Ευχές από την Κέρκυρα έστειλε ο Τσίπρας

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 16/04/2017 11:14 |
Ευχές από την Κέρκυρα έστειλε ο Τσίπρας

Χρόνια πολλά σε όλους ευχήθηκε ο πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας από το πάλκο της πλατείας Σπιανάδα της Κέρκυρας, όπου παραβρέθηκε στην αναστάσιμη τελετή.

9
Γιωργος
17/04/2017 23:52
200 χρονων χρεος ειναι το Ελληνικο χρεος.Οποτε χαλαρωστε τσουγκριστε κανενα αυγο ψηστε εναν οβελια εχετε χρονο διοτι νομιζετε οτι αν φυγει κι αυτη η κυβερνηση οπως και οι προηγουμενες θα μεινει ταχα μισοψημενο το αρνι γιατι θα σας παρουν οι φουριες της αναπτυξης γιατι θα τρεχετε και δεν θα προλαβαινετε απο τα πολλα τα μπερεκετια.
ΕρΧομαστε ΛέΜε
17/04/2017 18:33
Κι εγώ εύχομαι χρόνια πολλά να μη σας ξανακούσουμε Αλέξη!
ΑΛΕΞΗΣ ΜΠΑΧΑΛΟΣ
16/04/2017 23:14
και εμείς του στέλνουμε τα @@ μας από Αθήνα...
δυτικες ταξιαρχιες
16/04/2017 22:37
στην ασφαλεια της κερκυρας επρεπε να ερθει δυτικες συνοικιες να κανει ανασταση με τον εξαθλιωμενο λαο να δει τι νζαρζαβατικο θα ετρωγε στην μαπα..
19/04/2017 02:23
Νομίζω σου σκίστηκε λίγο το καλτσόν!
Louis Roussos
16/04/2017 20:47
Καλα τι ειναι? Πιστος, αθεος, κομμουνιστης, σοσιαλοδημοκρατης, φιλελεύθερος, αντιαμερικανος, φιλορωσος, αναρχικος, πιστος στο συνταγμα, δημοκρατικος? Kανει δημοψήφισμα και σεβεται τον ψηφο του λαου, όπως η κυβερνηση της μεγαλης Βρετανιας? Τι ειναι?
Πορεια ΓΑΠ τραβας!!
16/04/2017 19:51
Moυ θυμισες τον ΓΑΠ στα τελευταια του που μιλησε απο το Καστελοριζο. Εσυ επιασες την αλλη ακρη.Καλα κανεις απο οτι βλεπω !!! γιατι η πορεια σου μας θυμιζει την πορεια του Ακη του Τσοχατζοπουλου.Αντε και εχε για στην αλλη ,την ψειρου ντε!!!
αγκαραλης
16/04/2017 19:12
με το νταουλι και μ τον ζουρνα μερκελ καλημερα σοιμπλε καλημερα..Οταν εχεις μια πτωχευμενη χωρα με αστεγους και αναξιοπαθεις να τρωνε απο τα σκουπιφια δεν πας διακοπες..δεν αφηνεις την μαχη να πας στα μετοπισθεν ..οχι δεν εισαι ανθρωπος εσυ εισαι πρωθυποθργος μια βομβαρδισμενης χωρας μεινε στο ποστο σου σαν το λεωνιδα παπαφλεσα και κωνσταντινο παλιολογο
Στο καλό, και μη μας γράφεις
16/04/2017 13:31
Του ευχόμαστε κι εμείς, με το καλό γρήγορα να αφήσει το "ξενοδοχείον" Μαξίμου, και να γυρίσει στο σπιτάκι του με τη γυναικούλα του και τα παιδάκια του. Έκανε πολλά για τη χώρα, ας κάνει κι ένα, το μεγαλύτερο καλό: να ξεκουμπιστεί να φύγει, όσο το δυνατόν γρηγορότερα, να βρουμε κι εμείς την υγειά μας.