Ελλάδα: η χώρα με τα πιο έντονα αντιεβραϊκά αισθήματα στη Δ. Ευρώπη

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 14/05/2014 08:00 |
Η χώρα με τα πιο έντονα αντιεβραϊκά αισθήματα στη Δυτική Ευρώπη είναι η Ελλάδα, σύμφωνα με νέα έρευνα της διεθνούς οργάνωσης εναντίον του αντισημιτισμού...
ΕΝΤΥΠΗ ΕΚΔΟΣΗ
Γίνετε Συνδρομητής
ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ
19/05/2014 11:35
Συγχαρητήρια σε όσους βλέπουν πέρα από την μύτη τους. Συγχαρητήρια σε όλους όσους στήριξαν την Χρυσή Αυγή στις εκλογές της αυτοδιοίκησης. Σε όσους έχουν ακόμα να λένε για εγκληματικές οργανώσεις την απάντηση θα την δώσουμε όλοι μαζί στις ευρωεκλογές όπου εκεί δεν θα υπάρχει ο μπατζανάκης του θείου και η ξαδέρφη του προπάππου.... ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 20% !!!! ΖΗΤΩ Η ΝΙΚΗ, ΖΗΤΩ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ!!!!!! υ.γ. Για όλους όσους έβγαλαν χολή για τους ψηφοφόρους της Χρυσής Αυγής εύχομαι περαστικά αν και πιστεύω την οριστική τους πολιτική ταφόπλακα θα την βάλουμε την Κυριακή. ΕΜΠΡΟΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ !!!!!!!!!!
βασιλης τρεμπελας
16/05/2014 12:22
αλλοι ομως τους φουρνιζανε ..
mar
16/05/2014 10:24
Ti milame dia antisimitismo otan exoume 8riskeia apo Evraikous 8EOUS
malakas
16/05/2014 10:06
KAPIOS PREPEI NA FTAIEI PANTA..NOMIZO?
ΔΓΚ
15/05/2014 18:10
όλα αυτά που γράφονται είναι....Λούτσες μπλέ...
Λεωνιδας Στοκας
15/05/2014 12:29
Επισκεφτηκα προσφατα μοναστηρι και μου ειπαν με σοβαροτατο υφος οτι ο Χριστος και η Παναγια δεν ηταν εβραιοι αλλα ελληνες … ειπαμε αντιεβραιικα αισθηματα αλλα οχι και τετοιες χοντραδες …
mm
15/05/2014 10:39
o muthos thelei tous evrious san tous dolofonous tou xristou logiko einai na yarxei antisimitismos.
GG
15/05/2014 10:35
Σε αυτές τις Χώρες που προβάλονται ως λιγώτερο αντευραϊστές ήταν που στο παγκόσμιο πόλεμο τους δωσανε στους Ναζι και τους στειλανε στα κρεματόρια. Στην Ελλάδα οι Ελληνες τους προστατεψαν όσο μπορεσαν. Και βέβαια να μην ξεχναμε και τον Αρχιεπισκοπο Χρυσόστομο που βγηκε ανοιχτα τοτε και κατήγγηλε τη γενοκτονια. Είμαι σίγουρος πως και τώρα αν χρειασθει οι Ελληνες θα προστατεψουν τον συνάνθρωπο εβραίο ή μη.
Κάτι οι Ολυμπιακοί , κάτι η Μόσχα ...
15/05/2014 09:40
Η έρευνα θέλει να πει ότι , μετά από χρόνια , η Ελλάδα ξανάγινε Βρεττανικό προτεκτοράτο και μάλιστα με φανατισμό !
parthenios.ch
15/05/2014 03:58
ΨΕΥΔΕΣΤΑΤΟ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ,ΔΙΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΛΕΞΗ <ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ>ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ,ΚΑΙΟΧΙ ΑΝΤΙΕΒΡΑΟΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΤΙΚΕΤΑ......ΜΕΓΑΛΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΝΟΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΝΤΙΕΒΡΑΙΟ....
Στη γιάφκα "τρέχουν ζουμιά "
15/05/2014 00:00
Οι Μουσουλμάνοι ή οι Εβραίοι κάνουν περισσότερο σεξ ;Με έχουν τρελλάνει οι γείτονες , μάλλον είναι αναμικτοι και ανταλλάσσουν όρκους αιώνιας αφωσίωσης.
indignant
14/05/2014 23:16
Ντρεπομαι γι'αυτη τη "πρωτια" και για ολους τους αμαθεις εδω που πιστευουνε σε αβασημες συνωμοσιολογιες κατα των εβραιων.Ντροπη σας!
Αντισιωνοφασίστας
14/05/2014 19:43
Τα μπερδέψατε, αντισιωνιστές μάλιστα, όπως και η μεγάλη πλειονότητα του εβραϊκού λαού. Κάτω οι σιωνοφασίστες
Δίας
14/05/2014 19:16
Ο ΠΡΏΤΟς που υφίστανται άγρια εκμετάλευση από την άρχουσα τάξη των Εβραιοχάζαρων, είναι ο εβραϊκός λαός, και φυσικά ακολουθούμε όλοι εμείς οι υπόλοιποι. Γενικά όμως τους ηγέτες καιαυτόν το λαό, δεν τον χαρακτηρίζουν αξίες και ιδανικά ανώτερα, αλλά όλα αυτά αντικαθίστανται από προσπαθεια με κάθε μέσον, (και κυρίως μα δόλο) να αποκτήσουν χρήματα. << χρήματα γάρ, ψυχή πελεται δειλοίσι βροτοίσιν.>> Ησίοδος.
πολιτικος χαρτης ελλαδας
14/05/2014 17:31
η συγκρουση ελληνισμου-ιουδαισμου χεκιναει απο την στιγμη που ο μεγας αλεχανδρος εκανε την παλεστινη ελληνικη απικοια ,και οι σελευκιδες προσπθησαν ματαια να προσυλιτησουν τουε εβραιους στον ελληνικο τροπο ζωης με ακαδημιες,γυμνασια,θεατρα,αθλητικους αγωνες.. στον πολεμο που ακολουθησε νικισαν οι εθνικιστες μακαβαιοι και διατηρησαν τον συντηριτικο ιουδακικο τροπο της ζωης τους. βεβαια σημερα εχουν πληρως εχχελινιστη αφου ολοι ενσταρνηστικαν ολες τις αχιες του ελληνικου τροπου ζωης,που καποτε απεριψαν..
Επαναστατικες Αγελαδες της Αριστερης Πλατφορμας
14/05/2014 11:33
Αλλη μια ντροπη για τη χωρα. Τι να πει κανεις με το οπισθοδρομικο θρησκευτικο κατεστημενο που μας κραταει χρονια πισω.
ΤΙΤΑΝ
15/05/2014 10:34
Ανέραστες Επαναστατικές Αγελάδες της Αριστερής Πλατφόρμας. Παρακαλώ να είσθε απόλυτα ακριβής σχετικά με τον τίτλο της ομάδας που συγκροτείσθε!
sasha
14/05/2014 16:42
τι σχεση εχει το θρησκευτικο κατεστημενο βρε αγελαδιτσα μου? τα 3 στερεοτυπα που αναφερει παραπανω το αρθρο δεν ειναι θρησκευτικα.... συνεχισε να βοσκας και μη χολοσκας...
Κώστας
14/05/2014 11:01
Ναι είμαστε αντί σιωνιστες και όχι εναντια στον απλό εβραϊκό λαό. Είμαστε εναντίον αυτων που κυβερνούν και ελέγχουν τον κόσμο και καταστρέφουν χώρες κατά δικάζονται δίσκο του μύρια ανθρώπους στην εξαθλίωση
Λεωνιδας Στοκας
15/05/2014 12:36
Συμφωνοι αλλα για πες μου κατι … (1) Λες και πολυ σωστα οτι εβραιοι καπιταλες κυβερνουν τον κοσμο -- αλλα αν ψαξεις θα δεις οτι περισσοτεροι εβραιοι ειναι στελεχοι της αριστερας και του Μαρξισμου … (2) Τα Νεα εγραψαν προσφατα οτι οι ελληνες εφοπλιστες ειναι πρωτοι στην διεθνη ναυτιλια … δηλαδη οι ελληνες καπιταλες που εχουν πραγματικη οικονομικη δυναμη δεν ελεγχουν τον κοσμο, δεν καταστρεφουν χωρες … Απλως ρωταω παιδια γιατι μου φαινεται οτι δεν πρεπει να κρινουμε εναν λαο η μια θρησκεια, αλλα ατομα …
γιαννης, Δραμα
14/05/2014 10:58
...και η εξηγηση ειναι πολυ απλη διοτι οι εβραιοι θεωρουν τον λαο τους ως τον "περιουσιο" λαο ενω ολος ο κοσμος ξερει οτι ο περιουσιος λαος ειμαστε εμεις οι Ελληνες ... τρομαρα μας!!!
Λεωνιδας Στοκας
15/05/2014 12:37