ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 14/08/2017 01:51 |
ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ

Μετά από μια μακρά και επίπονη δοκιμασία ο Δημοσιογραφικός Οργανισμός Λαμπράκη από σήμερα αλλάζει σελίδα, για να περάσει το συντομότερο σε μια νέα εποχή με σιγουριά και αυτοπεποίθηση.

Με την υπογραφή των συμβάσεων μεταβίβασης εκ μέρους της Ειδικής Διαχείρισης στη νέα εταιρεία του Ευάγγελου Μαρινάκη τελειώνει ένας ολόκληρος κύκλος ζωής που έχει αφήσει ανεξίτηλο στίγμα στην ιστορία του τόπου.

H νέα εποχή για το IN.GR, ΤΑ ΝΕΑ, ΤΟ ΒΗΜΑ και τα άλλα μέσα ενημέρωσης του Οργανισμού θα ξεκινήσει εντός ολίγων ημερών, ώστε με ασφάλεια να κινηθεί στο μέλλον.

Θα απαιτηθεί αυτή η αναγκαία απουσία, προκειμένου να διευθετηθούν πρακτικά και τεχνικά ζητήματα απολύτως απαραίτητα.

Ανήκουν εύσημα και αναγνώριση σε όσους έφεραν όρθιο τον ΔΟΛ έως εδώ και είναι πολλοί, αλλά πρωτίστως η τιμή ανήκει στους χιλιάδες των αναγνωστών μας, που μας στήριξαν σε όλες τις εποχές.

Προσβλέπουμε με αισιοδοξία στη νέα εποχή που θα ξεκινήσει σύντομα για το μακρύ ταξίδι στο μέλλον.

12
Μαρινακιστάν
22/08/2017 23:07
Ηνοίξαμαν το λεπόν και σας περιμένομεν.
zz
19/08/2017 15:02
Θα δούμε σε βάθος χρόνου .
Ευκλειδία Τσακαλώτου
15/08/2017 11:55
Καλή επιτυχία να έχουτε!
Anastassia
15/08/2017 10:20
Τωρα το ντουβαρι τι μας το δειχνετε; Αλλαξε κι αυτο; Η εισαστε ολοι στις διακοπες και δεν εχετε τι να γραψετε;
οπαδος
14/08/2017 20:24
Συγχαριτηρια! Και εις ανωτερα! Τωρα που εξασφαληστηκε το μελλον σας δεν ειναι καιρος να προσλαβετε και κανενα συντακτη της προκοπης;
Χρύσα Τζανουδάκη
14/08/2017 13:56
Το δορυφορικό κανάλι πότε θα γίνει? Στο εξωτερικό μας έχει λείψει, ευχαριστώ. Χρύσα
Helene
14/08/2017 11:03
ΑΠΕΙΡΕΣ EYXEΣ για τη δημιουργικη Νεα Εποχη της Ευθυνης , της Προοπτικης , της Στρατηγικης κατευθυνσης και της Αληθειας , που πηγαζουν απο την κριση , την αξιοπιστια , το παθος , την ευαισθησια και τον επαγγελματισμο του εμπνευσμενου Διευθυντη κ. Λαμψια και δυνατων , άριστα ενημερωμενων και πρωτοπόρων δημοσιογράφων - συνεργατών !!!

Αδιαμφισβητητα , μπορειτε να διαδραματισετε ιστορικά τον σπουδαιοτερο κατευθυντηριο πολιτικο , κοινωνικο , πολιτιστικο Ρολο για το ΜΕΛΛΟΝ του ΤΟΠΟΥ μας !!! Προχωρηστε ακαθεκτοι …

Μαζι σας !!!
"XY" Βερολίνο
14/08/2017 10:41
Καλό ξεκίνημα και εύχομαι να παραμείνουν πάντα "τα Νέα" η κατεξοχήν φιλελεύθερη εφημερίδα.
abc
14/08/2017 09:07
.... καλή νέα αρχή και με τις καλλιτερες ευχές.... για την απρόσκοπτη συνέχιση του έργου σας με αντικειμενικότητα, φιλαλήθεια, πίστη στις αρχές της Δημοκρατίας και αταλάντευτη προσήλωση στο κοινό δημόσιο συμφέρον των συμπολιτών μας.
Κύριε Ελεγκτά των σχολίων, διαφωνείς;;;
14/08/2017 06:26
Πρωτίστως η τιμή ανήκει εις το Ζαφείρη τον Καλαούντρη. Νομίζω;;;
Λαπας
14/08/2017 03:56
Eυχαριστο που ανοιξατε παλι. Ελπιζω να μην χάσανε πολυς κόσμος την δουλεια του.
ΖΑΜ
14/08/2017 02:56
Καλη συνέχεια, με ΕΠΙΤΥΧΙΑ.