Το όνειρο έγινε αληθινό! Με το «χρυσό» γκολ του Eλ Κααμπί στο 116’ της παράτασης ο Θρύλος επικράτησε της Φιορεντίνα, κατέκτησε το βαρύτιμο τρόπαιο του UEFA Conference League (τον τελικό παρακολουθήσατε ζωντανά από το MEGA) και έγραψε ιστορία.
![Θριαμβευτής Θρύλος επί των «βιόλα» – Το post game του μεγάλου τελικού](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-29T222836Z_1529064547_UP1EK5T1QFM4N_RTRMADP_5_SOCCER-EUROPACONF-OLY-FIO-REPORT-1024x687.jpg)
Το όνειρο έγινε αληθινό! Με το «χρυσό» γκολ του Eλ Κααμπί στο 116’ της παράτασης ο Θρύλος επικράτησε της Φιορεντίνα, κατέκτησε το βαρύτιμο τρόπαιο του UEFA Conference League (τον τελικό παρακολουθήσατε ζωντανά από το MEGA) και έγραψε ιστορία.