ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ: ΕΣΒΗΣΕ 98 ΚΕΡΑΚΙΑ ΣΕ ΤΟΥΡΤΑ «ΜΑΘΟΥΣΑΛΙΞ»

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 20/10/2016 02:38 |
Κων/νος Μητσοτάκης: Εσβησε 98 κεράκια σε τούρτα «Μαθουσαλίξ»
Περιτριγυρισμένος από παιδιά, εγγόνια και δισέγγονα...

Περιτριγυρισμένος από παιδιά, εγγόνια και δισέγγονα, ο επίτιμος πρόεδρος της ΝΔ γιόρτασε με χιούμορ τα γενέθλιά του, σβήνοντας τα κεράκια σε τούρτα «Μαθουσαλίξ».

Στις 18 Οκτωβρίου ο Κωνσταντίνος Μητσοτάκης έκλεισε αισίως τα 98.

Τη φωτογραφία ανάρτησε στον λογαριασμό της στο Facebook η κόρη του Ντόρα Μπακογιάννη.

13
ΜΙΧΑΗΛ ΑΠ. ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ
19/02/2017 09:11
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ
ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ
15/02/2017 17:48
Kοιταξτε τον τι ζωηρος που ειναι.Αυτος πλακα πλακα στεκεται καλυτερα και απο εμενα.Τελικα ετοιμος για τους ολυμπιακους του 2020 ειναι
ΣΝΟΦ
16/12/2016 10:21
Όπως λέμε η "αγία οικογένεια" των Δον Κορλεόνε"...
Παναγιώτης
05/01/2017 21:53
Τα ξέρεις όλα και συ και οι υπόλοιποι και η Ελλάδα πάει εκεί που την πάτε.Κοίταξε στον καθρέπτη ,την μούρη σου και σεις οι άλλοι και ζήτα και ζητάτε συγνώμη ,για εδώ που την φέραρε.
ΣΝΟΦ
12/01/2017 11:11
Μάλλον χάσκεις... Ούτε έφερα την χώρα στην κατάντια της καθότι δεν ψήφισα ποτέ κυβερνών κόμμα, μήτε κατείχαν ποτέ οφίκια...
Μακεδονας
11/12/2016 19:40
Οι μεγαλοι πηραν ολοι το ... δρομο τους (για τη βουλη). Τωρα σειρα για λανσαρισμα εχουν τα πιτσιρικια.
Νικος Κωστοπουλος
07/12/2016 14:58
Παρα τις καταρες για την αποστασια απ τον μυταρα ψευτη γεροπαπαντρεα,εφτασε τα 98.Αρα τα περι καταρας..μυθος!
PERI DIMOKRAQTIAS O LOGOS
20/10/2016 20:23
I OIKOGENIOKRATIA KALA KRATEI STIN ELLADA META SOU LEN DIMOKRATIA KAI PARAMUTHIA ..ENAS NOMOS EINAI GIA TOUS XEMPARKOUS KAI ALLOS GIA TOUS KAVANTZOMENOUS GONOUS ERGOLAVON GIATRON DIKIGORON DIMOSION YPALILON ..MILAME GIA POLU VASILIKI KAMARILA KAI APOSUNTHESI ...MAURISTES TOUS OLOUS KANTE APOXI APO TIS EKLOGES NA XEKOUMPISTOUN OLOI TOUS ..DEN TOUS XREIAZESTE AUTOI SAS XREIAZONTE
oikogeniakh epixirishs
20/10/2016 18:14
o megas Apostaths sinipeftynos tou 1967 o filelefteros ths tsephs tu aftos pou ekane oikogeneiakes biznes to koma
THEO
20/10/2016 08:48
Ετσι γίνεται πάντα.Οι καλοί πεθαίνουν νέοι
aris
20/10/2016 04:59
να τον θυμόμαστε ως συνεργάτη των Ναζί η ως πωλητή του ονόματος Μακεδονία Ντόρα ?
Ζαφείρης Καλαούντρης
20/10/2016 23:54
Σού φαίνεται εσένα αυτή η καλοκάγαθη φατσούλα, η οποία στάζει μόνο αγάπη και συμπόνια, για συνεργάτης των ναζί;
tsa
23/10/2016 09:03
les? bre zirkonie?..emena den mou perase kan apo to myallo!...me mia toso sympathitiki moutsouna...emena agapite kyrie antalousitie...oute kan mou perase apo to myalo...emena pantos poio poly to drakoulel mou thymizei!...