ΣΑΒΒΑΤΟ

Cosmote Sports 1

08:00 Ποδόσφαιρο: Βιγιαρεάλ - Γιουνγκ Μπόις. 10:00 UEFA Europa League UEFA Europa Conference League 2021-22.11:00 Game R1. 11:30  Στιγμιότυπα: UEFA Youth League 2021-22. 12:00  Ποδόσφαιρο: UEFA Europa League Playoffs 2021-22. 14:00 Ποδόσφαιρο: Αταλάντα - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. 16:00 Στιγμιότυπα: UEFA Youth League 2021-22. 16:30  Ποδόσφαιρο: Σάλτσμπουργκ - Ολυμπιακός (Ζ). 18:30 Sports Classics: Worldies. 19:00  UEFA Champions League Magazine 2021-22. 20:00  UEFA Europa League UEFA Europa Conference League 2021-22. 21:00 2004 Δευτερόλεπτα. 21:45 Game R1. 22:15 Sports Classics: Worldies. 22:30 UEFA Champions League Magazine 2021-22. 23:00 2004 Δευτερόλεπτα. 23:45  Στιγμιότυπα: UEFA Youth League 2021-22

Cosmote Sports 2

09:00 Ποδόσφαιρο: Εστορίλ - Πόρτο. 11:00 Ποδόσφαιρο: Ιντερ - Λάτσιο. 13:00  Ποδόσφαιρο: Αρμίνια Μπίλεφελντ - Ολυμπιακός. 15:00 Ποδόσφαιρο: Σασουόλο - Ελλάς Βερόνα. 17:00  Ποδόσφαιρο: Βιζέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας. 19:00  Ποδόσφαιρο: Φιορεντίνα - Τζένοα. 21:00 Ποδόσφαιρο: Σάλτσμπουργκ - Ολυμπιακός. 23:00 Ποδόσφαιρο: Μίλαν - Σπέτσια.

Cosmote Sports 3

08:00 Στο Πλεχτό. 08:45  Sports Classics: Worldies. 09:00 Sports Classics: Football Countdowns. 09:30 Sports Classics: Football Countdowns. 10:00 Ποδόσφαιρο: Νταντί - Σέλτικ. 12:00 Ποδόσφαιρο: Ολίμπια - Ατλέτικο Γκοϊανιένσε. 14:00 Στο Πλεχτό. 14:45  Sports Classics: Worldies. 15:00  Sports Classics: Football Countdowns. 15:30 Sports Classics: Football Countdowns. 16:00  Ποδόσφαιρο: Νασιονάλ - Σάντα Φε. 18:00  Ποδόσφαιρο: Κορίνθιανς - Μπόκα Τζούνιορς. 20:00  Sports Classics: Send It. 20:30  Sports Classics: Send It. 21:00  Sports Classics: Ultimate Rush. 21:30 Sports Classics: Ultimate Rush22:00 Milan The Champions.

Cosmote Sports 4

08:20 NBA Specials: Basketballography. 08:50  Sports Classics: Dream Teams. 09:20 Sports Classics: Dream Teams. 11:50 Μπάσκετ: Ρίζεν Λούντβιγκσμπουργκ - Χάποελ Χολόν. 13:50 Sports Classics: Dream Teams. 14:20 Sports Classics: Dream Teams 14:50 Sports Classics: Dream Teams. 15:20 Sports Classics: Dream Teams. 15:50  Μπάσκετ: Σικάγο Σκάι - Μινεσότα Λινξ. 17:50  NBA Specials. 19:05  NBA Specials. 20:00  Μπάσκετ: Σικάγο Σκάι - Φοίνιξ Μέρκιουρι (Ζ). 22:30  Μπάσκετ: Μπόστον Σέλτικς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς.

Cosmote Sports 5

08:35 Sports Classics: 2021 Outdoor Specials. 08:45  ERC 2022. 09:50 ERC 2022 - Στιγμιότυπα. 10:20 ADAC Total 2022. 11:20 GP Confidential 2022. 11:50 Formula 3 2022. 13:20  GP Confidential 2022. 13:50  Formula 1 2022 - Γκραν Πρι Βρετανίας 15:20 W Series 2022 - Στιγμιότυπα. 16:20 Sports Classics: Gearing Up 2022. 16:50  Formula 1 2022 - Γκραν Πρι Βρετανίας. 18:35  Μηχανοκίνητα: Formula 2 2022. 20:00 Formula Regional European Championship 2022 - Στιγμιότυπα. 20:30 Formula 1 2022 - Γκραν Πρι Βρετανίας. 21:45  Formula 1 2022 - Γκραν Πρι Βρετανίας. 23:20  Formula 3 2022

Cosmote Sports 6

09:30 Τένις: ATP 500 2022 - Στιγμιότυπα. 10:30 Υδάτινα Σπορ: Ο Κόσμος της Ιστιοπλοΐας 2022. 11:05 ESPN Films: Be Water. 12:50 Sports Classics: 2022 Outdoor Specials. 13:25 Βόλεϊ: Τρεντίνο - Τσέμικ Πολίς. 15:55  XCAT Extreme Powerboats 2022. 16:25 Στίβος: World Athletics Continental Tour Gold 2022. 18:35  Βόλεϊ: Ναρμπόν - Χάλκμπανκ. 22:00 Athens Fighting Championship 2022

Αλλες μεταδόσεις

10:40 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Norisring Προκριματικός αγώνας 1η ημέρα (Novasports Start). 13:00 Τουρνουά τένις Wimbledon Court 2 ή άλλο 6η ημέρα (Novasports 6). 13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1). 14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Norisring Κύριος αγώνας 1η ημέρα (Novasports Start). 15:00 Τουρνουά τένις Wimbledon Court 1 (Novasports2). 15:30 Τουρνουά τένις Wimbledon Centre Court (Novasports Prime). 16:30 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: ΠΑΟΚ - Γκρόνινγκεν (Novasports Start). 18:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε, ΜΑΡΑΚΕΣ | ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2). 20:15 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Τζον Ντιρ Κλάσικ 3Η ΗΜΕΡΑ (Eurosport2). 21:30 ΙΠΠΑΣΙΑ GLOBAL CHAMPIONS TOUR, ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ (Eurosport1). 24:00 Στιγμιότυπα 6ης ημέρας Τουρνουά τένις Wimbledon (Novasports Start).


ΕΡΤ 2

16:55 Γκραν Πρι Σιλβερστόουν (κατατακτήριες δοκιμές).

ΕΡΤ 3

20:00 καταδύσεις, Παγκόσμιο Υγρού στίβου Βουδαπέστη.

KYΡΙΑΚΗ

COSMOTE SPORTS 1

08:00 Ποδόσφαιρο: Γιουβέντους - Ζενίτ. 10:00  Ανασκόπηση UEFA Champions League 2021-22. 12:00 2004 Δευτερόλεπτα. 12:45  Sports Classics: Worldies. 13:00 Game R1. 13:30  Στιγμιότυπα: UEFA Youth League 2021-22. 14:00  UEFA Europa League 2021-22 - Ανασκόπηση. 15:30 UEFA Europa Conference League 2021-22 Ανασκόπηση. 17:00  UEFA Europa League UEFA Europa Conference League 2021-22. 18:00 2004 Δευτερόλεπτα. 18:45  Sports Classics: Worldies. 19:00  Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ - Λίνκολν. 21:00 2004 Δευτερόλεπτα. 21:45 Sports Classics: Worldies. 22:00 UEFA Europa League UEFA Europa Conference League 2021-22. 23:00 2004 Δευτερόλεπτα. 23:45 Sports Classics: Worldies

COSMOTE SPORTS 2

09:00  Ποδόσφαιρο: Βιζέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας. 11:00  Ποδόσφαιρο: Φιορεντίνα - Τζένοα. 13:00 Ποδόσφαιρο: Σάλτσμπουργκ - Ολυμπιακός. 15:00 Ποδόσφαιρο: Μίλαν - Σπέτσια. 17:00 Ποδόσφαιρο: Μπελενένσες - Πόρτο. 19:00  Ποδόσφαιρο: Νάπολι - Σαλερνιτάνα. 21:00  Ποδόσφαιρο: Ιωνικός - ΑΕΚ. 23:00  Ποδόσφαιρο: Ιντερ -- Βενέτσια.

 COSMOTE SPORTS 3

09:00 Sports Classics: Ultimate Rush. 09:30 Sports Classics: Ultimate Rush. 10:00  Ποδόσφαιρο: Χιμπέρνιαν - Ρέιντζερς. 12:00  Ποδόσφαιρο: Παναιτωλικός - Ολυμπιακός. 14:00 Sports Classics: Send It. 14:30 Sports Classics: Send It. 15:00 Sports Classics: Ultimate Rush. 15:30 Sports Classics: Ultimate Rush. 16:00  Ποδόσφαιρο: Δε Στρόνγκεστ - Τσεάρα. 18:00  Ποδόσφαιρο: Βελέζ Σάρσφιλντ - Ρίβερ Πλέιτ. 20:00 Sports Classics: Send It. 20:30  Sports Classics: Send It. 21:00  Sports Classics: Ultimate Rush. 21:30 Sports Classics: Ultimate Rush. 22:00  Milan The Champions.

COSMOTE SPORTS 4

08:50 NBA Specials. 09:20  Μπάσκετ: Σικάγο Σκάι - Νιου Γιορκ Λίμπερτι. 11:20  Μπάσκετ: FIBA Basketball Champions League 2021-22. 13:50  Sports Classics: Dream Teams. 14:20 Sports Classics: Dream Teams. 14:50 Sports Classics: Dream Teams.15:20 Sports Classics: Dream Teams. 15:50 Sports Classics: The Shortlist. 16:20 Sports Classics: The Shortlist. 16:50  NBA Specials. 17:20 NBA Specials: Basketballography. 17:50  Μπάσκετ: Σικάγο Σκάι - Νιου Γιορκ Λίμπερτι. 20:00  Μπάσκετ: Κονέκτικατ Σαν - Ουάσιγκτον Μίστικς (Ζ). 22:30  Μπάσκετ: Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Μπόστον Σέλτικς.

COSMOTE SPORTS 5

08:25 Formula 1 2022 - Γκραν Πρι Βρετανίας. 10:00 GP Confidential 2022. 10:30  Formula 3 2022 (Ζ). 12:00  Μηχανοκίνητα: Formula 2 2022. 13:25  MotoGP 2022. 14:25 GP Confidential 2022. 14:55 Formula 1 2022 - Γκραν Πρι Βρετανίας. 16:30  Σύνδεση. 17:00 Formula 1 2022 - Γκραν Πρι Βρετανίας. 19:30 Εκπομπή Grand Prix 2022 (Ζ). 21:00 WRC 2022. 22:00 Extreme E Magazine 2022. 22:30 Εκπομπή Grand Prix 2022.

COSMOTE SPORTS 6

16:35 Jet Ski World Series 2021. 17:35  Jet Ski World Series 2021. 18:30  Χάντμπολ: EHF Champions League 2021-22. 20:10 Χάντμπολ: EHF Champions League 2021-22. 22:00 Πολεμικές Τέχνες: UFC Fight Night 2022.

Αλλες μεταδόσεις

10:40 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Norisring Προκριματικός αγώνας 2η ημέρα (Novasports Start). 13:00 Τουρνουά τένις Wimbledon Court 2 ή άλλο 7η ημέρα (Novasports 6). 13:50 Αγώνες One Make ΠΟΡΣΕ ΣΟΥΠΕΡΚΑΠ Μεγάλη Βρετανία ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2). 13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1). 14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Norisring Κύριος αγώνας 2η ημέρα (Novasports Start). 15:00 Τουρνουά τένις Wimbledon Court 1 (Novasports2). 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2). 15:30 Τουρνουά τένις Wimbledon Centre Court (Novasports Prime) 16:10 Αγώνες αυτοκινήτων DTM Trophy Norisring 2η ημέρα (Novasports Start). 18:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023 6η αγωνιστική: Αγγλία - Τουρκία (Novasports4). 19:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Σλοβακία - Λετονία (Novasports5). 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2). 20:05 ΓΚΟΛΦ PGA TOUR Τζον Ντιρ Κλάσικ 4Η ΗΜΕΡΑ (Eurosport2).  22:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Σερβία - Βέλγιο (Novasports4). 24:00 Στιγμιότυπα 7ης ημέρας Τουρνουά τένις Wimbledon (Novasports Start)

ΕΡΤ 2

16:50 Γκραν Πρι Σιλβερστόουν (αγώνας). 21:00 τελικός πόλο ανδρών από τη Βουδαπέστη, Παγκόσμιο Υγρού Στίβου

ΕΡΤ 3

16:00 Καταδύσεις, Παγκόσμιο Υγρού Στίβου. 18:00 Καταδύσεις, Παγκόσμιο Υγρού Στίβου

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από