Το «Σκορ Γκανιάν 4» περιλαμβάνει σήμερα την 5η, 6η, 7η και 8η ιπποδρομία,
ενώ το «Σκορ Γκανιάν 6» περιλαμβάνει την 3η, 4η, 5η, 6η, 7η και 8η κούρσα.


1η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 3.00, 1.000 μέτρα


1. ΑΛΕΪΟΡ 58 Δημητσάνης 2


2. ΑΝΑΞΑΝΔΡΑ 58 Μαστοράκης 1


3. ΑΡΑΛΗ 58 Αχιλλέας 7


4. ΑΡΡΟΟΥ 56,5 Σταυρινός 6


5. ΒΑΣΙΑ ΦΟΥΣΚ 58 Ντίνος 8


6. ΓΚΡΕΫ ΧΑΟΥΝΤ 58 Μάριος 3


7. ΗΛΕΚΤΡΑ 58 Σταύρου 5


8. ΙΡΜΑΝΕ 58 Γεωργίου 4


­ Υπόδ.: ΑΛΕΪΟΡ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (Ηλέκτρα).


2η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 3.30, 1.000 μέτρα


1. ΜΕΓ. ΛΟΥΛΟΥ 58 Νικολαΐδης 6


2. ΔΩΡΙΚΗ 57 Φίλιππος 5


3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΣΣΑ 57 Γεωργίου 2


4. ΣΥΛΒΑΝΑ 56 Μπάμπης 4


5. ΜΙΣ ΠΡΟΣΠΕΚΤ 56 Οικονομίδης 3


6. ΚΡΕΣΝΑ 53,5 Δημητσάνης 1


7. ΝΟΣΤΡΟ ΑΜΟΡΕ 52 Σταυρινός 7


8. ΤΑΤΑΥΛΙΑΝΗ 52 Μάριος 8


Υπόδ.: ΜΑΚΕΔΟΝΙΣΣΑ - ΔΩΡΙΚΗ (Κρέσνα).


3η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 4.00, 1.000 μέτρα


1. ΚΡΟΣ ΑΪΛΑΝΤ 58 Νίκος 7


2. ΛΟΥΜΟΥΜΠΑ 58 Σταύρου 1


3. ΜΠΡ. ΕΣΤΡΕΓΙΑ 58 Οικονομίδης 3


4. ΜΗΘΥΜΝΑ 58 Ξυνός 4


5. ΠΡΙΓΚΙΠ. ΑΝΝΑ 58 Φίλιππος 2


6. ΤΕΡΕΖΑ 58 Μπάμπης 8


7. ΧΡΥΣΟΥΛΑ 58 Λιάκος 6


8. ΩΡ. ΤΖΩΡΤΖΑ 56,5 Σταυρινός 5


­ Υπόδ.: ΚΡΟΣ ΑΪΛΑΝΤ - ΛΟΥΜΟΥΜΠΑ (Πριγκίπ. Άννα).


4η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 4.30, 1.400 μέτρα


1. ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 58 Κουτσοπέτρ. 6


2. ΑΝΔΡΟΣ 58 Δημητσάνης 1


3. ΕΝΟΧΗ 58 Χατζημίμης 4


4. ΙΘΩΜΗ ΦΑΣΤ 58 Νίκος 5


5. ΜΠΙ Ε ΠΡΙΝΣΕΣ 58 Φίλιππος 7


6. ΝΤΟΝΑ ΛΙΝΑ 58 Οικονομίδης 3


7. ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ 58 Λιάκος 2


­ Υπόδ.: ΑΝΔΡΟΣ - ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ (Μπι Ε Πρινς).


5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.00, 1.800 μέτρα


1. ΙΠΠΟΔΑΜΟΣ 62 Δημητσάνης 3


2. ΓΚΑΝ ΦΑΪΤΕΡ 59 Σταύρου 5


3. ΜΠΡΕΗΒΧΑΡΤ 59 Φίλιππος 6


4. ΚΕΚΕΛΟΣ 58 Οικονομίδης 7


5. ΣΕΡ ΤΖΩΡΤΖ 55 Μπάκος 1


6. ΦΕΪΜΟΥΣ ΓΟΥΕΪ 50,5 Χαραλάμπ. 2


7. ΜΑΤΖΕΣΤ. ΕΛΙΤ 48,5 Γεωργίου 4


­ Υπόδ.: ΦΕΪΜΟΥΣ ΓΟΥΕΪ - ΙΠΠΟΔΑΜΟΣ (Γκαν Φάιτερ).


6η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.30, 1.400 μέτρα


1. ΒΙΓΚΟΡ ΦΕΪΤ 58 Γιάννης 3


2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΤΣΑ 56,5 Κατσαλής 5


3. Κ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 56,5 Χαλιάσος 4


4. ΛΟΥΛΗ 52 Ντίνα 1


5. ΒΙΟΛΑ 50 Άγγελος 7


6. ΧΑΡΟΥΛΑ 50 Εύα 6


7. ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΟΣ 49,5 Ανδρονίκη 2


­ Υπόδ.: ΧΑΡΟΥΛΑ - ΒΙΓΚΟΡ ΦΕΪΤ (Λούλη).


7η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.00, 1.400 μέτρα


1. ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 58 Φίλιππος 1


2. ΜΙΣ ΜΑΡΑ 57 Ξυνός 5


3. ΩΡΕΙΘΥΙΑ 56,5 Χατζημίμης 7


4. ΓΟΥΙΝΤΥ 56 Γεωργίου 3


5. ΜΑΪΟΠΟΥΛΑ 56,5 Σπύρος 6


6. ΩΧΡΑ 56 Μαστοράκης 2


7. ΛΕΪΝΤΥ ΧΡΥΣΑ 53 Χαλιάσος 8


8. ΞΑΝΘΟΥΛΑ 56,5 Λιάκος 4


­ Υπόδ.: ΩΧΡΑ - ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (Μις Μάρα).


8η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.30, 1.400 μέτρα


1. ΕΣΠΕΡΑΝΤΖΑ 58 Νίκος 4


2. ΤΟΛ ΓΚΕΡΛ 54 Δημητσάνης 1


3. ΕΛΜΠΕΡΕΘ 52 Μαστοράκης 5


4. ΣΙΝΙΟΡ. ΜΠΕΛΛΑ 50 Λαζαρίδης 7


5. ΕΛΣΑ ΓΚΕΡΛ 51,5 Μανώλης 3


6. ΓΙΑΝΓΚ ΝΕΛΛΗ 47 Ανδρονίκη 6


7. ΔΟΜΗ 50 Χαραλάμπ. 2


­ Υπόδ.: ΣΙΝΙΟΡ. ΜΠΕΛΛΑ - ΤΟΛ ΓΚΕΡΛ (Εσπεράντζα).


9η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 7.00, 1.400 μέτρα


1. ΘΕΜΙΣΤΩ 58 Σταύρου 7


2. ΜΑΡΑΘ. ΦΕΪΜ 58 Λιάκος 1


3. ΕΥΕΣΤΟΣ 56,5 Αττίκος 8


4. ΧΕΛΜΟΣ 56 Ξυνός 4


5. ΝΑΥΑΡΧΙΔΑ 55,5 Μπάκος 5


6. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 49 Γεωργίου 3


7. ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΗ 45 Χαλιάσος 2


8. ΒΟΗΜΟΥΝΔΟΣ 49 Αλέξανδρος 6


­ Υπόδ.: ΧΕΛΜΟΣ - ΕΥΕΣΤΟΣ (Φειδιππίδης).


­ Δύο αουτσάιντερ: ΝΟΣΤΡΟ ΑΜΟΡΕ (2η) ­ ΘΕΜΙΣΤΩ (9η).

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από