Εξω από τον Κορυδαλλό

Και ο Γιώργος Βούτσης στην «υποδοχή» Κουφοντίνα

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 09/11/2017 15:26 |
Και ο Γιώργος Βούτσης στην «υποδοχή» Κουφοντίνα

Ο Γιώργος Βούτσης, γιος του προέδρου της Βουλής, Νίκου Βούτση, ήταν μεταξύ αυτών που υποδέχθηκαν τον Δημήτρη Κουφοντίνα έξω από τις φυλακές Κορυδαλλού.

Στη φωτογραφία διακρίνεται με το καπέλο, λίγο μετά την έξοδο του Κουφοντίνα, για την 48ωρη άδεια του, μαζί με μερικά ακόμα που είχαν συγκεντρωθεί για τον ίδιο λόγο, το μεσημέρι εκεί.

16
bruidsjonker
10/11/2017 19:21
Χεστήκαμε αν η ιδεολογική πλέμπα κάνει πάρτι .
Κ@Π
11/11/2017 21:13
Η ιδεολογική πλέμπα σε κυβερνάει. Με τις υγείες σου
ΑΚ
10/11/2017 19:21
Ο ενας εγγληματίας μαζί με τον άλλον. Ληστες και δολοφόνοι στο όνομα της ιδεολογίας....να θυμηθούν αμφότεροι οι κύριοι αλλά και η αξιότιμη κυβέρνηση ότι ο σκοπός δεν αγιάζει τα μέσα.. Και ότι δεν τρώμε κουτόχορτο όλοι οι έλληνες.
εβραίος κοτσιδάκιας
10/11/2017 19:17
Ξέρετε ποιός ακριβώς είναι αυτός ο Γιώργος Βούτσης ? Είναι εκείνος που λήστεψε τράπεζα στην περιοχή Γκύζη, και προσπάθισε να διαφύγει με ποδήλατο. Φυσικά τώρα με τον πατέρα του πρόεδρο της Βουλής της Αντίκουα, δεν θα χρειασθεί να ξαναληστέψει, αφού ο πατέρας του θα του παρέχει τα πάντα, τόσον σ αυτόν, στα παιδιά του, και στα εγγόνια του ακόμη.
Νομίζω;;;
10/11/2017 02:38
Σημειωτέον ότι ο Γιωργάκης ο Βούτσης, με τον πάμπλουτο μπαμπάκα και το σπίτι γιομάτο φιλιππινέζες, προ δεκαετίας το έπαιζε "ληστής τραπεζών" και διέφευγε (κατά τα παραμύθια της ΚΥΠ) με ποδήλατο. Ιστορίες δια μάου-μάου, ούτε καν αγρίους.
giorgos
09/11/2017 22:58
Τα εβραιοκομμούνια έχουν ξετραχηλωθεί τελείως μιλάμε.
Provocator
09/11/2017 22:34
Ναι αλλά η Μαρέβα είναι στα Paradise Papers...
Νομίζω;;;
10/11/2017 00:54
Το Μαρεβάκι τυγχάνει αγνό κι άσπιλο ως λευκή περιστερά. Το ίδιο και η Κυριακούλα.
Byzantine
11/11/2017 06:28
Τωρα αστο το Μαρεβακι. Πανω που βρηκατε Θεοσταλτο αντιπερισπασμο, καποιος που ξεχασατε να τον ελεγξετε τα εκανε σ...α βαση του νομου που εσεις τροποποιησατε το 2015 (απο 18 χρονια σε 8). Νομιζω τρολακο;
Μια Ελληνίδα μητέρα
09/11/2017 21:32
Δείξε μου το φίλο σου να σου πω ποιός είσαι....
tt
09/11/2017 19:04
Θα ήθελα να ρωτήσετε τον Μπακογιάννη τι έχει να πει για τον Κουφοντίνα θα ήθελα να ρωτήσετε τη μάνα αυτηνής της κοπέλας που πρόσφατα μαχαιρώθηκε στα μηνύματα τι έχετε να πείτε για τον εγκληματία της κόρης της ακούστε να δείτε άνθρωπος που αφαιρεί ζωή ανθρώπου δεν πρέπει να ξαναδεί τον ήλιο εδώ δεν χωράει τίποτα αφαίρεση ανθρώπινη ζωής Πρέπει να αφαιρείται η ελευθερία αυτού του ατόμου όσο για την δικαίωση αυτό το πράγμα δεν είναι δικαιοσύνη ο κάθε εγκληματίες να παίρνει άδεια και να βγαίνει έξω για φανταστείτε να σου πω τον δικό σας άτομο πως θα το βλέπατε αυτό είναι το ερώτημα εάν σκοτώνανε δικό σας άνθρωπο πως θα το βλέπατε δεν έχει καμιά σχέση πλέον εδώ οι πολιτικοί εδώ μιλάμε για εγκληματίες ανθρώπους οι οποίοι αφαίρεσαν ζωές άλλων ανθρώπων ντροπή σας ντροπή σας κύριε στη δικαιοσύνη Εύχομαι σας κύριοι δικαστές να σας αφαιρέσω η ζωή δικό σας άτομο να δούμε πως θα φερθείτε μιλάμε για τρελά να κάνετε το δικό σας άνθρωπο
Όλοι οι εγκληματίες είναι ίδιοι
10/11/2017 01:34
Μήπως έχεις κάτι να πεις και για τον Παύλο Φύσσα; Γιατί αυτό το 'tt' κάτι μου θυμίζει...
ΝΤΙΝΟΣ
10/11/2017 12:27
ΤΙ ΣΧΕΣΗ Ο ΦΥΣΣΑΣ???????ΜΗΠΩΣ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΑΙ ΣΕ Χ.ΑΥΓΙΤΕΣ??????????? Ή ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΤΩΝ ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΩΝ???
Didis
10/11/2017 00:50
@ tt 09/11/2017 19:04 Δεν αρκεί να έχετε άποψη. Για να την εκθέσετε, χωρίς να εκτεθείτε, πρέπει να ξέρετε να γράφετε, ώστε να σας κατανοήσουν.
Λαος για λυπηση...
09/11/2017 17:54
Απιστευτα πραγματα!!!! Εμεινα αφωνος....
ΓΙΑΝΝΗΣ
09/11/2017 16:45
ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ !