Το «ερχόμαστε» ή, καλύτερα, «ήρθαμε» στον Βόρειο Ομιλο της Β’ Εθνικής έχει το όνομα του Ηρακλή. Στα ημιτελικά του Κυπέλλου και ήδη με απόσταση μεγάλη από τον δεύτερο της βαθμολογίας. Ο δε κόσμος στις εξέδρες ξαναζεί στιγμές δόξας.
Τελευταία Νέα
Το «ερχόμαστε» ή, καλύτερα, «ήρθαμε» στον Βόρειο Ομιλο της Β’ Εθνικής έχει το όνομα του Ηρακλή. Στα ημιτελικά του Κυπέλλου και ήδη με απόσταση μεγάλη από τον δεύτερο της βαθμολογίας. Ο δε κόσμος στις εξέδρες ξαναζεί στιγμές δόξας.