Νωρίς το πρωί ο Γιώργος Φλωρίδης σηµείωνε στη δισέλιδη επιστολή του, µεταξύ άλλων, ότι «οι ηγεσίες των δύο µεγαλύτερων πολιτικών κοµµάτων στάθηκαν για µια ακόµη φορά κατώτερες των περιστάσεων µε πολιτικά ασυγχώρητο τρόπο».
Νωρίς το πρωί ο Γιώργος Φλωρίδης σηµείωνε στη δισέλιδη επιστολή του, µεταξύ άλλων, ότι «οι ηγεσίες των δύο µεγαλύτερων πολιτικών κοµµάτων στάθηκαν για µια ακόµη φορά κατώτερες των περιστάσεων µε πολιτικά ασυγχώρητο τρόπο».