«Είμαι άνεργη, απόφοιτη σχολής τουριστικών επαγγελμάτων. Τα τουριστικά γραφεία κλείνουν το ένα μετά το άλλο, δεν ξέρω αν θα βρω ποτέ δουλειά σε αυτό που έχω σπουδάσει».
![Δεν ξέρω αν
θα βρω ποτέ δουλειά](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2011/10/MAKRI_191011.jpg)
«Είμαι άνεργη, απόφοιτη σχολής τουριστικών επαγγελμάτων. Τα τουριστικά γραφεία κλείνουν το ένα μετά το άλλο, δεν ξέρω αν θα βρω ποτέ δουλειά σε αυτό που έχω σπουδάσει».