Το «ΣΚΟΡ ΓΚΑΝΙΑΝ 4» περιλαμβάνει σήμερα την 5η, 6η, 7η και 8η ιπποδρομία,
ενώ το «ΣΚΟΡ ΓΚΑΝΙΑΝ 6» περιλαμβάνει την 4η, 5η, 6η, 7η, 8η και 9η κούρσα.


1η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 3.00, 1.000 μέτρα


1. ΑΜΙΛΛΑ 58 Δημητσάνης 8


2. ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΑΡΙ 58 Σκιαδόπ/λος 6


3. ΔΗΛΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 58 Νικολαΐδης 1


4. ΗΛΕΚΤΡΑ 58 Μπάμπης 4


5. ΙΝΤΕΑΛ 58 Οικονομίδης 2


6. ΛΑΒΔΑ 58 Αντώνης 3


7. ΛΗΤΩ 58 Σταύρου 5


8. ΜΑΡ. ΑΡΡΟΟΥ 58 Σωτηρόπ/λος 7


­ Υπόδ.: ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΡΡΟΟΥ - ΛΗΤΩ (Λάβδα)


2η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 3.30, 1.000 μέτρα


1. Α. ΚΟΜΝΗΝΗ 58 Σταύρου 1


2. ΓΟΗΤΕΥΤ. ΤΕΡΖ 58 Νίκος 8


3. ΔΙΨΑ 58 Ντίνος 9


4. ΚΑΛΥΔΩΝ 58 Λιάκος 3


5. ΚΑΡΜ. ΛΑ ΜΠΕΛ 54,5 Χαλιάσος 5


6. ΚΟΥΝΕΛΑ 58 Ξυνός 2


7. ΛΕΪΝΤΥ ΗΡΩ 54,5 Ανδρονίκη 7


8. ΜΙΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ 58 Βασίλης 4


9. ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 58 Οικονομίδης 6


10. ΠΛΑΚΙΩΤΙΣΣΑ 58 Μηνά 10


­ Υπόδ.: ΠΛΑΚΙΩΤΙΣΣΑ - ΔΙΨΑ (Κάρμεν Λα Μπελ)


3η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 4.00, 1.000 μέτρα


1. ΛΙΝΔΟΣ 58 Μπάμπης 5


2. ΜΙΣ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 58 Βασίλης 8


3. ΜΟΡΓΚΑΝΑ 58 Ντίνος 4


4. ΜΠΙΟΥΤΥ ΜΠΕΫ 58 Χατζηγεωργ. 1


5. ΝΕΝΕΛ 58 Δημητσάνης 9


6. ΟΜΟΡΦΗ ΕΥΗ 58 Μανώλης 2


7. ΡΑΜΠΥ ΛΕΪΝΤΥ 58 Νικολαΐδης 3


8. ΡΟΥΑΓ. ΚΟΪΝ 58 Νίκος 6


9. ΤΑΧΥΤΗΤΑ 58 Σταύρου 7


­ Υπόδ.: ΜΠΙΟΥΤΥ ΜΠΕΫ - ΛΙΝΔΟΣ (Μις Τζωρτζίνα)


4η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 4.30, 1.000 μέτρα


1. ΛΕΪΝΤΥ ΝΙΟΒΗ 58 Λέντερης 1


2. ΠΡΙΝΣΕΣ ΒΑΝΑ 58 Αντώνης 2


3. ΠΡΙΝΣ. ΝΤΙΛΑΪΤ 58 Σωτηρόπ/λος 5


4. ΣΟΥΛΙΤΣΑ 58 Σταύρου 3


5. ΣΟΦΗ ΣΑΛΑΣ 58 Δημητσάνης 8


6. ΣΠΙΝΤ ΣΟΦΗ 56,5 Σταυρινός 7


7. ΤΖΟΥΕΛ ΓΟΥΕΪ 58 Ντίνος 4


8. ΤΟΤΝΑΜ ΓΙΑΡ 58 Νίκος 9


9. ΦΑΚΙΑ 58 Λιάκος 10


10. ΩΡΥΓΗ 58 Μπάμπης 6


­ Υπόδ.: ΠΡΙΝΣΕΣ ΝΤΙΛΑΪΤ - ΤΖΟΥΕΛ ΓΟΥΕΪ (Σπιντ Σόφη).


5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.00, 1.000 μέτρα


1. ΔΡΑΚΑΙΝΑ 58 Δημητσάνης 6


2. ΝΤΟΛΟΡΕΣ 58 Νίκος 5


3. ΓΚΡΑΣ ΧΟΠΕΡ 54 Μανώλης 3


4. ΔΕΣΠΟΤΙΚΗ 54 Ντίνος 8


5. ΜΑΚΕΔΟΝΙΣΣΑ 54 Γεωργίου 4


6. ΝΤΙΣΕΝΣΥ 50,5 Λαζαρίδης 1


7. ΠΡΙΜΑ ΛΟΥΛΟΥ 54 Μηνά 7


8. ΩΡΑΙΑ ΑΛΕΞΙΑ 51,5 Δρόσος 2


­ Υπόδ.: ΔΡΑΚΑΙΝΑ - ΝΤΙΣΕΝΣΥ (Ντολόρες)


5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.30, 1.400 μέτρα


1. ΑΛ ΜΠΑΤΑΛ 58 Λαγουτάρης 4


2. ΚΟΥΗΝ ΕΛΕΝ 58 Εύα 2


3. ΠΥΡ. ΔΡΟΜΟΣ 55,5 Ντίνα 5


4. ΜΑΡΙΛΙΖΑ 55 Μπακάλης 6


5. Γ. ΓΛΥΚΕΡΙΑ 54 Ανδρονίκη 3


6. ΑΝΤΡΙΑΝΑ 49 Χαλιάσος 7


7. ΝΤΑΛΙΛΑ 49 Λαζαρίδης 1


­ Υπόδ.: ΑΛΜΠΑΤΑΛ - ΠΥΡ. ΔΡΟΜΟΣ (Νταλίλα)


7η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.00, 1.400 μέτρα


1. ΜΑΛΒΙΝΑ 58 Ντίνος 9


2. ΚΟΧΑΝΑ ΑΝΙΑ 56 Λιάκος 1


3. ΛΕΪΝ. ΑΣΠΙΡΑΝΤ 56 Οικονομίδης 4


4. ΟΜ. ΔΗΜΗΤΡΑ 56,5 Νίκος 10


5. ΜΟΛΔΑΒΙΑ 55,5 Χατζημίμης 6


6. ΜΑΡΙΑΝΘΟΥΛΑ 54,5 Γεωργίου 5


7. ΓΚΟΥΝΤ ΛΑΚ 54 Δημητσάνης 2


8. ΜΕΓΑΛΗ ΛΕΙΑ 54 Αντώνης 8


9. ΙΖΑΜΠΕΛΛΙΤΑ 52,5 Νικολαΐδης 7


10. ΜΑΪ ΤΖΟΣ 52 Μπέντεν 3


­ Υπόδ.: ΙΖΑΜΠΕΛΛΙΤΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ (Λ. Άσπιραντ)


8η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.30, 1.400 μέτρα


1. ΓΚΟΛ. ΛΕΪΝΤΥ 58 Αντώνης 1


2. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ 58 Οικονομίδης 3


3. ΕΣΠΕΡΑΝΤΖΑ 58 Νίκος 10


4. ΖΩΗ 58 Μπάμπης 8


5. ΛΕΪΝΤΥ ΜΑΡΘΑ 58 Λιάκος 2


6. ΜΠΕΣΟΝ 54,5 Μπακάλης 4


7. ΠΙΚ. ΔΗΜΗΤΡΑ 58 Σταύρου 5


8. ΤΑΤΑΥΛΙΑΝΗ 58 Βασίλης 7


9. ΤΖΟΥΣΥ ΓΟΥΕΪ 58 Ντίνος 9


10. ΤΟΛ ΓΚΕΡΛ 58 Σωτηρόπ/λος 6


­ Υπόδ.: ΕΣΠΕΡΑΝΤΖΑ - ΤΖΟΥΣΥ ΓΟΥΕΪ (Πικολ. Δήμητρα)


9η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 7.00, 1.400 μέτρα


1. ΓΚΑΛΑΝΤΙΕΛ 58 Σταύρου 7


2. ΠΡΙΝΣΕΣ ΝΤΙΝΑ 56 Χατζημίμης 2


3. ΤΑΦ ΡΙΒΕΝΤΖ 54,5 Τσιριγώτης 3


4. ΛΟΥΣΥ ΣΤΑΡ 54 Ντίνος 6


5. ΚΟΚ. ΠΑΡΑΛΙΑ 53,5 Νικολαΐδης 9


6. ΝΤΟΚΤ. ΚΡΙΣΤΙ 53,5 Ξυνός 5


7. ΒΕΡΓΙΝΑ 53 Μανώλης 10


8. ΒΕΡΟ ΜΠΗΤΣ 53 Σκιαδόπ/λος 1


9. ΓΙΑΝΓΚ ΝΤΕΝΙΖ 53 Λέντερης 4


10 ΜΥΡΤΩ 53 Αντώνης 8


­ Υπόδ.: ΠΡΙΝΣΕΣ ΝΤΙΝΑ - ΝΤ. ΚΡΙΣΤΙ (Γκαλαντιέλ)


10η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 7.30, 1.800 μέτρα


1. ΨΗΛΟΜΥΤΑ 58 Οικονομίδης 7


2. ΣΠΟΤ ΜΙΟΥΖΙΚ 57,5 Νικολαΐδης 2


3. ΓΗ 56,5 Ντίνος 1


4. ΜΙΣ ΠΟΥΪΣΑΝΣ 56,5 Μηνά 5


5. ΦΛΑΪΝΓΚ ΕΛΕΝ 53,5 Μανώλης 6


6. ΨΗΦΙΔΑ 53,5 Τσιριγώτης 4


7. ΛΕΪΝ ΑΣΠΑΣΙΑ 50,5 Αντώνης 3


­ Υπόδ.: ΦΛ. ΕΛΕΝ - ΓΗ (Σποτ Μιούζικ).


­ Δύο αουτσάιντερς: ΛΕΪΝΤΥ ΗΡΩ (2η) - ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ (8η)

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από