ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ: «ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ, ΑΠΛΩΣ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ!»

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 17/04/2015 02:53 |
Χριστοδουλοπούλου: «Δεν ξέρω πώς πάνε οι πρόσφυγες στην Ευρώπη, απλώς εξαφανίζονται!»
Η αναπληρωτής υπουργός Μεταναστευτικής Πολιτικής Τασία Χριστοδουλοπούλου σε στιγμιότυπο από τη συνεδρίαση της Κεντρικής Ενωσης Δήμων Ελλάδας για το μεταναστευτικό.

Μετά τη δήλωση για τους μετανάστες που «λιάζονται στην Ομόνοια», η αναπληρωτής υπουργός Μεταναστευτικής Πολιτικής Τασία Χριστοδουλοπούλου ανέφερε ότι στον δρόμο τους προς την Ευρώπη, απλώς... εξαφανίζονται.

 Η νέα δήλωση της υπουργού, που προκάλεσε το μειδίαμα ορισμένων δημάρχων κατά τη συνεδρίαση της Κεντρικής Ενωσης Δήμων Ελλάδας (ΚΕΔΕ), κάνει ήδη τον γύρο του Διαδικτύου.

Συμμετέχοντας στην έκτακτη συνεδρίαση της ΚΕΔΕ για το μεταναστευτικό, η οποία πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη, η Τασία Χριστοδουλοπούλου, όταν ρωτήθηκε από τον δήμαρχο Αθηναίων Γιώργο Καμίνη «πώς πάνε οι μετανάστες στην Ευρώπη», απάντησε με αφοπλιστικό τρόπο: «Δεν το ξέρω αυτό. Απλώς εξαφανίζονται».

Παρακολουθείστε στο βίντεο που ακολουθεί τον διάλογο ανάμεσα στον δήμαρχο Αθηναίων και την υπουργό.

ο  video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

57
ανδρε
29/05/2015 00:46
ουφο ειστε ολοι εδω μεσα!!!
Byzantine
21/04/2015 23:29
Δε μπορει, ειναι σα να παρακολουθω κακη τηλεοπτικη ταινια. Παω να ψεκαστω λιγο μπας και στανιαρω..
Byzantine
21/04/2015 23:13
Συμπαθης η κυρια, τωρα βρειτε κανα σοβαρο να κανετε υπουργο και αφηστε τις μ.....ες..
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
17/04/2015 21:59
ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΛΕΕΙ...ΑΡΚΕΙ ΝΑ ''ΕΚΤΕΛΕΙΤΕ'' Η ΕΝΤΟΛΗ ΤΩΝ ''ΑΝΩΘΕΝ''...ΟΠΩΣ ΠΡΑΤΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΟΚΛΑΣΑΤΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ
ΟΞΑΠΟΔΩ
17/04/2015 19:38
Νέο κτύπημα προς τον διεθνές καπιταλιστικό σύστημα απο την ηρωική κυβέρνηση Τσε Συριζανέλ: Με αστραπιαίες ενέργειες του ΨεΚΑΜΕΝΟΥ το τρίγωνο των Βερμουδών μεταφέρθηκε στην Αθηνα. Τα πρώτα πειράματα ήταν επιτυχημένα και ήδη ο Ηρωικός Πάνος ενημέρωσε τους ευρωπαίους εταίρους οτι η ξηλώνονται η τους στέλνουμε με διακτινισμό 15 εκ Σύρους πρόσφυγες στην Βόνη Στο βερολίνο στο Παρίσι κλπ.
18/04/2015 17:58
η Ελλάδα είναι ανοχύρωτη ξανα
Αρμεγαγελαδών
17/04/2015 17:08
Κάποιος να φέρει τον Κόπερφιλντ επειγόντως μήπως και καταφέρει να εξαφανίσει και την Κυρά Τασία. Μέχρι τότε αφήστε τη να παριστάνει την Ιφιγένεια. Της ίδιας γενιάς είναι, θα ξέρει πως να την αποδώσει.
sm
17/04/2015 16:50
Είναι πολύ λογικό αυτό που λέει η κυρία Υπουργός. Προχτές μας είπε ότι "λιάζονται". Λογική συνέπεια δεν είναι μετά να ...εξατμίζονται;
Nikos I.
17/04/2015 16:48
Στο ίδιο μήκος με το υπόλοιπο συνοθύλευμα. Πουλάν όλοι μαζί τρελλίτσα εντός και εκτός των συνόρων και επενδύουν στο μπάχαλο.
η Τασια και ο ιστορικος υλισμος
17/04/2015 16:44
...<<..εγω ελεγχω την εισοδο,οχι την εξοδο,κυριε...>>...Λες και η μεταβαση σ αλλη ευρωπαικη χωρα ειναι εξοδος,λες και δεν υπαρχει ενιαιο ευρωπαικο εδαφος.Σωνει και καλα να μ ενδιαφερει λιγοτερο ο ευρωπαιος συμπολιτης μου στον οποιο θα μεταθεσω το προβλημα!!Τοση μικροπρεπεια πια,τοση ανευθυνοτητα,τοσος ερασιτεχνισμος,απειρια κ ανεπαρκεια,τοση μα τοση μα τοση Θεε Μεγαλοδυναμε εθνικη και πατριωτικη ΕΠΑΡΧΙΩΤΙΛΑ..!!
papagalos
17/04/2015 16:18
κυρά τασία δεν μας λες με ποιό τρόπο εξαφανίζονται οι μετανάστες, για να σας εξαφανίσουμε και εσάς?
αποστολος
17/04/2015 15:40
διαβάστε λιγάκι πριν κρίνετε.... ο καναπές και οι μισθοί των παπαγάλλων είναι ακόμα καλοί, αλλά δεν μασάμε κουτόχορτο. η κυρα τασία όπως την λένε οι παπαγάλοι στα σχόλια, έχει αποδείξει ποια είναι και δεν χρειάζεται μια ατάκα της για να την κρίνει κανείς. βαρεθήκαμε τις λάσπες αρχισυντάκτη!!!!!!!!! ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΣΙΑ H Αναστασία (Τασία) Χριστοδουλοπούλου τέλειωσε τη Νομική Σχολή της Αθήνας. Είναι μαχόμενη δικηγόρος και συνδικαλίστρια. Εκλεγμένο μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου του Δικηγορικού Συλλόγου Αθήνας, με τη Ριζοσπαστική Αριστερή Κίνηση. Ιδρυτικό μέλος του Χώρου Διαλόγου και Κοινής Δράσης της Αριστεράς και του ΣΥΡΙΖΑ. Μέλος της ΚΕ του ΣΥΡΙΖΑ και Συντονίστρια του Τμήματος Δικαιωμάτων. Συμμέτοχος στη δράση του Ευρωπαϊκού και Ελληνικού Κοινωνικού Φόρουμ σε όλες τις πόλεις της Ευρώπης, ενάντια στο νεοφιλελευθερισμό, στην καταστολή, στον πόλεμο και στο ρατσισμό. Δραστηριοποιείται στον τομέα της υπεράσπισης των δικαιωμάτων, ενάντια σε κάθε είδους διακρίσεις, με βάση την εθνική καταγωγή, το θρήσκευμα, το φύλο, το σεξουαλικό προσανατολισμό, τις πολιτικές πεποιθήσεις και την κοινωνική προέλευση. Η δράση αυτή είναι οικουμενική, αλλά κυρίως ευρωπαϊκή, σε μια Ευρώπη, που συνεχώς συρρικνώνει τα δικαιώματα και εγκαταλείπει τις παραδόσεις της, στο όνομα των αγορών, των κερδών και της χρηματοπιστωτικής σταθερότητας.
Byzantine
21/04/2015 23:20
Ευχαριστουμε για το βιογραφικο σημειωμα, Αποστολε. Οταν ομως καποιος αποφασιζει να πολιτευτει, αρχιζει μια νεα σειρα κριτηριων που εχουν να κανουν σχεση με την ΕΚΠΛΗΡΩΣΗ ΕΡΓΟΥ. Μπορει να ηταν καλη σαν συνδικαλιστρια η μελος κοινωνικου φορουμ ομως τι κανει σαν υπουργος; ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...
ΖΑΜ
19/04/2015 08:40
Επί πλέον, ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΑΙΝΟ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟΝ!
Ελένα
17/04/2015 14:45
Ας την εξαφανίσουνε απ' την Κυβέρνηση αυτή την κακομοίρα "Ιφιγένεια", πάντως αν μη τι άλλο κάνεις καινούργιο συκώτι απ' το γέλιο με τις κοτσάνες της.
ΚΟΙΝΟΣ ΝΟΥΣ
17/04/2015 14:12
Παιδιά αν δεν ήταν τόσο τραγικά τα πράγματα θα κάναμε μεγάλη πλάκα με όλο αυτό το θίασο, ακόμη και οι Γερμανοί μας γουστάρουνε με όλες αυτές τις βλακείες γιατί και το αστείο δίνει χρώμα στη ζωή μας. Με την ευκαιρία αυτή όμως θέλω να πω το εξής: Αν όλοι οι άνθρωποι του κόσμου, 7,5 δις, μπορούσαν θεωρητικά να σταθούν ο ένας δίπλα στον άλλο σε κατάσταση συνωστισμού ώστε σε κάθε τετραγωνικό μέτρο να χωρούν 4 άτομα, τότε ολόκληρος ο πληθυσμός της γης χωράει στη μισή Λακωνία!!!! Μπορείται να το επαληθεύσεται με νούμερα, δεν υπάρχει λάθος. Τώρα αν μιλάμε για 1-2 εκατομμύρια μετανάστες αυτοί επειδή με τον καιρό αραιώνουν στην επικράτεια κι αρχίζουν να αποκτούν στέγη, έστω και δέκα άτομα σε ένα δωμάτιο, μπορούν σε μερικά άνοα όντα να δημιουργήσουν την εντύπωση της εξαΰλωσης. Φυσικά και δεν κοιμούνται για πάντα στις πλατείες, όμως είναι εδώ, ανάμεσά μας, υπάρχουν και σύντομα όταν θα αποκτήσουν δύναμη (τώρα το παίζουν κακομοίρηδες κι ίσως είναι) θα τους δούμε μπροστά μας μέσα στο σαλόνι μας, και καλά θα κάνουν. Κάποτε, πριν από μερικά χρόνια, τότε που είχαν κάποια προσευχή - διαμαρτυρία οι μουσουλμάνοι, δεν μπορούσα να πιστέψω στα μάτια μου πόσοι ήταν, τους έβλεπα να ξεφυτρώνουν από παντού και αισθάνθηκα πως είμαι μειοψηφία. Όταν η μεγαλύτερη συγκέντρωση στην Αθήνα δεν είναι πάνω από 50-60χιλιάδες και νομίζεις ότι έχουν κατακλύσει τον κόσμο για φανταστείτε μια συγκέντρωση 1-2 εκατομμυρίων τι πανικό θα δημιουργήσει, πόσο μάλλον 5-6 όπως θα είναι πολύ σύντομα.
Ατέλιος
17/04/2015 14:05
Τελικά όσο κι'αν δε στέκει επιστημονικά ,ο άνθρωπος φαίνεται απο τη φάτσα ,με την πρώτη ματιά. Αλλα αν αυτή είναι ηλίθια ,αυτοί που την ψήφισαν δεν είναι πανηλίθιοι?
Βαβά
17/04/2015 13:03
Στα νιάτα της έβλεπε πολύ Σποκ. Κάποιες εκατοντάδες χιλιάδες μετανάστες κάθε χρόνο διακτινίζονται στο ταξίδι στο άπειρο. Που να ξέρει η ταλαίπωρη και γιατί άλλωστε αφού καθαρίζουν οι εξωγήινοι. Αυτό είναι που λέμε στη μαύρη τρύπα των μεταναστών. Τσίρκο ραμολιμέντων παρέα με τον κ. Αλέκο με το κόκκινο γιλέκο.
ef
17/04/2015 12:55
Ίσως και να τηλεμεταφέρονται. "Beam me up, Scotty!"
Παναγιώτης
17/04/2015 12:31
τι ΟΥΦΟ είναι αυτή ρε; που την βρήκαμε;
Βασίλης
17/04/2015 12:04
Πάει τελείωσε...Η γυναίκα είναι ηλίθια...αλλά επειδή είναι και δημόσιος λειτουργός, η ανωτέρω ιδιότητα την καθιστά και επικίνδυνη.
δαφνη
17/04/2015 11:57
Ειναι απιστευτη!!! Και με τι αυθομητισμο πεταει τις κοτσανες της! Ουτε της περναει απο το μυαλο να ντραπει λιγακι, που φως φαναρι αποδεικνυεται οτι δεν εχει ασχοληθει καθολου με το αντικειμενο του υπουργειου της. Θεε μου, τι ανθρωποι ειναι αυτοι...
papagalos
17/04/2015 16:19
αυτοί είναι και αυτοί ήταν πάντα οι αριστεροί. Ένα τσίρκο ήταν πάντα, αν εξαιρέσεις όσους αριστερούς άφησαν τα κόκκαλα τους όταν πολέμησαν τους γερμανούς στη Κατοχή.
KO
17/04/2015 11:56
Μαλλον δεν πηρες τα χαπια σου παλι. Ο Τσιπρας πως τους αφηνει αυτους τους ανθρωπους να μας κυβερνανε? Να πεις το ψαρι απο το κεφαλι μυριζει.
KΩΣΤΑΣ
17/04/2015 15:32
Δεν καταλαβαινω πως πολλοι αναρωτιεστε πως την επελεξε ο Τσιπρας.Οπως επελεξε και αλλα αρτηριοσκληρωτικα γερο-κομμουνια που ζουνε την εποχη του 1945-50.Φλαμπουραρης-Μπαλτας-Παρασκευοπουλος-Δριτσας-Χριστοδουλοπουλου κ.λ.π . Αυτοι ολοι επηρεαζουν τον σαρανταρη απειρο και αβουλο κομμουνιστη Τσιπρα ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥς ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ.
papagalos
17/04/2015 11:47
η κυρά τασία πότε θα εξαφανιστεί? με τα ελικόπτερα?
Ανδρέας Φ.
17/04/2015 11:26
Δεν το ξέρατε? Είναι συνέπεια του τέταρτου νόμου του Νευτωνα, ο οποίος έχει ως εξής: «Κάθε μετανάστης λιαζόμενος επί δίωρον στην Ομόνοια διαστέλλεται, ενώ λιαζόμενος επι τετράωρον εξαϋλώνεται και τηλεμεταφέρεται κάπου στην Ευρώπη»
papagalos
17/04/2015 16:20
να που η κυρά τασία μας μαθαίνει και Φυσική.
Γιώργος
17/04/2015 11:26
Ρε παιδιά, ας την βοηθήσει την γυναίκα κάποιος γιατρός. Είναι ολοφάνερο ότι με τα χρόνια έχει πάθει μαλάκυνση εγκεφάλου ή κάτι παρόμοιο τέλος πάντων. Ας την βοηθήσουμε αντί να γελάμε. Και αυτή θα βοηθηθεί και εμείς θα γλιτώσουμε από τα απίθανα που λέει και κάνει.
η Τσιτσ-ολινα
17/04/2015 11:00
EΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ(και αυτου που σε εκανε υπουργο .Τσιτσ/ολινα).
papagalos
17/04/2015 16:21
ε, κάτσε τώρα. Τι σχέση έχει η γκομενάρα Τσιτσιολίνα με την κυρά τασία?
Ε ρε βίτσιο με τις γριές
18/04/2015 16:03
Ε όχι και γκομενάρα η Τσιτσιολίνα πλέον, Λίγο-πολύ ίδια ηλικία έχουν
μαρια
17/04/2015 13:24
εξαφανιζμένο είναι μάλλον το μυαλό σου. γιατί δεν σκέφτεσε τι μπορεί να σημαίνει αυτό. και δείχνεις ανικανότητα κριτικής σκέψης Στάσιμοσ
wolf
17/04/2015 10:57
Κυρια Τασια , οι λαθρομεταναστες δεν εξαφανιζονται, απλα περνανε τα συνορα για να ενισχυσουν και για να καταταγουν στις πολεμικες ομαδες των ομοθρησκων τους Αλβανων. Οι Αλβανοι θελουν να ενσωματωσουν το Κοσσοβο στην Αλβανια και αυτο φυσικα δεν μπορει να γινει με ανταλλαγη λουλουδιων. Θα μου φανει παραξενο αν μου πειτε οτι περνουν τα συνορα , επειδη πιο πανω οι Κροατες η οι Αυστριακοι τους περιμενουν με ανθοδεσμες και ανοικτες αγκαλιες !!
ΚΟΙΝΟΣ ΝΟΥΣ
17/04/2015 14:25
Τι λες ρε άνθρωπε, είσαι στα καλά σου; Πιό λογική μου φαίνεται η Χριστοδουλοπούλου από εσένα! Μάλλον την έχεις ψωνίσει για τα καλά.
Για γέλια ή για κλάμματα;
17/04/2015 10:49
Λοιπόν έχουμε και λέμε: Εκδηλωμένες ασυναρτησίες, προβληματικές συμπεριφορές, προβληματικές προσωπικότητες, αντιφάσεις, διαφωνίες με τον πρωθυπουργό, την πολιτική, την επίσημη γραμμή, τους άμεσους συνεργάτες, τον εαυτό τους, το ...Θεό, δηλώσεις και ξεδηλώσεις, πίσω-μπρός, διαψεύσεις και αυτοδιαψεύσεις, ανοησίες και καταστάσεις για γέλια, γέλια, γέλια αλλά δυστυχώσ για κλάμματα: Μπαρουφάκης (ο πρύτανης ως πανεπιστημιακός), Χριστοδουλοπούλου, Παρασκευόπουλος - Βούτσης - Πανούσης, Κουράκης - Μπαλτάς. Προσθέτουμε και οσμή σκανδάλου με Κατρούγκαλο, το γνωστό το κομουνιστικό ζόμπι Λαφαζάνη και την εκτός καταλογισμού πιά κατάσταση με Καμμένο και Κωσταντοπούλου και ιδού το Μεγάλο μας Τσίρκο. Τα μεγαλύτερο που πέρασε ποτέ από τη χώρα. Και όλα αυτά σε 2,5 μήνες.
papagalos
17/04/2015 16:23
τον ρόλο του γκοτζίλα σε ποιόν άραγε να τον δώσουμε? η κυρά τασία είναι η πλέον κατάλληλη, αλλά ο γκοτζίλας ήταν αρσενικός ρε γαμώτο.
zz
17/04/2015 10:35
Καλά και αυτός ο Καμίνης τόσο αδιάβαστος είναι , δεν κατάλαβε ακόμη ότι τους ρουφά το αίμα η δρακουλίνα και πεθαίνουν η λαθραίοι στην Ελλάδα .
Apodimoi USA
17/04/2015 10:31
MALON LATHOS FARMAKA PERNEI H GIREA KIRIA KAI TIS KANOUN PARENERGIES @ OMOS @ PLIRONETE APO TON ELLINIKO LAO KAI AS LEEI -KOMIKA ASTIA- DEN XEREI POU PANE OI METANASTES ALLA EXAFANIZONTE .... EISTAI KALA KYRA TASIA H NA PATE SPITI SAS ? O MISTHOULAKIS KALOS ALLA OI KOTSANES SAS STRABONOUN !!! NA KATALAMBANOUN THESIS ILIKIOMENA ATOMA. OXI OMOS MATHOUSALES GIA NA MAZEBONTE TA PSIFOULAKIA !!!!! APODIMOI USA
Giorgos
17/04/2015 10:04
Paneksipni ginaika.. Na se xairomaste... Edo pou ta leme ftanei ena lepto mono na tin akouseis na milaei kai katalavaineis... Pos einai dinaton tetoia atoma na ginontai ipourgoi??
χωριςκομματικοπροσανατολισμο
17/04/2015 14:55
Γιατι ειναι τα καλυτερα υποχειρια καποιων αλλων... αν ειναι δυνατον να γινονται υπουργοι ανθρωποι με προσωπικη αξια, ευθιξια και φιλοπατρισμο...
ZAIN
17/04/2015 09:48
Welcome to Tsipiristan. What a Banana brain. such quality people in this government.
Βασίλειος Λιάκος
17/04/2015 09:44
Λέγοντας αυτές τίς ασυναρτησίες η μαντάμ μήπως νομίζει ότι απευθύνεται σέ ηλιθίους; Προφανώς κρίνει εξ΄ιδίων τά αλλότρια! Τί έχουν ακόμη νά δούν τά μάτια μας καί ν' ακούσουν τ' αυτιά μας...
Gianis
17/04/2015 09:32
H GIAGIA DEN KSERH DEN GNORIZH DEN BKEPH, ETSI AKRIBOS LENE KAI OI SIKELOI OTAN SKOTONH H MAFIA, DIOTI FOBOYNTAI OI ANTROPOI, ALLA AYTH H GIAGIA SYMENH OTI EINAI ANTROPOS POY DEN KSERH PRAFGMATI POY BRISKETAI KAI TI THS GINETAI
GAHAT
17/04/2015 09:29
ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΜΙΑ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ. ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΑΡΧΟΜΕΝΟ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ!!!
THEO
17/04/2015 09:27
Καλά, η κυρία τόσο μυαλό διαθέτει τέτοιες δηλώσεις κάνει!Αλλά ο πρόεδρος του φαυλεπίφαυλου και άκρως διεφθαρμένου ΙΣΑ,Πατούλης τι δουλειά έχει εκεί;Που ακούστηκε πρόεδρος των δημάρχων ένα τέτοιο..λουλούδι;Πότε θα κινηθεί ο εισαγγελέας να ανοίξουν οι λογαριασμοί αυτού του κυρίου εδώ και στα εμβάσματα του στο εξωτερικό;;
Για σου Δρίτσα μερακλή
17/04/2015 09:18
Φήμες λένε ότι η Τασια (γνωστή και ώς o Μum-Ra του δικηγορικού κόσμου) ετοιμάζει πόνημα για τις φυσικοχημικες ιδιότητες των μεταναστών. Κινητήρια δύναμις του μεταβολισμού των, είναι η φωτοσύνθεσις (εξου και η έκθεσις στον ήλιο) ενώ παραμένει μυστήριο ο ακριβης μηχανισμός του spontaneous migration που για την οικονομία της συζητησης αποκαλείται εφεξής "εξαφάνισης".
Γιώργος Α.
17/04/2015 09:14
Απλώς άπιχτη
Λάκης
17/04/2015 08:58
Φαίνεται πως τους καταπίνει η γη! Μα που την βρήκατε, τόσο άσχετη;
Συντ/χος ναυτικός
17/04/2015 08:44
Πόσο κοινωνικά ωφέλιμες γιά τήν Ελλάδα σκέψεις έχει αυτή η γυναίκα! Τί σπάνια ευφυΐα, Θεέ μου! Οποία υπερηφάνεια στό κυβερνητικό επιτελείο μας!
Βρε ποιους ηλίθιους βγαλαμε
17/04/2015 07:51
Τουλάχιστον ειναι ειλικρινής, παραδέχεται την ηλιθιότητα της.
selim
17/04/2015 07:41
ω ρε φίλε!! δουλειά για την Αγγελική, τη Νικολούλιη!!! Εξαφανίσεις προσφύγων στην Ελλάδα!!!
KO
17/04/2015 07:36
Οτι εχεις Alzheimer ειναι προφανες. Οτι δεν ξερεις τι σου γινεται ακομα πιο πολυ. Θελω να ξερω ο Τσιπρας βλεπει το τι εχει μαζεψει στα διαφορα υπουργεια?
papagalos
17/04/2015 16:25
γιατί ο μεγάλος τιμονιέρης τσιπριστάν είναι καλύτερος έχεις την εντύπωση? Ξέρεις πόσο iq έχει το αγόρι? Το ξέρεις ότι το πτυχίο το πήρε χωρίς μιας ώρας διάβασμα?
Ελεος !
18/04/2015 15:58
Οτι μπούρδα του κατεβάζει η γκλάβα του γράφει ο καθένας
piter
17/04/2015 13:33
χριστοδουλόπουλου άνθρωπος με επίπεδο.
ΚΟ
17/04/2015 19:48
Ανθρωπος για το γεροκομειο. Η γυναικα δεν ξερει τι της γινεται.