Το «ΣΚΟΡ ΓΚΑΝΙΑΝ 4» περιλαμβάνει σήμερα την 5η, 6η, 7η και 8η ιπποδρομία,
ενώ το «ΣΚΟΡ ΓΚΑΝΙΑΝ 6» περιλαμβάνει την 4η, 5η, 6η, 7η, 8η και 9η κούρσα.
1η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 3.00, 1.000 μέτρα
1. ΑΜΙΛΛΑ 58 Δημητσάνης 8
2. ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΑΡΙ 58 Σκιαδόπ/λος 6
3. ΔΗΛΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 58 Νικολαΐδης 1
4. ΗΛΕΚΤΡΑ 58 Μπάμπης 4
5. ΙΝΤΕΑΛ 58 Οικονομίδης 2
6. ΛΑΒΔΑ 58 Αντώνης 3
7. ΛΗΤΩ 58 Σταύρου 5
8. ΜΑΡ. ΑΡΡΟΟΥ 58 Σωτηρόπ/λος 7
Υπόδ.: ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΡΡΟΟΥ – ΛΗΤΩ (Λάβδα)
2η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 3.30, 1.000 μέτρα
1. Α. ΚΟΜΝΗΝΗ 58 Σταύρου 1
2. ΓΟΗΤΕΥΤ. ΤΕΡΖ 58 Νίκος 8
3. ΔΙΨΑ 58 Ντίνος 9
4. ΚΑΛΥΔΩΝ 58 Λιάκος 3
5. ΚΑΡΜ. ΛΑ ΜΠΕΛ 54,5 Χαλιάσος 5
6. ΚΟΥΝΕΛΑ 58 Ξυνός 2
7. ΛΕΪΝΤΥ ΗΡΩ 54,5 Ανδρονίκη 7
8. ΜΙΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ 58 Βασίλης 4
9. ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 58 Οικονομίδης 6
10. ΠΛΑΚΙΩΤΙΣΣΑ 58 Μηνά 10
Υπόδ.: ΠΛΑΚΙΩΤΙΣΣΑ – ΔΙΨΑ (Κάρμεν Λα Μπελ)
3η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 4.00, 1.000 μέτρα
1. ΛΙΝΔΟΣ 58 Μπάμπης 5
2. ΜΙΣ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 58 Βασίλης 8
3. ΜΟΡΓΚΑΝΑ 58 Ντίνος 4
4. ΜΠΙΟΥΤΥ ΜΠΕΫ 58 Χατζηγεωργ. 1
5. ΝΕΝΕΛ 58 Δημητσάνης 9
6. ΟΜΟΡΦΗ ΕΥΗ 58 Μανώλης 2
7. ΡΑΜΠΥ ΛΕΪΝΤΥ 58 Νικολαΐδης 3
8. ΡΟΥΑΓ. ΚΟΪΝ 58 Νίκος 6
9. ΤΑΧΥΤΗΤΑ 58 Σταύρου 7
Υπόδ.: ΜΠΙΟΥΤΥ ΜΠΕΫ – ΛΙΝΔΟΣ (Μις Τζωρτζίνα)
4η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 4.30, 1.000 μέτρα
1. ΛΕΪΝΤΥ ΝΙΟΒΗ 58 Λέντερης 1
2. ΠΡΙΝΣΕΣ ΒΑΝΑ 58 Αντώνης 2
3. ΠΡΙΝΣ. ΝΤΙΛΑΪΤ 58 Σωτηρόπ/λος 5
4. ΣΟΥΛΙΤΣΑ 58 Σταύρου 3
5. ΣΟΦΗ ΣΑΛΑΣ 58 Δημητσάνης 8
6. ΣΠΙΝΤ ΣΟΦΗ 56,5 Σταυρινός 7
7. ΤΖΟΥΕΛ ΓΟΥΕΪ 58 Ντίνος 4
8. ΤΟΤΝΑΜ ΓΙΑΡ 58 Νίκος 9
9. ΦΑΚΙΑ 58 Λιάκος 10
10. ΩΡΥΓΗ 58 Μπάμπης 6
Υπόδ.: ΠΡΙΝΣΕΣ ΝΤΙΛΑΪΤ – ΤΖΟΥΕΛ ΓΟΥΕΪ (Σπιντ Σόφη).
5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.00, 1.000 μέτρα
1. ΔΡΑΚΑΙΝΑ 58 Δημητσάνης 6
2. ΝΤΟΛΟΡΕΣ 58 Νίκος 5
3. ΓΚΡΑΣ ΧΟΠΕΡ 54 Μανώλης 3
4. ΔΕΣΠΟΤΙΚΗ 54 Ντίνος 8
5. ΜΑΚΕΔΟΝΙΣΣΑ 54 Γεωργίου 4
6. ΝΤΙΣΕΝΣΥ 50,5 Λαζαρίδης 1
7. ΠΡΙΜΑ ΛΟΥΛΟΥ 54 Μηνά 7
8. ΩΡΑΙΑ ΑΛΕΞΙΑ 51,5 Δρόσος 2
Υπόδ.: ΔΡΑΚΑΙΝΑ – ΝΤΙΣΕΝΣΥ (Ντολόρες)
5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.30, 1.400 μέτρα
1. ΑΛ ΜΠΑΤΑΛ 58 Λαγουτάρης 4
2. ΚΟΥΗΝ ΕΛΕΝ 58 Εύα 2
3. ΠΥΡ. ΔΡΟΜΟΣ 55,5 Ντίνα 5
4. ΜΑΡΙΛΙΖΑ 55 Μπακάλης 6
5. Γ. ΓΛΥΚΕΡΙΑ 54 Ανδρονίκη 3
6. ΑΝΤΡΙΑΝΑ 49 Χαλιάσος 7
7. ΝΤΑΛΙΛΑ 49 Λαζαρίδης 1
Υπόδ.: ΑΛΜΠΑΤΑΛ – ΠΥΡ. ΔΡΟΜΟΣ (Νταλίλα)
7η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.00, 1.400 μέτρα
1. ΜΑΛΒΙΝΑ 58 Ντίνος 9
2. ΚΟΧΑΝΑ ΑΝΙΑ 56 Λιάκος 1
3. ΛΕΪΝ. ΑΣΠΙΡΑΝΤ 56 Οικονομίδης 4
4. ΟΜ. ΔΗΜΗΤΡΑ 56,5 Νίκος 10
5. ΜΟΛΔΑΒΙΑ 55,5 Χατζημίμης 6
6. ΜΑΡΙΑΝΘΟΥΛΑ 54,5 Γεωργίου 5
7. ΓΚΟΥΝΤ ΛΑΚ 54 Δημητσάνης 2
8. ΜΕΓΑΛΗ ΛΕΙΑ 54 Αντώνης 8
9. ΙΖΑΜΠΕΛΛΙΤΑ 52,5 Νικολαΐδης 7
10. ΜΑΪ ΤΖΟΣ 52 Μπέντεν 3
Υπόδ.: ΙΖΑΜΠΕΛΛΙΤΑ – ΜΟΛΔΑΒΙΑ (Λ. Άσπιραντ)
8η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.30, 1.400 μέτρα
1. ΓΚΟΛ. ΛΕΪΝΤΥ 58 Αντώνης 1
2. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ 58 Οικονομίδης 3
3. ΕΣΠΕΡΑΝΤΖΑ 58 Νίκος 10
4. ΖΩΗ 58 Μπάμπης 8
5. ΛΕΪΝΤΥ ΜΑΡΘΑ 58 Λιάκος 2
6. ΜΠΕΣΟΝ 54,5 Μπακάλης 4
7. ΠΙΚ. ΔΗΜΗΤΡΑ 58 Σταύρου 5
8. ΤΑΤΑΥΛΙΑΝΗ 58 Βασίλης 7
9. ΤΖΟΥΣΥ ΓΟΥΕΪ 58 Ντίνος 9
10. ΤΟΛ ΓΚΕΡΛ 58 Σωτηρόπ/λος 6
Υπόδ.: ΕΣΠΕΡΑΝΤΖΑ – ΤΖΟΥΣΥ ΓΟΥΕΪ (Πικολ. Δήμητρα)
9η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 7.00, 1.400 μέτρα
1. ΓΚΑΛΑΝΤΙΕΛ 58 Σταύρου 7
2. ΠΡΙΝΣΕΣ ΝΤΙΝΑ 56 Χατζημίμης 2
3. ΤΑΦ ΡΙΒΕΝΤΖ 54,5 Τσιριγώτης 3
4. ΛΟΥΣΥ ΣΤΑΡ 54 Ντίνος 6
5. ΚΟΚ. ΠΑΡΑΛΙΑ 53,5 Νικολαΐδης 9
6. ΝΤΟΚΤ. ΚΡΙΣΤΙ 53,5 Ξυνός 5
7. ΒΕΡΓΙΝΑ 53 Μανώλης 10
8. ΒΕΡΟ ΜΠΗΤΣ 53 Σκιαδόπ/λος 1
9. ΓΙΑΝΓΚ ΝΤΕΝΙΖ 53 Λέντερης 4
10 ΜΥΡΤΩ 53 Αντώνης 8
Υπόδ.: ΠΡΙΝΣΕΣ ΝΤΙΝΑ – ΝΤ. ΚΡΙΣΤΙ (Γκαλαντιέλ)
10η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 7.30, 1.800 μέτρα
1. ΨΗΛΟΜΥΤΑ 58 Οικονομίδης 7
2. ΣΠΟΤ ΜΙΟΥΖΙΚ 57,5 Νικολαΐδης 2
3. ΓΗ 56,5 Ντίνος 1
4. ΜΙΣ ΠΟΥΪΣΑΝΣ 56,5 Μηνά 5
5. ΦΛΑΪΝΓΚ ΕΛΕΝ 53,5 Μανώλης 6
6. ΨΗΦΙΔΑ 53,5 Τσιριγώτης 4
7. ΛΕΪΝ ΑΣΠΑΣΙΑ 50,5 Αντώνης 3
Υπόδ.: ΦΛ. ΕΛΕΝ – ΓΗ (Σποτ Μιούζικ).
Δύο αουτσάιντερς: ΛΕΪΝΤΥ ΗΡΩ (2η) – ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ (8η)