Εν όψει ΔΕΘ

Συνάντηση Κυριάκου Μητσοτάκη με Κώστα Καραμανλή

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 13/09/2017 12:22 | ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: 13/09/2017 12:49 |
Συνάντηση Κυριάκου Μητσοτάκη με Κώστα Καραμανλή

Με τον πρώην πρωθυπουργό Κώστα Καραμανλή συναντήθηκε ο πρόεδρος της ΝΔ Κυριάκος Μητσοτάκης. Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε στο γραφείο του κ. Μητσοτάκη στη Βουλή και έγινε  στο πλαίσιο των τακτικών επαφών του με τους πρώην αρχηγούς της Νέας Δημοκρατίας.

12
wolf
14/09/2017 10:45
Κυριε Μητσοτακη , οσο εσεις θα αγκαλιαζεσθε και θα χαζογελατε με τον γαλατα της Ραφηνας , εγω θα πορευομαι διπλα-διπλα με την Χρυση Αυγη ! Ειλικρινα , δεν το εχετε καταλαβει οτι ο τυπος αυτος ειναι αηδιαστικος !
χαχα
13/09/2017 23:13
οι ιερές αγελάδες της ΝΔ χαχα
Ισπανος
13/09/2017 14:03
Kilise o tzetzeris kai brike to kapaki.
Terminator
13/09/2017 13:38
Και αυτό είναι ΅νεο΅ για τα ΅Νεα΅?
SAD
13/09/2017 13:35
O ATHROPOS POU FORTOSE THN XORA ME TO XREOS OXI MONO KYKLOFOREI ELEYTHEROS ALLA KINEI KAI TA NHMATA THS POLIKHS APO TO PARASKHNIO. TETOIA ZOA XAMENA EIMASTE SE AUTH TH XORA KAI POLY KALA KANOUNE OI EUROPAIOI KAI MAS FTYNOUNE. ..
THEO
13/09/2017 13:33
Κύριε Μητσοτάκη,ο νωθρός ανηψιός και ολετήρας της χώρας κατά το 2004-2009 αντιπροσωπεύει ότι πιό σάπιο και διεφθαρμένο υπάρχει στο κόμμα σας.Όλοι οι σφουγγοκωλάριοι και οι ασπάλακες που κρύβωνται πίσω του αναμένουν πότε θα γίνετε πρωθυπουργός γιά να ξαναβγούν στην επιφάνεια.Αν πράγματι ενδιαφέσθε γιά τη χώρα πρέπει πρώτα να κάνετε κάθαρση και να κόψετε κάθε δεσμό με όλους αυτούς τους εαυτούληδες που δίωσαν τη χώρα.Διαφορετικά θα είσθε πρωθυπουργός υπό ομηρείαν και επιτροπείαν του κάθε τριτοκοσμικού και "νόμιμου και ηθικού" πολιτικάντη.
ΤΥΦΛΑ ΞΥΠΝΑ ΡΕ !
14/09/2017 23:49
Αν το Πασοκ είχε κερδίσει τις εκλογές το 2004, απο τότε θα μας είχαν βάλει στο ενεχυροδανειστήριο. Ο Καραμανλής τους καθυστέρησε και θα τα κατάφερνε αν δεν τον έκαιγαν και αν δεν τσιμπάγατε σαν χάνοι στην τζάμπα κονόμα ! Μέρες σαν αυτές (6 Σεπτεμβρίου του 2008) πάνω απο 10χιλ. "τυχαίοι" μολότοφ διαδηλωτές έκαιγαν την Θεσσαλονίκη την ώρα που εκείνος ανακοίνωνε εν μέσω διεθνούς κρίσης τα απαραίτητα για την χώρα αλλά "οδυνηρά" για εσάς τους χαραμοφάηδες μέτρα.
Για πές μου ρε ανημέρωτε τύφλα !
14/09/2017 23:28
Αν γύριζε ο χρόνος πίσω . . θα ξαναψήφιζες εσύ και όλοι οι ανεγκέφαλοι που σε χειροκροτάνε "λεφτά υπάρχουν" ;
puaro
14/09/2017 08:57
αμα ξεκινησει την καθαρση δεν θα μεινει κανεις από το σοι του. χαχαχα
Εn temps voulu mon ami !
15/09/2017 00:10
Η κάθαρση monsieur puaro θα ξεκινήσει σε λίγο καιρό όταν "λαλήσει" το ποινικό τμήμα του Αρείου Πάγου και τότε νά ΄ρθεις να μας πείς ποιοί θα τρέχουν να εξαφανιστούν και για ποιούς θα χτυπάει η καμπάνα !
ΡΕΞ
13/09/2017 13:14
Σαν να λεμε ο ανικανος συναντα τον μ. Γιατι αυτη η χωρα κυβερναται η απο ηλιθιους η απο ανικανους θεε μου;
Τρόλλινγκ Στόουν