


Υπόδ.: ΔΡΑΚΩΝ - ΣΠΕΣΙΑΛΙΣΤΑΣ - ΚΡΟΥΖΛΑΪΝΕΡ


2η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ 1.000 μ. / 15.30


1. APEIANH 58 Λαζαρίδης 6


2. ΕΡΙΔΑ 58 Φίλιππος 4


3. ΙΦΝΙ 58 Τσεργάς 5


4. ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 58 Μάριος 7


5. ΟΜΟΡΦΗ ΖΩΗ 58 Δρόσος 3


6. ΦΟΥΡΙΑ 58 Μανώλης 2


7. ΧΡΥΣΑΝΘΗ 58 Σπύρος 1


Υπόδ.: ΙΦΝΙ - ΕΡΙΔΑ - ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ


3η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ 1.000 μ. / 16.00


1. AEKAKI 58 Ξυνός 5


2. ΕΠΙΦΑΝΗΣ TEPZ 58 Τζίνι 7


3. ΕΡΜΙΘΕΑ 58 Τσεργάς 16


4. ΕΡΜΟΥΠΟΛΙΣ 58 Ντίνος 10


5. ΖΑΒΟΛΙΑΡΑ TEPZ 58 Νικολαΐδης 19


6. ΗΔΟΝΗ 58 Δημητσάνης 8


7. ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΡΩΝΗ 58 Γεωργίου 4


8. MANTINEIA 58 Σολωμός 11


9. ΜΑΟΥΝΤΕΝ ΛΑΒΑ 58 Μανώλης 18


10. MIKPH ΑΜΑΛΙΑ 58 Σωτηρόπουλος 17


11. MIKPH ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 58 Χαλιάσος 13


12. ΜΠΕΛΛΑ ΝΑΤΑΣΣΑ 58 Δρόσος 9


13. ΝΗΡΗΪΣ 58 Μπάμπης 12


14. ΠΕΝΤΕΛΗ 58 Φίλιππος 6


15. PAN EYH PAN 58 Αντώνης 3


16. ΡΕΒΑΝΣ 58 Λάος 2


17. ΣΑΜΕΡ ΜΠΡΙΖ 58 Κοσμάς 14


18. ΣΗΜΕΛΑ 58 Σταυρινός 1


19. ΤΑΪΓΚΕΡ ΛΙΛΥ 58 Δάλαρης 15


- ZHNA 58 Ματζουρίδης 20


Υπόδ.: AEKAKI - MIKPH ΑΜΑΛΙΑ - MANTINEIA


4η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ 1.000 μ. / 16.30


1. ΑΡΧΩΝ 58 Ξυνός 3


2. ΒΑΝΙΑΣ 58 Λιάκος 10


3. ΓΟΥΑΪΛΝΤ ΧΩΛ 58 Νικολαϊδης 5


4. ΓΡΥΜΑΙΟΣ 58 Τσιριγώτης 6


5. ΗΠΙΟΣ 58 Δημητσάνης 2


6. ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 58 Σωτηρόπουλος 11


7. ΜΙΣΤΕΡ ΝΟΤΗΣ 58 Δρόσος 7


8. ΝΙΚΩΝ 58 Μπάμπης 1


9. ΠΑΥΛΑΡΑΣ 58 Λάος 8


10. ΤΗΛΕΓΟΝΟΣ 58 Τριανταφύλλου 9


11. ΤΟΫ ΜΠΟΫΣ 58 Μαστοράκης 4


Υπόδ.: ΝΙΚΩΝ - ΓΡΥΜΑΙΟΣ - ΗΠΙΟΣ


5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ 1.000 μ. / 16.30


1. ΒΟΣΠΟΡΟΣ 58 Ξυνός 7


2. ΓΙΑΝΤΡΟΥΝ 58 Τσεργάς 8


3. ΓΙΟΝΤΑ 58 Σωτηρόπουλος 1


4. ΚΕΠΙ 58 Φίλιππος 3


5. ΛΥΚΑΟΝΑΣ 58 Τριανταφύλλου 2


6. ΝΕΟΚΛΗΣ 58 Μπάμπης 4


7. ΣΩΤΟΣ ΣΜΙΘ 58 Μάριος 5


8. ΧΑΒΑΝΑΣ ΤΣΑΜΠΙΟΝ 58 Λάος 6


Υπόδ.: ΚΕΠΙ - ΒΟΣΠΟΡΟΣ - ΧΑΒΑΝΑΣ ΤΣΑΜΠΙΟΝ


6η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ 1.000 μ. / 17.00


1. ΠΙΒΟΤΑΛ ΜΟΜΕΝΤ 60 Ντίνος 1


2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 59 Ξυνός 6


3. ΖΑΦΕΙΡΙ 58 Δημητσάνης 4


4. ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ 56,5 Τριανταφύλλου 2


5. ΦΑΪΑΡ ΜΠΟΛ 56,5 Φίλιππος 7


6. ΓΟΥΪΝΝΕΡΣ ΜΠΟΫ 54 Τσεργάς 8


7. ΜΙΛΩΝ 53,5 Βαγγέλης 3


8. ΚΑΤΑΧΘΟΝΙΟΣ 52,5 Μαστοράκης 5


9. ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΤΑΤΣ 52,5 Μάριος 9


Υπόδ.: ΖΑΦΕΙΡΙ - ΦΑΪΑΡ ΜΠΟΛ - ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ


7η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ 1.200 μ. / 17.30


1. ΡΗΝΟΣ 61,5 Ξυνός 4


2. ΚΡΟΣ ΑΪΛΑΝΤ 57,5 Τσεργάς 11


3. ΡΟΜΠΟΥΣΤΟ 56 Τριανταφύλλου 2


4. ΓΚΡΗΚ ΛΕΤΖΕΝΤ 55, Φίλιππος 6


5. ΛΑΟΜΕΔΩΝ 55 Κυρόπουλος 8


6. ΝΑΪΤ ΕΞΠΛΟΖΙΟΝ 53,5 Μάριος 10


7. ΕΛΛΟΠΙΑ 52,5 Λαζαρίδης 1


8. ΔΟΝ ΤΖΩΝ TEPZ 50,5 Χαραλάμπους 12


9. ΜΙΣΤΕΡ ΤΟΜ 49,5 Χαλιάσος 5


10. ΔΗΜΑΡΧΟΣ TEPZ 49 Μαστοράκης 7


11. ΜΑΡΑΘΩΝ ΛΙΟΥΗΣ 48 Βαγγέλης 9


12. ΦΑΣΙΝΕΪΣΟΝ 49,5 Αντώνης 3


Υπόδ.: ΡΟΜΠΟΥΣΤΟ - ΜΑΡΑΘΩΝ ΛΙΟΥΗΣ - ΦΑΣΙΝΕΪΣΟΝ


8η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ 1.200 μ. / 18.00


1. ΟΣΙΑΝ ΜΠΛΕΪΝΤ 60 Ντίνος 5


2. ΣΤΡΟΝΓΚ ΣΤΡΑΤΟΣ 59 Μανώλης 8


3. BANTAZ 58,5 Σωτηρόπουλος 10


4. ΛΟΥΚΑ ΛΟΥΪΤΖΙ 58 Δάλαρης 3


5. ΕΥΔΗΜΟΣ 57,5 Νικολαΐδης 1


6. ΚΟΥΛ ΜΠΟΫ 57,5 Μάριος 6


7. ΜΠΡΑΔΕΡ ΤΖΩΝ 57,5 Δρόσος 2


8. ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΗΣ 56,5 Ξυνός 9


9. ΑΠΙΣ 53,5 Μαμουλίδης 7


10. NIK MATZIK 51,5 Βαγγέλης 4


Υπόδ.: ΚΟΥΛ ΜΠΟΫ - BANTAZ - ΟΣΙΑΝ ΜΠΛΕΪΝΤ


9η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ 1.200 μ. / 18.30


1. ΜΕΓΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 60 Σαμοθρακίτης 1


2. ΒΙΚΤΩΡΙΑ MAPI 58 Δρόσος 2


3. ΣΑΝΤΑΝΑ 57,5 Γ. Μερσινιάς 5


4. MATZIK ΙΝΓΚΡΙΝΤΙΕΝΣ 57 Λαζαρίδης 8


5. ΒΑΣΙΑ ΦΟΥΣΚ 56,5 Αργύρης 4


6. ΕΛΕΝΑΡΑ 53,5 Χαλιάσος 6


7. ΛΑΒ ΓΟΥΜΑΝ 52,5 Μανώλης 7


8. MI ΑΜΟΡ ΡΟΥΛΑ 51,5 Αντώνης 3


Υπόδ.: M. ΘΕΟΔΩΡΑ - M. ΙΝΓΚΡΙΝΤΙΕΝΣ - ΣΑΝΤΑΝΑ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από