Το «ΣΚΟΡ ΓΚΑΝΙΑΝ 4» περιλαμβάνει σήμερα την 4η, 5η, 6η, και 7η ιπποδρομία,
ενώ το «ΣΚΟΡ ΓΚΑΝΙΑΝ 6» περιλαμβάνει την 3η, 4η, 5η, 6η, 7η και 8η ιπποδρομία.


1η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 3.00, 1.000 μέτρα


1. ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 58 Νίκος 3


2. ΕΛΛΟΠΙΑ 58 Οικονομίδης 5


3. ΕΜΒΟΛΙΜΗ 58 Δημητσάνης 6


4. ΜΕΓ. ΚΑΛΑΜ/ΝΗ 58 Λάος 4


5. ΜΟΡΓΚΑΝΑ 58 Τριανταφύλ. 2


6. ΜΠΡΙΓ. ΕΣΤΡΕΓΙΑ 58 Δάλαρης 1


­ Υποδ.: ΕΛΛΟΠΙΑ - ΜΟΡΓΚΑΝΑ (Ανδρομάχη)


2η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 3.30, 1.000 μέτρα


1. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ 58 Οικονομίδης 4


2. ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ 58 Ντίνος 9


3. ΔΥΣΠΙΣΤΗ 58 Τσεργάς 8


4. ΕΛΜΠΕΡΕΘ 58 Χατζημίμης 1


5. ΖΩΗ 58 Σωτηρόπ/λος 2


6. ΚΛΥΤΑΙΜΝΗΣΤΡΑ 58 Τσιριγώτης 6


7. ΛΕΪΝΤΥ ΠΕΡΣΑ 54,5 Ανδρονίκη 7


8. ΜΠΕΣΟΝ 58 Φίλιππος 3


9. ΝΑΥΣΙΚΑ 58 Μπάμπης 5


­ Υποδ.: ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ - ΜΠΕΣΟΝ (Ναυσικά)


3η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 4.00, 1.000 μέτρα


1. ΒΑΣΙΛΙΚ. ΦΟΥΣΚ 58 Καρακατσάν. 4


2. ΓΙΑΝΓΚ ΒΑΣΙΑ 58 Λάος 7


3. ΛΕΪΝ. ΜΕΤΑΞΙΑ 58 Ζευγώλης 6


4. ΜΠ. ΜΟΡ ΜΑΝΕΫ 58 Βασίλης 3


5. ΝΤΟΛΦΙΝ 58 Δάλαρης 2


6. ΡΟΚΑΓΟΥΕΪ 58 Οικονομίδης 5


7. ΤΟΤΝΑΜ ΓΙΑΡ 58 Νίκος 1


­ Υποδ.: ΜΠΙΤ ΜΟΡ ΜΑΝΕΫ - ΡΟΚΑΓΟΥΕΪ (Τότναμ Γιαρ)


4η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 4.30, 1.000 μέτρα


1. ΝΤ. ΠΕΡΙΝΙΟΝ 58 Δάλαρης 9


2. Ο ΛΑ ΛΑ 58 Νίκος 3


3. ΠΗΝΕΛΟΠΗ 58 Τσιριγώτης 8


4. ΣΑΒΑΝΑ 58 Οικονομίδης 5


5. ΣΙΝ. ΜΠΕΛΛΑ 58 Ξυνός 2


6. ΤΖΟΥΕΛ ΓΟΥΕΪ 58 Ντίνος 4


7. ΦΙΛΟΜ. ΜΠΕΛΛΑ 58 Χατζηγεωργ. 1


8. ΦΛΑΪΝ. ΙΜΑΤΖ 56,5 Σταυρινός 7


9. ΩΔΗ 58 Δημητσάνης 6


­ Υποδ.: Ο ΛΑ ΛΑ - ΝΤΟΜ ΠΕΡΙΝΙΟΝ (Σαβάνα)


5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.00, 1.400 μέτρα


1. ΕΝΟΧΗ 58 Δημητσάνης 6


2. ΛΕΩΝΗ 58 Χατζημίμης 2


3. ΜΙΣ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 58 Βασίλης 4


4. ΜΠΙΟΥΤΥ ΜΠΕΫ 58 Λιάκος 5


5. ΟΜΟΡΦΗ ΕΥΗ 58 Σωτηρόπ/λος 3


6. ΡΑΜΠΥ ΛΕΪΝΤΥ 58 Οικονομίδης 1


7. ΡΟΥΑΓΙΑΛ ΚΟΪΝ 58 Νίκος 7


­ Υποδ.: Ρ. ΚΟΪΝ - ΕΝΟΧΗ (Μις Τζωρτζίνα)


6η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.30, 1.400 μέτρα


1. ΔΕΞΑΜΕΝΗ 58 Χαραλάμπ. 1


2. ΔΥΝΑΤΗ 58 Φίλιππος 7


3. ΛΕΪΝΤΥ ΜΑΡΘΑ 58 Δάλαρης 2


4. ΜΕΓ. ΛΟΥΛΟΥ 58 Σωτηρόπ/λος 6


5. ΣΠΙΝΤ ΣΟΦΗ 56,5 Σταυρινός 4


6. ΤΟΛ ΓΚΕΡΛ 58 Λιάκος 3


7. ΩΡΑΙΑ 58 Δημητσάνης 5


­ Υποδ.: ΔΕΞΑΜΕΝΗ - ΜΕΓ. ΛΟΥΛΟΥ (Τολ Γκερλ)


7η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.00, 1.400 μέτρα


1. ΟΜΟΡΦΙΤΑ 56,5 Μαστοράκης 8


2. Μ. ΓΟΥΩΡΛΝΤ 54,5 Χαλιάσος 2


3. ΕΣΠΕΡΙΤΟ 56,5 Νίκος 3


4. ΙΚΑΡΙΑ 56,5 Αντώνης 4


5. ΦΛΑΪΝΓΚ ΕΛΕΝ 57 Βασίλης 6


6. ΨΥΧΩ 54 Αττίκος 7


7. ΤΖΕΣΙΚΑ 55,5 Φίλιππος 5


8. ΜΑΡΑΘ. ΣΤΡΗΜ 50,5 Λαζαρίδης 1


­ Υποδ.: ΕΣΠΕΡΙΤΟ - ΟΜΟΡΦΙΤΑ (Μ. Γουώρλντ)


8η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.30, 1.400 μέτρα


1. ΑΪΡΟΝ ΠΡΙΝΣΕΣ 56,5 Αττίκος 10


2. ΑΝΝΑ ΚΟΜΝΗΝΗ 58 Μπάμπης 4


3. ΔΙΨΑ 58 Ντίνος 7


4. ΚΟΥΝΕΛΑ 58 Τριανταφύλ. 2


5. ΛΕΪΝ. ΔΕΣΠΟΙΝΑ 54,5 Ανδρονίκη 6


6. ΛΕΪΝΤΥ ΗΡΩ 58 Δάλαρης 3


7. ΛΕΥΘΕΡΙΑ 58 Βαλακούδ. Ν. 9


8. ΞΑΝΘΟΥΛΑ 58 Χατζημίμης 5


9. ΩΚΥΠΕΤΗ 58 Χατζηγεωργ. 8


10. ΩΡΥΓΗ 58 Λιάκος 1


­ Υποδ.: ΩΚΥΠΕΤΗ - ΔΙΨΑ (Άιρον Πρίνσες)


9η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 7.00, 1.400 μέτρα


1. ΑΓΡΑΦ. ΝΟΜΟΣ 58 Οικονομίδης 1


2. ΕΒΙΝΑ 58 Ζευγώλης 9


3. ΙΝΤΡΕΠ. ΓΟΥΕΪ 54,5 Μπακάλης 7


4. ΓΚ. ΟΝ ΤΖΙΜΜΥ 57,5 Νίκος 2


5. ΣΟΦΑΚΟΣ 54 Μαστοράκης 5


6. ΚΡΙΣ ΤΖΩΡΤΖ 56 Μπάμπης 6


7. ΝΕΚΤΑΡ ΚΡΙΣ 54 Αντώνης 3


8. ΚΕΡΑΣΦΟΡΟΣ 53 Χαραλάμπ. 8


9. ΣΤΡ. ΚΟΥΛΗΣ 51,5 Τσεργάς 4


­ Υποδ.: ΓΚΟΟΥ ΟΝ ΤΖΙΜΜΥ - ΚΕΡΑΣΦΟΡΟΣ (Ίντρεπ. Γουέι)


­ Δύο αουτσάιντερς: ΤΖΟΥΕΛ ΓΟΥΕΪ (4η) - ΝΕΚΤΑΡ ΚΡΙΣ (9η).

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από