Το «Σκορ Γκανιάν 6» περιλαμβάνει την 1η, 2η, 3η, 4η, 5η και 6η ιπποδρομία, ενώ
το «Σκορ Γκανιάν 4» περιλαμβάνει την 5η, 6η, 7η και 8η ιπποδρομία.


1η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.000 μ. (15.00)


1. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΡΖ 58 Νικολαΐδης 6


2. ΛΕΤΣ ΧΟΟΥΠ 58 Ξυνός 7


3. ΜΕΓ. ΧΡΗΣΤΟΣ 54,5 Μιχαηλίδης 2


4. ΣΙΛΒ. ΚΛΑΟΥΝΤ 58 Κουτσοπέτρ. 4


5. ΣΙΛΒ. ΤΣΑΜΠΙΟΝ 58 Αντώνης 3


6. ΣΤΡ. ΤΑΚΟΥΛΗΣ 58 Μπάμπης 5


7. ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ 58 Αργύρης 1


Υποδ.: ΛΕΤΣ ΧΟΟΥΠ, ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΡΖ, ΣΙΛΒ. ΚΛΑΟΥΝΤ


2η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.000 μ. (15.30)


1. ΑΛΕΞΙΣΦΙΑΡΟΣ 56,5 Μπακάλης 5


2. ΑΝΘΕΚΤΙΚΟΣ 58 Ξυνός 3


3. ΒΟΝΤΑΛΑΪΤ 58 Κουτσοπέτρ. 8


4. ΔΟΜΑΖΟΣ 58 Μανώλης 4


5. ΕΚΙ 58 Μπάμπης 2


6. Μ. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 58 Δημητσάνης 6


7. Τ. ΟΦ ΝΤΙΟΥΤΥ 58 Νικολαΐδης 7


8. ΦΩΤΑΝ 58 Νίκος 1


Υποδ.: Μ. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ, ΒΟΝΤΑΛΑΪΤ, Τ. ΟΦ ΝΤΙΟΥΤΥ


3η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.000 μ. (16.00)


1. ΑΛΜΠΕΡΤΟ ΤΕΡΖ 58 Νικολαΐδης 1


2. ΑΛΟΙΜΟΝΟΣ 58 Μαμουλίδης 6


3. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 58 Αντώνης 8


4. ΘΑΒΩΡ 58 Λάος 3


5. ΘΑΝΟΣ 58 Μπάμπης 7


6. ΚΑΣΙΟΣ 58 Ντίνος 2


7. ΚΙΝΓΚ ΟΦ ΠΟΚ. 58 Δημητσάνης 5


8. ΜΕΓ. ΣΤΡΑΤΟΣ 58 Μανώλης 4


Υποδ.: ΘΑΝΟΣ, ΚΙΝΓΚ ΟΦ ΠΟΚΕΡ, ΘΑΒΩΡ


4η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.400 μ. (16.30)


1. ΟΙΔΙΠΟΥΣ 65,5 Σωτηρόπ/λος 6


2. ΣΤΡΑΤΟΥΛΗΣ 61 Μπάμπης 7


3. ΓΟΥΪΣΜΠ. ΡΑΦΛ 56 Φίλιππος 5


4. ΣΤΡΟΝ. ΛΑΒΕΡ 52,5 Δημητσάνης 1


5. ΜΟΝΕΓΑΣΚΟΣ 52 Λάος 9


6. ΠΡΙΑΠΟΣ 49,5 Αντώνης 8


7. ΑΡΧΟΝΤ. ΤΕΡΖ 49,5 Αλέξανδρος 2


8. ΑΦΙΣΙΟΝΑΔΟ 48 Βαγγέλης 4


9. ΒΑΚΙΜΗΣ 48 Ντίνα 3


Υποδ.: ΠΡΙΑΠΟΣ, ΟΙΔΙΠΟΥΣ, ΣΤΡΟΝΓΚ ΛΑΒΕΡ


5η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 3.000 μ. (17.00)


1. ΒΑΓΓΕΛΗΣ 71 Φίλιππος 7


2. ΠΡΟΑΓΓΕΛΟΣ 61 Σωτηρόπ/λος 5


3. ΤΑΓΚ ΜΠΟΫ 55 Θοδωράκης 4


4. ΦΡΟΥΤ ΛΑΒΕΡ 55 Ξυνός 2


5. ΑΤΤΙΚΗ 53,5 Λάος 6


6. ΚΑΓΙΑΜΙΞ 48,5 Τσεργάς 8


7. ΠΛΥΜΟΥΘ 49,5 Αλέξανδρος 1


8. ΤΡΥΠΟΚΑΡΥΔΟΣ 49,5 Χαλιάσος 3


Υποδ.: ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΦΡΟΥΤ ΛΑΒΕΡ, ΚΑΓΙΑΜΙΞ


6η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.000 μ. (17.30)


1. ΒΑΛΜΑΡΙ 58 Λάος 3


2. ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΕΡΖ 58 Νικολαΐδης 2


3. ΛΟΥ ΣΑΛΟΜΕ 58 Δημητσάνης 6


4. ΛΟΥΛΟΥΔΟΥ 58 Ξυνός 1

5. ΜΕΜΟΥΛΑ 58 Φίλιππος 4


6. ΠΕΡΦΕΚΤ ΓΟΥΕΪ 58 Ντίνος 8


7. ΠΟΝΤΟΜΕΔ/ΣΑ 58 Κουτσοπέτρ. 7


8. ΣΟΥΪΤ ΓΚΕΡΛ 58 Σωτηρόπ/λος 5


Υποδ.: ΠΟΝΤΟΜΕΔΟΥΣΑ, ΛΟΥΛΟΥΔΟΥ, ΕΛΙΣΑΒ. ΤΕΡΖ


7η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.200 μ. (18.00)


1. ΑΛΕΤΙΣ 60 Τσαφούρος 3


2. ΑΤΡΩΤΟΣ 54 Μαμουλίδης 2


3. ΠΑΤ ΓΚΑΡΡΕΤ 53,5 Αντώνης 6


4. ΧΕΡΓΚΕΛΕΣ 53,5 Αργύρης 5


5. ΚΟΣΙΝΘΟΣ 53 Βαγγελης 7


6. ΣΤ. ΜΗΤΣΑΚΗΣ 52,5 Χαραλάμπ. 1


7. ΣΤΡ. ΟΘΕΛΛΟΣ 52,5 Αλέξανδρος 4


8. ΙΓΚΟΥΑΝΑ 49 Καλλόνη 8


Υποδ.: ΚΟΣΙΝΘΟΣ, ΑΛΕΤΙΣ, ΑΤΡΩΤΟΣ


8η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ / 1.400 μ. (18.30)


1. ΝΟΜΠΕΛΛΑ Γ. 60 Ντίνος 3


2. ΘΙΣΒΗ 59,5 Νίκος 7


3. ΚΡΙΜΑΙΑ 58,5 Δημητσάνης 1


4. ΜΟΥΛΕΝ ΡΟΥΖ 53,5 Μερσινιάς Γ. 2


5. ΑΡΛΕΤΑ 51 Μπαρούτας 6


6. ΕΡΙΔΑ 53,5 Μανώλης 4


7. ΝΕΚΤΑΡ ΓΟΥΕΪ 52,5 Λάος 5


Υποδ.: ΝΟΜΠΕΛΛΑ ΓΟΥΕΪ, ΘΙΣΒΗ, ΚΡΙΜΑΙΑ


Αουτσάιντερ: ΜΕΜΟΥΛΑ, ΕΡΙΔΑ

Ακολουθήστε στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, από