Ανοιξε το TAXIS NET για την υποδοχή φορολογικών δηλώσεων

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 24/05/2013 10:35 | ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: 24/05/2013 17:16 |
Η εφαρμογή TAXIS NET παραμένει προς το παρόν κλειδωμένη (φωτογραφία αρχείου).
Ανοιξε το TAXIS NET για την υποδοχή φορολογικών δηλώσεων
Ανοιξε το μεσημέρι της Παρασκευής το TAXIS NET, παραμένουν ωστόσο τα προβλήματα και οι ελλείψεις για την υποβολή των φορολογικών δηλώσεων. Χιλιάδες...
Γίνετε Συνδρομητής
theodoros
14/08/2013 13:27
to sxoleio mou einai,giati den exw lavoi akoma to pronoiako epoidoma tou oga.?
ΤΣΑΚΜΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
25/05/2013 10:27
ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΤΩΝ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΝ ΝΑ ΣΤΑΛΟΥΝ ΤΧΥΔΡΟΜΙΚΑ, ΚΛΕΙΔΑΘΜΟΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΦΟΡΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ, ΝΑ ΔΟΘΕΙ ΕΥΛΟΓΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΒΛΗΘΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΟΙ ΦΟΡΟΛ.ΔΗΛ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΑΠΑΝΥΠΟΒΟΛΗ,ΣΥΝΟΣΤΙΣΜΟΥΣ,ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ.ΚΛΠ ΓΙΑ ΤΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΤΑΜΕΙΑ ΠΟΥ ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΑΝΑΛΟΓΕΣ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΝΑ ΔΟΣΟΥΝ ΠΡΩΤΕΡΕΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΠΕΥΣΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.
ΝΙΚΟΣ
25/05/2013 08:25
ΝΙΚΟΣ.Περιμένω παράταση.Όσο ποίο γρήγορα τόσο καλύτερα.
ALFA
25/05/2013 08:21
Καλά μπάχαλο θα γίνει.
parthenios.ch
25/05/2013 02:48
ΕΓΩ ΣΤΑ 60 ΜΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΑ ΣΕΡΦΑΡΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΜΟΥ ΔΗΛΩΣΗ,Ν ΑΠΟΚΤΙΣΩ ΓΝΩΣΕΙΣ,ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΧΡΕΩΣΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΥΚΟ ΑΙΔΟΝΙ.......ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΡΑΤΟΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ ΤΟΥ....
βασιλειος
24/05/2013 20:33
αφου οι τοκοι των καταθεσεων φορολογουνται στην πηγη (τραπεζες).γιατι ταλαιπωρειτε τους ελληνες να φερουν βεβαιωσεις και να τις βαλουν στις δηλωσεις?απαντηση.για να ανεβουν τεχνιτα και με παγιδα τα εισοδηματα και να παρετε περισσοτερα.μετα μας λετε οτι παμε καλα(προφανως εννοειτε το συναφι σας).
ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ
24/05/2013 20:28
θ θα αναγραφονται στο Ε1 οι προ φορου τοκοι ΄΄η οι καθαροι? ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
ΓΙΑΝΝΗΣ