Το κόμμα «Δραχμή Πέντε Αστέρων» ίδρυσε ο Θεόδωρος Κατσανέβας

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 08/05/2013 17:14 |
Το κόμμα «Δραχμή Πέντε Αστέρων» ίδρυσε ο Θεόδωρος Κατσανέβας
Ενα νέο πολιτικό κόμμα, με όνομα «Δραχμή, Ελληνική Δημοκρατική Κίνηση Πέντε Αστέρων» - στα πρότυπα του Κινήματος των Πέντε Αστέρων του Ιταλού...
Γίνετε Συνδρομητής
Τσοβόλα δώστα όλα!!!!
22/08/2014 09:39
Χαχαχαχαχα!!!!!!!!!! Μάλλον ο κουμπάρος του καρκίνου-Παπανδρέου θυμήθηκε τα χρυσά κουτάλια με τα οποία περιδρόμιαζαν αυτός και το σινάφι του κολόγερου επί 30 χρόνια και έχοντας καβάντζα στο εξωτερικό θέλει να ξαναφέρει την "αλλαγή" στην Ελλάδα.... Θοδωράκη, πήγαινε στο ψυχιατρείο και κανε τεμενάδες στον ψόφιο ηγέτη σου από εκεί!!!!
vags
30/01/2014 13:24
Μπιλιες τον εκανε τον Κατσανεβα ο Ευαγγελατος και ας μην εχει σπουδασει οικονομικα. Ακομα και στις πιο απλες ερωτησεις δεν ειχε απαντηση.
ΜΑΚΗΣ
29/01/2014 21:35
ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ 1218 EURO ΣΥΝΤΑΞΗ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ 500.000 ΔΡΑΧΜΕΣ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΞΟΔΕΨΩ. ΑΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ.
giannis
06/11/2013 22:04
Τέλος πάντων αφού θέλετε ξεχωριστό κόμμα κάντετο αλλά γιατί δεν συνεργάζεστε με το ΕΠΑΜ και τον Καζάκη
eyryt
27/07/2013 16:56
Ξέχασε να πάρει μαζί του και τον κολλητό του νεκροθάφτη της ΑΕΚ Γιάννη Γρανίτσα!
Mπερλουσκόνης
13/05/2013 19:01
Προφανώς, αυτό που 'πίνει' ο Κατσανέβας είναι πολλών αστέρων...
Σταματης Τρίπος
27/07/2013 14:29
Αν σε αυτή τη χώρα γίνουν δυό σωστά πράγματα,αυτή η χώρα θά καταστροφή διά παντός.........
Thomas Meyer
12/05/2013 17:29
Συγχαρητήρια στο νέο κόμμα. Όλοι οι οπαδοί του γερμανικού κόμματος "εναλλακτική λύση για Γερμανία" ευχόμαστε καλή επιτυχία με την εισαγωγή της δραχμής. Ο μόνος τρόπος που η Ευρώπη μπορεί να σωθεί.
ΓΙΩΡΓΟΣ Α
08/05/2013 18:53
Μά καλά δέν έχει τιποτε πιό καλήτερο νά κανει ο Κος ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΣ; ποιός τού είπε και αυτουνού καί τού ΛΟΒΕΡΔΟΥ ότι κοιμόμαστε καί ξυπνάμε μέ τήν αγωνία αν θά βρέθουν καί αλλοι καθηγητές νά κάνουν κομμα ; Αλλωστε ο ΒΙΣΜΑΡΚ έχει εκφραστεί σχετικά μέ τούς καθηγητές καί τήν ικανοτητά τους νά κυβερνούν.
Ζήτω
08/05/2013 18:33
Θα έχει ενδιαφέρον να δούμε αν το νέο αυτό κόμμα ή η Χρυσή Αυγή μπορεί να πάει πιο πολλά χρόνια πίσω τη χώρα σε μικρότερο χρονικό διάστημα. Η επιτυχία του άκρατου λαϊκισμού είναι δεδομένη άλλωστε στη σύγχρονη Ελλάδα..Σωστά, "κύριε" Κατσανέβα;
Μπέμπης Γρύλλος
08/05/2013 18:33
'Δραχμή 5 αστέρων', δηλαδή ένα δίφραγκο τρεις (και εξήντα) δραχμές.... Περασμένα μεγαλεία (βλ. παντοδυναμία επί πεθερού Αντρέα τη δεκαετία της καταστροφής....) διηγώντας να κλαις ((και) από τα γέλια για χάλια μας...). Άλλος για εθνοσωτήριο κόμμα (όπου δε θα ανακυκλώνονται όμως οι παλαιόθεν γνωστοί και καθόλου άγνωστοι) μήπως;
ΑΝΤΟΝΙΟ
08/05/2013 17:27
"Σοσιαλισμός με ανθρώπινο πρόσωπο".....κλπ. κλπ...!ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ??? ΛΕΩ....!!

όλες οι τελευταίες ειδήσεις