ΑΘΗΝΑ

Α" ΠΡΟΒΟΛΗΣ

ΑΑΒΟΡΑ
Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, Tηλ: 2106423271, Dolby Surround, Tru-Surround
Χωρίς αγάπη
Σαβ-Κυρ 15:30
Η ψυχή και το σώμα
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:30
Το Τετράγωνο
Σαβ-Κυρ 17:45
ΑΒΑΝΑ
Κηφισίας 234 και Λυκούργου 3, Tηλ: 2106756546, Dolby Digital
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00, 22:20
ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta
Πατησίων 140, Tηλ: 2108259975 – 2108215327, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Εγκλημα στο Οριάν Εξπρές
Σαβ-Κυρ 17:40
Χριστούγεννα & ΣΙΑ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:30
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:00, 17:15 / Κυρ 12:45, 15:00, 17:15
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 21:45
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 19:30
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:45 / Κυρ 11:15, 13:30, 15:45
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 23:00
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:30
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:15 / Κυρ 11:45, 14:00, 16:15
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:20
ΑΘΗΝΑΙΟΝ
Βασιλισσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2107782122-2112112222, www.athinaioncinemas.com
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:30
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 19:50
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 17:30
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 22:30
Αίθουσα 2
Dolby Surround, Dolby Digital
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 22:15
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 15:50
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:10
ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis
Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, Tηλ: 2108983238-2112112222, www.athinaioncinemas.com
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Surround
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:30
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 19:50
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 17:30
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 22:30
Αίθουσα 2
DTS, Dolby Surround
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 22:20
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 17:50
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 20:00
Αίθουσα 3
DTS
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 22:15
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 15:40
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:10
Αίθουσα 4
Dolby Surround, Dolby Digital, DTS
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20
Τζαμάικα
Σαβ-Κυρ 18:30
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:30
ΑΙΓΛΗ
Λεωφόρος Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106841010-2106859965
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Surround
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Τζαμάικα
Σαβ-Κυρ 18:00
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:40
Αίθουσα 2
DTS, Dolby Surround
Το Τετράγωνο
Σαβ-Κυρ 22:15
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 17:30
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 19:50
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS
Λεωφόρος Αλεξάνδρας και Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ «Βικτώρια», Tηλ: 2108219298, Dolby Digital
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 17:30, 19:50, 22:10
ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ 2+1
Αγωνιστών στρατοπέδου 49, Χαϊδάρι, Tηλ: 2105813470-2105813450
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 22:30
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:15
Αίθουσα 2 ART CINEMA
Dolby Digital
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 20:00
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 18:00, 22:30
ΑΣΤΟΡ
Σταδίου 28, Αθήνα,είσοδος από στοά Κοραή, ΜΕΤΡΟ Πανεπιστήμιο, Tηλ: 2103211950, www.astorcinema.gr, Dolby Digital, Surround, EX
Νήμα
Σαβ 00:30
The Party
Σαβ-Κυρ 17:15
Το Τετράγωνο
Σαβ-Κυρ 18:45, 21:45
ΑΣΤΥ
Κοραή 4, Αθήνα, Tηλ: 2103221925, www.amafilms.gr / https://www.facebook.com/astycinema, Dolby Digital
Γουέστερν
Σαβ-Κυρ 17:40, 20:00, 22:20
ΑΤΛΑΝΤΙΣ
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 245, Πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, Tηλ: 2109711511
Αίθουσα 1, ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ
Dolby Digital, EX, Surround
Το δωμάτιο των θαυμάτων
Σαβ-Κυρ 17:40, 20:00
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 22:15
Αίθουσα 2
Surround, Dolby Digital, EX
The Florida Project
Σαβ-Κυρ 17:10
Το Τετράγωνο
Σαβ-Κυρ 21:30
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 19:20
ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA
Κοτιαιου & Ελευθερίου Βενιζέλου Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109331280
Το δωμάτιο των θαυμάτων
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:10
Η ψυχή και το σώμα
Σαβ-Κυρ 22:20
ΒΑΡΚΙΖΑ
Θάσου 22, Tηλ: 2108973926
Αίθουσα 1 3D Digital
Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:30, 22:40
Αίθουσα 2
DTS, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Τζαμάικα
Σαβ-Κυρ 18:15
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:20
CINERAMA DIGITAL CINEMA
Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, Tηλ: 2109403593-2109403595, Dolby Surround, DTS, Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:15
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:15, 22:30
VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL
Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παράπλευρος Αττική οδού) θέση ψαλίδι, Μαρούσι, Tηλ: 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
Surround, DTS, Dolby Digital
Το δωμάτιο των θαυμάτων
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:40
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 12:20, 15:10, 17:40
Αίθουσα 2
Dolby Digital, EX, DTS, Surround
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 14:00, 16:30, 21:30, 00:00
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 19:00
Αίθουσα 3
Dolby Digital, Surround, DTS
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 13:00, 16:10
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 19:20, 21:50
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 00:20
Αίθουσα 4
Surround, DTS, Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:40, 16:20
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 19:10, 21:40, 00:10
Αίθουσα 5 – Cinema Europa, Heineken
Surround, Dolby Digital, DTS
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:40, 15:00, 17:20
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 19:40, 22:10
Αίθουσα 6 – Cinema Europa
Surround, DTS, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:20, 15:40
The Greatest Showman
Σαβ-Κυρ 18:20
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 21:00, 23:30
Αίθουσα 7 – max screen, Cosmote
Surround, Dolby Digital, DTS, EX
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 15:10 3D
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 18:30
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 21:15, 23:50
Αίθουσα 8
Dolby Digital, Surround, DTS
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:40, 15:20
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 20:30, 23:00
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 18:00
Αίθουσα 9
Dolby Digital, Surround, DTS
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 14:30, 17:10
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 22:20
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:00
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 20:00
Αίθουσα 10
EX, Dolby Digital, DTS, Surround
Νάνος στο σπίτι (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 12:10
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 18:50
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 14:10, 16:30
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 22:00
Αίθουσα 11
DTS, Surround, Dolby Digital
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:00
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 15:00
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:50
Αίθουσα 12
Surround, Dolby Digital, DTS
Μικρόκοσμος
Σαβ-Κυρ 18:00
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:10, 15:40
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 20:50, 23:10
Αίθουσα 13 – gold class
Surround, EX, Dolby Digital, DTS
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 20:45, 23:15
Αίθουσα 14 – gold class
Dolby Digital, Surround, EX, DTS
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 19:45, 22:20
VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI
Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου,Εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, Tηλ: 210 7566240 – 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
Surround, Dolby Digital
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:30, 23:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital, Surround
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:15
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 19:50
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 22:40
Αίθουσα 3, Cosmote
Dolby Digital, Surround
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 18:50
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 22:00
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 19:15, 21:30, 23:45
Αίθουσα 5
Dolby Digital, DTS
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:00, 23:30
VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO
Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτινη 3 Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, Tηλ: 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
EX, Dolby Digital, Surround, DTS
Νάνος στο σπίτι (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:30, 23:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital, Surround, DTS
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 17:10
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 20:15
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 22:40
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 18:40
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 21:20, 23:40
Αίθουσα 4
Dolby Digital, DTS, Surround
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30, 00:00
Αίθουσα 5
Dolby Digital, DTS, Surround
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 19:45, 22:50
Αίθουσα 6
EX, Surround, DTS, Dolby Digital
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 18:50, 21:10, 23:30
Αίθουσα 7-VMAX, Cosmote
Dolby Digital, EX, Surround, DTS
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 16:40
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 19:20, 22:00
Αίθουσα 8- Gold Class
EX, Dolby Digital, DTS, Surround
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 19:15, 22:00
Αίθουσα 9 – Gold Class
EX, Dolby Digital, DTS, Surround
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 20:00
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 23:00
VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, Tηλ: 210 6104100 – 14 848 ( Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Surround, EX, Dolby Digital
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 13:30, 16:00, 18:40
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 21:10, 23:30
Αίθουσα 2, Cosmote
DTS, Surround, EX, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:00, 14:20, 16:40
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 00:00
Αίθουσα 3
Dolby Digital, EX, Surround, DTS
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:50, 15:40
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 20:30, 23:00
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 18:15
Αίθουσα 4
EX, DTS, Surround, Dolby Digital
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 13:10, 16:15
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 19:20
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 22:10
Αίθουσα 5
Dolby Digital, EX, Surround, DTS
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:30, 15:00, 17:30
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:30
VILLAGE SHOPPING AND MORE
Θηβών 228 & Παρνασσού ,Άγιος Ιωάννης Ρέντης, Tηλ: 210 4215100 – 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1 – Comfort
EX, DTS, Surround, Dolby Digital
Εγώ, ο Απαισιότατος 3 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:00
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:20, 20:20
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 23:30
Αίθουσα 2 – Comfort
Surround, Dolby Digital, DTS, EX
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:20, 18:00, 20:40
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 23:20
Αίθουσα 3
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, Surround, EX
Μικρόκοσμος
Σαβ-Κυρ 23:40
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 17:10, 20:20
Αίθουσα 4
EX, DTS, Surround, ΤΗΧ, Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:30
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:30, 22:50
Αίθουσα 5
Dolby Digital, EX, DTS, ΤΗΧ, Surround
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:15
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 19:40, 22:00, 00:20
Αίθουσα 6
Surround, DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, EX
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 19:20, 22:20
Αίθουσα 7
Dolby Digital, Surround, ΤΗΧ, EX, DTS
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 17:10, 19:40, 22:10
Αίθουσα 8
Surround, ΤΗΧ, Dolby Digital, DTS, EX
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 16:40, 19:10, 21:40, 00:10
Αίθουσα 9
Dolby Digital, Surround, DTS
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 17:15, 19:30, 21:50, 00:10
Αίθουσα 10, Cosmote
Dolby Digital, DTS, Surround
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30, 00:00
Αίθουσα 11
Dolby Digital, DTS, Surround
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 18:50, 21:10, 23:30
Αίθουσα 12
Dolby Digital, Surround, DTS
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:10
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 17:40, 20:10, 22:40
Αίθουσα 13
DTS, Dolby Digital, Surround
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Αίθουσα 14
Surround, Dolby Digital, DTS
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 15:30, 18:00, 20:30, 23:00
Αίθουσα 15
Surround, DTS, Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:20
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 21:00, 23:20
Αίθουσα 16
Surround, DTS, Dolby Digital
Νάνος στο σπίτι (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:20
Εγκλημα στο Οριάν Εξπρές
Σαβ-Κυρ 17:20, 19:50, 22:20
Αίθουσα 17
Dolby Digital, Surround, DTS
Το δωμάτιο των θαυμάτων
Σαβ-Κυρ 16:50, 19:20, 21:50
Αίθουσα 18
Dolby Digital, Surround, DTS
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 15:50, 19:00, 22:10
Αίθουσα 19
Dolby Digital, DTS, Surround
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 17:00, 19:30, 22:00
Αίθουσα 20
Surround, Dolby Digital, DTS, EX
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 16:20, 18:50, 21:20, 23:50
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital
Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2107773319-2107700491
Αίθουσα 1
Dolby Digital
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 17:50, 20:10, 22:30
Αίθουσα 2
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 19:10, 21:30
WEST CITY
Λεωφ. Κωνσταντινουπόλεως 82Β, Περιστέρι, Tηλ: 2105756239
Αίθουσα 1
Dolby Digital
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 18:15
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:10
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 19:10, 21:30
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Εγκλημα στο Οριάν Εξπρές
Σαβ-Κυρ 17:45
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 20:00
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 22:10
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:50
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 22:30
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 17:50, 20:10
ΔΑΝΑΟΣ
Λεωφόρος Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2106922655, www.danaoscinema.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
The Party
Σαβ-Κυρ 18:00
Το Τετράγωνο
Σαβ-Κυρ 22:00
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 19:45
Τα 400 χτυπήματα
Κυρ 14:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Η ψυχή και το σώμα
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:10
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 22:30
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 16:00
ΔΙΑΝΑ
Περικλέους 14,Μαρούσι, Tηλ: 2108028587, Dolby Surround
Το δωμάτιο των θαυμάτων
Σαβ-Κυρ 19:15, 22:40
Η ψυχή και το σώμα
Σαβ-Κυρ 17:10
The Party
Σαβ-Κυρ 21:20
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Κυρ 11:40
ΕΛΛΗ
Ακαδημίας 64, Αθήνα, Tηλ: 2103632789, Dolby Digital, Surround
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00, 22:15
ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON
Πατριάρχου Ιωακείμ 5 και Ηροδότου, Κολωνάκι, Αθήνα, Tηλ: 2107215944, www.i-ticket.gr, Dolby Digital
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 17:20, 20:00, 22:30
ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA
Τροίας 34 & Πατησίων 113, Tηλ: 2108810602-6955466939, DTS, Dolby Digital
Η ψυχή και το σώμα
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:10
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 18:00
ΙΝΤΕΑΛ
Πανεπιστημίου 46, Αθήνα, Tηλ: 2103826720, Dolby Digital
Το δωμάτιο των θαυμάτων
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:20
The Florida Project
Σαβ-Κυρ 17:50
ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Κηφισίας 245, (Ζηρίνειο), Κηφισιά, Tηλ: 2106233567-2106232808, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:00
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 22:15
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 17:20
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 19:45
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Το δωμάτιο των θαυμάτων
Σαβ-Κυρ 17:30, 20:00
Χριστούγεννα & ΣΙΑ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:15
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 22:30
ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta
Δροσίνη 6 (απέναντι από Βάρσο ), Κηφισιά, Tηλ: 2106231601-2106231933, www.cinemax.gr, Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 18:40, 21:30
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ-ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ
Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, Tηλ: 2105911390-370, 6932982051, www.lamproskonstantaras.gr / www.renavlahopoulou.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Καζαντζάκης
Σαβ-Κυρ 18:00
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 22:15
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00
ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter
Λεωφόρος Συγγρού 106, Tηλ: 2109230081, http://www.mikrokosmos.gr, Dolby Digital
Loving Vincent
Σαβ-Κυρ 16:00
Μικρόκοσμος
Σαβ-Κυρ 17:45
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:30
ΝΑΝΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 179 Δάφνη,(στάση ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης), Tηλ: 2109703158-2109706865, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:45 / Κυρ 12:15, 14:30, 16:45
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 19:00
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 21:20, 23:40
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:45 / Κυρ 11:15, 13:30, 15:45
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 23:00
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:30
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Μικρόκοσμος
Σαβ-Κυρ 17:30
Χριστούγεννα & ΣΙΑ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:15
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 20:10
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 22:30
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:15 / Κυρ 11:30, 14:00, 16:15
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 18:45, 21:45
Αίθουσα 5
Dolby Digital
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ 17:00, 19:30, 22:00 / Κυρ 12:00, 14:30, 17:00, 19:30, 22:00
Αίθουσα 6
Dolby Digital
Εγκλημα στο Οριάν Εξπρές
Σαβ-Κυρ 19:15
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:00 / Κυρ 12:30, 14:45, 17:00
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 21:30
ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2106469398-2106445221, www.cinemax.gr
Το δωμάτιο των θαυμάτων
Σαβ-Κυρ 17:30, 20:00, 22:30
Χριστούγεννα & ΣΙΑ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:15
NOVACINEMA ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON
Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, Tηλ: 2109650318, www.odeon.gr, www: i-ticket.gr
Αίθουσα 1
DTS
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:50
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:30, 23:00
Αίθουσα 2
DTS
Wonder Wheel
Σαβ-Κυρ 22:20
Χριστούγεννα & ΣΙΑ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:30
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:40
The Greatest Showman
Σαβ-Κυρ 20:00
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ
Λεωφόρος Κηφισίας 215, Μαρούσι (απέναντι από το Άλσος Συγγρού), Tηλ: 14560, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Wonder Wheel
Σαβ-Κυρ 22:00
The Greatest Showman
Σαβ-Κυρ 17:00, 19:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Ολα τα λεφτά του κόσμου
Σαβ-Κυρ 21:30
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 18:30
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:20
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:40
ODEON ESCAPE
Λεωφ.Δημοκρατίας 67α, εμπορικό κέντρο ESCAPE, Ιλιον, Tηλ: 801 801 7837 -210 8092690, www.stercinemas.gr
Αίθουσα 1
EX, DTS, Dolby Digital
Χριστούγεννα & ΣΙΑ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:30 / Κυρ 12:00, 14:20, 16:30
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 18:40, 21:00, 23:15
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:00 / Κυρ 12:30, 14:40, 17:00
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 19:30, 22:00
Αίθουσα 3
Dolby Digital, DTS
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:00, 17:20 / Κυρ 12:40, 15:00, 17:20
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 19:40
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 22:15
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:50, 19:10 / Κυρ 12:10, 14:30, 16:50, 19:10
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 21:30
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ 15:30, 18:00, 20:30, 23:00 / Κυρ 13:00, 15:30, 18:00, 20:30, 23:00
Αίθουσα 6
Dolby Digital, DTS
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:40, 17:50 / Κυρ 13:20, 15:40, 17:50
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:30
Αίθουσα 7
Dolby Digital, DTS
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 19:20
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 16:20
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 21:50
ODEON ΟΠΕΡΑ
Ακαδημίας 57, Αθήνα, Tηλ: 2103622683, www.odeon.gr , www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Wonder Wheel
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:10, 22:20
Αίθουσα 2
Surround
Καζαντζάκης
Σαβ-Κυρ 19:00
Ολα τα λεφτά του κόσμου
Σαβ-Κυρ 21:30
ODEON STARCITY
Λεωφόρος Συγγρού 111 & Λεοντείου, Νέος Κόσμος, Tηλ: 14560 (από σταθερό 0,49€ ανά λεπτό και 0,98€ από κινητό ανά λεπτό), www.odeon.gr , www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
DTS-ES, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:40
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:30
Αίθουσα 2
DTS
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 22:40
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 19:50
Αίθουσα 3
Dolby Digital, DTS
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 16:20, 19:00, 21:30
Αίθουσα 4
DTS
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:20
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 19:40
Ολα τα λεφτά του κόσμου
Σαβ-Κυρ 22:50
Αίθουσα 5
DTS
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:10
The Greatest Showman
Σαβ-Κυρ 18:40
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 21:15, 23:30
Αίθουσα 6
Dolby Digital, DTS-ES
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 18:50, 21:00, 23:20
Αίθουσα 7, Vodafone
DTS, Dolby Digital
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:30, 23:00
Αίθουσα 8
DTS
Μικρόκοσμος
Σαβ-Κυρ 23:10
Wonder Wheel
Σαβ-Κυρ 18:10
Χριστούγεννα & ΣΙΑ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Ολα τα λεφτά του κόσμου
Σαβ-Κυρ 20:20
Αίθουσα 9
DTS
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:20
Bitter Harvest
Σαβ-Κυρ 17:50
Αίθουσα 10
Dolby Digital, DTS
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 17:00, 19:30, 22:00
ΟΣΚΑΡ DIGITAL
Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, Tηλ: 2102281563, Surround
Το Τετράγωνο
Σαβ-Κυρ 22:20
Καζαντζάκης
Σαβ-Κυρ 16:30
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:30
ΠΑΛΑΣ
Υμηττού 109, Παγκράτι, Tηλ: 2107511868
Εγώ, ο Κολοκυθάκης (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
The Florida Project
Σαβ-Κυρ 22:15
Κάιρο εμπιστευτικό
Σαβ-Κυρ 20:00
Οι γάτες της Κωνσταντινούπολης
Σαβ-Κυρ 18:30
ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ
Ριζάρη 24, Παγκράτι, Tηλ: 2107253915, www.amafilms.gr / https://www.facebook.com/astycinema
Η ψυχή και το σώμα
Σαβ-Κυρ 17:40, 20:00, 22:20
ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ (πρωην ΑΛΟΜΑ)
Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός, Tηλ: 2106525122, Surround
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30
ΣΟΦΙΑ
Ευσταθιάδου 2, Πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, Tηλ: 2109927447-2109917094, Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:15
Τζαμάικα
Σαβ-Κυρ 20:00
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 22:15
ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109313360
Αίθουσα 1
Dolby Digital
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00, 22:15
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Τζαμάικα
Σαβ-Κυρ 18:00
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 20:00
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 22:10
ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ
Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, Tηλ: 2103609695-2103612046, www.tainiothiki.gr
Αίθουσα 1
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00, 22:00
Αίθουσα 2
The Party
Σαβ-Κυρ 19:30
Το Τετράγωνο
Σαβ-Κυρ 21:00
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital
Λεωφόρος Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, Tηλ: 2102826873-2102825607, www.triaasteria.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, DTS
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 18:00
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:40
Αίθουσα 2
DTS, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:45
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 17:45
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:30
ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter
Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, Tηλ: 2108222702-2108215469, Dolby Digital, Surround
Loving Vincent
Σαβ-Κυρ 18:50
Του Θεού η χώρα
Σαβ 17:00, 20:30, 22:30 / Κυρ 20:30, 22:30

ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

ΑΘΗΝΑ
Σολωμού 18, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106855860 – 6976584717
Εγκλημα στο Οριάν Εξπρές
Σαβ 22:00, 00:10 / Κυρ 22:00
Καζαντζάκης
Σαβ-Κυρ 18:30
Wonder Wheel
Σαβ-Κυρ 20:30
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:45
ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
Λεωφόρος Μαραθώνος 196, Tηλ: 22940-69871, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 21:00
ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Γιαννάκη 2, Μαρκόπουλο, Tηλ: 22990-23924, Dolby Surround
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:15
ΜΑΓΙΑ
Αβάντων 83 & Ιατρίδου, Χαλκίδα, Tηλ: 22210-25625, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr, DTS
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:20
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:30
ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ-ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL
Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα- Αγ. Ανάργυροι, Tηλ: 2102639208, Dolby Digital
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 21:30
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 19:15
Coco (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 17:00
ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ
Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84 (απέναντι από FACTORY OUTLET), Tηλ: 2104830330, Dolby Surround
Εγώ, ο Κολοκυθάκης (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00, 17:15
Το Τετράγωνο
Σαβ 20:45, 23:00 / Κυρ 20:45
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:30
ΖΕΑ DIGITAL CINEMA
Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, Πειραιάς, Tηλ: 2104521388, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:15, 22:30
ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, Tηλ: 2104960955, http://cine-paradisos.blogspot.gr
Αίθουσα 1
Dolby Surround, Dolby Digital, Surround
Η ψυχή και το σώμα
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:00
Αίθουσα 2
Dolby Surround, Dolby Digital, Surround
Χωρίς αγάπη
Σαβ-Κυρ 21:05
Κάιρο εμπιστευτικό
Σαβ-Κυρ 19:10
ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Πλατεία Δημαρχείου, Tηλ: 2104225653
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 18:00
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:20
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΘΗΚΗ 1 ΟΛΘ
Αποθήκη 1, Προβλήτα Νο.1, Λιμένος Θεσσαλονίκης, Tηλ: 2310 378404
Αίθουσα 1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ
Dolby Digital
Τα μυστικά της Τεχεράνης
Σαβ 18:00, 20:00
Τζάνγκο, ο βασιλιάς του σουίνγκ
Σαβ 22:00
Το χρώμα του ροδιού
Κυρ 21:00
Ο θρύλος του κάστρου Σουράμι
Κυρ 18:30
Αίθουσα 2 ΤΖΩΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ
Dolby Digital
Η ψυχή και το σώμα
Σαβ-Κυρ 17:15, 19:30
Τα μυστικά της Τεχεράνης
Σαβ-Κυρ 21:45
ΒΑΚΟΥΡΑ
Ιωάννου Μιχαήλ 8, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310 233665, 2310 233669, http://www.thekinematografers.com
Αίθουσα 1
Air Condition, Dolby Digital
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 18:15, 20:30, 22:30
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Κυρ 12:30
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 10:45
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital
Το τελευταίο σημείωμα
Σαβ-Κυρ 18:00
Το Τετράγωνο
Σαβ-Κυρ 21:45
Τζαμάικα
Σαβ-Κυρ 20:00
Coco (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 11:30
CINEPLEXX ONE SALONICA
Γιαννιτσών 61 & Κωλέττη 34, Θεσσαλονίκη (εντός του One Salonica Outlet Mall, 2ος όροφος), Tηλ: 2310515351, http://onesalonica.com/entertainment/
Αίθουσα 1
Air Condition, Real D 3D, 4K, 2K, 3D, Dolby Digital
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 11:45, 14:15
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 16:50, 19:10, 21:40
Αίθουσα 2
Real D 3D, 2K, 3D, Air Condition, 4K, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:40, 15:00, 17:30
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 19:40, 22:00
Αίθουσα 3
Real D 3D, 4K, 2K, Air Condition, 3D, Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:15, 17:15
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 14:45, 19:50, 22:15
Αίθουσα 4
Real D 3D, 4K, 2K, Air Condition, 3D, Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:20, 16:00, 18:45
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 21:15, 23:15
Αίθουσα 5
4K, 2K, Air Condition, 3D, Real D 3D, Dolby Digital
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 15:10 3D, 22:50
Χριστούγεννα & ΣΙΑ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:50
Τζαμάικα
Σαβ-Κυρ 18:00
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 20:00
Αίθουσα 6
Air Condition, Real D 3D, 4K, 2K, 3D, Dolby Digital
Μικρόκοσμος
Σαβ-Κυρ 22:40
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 13:00, 15:30, 17:50, 20:20
Αίθουσα 7
Air Condition, Real D 3D, 4K, 2K, 3D, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 11:30, 13:50, 18:30
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 20:40, 23:00
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 16:20
VILLAGE 11 CINEMAS MEDITERRANEAN COSMOS
11ο χλμ Εθνικής Οδού Θεσσαλονίκης – Μουδανιών, Tηλ: 2310487810, www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
Air Condition, Dolby Digital, Surround
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:15 / Κυρ 12:45, 15:15
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 17:30
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 20:45, 23:40
Αίθουσα 2
Air Condition, Surround, EX, Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:00 / Κυρ 12:20, 15:00
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 20:30
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 18:00
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 23:00
Αίθουσα 3
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS, Surround, EX
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 18:50
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 14:10, 16:30
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 22:00, 00:20
Εγώ, ο Απαισιότατος 3 (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 12:00
Αίθουσα 4
3D, Air Condition, Surround, EX, Dolby Digital, DTS
Ο γιος του Μεγαλοπατούσα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:15
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 15:20
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:10, 23:40
Αίθουσα 5
Air Condition, 3D, Dolby Digital, Surround, EX, DTS
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:00, 15:30, 17:50
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:30
Αίθουσα 6-VMAX, Cosmote
3D, Air Condition, DTS, Surround, Dolby Digital, EX
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 13:30, 16:15
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30, 00:00
Αίθουσα 7
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS, Surround, EX
Νάνος στο σπίτι (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 19:50, 22:20 / Κυρ 12:10, 19:50, 22:20
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 14:10, 17:10
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:20
Αίθουσα 8
Air Condition, Dolby Digital, Surround, EX, DTS
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:10, 16:00
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 19:15, 21:45, 00:10
Αίθουσα 9-Comfort
Air Condition, Dolby Digital, Surround, EX
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 14:45
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:20, 20:00
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 22:40
Αίθουσα 10-Comfort
Air Condition, EX, Dolby Digital, Surround
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 20:30
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 23:00
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ
Μεγάλου Ανεξάνδρου 57, Εύοσμος, Θεσσαλονικη, Tηλ: 2310202085-2310762400, Air Condition, 3D, DTS
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Τζαμάικα
Σαβ 19:30
The Bachelor 2
Σαβ 21:30
Επικίνδυνες ψαρικές αποστολές (μεταγλωττισμένο)
Κυρ 11:30
Καζαντζάκης
Κυρ 19:30
Coco (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 15:30
Θαύμα
Κυρ 21:30
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ
Ρηγα Φεραίου 169 & Μεγάρων, Συκιές, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310202085-2310635725, Air Condition, 3D, DTS
Επικίνδυνες ψαρικές αποστολές (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 15:30
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Τζαμάικα
Σαβ-Κυρ 19:30
The Bachelor 2
Σαβ 21:30
Coco (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 15:30
Θαύμα
Κυρ 21:30
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ
Λεωφόρος Βασιλίσσης Όλγας 150, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310834996, https://www.facebook.com/kolossaion, Air Condition, Dolby Digital
Το δωμάτιο των θαυμάτων
Σαβ-Κυρ 20:00
Τζαμάικα
Σαβ 16:15 / Κυρ 18:15
Θαύμα
Σαβ 18:00 / Κυρ 16:15
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 22:05
Coco (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 14:15
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ
Φιλικής Εταιρίας και Δημήτρη Μαργαρίτη, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310261727, http://www.thekinematografers.com
The Party
Σαβ-Κυρ 19:00
Ο διπλός εραστής
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
ΟΛΥΜΠΙΟΝ
Πλατεία Αριστοτέλους 10, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310378400, http://www.filmfestival.gr
Αίθουσα 1
Air Condition, Dolby Digital, DTS
Το δωμάτιο των θαυμάτων
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00, 22:15
Αίθουσα 2.ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ
Air Condition, DTS
The Florida Project
Σαβ-Κυρ 17:30, 19:45, 22:00
Επιθεώρηση Τσάρλι Τσάπλιν
Κυρ 12:00
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Τομπάζη 15 (Εμπορικό Κέντρο «Μακεδονία»), Πυλαία, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 8018017837-2108092690, http://www.stercinemas.gr
Αίθουσα 1
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ 16:50, 19:30, 22:00 / Κυρ 11:50, 14:20, 16:50, 19:30, 22:00
Αίθουσα 2
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:30 / Κυρ 12:00, 14:10, 16:30
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 18:50, 21:00, 23:15
Αίθουσα 3
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ 15:30, 18:00, 20:30, 23:00 / Κυρ 13:00, 15:30, 18:00, 20:30, 23:00
Αίθουσα 4
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:20, 18:40 / Κυρ 11:40, 14:00, 16:20, 18:40
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 21:15, 23:30
Αίθουσα 5
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Wonder Wheel
Σαβ-Κυρ 18:10
Χριστούγεννα & ΣΙΑ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:50 / Κυρ 11:30, 13:40, 15:50
Ολα τα λεφτά του κόσμου
Σαβ-Κυρ 22:50
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 20:20
Αίθουσα 6
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Καζαντζάκης
Σαβ-Κυρ 19:40
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:00, 17:20 / Κυρ 12:40, 15:00, 17:20
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 22:10
Αίθουσα 7
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:40, 17:50 / Κυρ 13:30, 15:40, 17:50
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 22:20
The Greatest Showman
Σαβ-Κυρ 20:10
Αίθουσα 8
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Εγκλημα στο Οριάν Εξπρές
Σαβ-Κυρ 21:40
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:00, 19:20 / Κυρ 12:20, 14:40, 17:00, 19:20
Αίθουσα 9
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:00, 18:20 / Κυρ 13:20, 16:00, 18:20
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 20:40, 23:30
Αίθουσα 10
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Χριστούγεννα & ΣΙΑ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:40 / Κυρ 12:10, 14:30, 16:40
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30
Αίθουσα 11
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ 15:00, 17:30, 20:00, 22:30 / Κυρ 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ
Τσιμισκή 43 και Αριστοτέλους, Tηλ: 2310-290290, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1, Vodafone
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:30, 23:00
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital, DTS, DTS-ES, Dolby Digital SR
Star Wars: Οι τελευταίοι Jedi
Σαβ-Κυρ 16:00, 19:00
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 22:00
Αίθουσα 3
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Χριστούγεννα & ΣΙΑ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 21:00, 23:15
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 18:30
Αίθουσα 4
Air Condition, DTS, Dolby Digital SR
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:20
The Greatest Showman
Σαβ-Κυρ 19:30
Παγιδευμένη ψυχή: Το τελευταίο κλειδί
Σαβ-Κυρ 22:15
Αίθουσα 5
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 17:30, 20:00, 22:30
Αίθουσα 6
Air Condition, DTS, Dolby Digital, DTS-ES
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Ολα τα λεφτά του κόσμου
Σαβ-Κυρ 20:15
Molly"s Game
Σαβ-Κυρ 23:00
Αίθουσα 7
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 18:40, 21:00, 23:20
Αίθουσα 8
Air Condition, DTS, Dolby Digital, DTS-ES, Dolby Digital SR
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:10
The Bachelor 2
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:50, 23:10
ΦΑΡΓΚΑΝΗ
Αγίου Παντελεήμωνος 10, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310- 960063, http://www.thekinematografers.com, Air Condition
Κάιρο εμπιστευτικό
Σαβ 23:30
Η ψυχή και το σώμα
Σαβ-Κυρ 21:30
Μικρόκοσμος
Σαβ-Κυρ 19:15
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 17:15
Ο επιβάτης
Κυρ 23:30