Τζόκερ: Γυναίκα στη Λεμεσό κέρδισε τα 16.428.000 ευρώ με απλό δελτίο των 3 ευρώ

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 16/02/2017 22:42 | ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: 18/02/2017 01:50 |
Τζόκερ: Γυναίκα στη Λεμεσό κέρδισε τα 16.428.000 ευρώ με απλό δελτίο των 3 ευρώ
Γυναίκα που διαμένει στη Λεμεσό είναι η υπερτυχερή της κλήρωσης του Τζόκερ που έγινε την Πέμπτη, σύμφωνα με ανακοίνωση του ΟΠΑΠ.

Η γυναίκα θα εισπράξει 16.428.000 ευρώ, το μεγαλύτερο ποσό που κέρδισε ποτέ Κύπριος στο Τζόκερ.

Η υπερτυχερή, που δήλωσε ότι δεν επιθυμεί να αποκαλυφθεί η ταυτότητά της κατέθεσε το τυχερό δελτίο την Πέμπτη το απόγευμα σε πρακτορείο της περιοχής Μέσα Γειτονιά Λεμεσού.

Ηταν απλό δελτίο των έξι στηλών για το οποίο πλήρωσε 3 ευρώ.

Στη δεύτερη κατηγορία (5άρια) βρέθηκαν 8 τυχερά δελτία καθένα από τα οποία κερδίζει από 120.884,96 ευρώ. Τα δελτία αυτά παίχτηκαν σε Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης, Βαθύ Σάμου, Αμμόχωστο, Αίγινα, Καλλιθέα Αττικής, Καρδίτσα, Σιάτιστα και Αγία Νάπα Κύπρου.

Οι τυχεροί αριθμοί του Τζόκερ ήταν: 9, 11 33, 43, 44 και Τζόκερ: 13
Σταμάτης
18/02/2017 19:48
Ευτυχώς που στη Κύπρο δεν έχουν capital controls κ θα τα σηκώσει στο τσακ μπαμ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!Το πως τα μοιράστηκε πότε θα τα μάθουμε
Κατερίνα από Παρίσι
18/02/2017 19:27
Μα στη Λεμεσό μπορεί κάποιος να ανοίξει επιχειρήσεις και να επνδύσει τα εκατομμύρια αυτά. Μέσα στα πλαίσια της βρωμερής ελλαδίτικης δημόσιας διοίκησης των ανικάνων δημοσίων υπαλλήλων όποιος επενδύει πρέπει να είναι τρελλός. Εκτός εάν διαθέσει τα εκατομμύρια αυτά να αγοράσει ακίνητα στην Ελλάδα και να κάθεται να περιμένει.
Ερμής
20/02/2017 14:04
Να αγοράσε ακίνητα σε τουριστικά μέρη που είναι ακόμη ανεκμετάλευτα και όχι ευρύτερα γνωστά όπου προβλέπει ανάπτυξη. Να αγοράσει κατοικίες και καταστήματα κοντά σε νοσοκομεία. Να αγοράσει οτιδήποτε κοντά στη θάλασσα στη παραλία του Σαρωνικού από Φάληρο μέχρι Σούνιο. Να αγοράσει στο κέντρο της Αθήνας και Θεσσαλονίκης διαμερίσματα που θα αναβαθμίσει, επιπλώσει και θα νοικιάζει σε επισκέπτες ή τουριστικές εταιρίες. Να αγοράσει μονοκατοικίες Αθήνα και Θεσσαλονίκη σε άσχημη κατάσταση που θα τις αναπαλαιώσει. Επίσης εγκαταλειμένα σπίτια στην εξοχή ή σε χωριά από πέτρα που θα επισκευάσει και αναπαλαιώσει. Αυτά τα αυτονόητα που δεν έχουν πάρει είδηση οι πολλοί αν κάνει, θα πολλαπλασιάσει τα εκατομμύριά της μεσοπρόθεσμα χωρίς κανένα κίνδυνο.
Γιωργος
18/02/2017 02:23
Και γιατι αραγε μετα απο τοσες κληρωσεις βγηκε μονο ενα και μαλιστα των 3 ευρω?Πιθανοτητες εχει να παιχτηκε ακριβως ο ιδιος συνδυασμος σε ενα η περισσοτερα πενταρια και να μην βγηκε γιατι το τζακ ποτ θα μοιραζονταν σε περισσοτερους απο εναν και θα χαλαγε ετσι ο κραχτης.Καλοστημενη απατη ειναι απο την στιγμη που ειναι γνωστοι οι συνδυασμοι τοτε δεν υπαρχει κανενα τυχαιο στην υποθεση.Κι οσο πιο μεγαλα τα κεσατια του πνιγμενου στην κοινωνια τοσο ο κραχτης μεγαλωνει μαζι με την απατη τους.Ποια ηταν τελικα,καμμια υπαλληλος του οπαπ που του τα ξαναγυρισε,η απεσταλμενη των δανειστων μας?
na
17/02/2017 14:56
Ενδιαφέρον, με τα capital controls δεν υπάρχει πρόβλημα;
zeus
17/02/2017 11:39
Τωρα που μαζεύθηκαν πολλά λεφτά, αυτά πήγαν εκεί που κανονίσθηκε να πάνε! Σιγά μην άφηναν να τα πάρει κάποιος τυχόντας !
19/02/2017 20:53
ε καλα να εισαι !
ζουστ
17/02/2017 14:15
Φαντάζομαι έχεις ατράνταχτα στοιχεία στη διάθεσή σου που επιβεβαιώνουν τα γραφόμενά σου. Είμαι σίγουρος πως πιστεύεις ότι μας ψεκάζουν κιόλας. Είσαι πιο γραφικός και από το ηλιοβασίλεμα στην Σαντορίνη. Καλό κουράγιο. Μια ζωή και σήμερα σου μένει.
Βασιλης
17/02/2017 09:36
Επειδη γνωριζουμε πλεον το κολπο ετσι ωστε να μαζευονται πολλα λεφτα καθε φορα που υπαρχει προβλημα με τους θεσμους ως προς τις αξιολογησεις για να πληρωθουν μισθοι και συνταξεις , αυτη την φορα μαλλον πληρωθηκε το αιτημα των Κυπριων που ειχαν εκφρασει προ εβδομαδος.Εξυπνο το κρατος ως προς τις κουτοπονηριες του.
ζουστ
17/02/2017 14:21
Το κόλπο το γνωρίζετε εσύ και οι φίλοι σου οι μέντορες; Πες το μας και σε εμάς τους αδαείς που δεν γνωρίζουμε. Μοιράσου τη γνώση σου πάνσοφε Έλληνα με τους υπόλοιπους. Να υποψιαστω ότι πιστεύεις ότι ο Σώρρας έχει 600δις και θα τον ψηφίσεις στις εκλογές;
zeus
17/02/2017 11:41
Κάπως ακατανόητος μου φαίνεσαι. Ποιό ήταν το "αίτημα των Κυπρίων", αξιολογήσεις, μισθούς και συντάξεις και διάφορα άλλα .......
Βασιλης
17/02/2017 13:31
Μαλλον εσυ εισαι κουτος και δεν θελεις να καταλαβεις ,εκτος κι αν δε σε συμφερει γιατι εισαι Κυπριος.

όλες οι τελευταίες ειδήσεις