Το «ΣΚΟΡ ΓΚΑΝΙΑΝ 4» περιλαμβάνει σήμερα την 5η, 6η, 7η και 8η ιπποδρομία,
ενώ το «ΣΚΟΡ ΓΚΑΝΙΑΝ 6» (τζακ ποτ - 16.112.800) περιλαμβάνει την 3η, 4η, 5η,
6η, 7η και 8η κούρσα.


1η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 3.00, 1.000 μέτρα


1. ΣΑΝΤΟΡ 58 Μπάκος 1


2. ΣΙΜΟΥΝ 57 Περικλής 5


3. ΡΟΥΑΓΙΑΛ ΤΕΟ 54,5 Χατζημίμης 3


4. ΓΙΟΥΤΣ. ΤΕΡΖ 53,5 Αντώνης 6


5. ΤΖΙΒΑΕΡΗΣ 53,5 Τσεργάς 4


6 ΑΡΜΑΝΤΟ 49,5 Ανδρονίκη 2


­ Υποδ.: ΣΙΜΟΥΝ - ΤΖΙΒΑΕΡΗΣ (Σάντορ)


2η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 3.30, 1.000 μέτρα


1. ΑΔΑΜΑΝΤΑΣ 58 Φίλιππος 5


2. ΑΛΚΗΣ 58 Λιάκος 2


3. ΑΡΔΑΣ 58 Δημητσάνης 6


4. ΒΑΡΩΝΟΣ 58 Αχιλλέας 3


5. ΔΗΜΗΤΡ. ΤΕΡΖ 58 Ζευγώλης 4


6. ΛΑΟΜΕΔΩΝ 58 Οικονομίδης 1


7. ΜΠΑΡΑΛΑΞΙΣ 58 Θοδωράκης 9


8. ΜΠΛΑΚ ΧΩΚ 58 Νίκος 10


9. ΟΡΕΣΤΗΣ 58 Γεωργίου 8


10. ΡΑΜΟΒΟΥΝΙ 58 Σωτηρόπ/λος 7


­ Υποδ.: ΑΡΔΑΣ - ΛΑΟΜΕΔΩΝ (Ορέστης)


3η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 4.00, 1.000 μέτρα


1. ΑΫΛΟΣ 58 Φίλιππος 7


2. ΓΙΟΥΣΜΑΣ 55,5 Δρόσος 2


3. ΓΚΡΕΓΚ ΤΣΕΡΜ. 58 Σκιαδόπ/λος 4


4. ΝΤΕΜΙΝΙΟ 58 Αχιλλέας 6


5. ΝΤΟΝΑΛ. ΝΤΑΚ 58 Σωτηρόπ/λος 8


6. ΣΕΡ. ΟΘΩΝΑΣ 58 Οικονομίδης 1


7. ΣΤΡΟΝ. ΦΡΕΝΤΥ 58 Λιγνός 5


8. ΧΟΦΟ 58 Νίκος 3


­ Υποδ.: ΑΫΛΟΣ - ΝΤΟΝΑΛΝΤ ΝΤΑΚ (Στρονγκ Φρέντυ)


4η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 4.30, 1.400 μέτρα


1. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 58 Σωτηρόπ/λος 1


2. ΓΚΡ. ΛΕΤΖΕΝΤ 58 Νίκος 4


3. ΓΛΥΚ. ΜΠΕΛΑΣ 58 Φίλιππος 7


4. ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ 58 Δημητσάνης 6


5. Ν. ΕΞΠΛΟΖΙΟΝ 55,5 Λαζαρίδης 2


6. ΠΑΓΟΒΟΥΝΟ 58 Σκιαδόπ/λος 5


7. ΣΟΛΟ ΓΟΥΪΝΝΕΡ 58 Οικονομίδης 3


­ Υποδ.: ΣΟΛΟ ΓΟΥΪΝΝΕΡ - ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ (Νάιτ Εξπλόζιον)


5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.00, 1.400 μέτρα


1. ΓΚΡ. ΣΤΑΥΡΟΣ 58 Καρακατσάν. 8


2. ΓΕΝΝΑΙΟΣ 56 Φίλιππος 7


3. ΙΑΣΩΝ ΦΟΥΣΚ 51,5 Χαλιάσος 3


4. ΡΟΥΑΓ. ΦΑΪΑΡ 55 Τσεργάς 5


5. ΓΟΥΩΡ. ΛΙΝΤΕΡ 54,5 Κουτσοπέτρ. 2


6. ΓΡΟΝΘΙΑ 53 Ντίνος 1


7. ΜΑΤΤΕΟ 52 Δημητσάνης 4


8. ΝΟΜΠΛ ΛΟΥΚΙΝ. 48,5 Λαζαρίδης 6


­ Υποδ.: ΓΕΝΝΑΙΟΣ - Γ. ΛΙΝΤΕΡ (Νομπλ Λούκινγκ)


6η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 5.30, 1.400 μέτρα


1. ΕΣΤΕΛ 58 Σωτηρόπ/λος 1


2. ΓΕΝΕΣΙΣ 56,5 Γεωργίου 4


3. ΛΕΡΝΑ 55,5 Χατζημίμης 3


4. ΜΕΓΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 55,5 Οικονομίδης 7


5. ΜΕΣΣΗΝ. ΑΕΤΟΣ 55,5 Δημητσάνης 2


6. ΙΝΓΚΡΕΤ 53,5 Σταυρινός 6


7. ΨΙΘΥΡΟΣ 50,5 Χαλιάσος 8


8. ΟΛΥΜΠ. ΛΑΟΣ 49 Γιάννης 5


­ Υποδ.: ΓΕΝΕΣΙΣ - ΙΝΓΚΡΕΤ (Εστέλ)


7η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.00, 1.400 μέτρα


1. ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 58 Δημητσάνης 1


2. ΠΙΤΤΟΝΤΡΙ 57 Οικονομίδης 6


3. ΚΑΒΙΡΟΣ 55,5 Μάριος 7


4. ΣΙΝΑΣ 55 Σκιαδόπ/λος 4


5. ΦΩΚΙΑΝΟΣ 55,5 Λιάκος 2


6. ΜΑΡΑΘ. ΣΤΟΡΜ 54,5 Κουτσοπέτρ. 3


7. ΓΝΗΣΙΟΣ 53 Χαραλάμπ. 5


­ Υποδ.: ΠΙΤΤΟΝΤΡΙ - ΣΙΝΑΣ (Γνήσιος)


8η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 6.30, 1.400 μέτρα


1. ΤΣΗΦ ΘΑΝΤΕΡ 58 Δημητσάνης 5


2. ΧΡΗΣΤΑΓΓΕΛΟΣ 56,5 Γεωργίου 8


3. ΟΘΕΛΛΟΣ 56 Νίκος 2


4. ΙΝΤΟΑΚΖΙΣ 55,5 Θοδωράκης 7


5. ΠΟΛΥΤ. ΛΙΘΟΣ 55,5 Φίλιππος 1


6. ΓΡΑΝΙΤΑ 53,5 Ντίνος 3


7. ΛΙΤΣΑ 50,5 Εύα 6


8. ΣΤΡ. ΚΟΥΛΗΣ 53 Σκιαδόπ/λος 4


­ Υποδ.: ΤΣΗΦ ΘΑΝΤΕΡ - ΧΡΗΣΤΑΓΓΕΛΟΣ (Οθέλλος)


9η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / Ώρα 7.00, 1.400 μέτρα


1. ΜΠΙΛΛΥ ΡΟΝΥ 58 Ζευγώλης 5


2. ΑΠΛΗΣΤΟΣ 57,5 Νίνος 1


3. ΔΗΙΠΥΛΗ 57,5 Νίκος 6


4. ΓΚΟΛΝΤ. ΑΚΗΣ 56,5 Δάλαρης 2


5. ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΗ 56 Οικονομίδης 3


6. ΑΚΑΛΥΠΤΗ 55 Χατζημίμης 4


7. ΓΚΟΥΝΤ ΛΑΚ 55 Κουτσοπέτρ. 8


8. ΕΒΕΛΙΝΑ 51,5 Δημητσάνης 9


9. ΕΛΠΗΝΩΡ 48 Ανδρονίκη 7


­ Υποδ.: ΔΗΙΠΥΛΗ - ΕΒΕΛΙΝΑ (Άπληστος)


­ Δύο αουτσάιντερς: ΡΑΜΟΒΟΥΝΙ (2η) - ΨΙΘΥΡΟΣ (6η)

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από