ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΤΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 13/02/2017 11:22 | ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: 14/02/2017 00:06 |
Σήμερα ΤΑ ΝΕΑ στα περίπτερα

Δικαίωση για τους εργαζόμενους του ΔΟΛ αποτελεί η απόφαση που εκδόθηκε το πρωί της Δευτέρας από το Πρωτοδικείο της Αθήνας.

Η πρόεδρος των Πρωτοδικών Βασιλική Μπάστα αποτιμώντας τα νέα στοιχεία που προέκυψαν κατά τη διάρκεια της συζήτησης αναστέλλει ουσιαστικά την ισχύ της προηγούμενης προσωρινής διαταγής και διατάσσει την αποδέσμευση του τραπεζικού λογαριασμού που διατηρεί η ΔΟΛ στην Alpha Bank προκειμένου να εξασφαλιστούν τα αναγκαία για την λειτουργία της επιχείρησης και την έκδοση των ιστορικών εντύπων.

Συγκεκριμένα η δικαστική λειτουργός αναφέρει ότι «διατάσσω την αποδέσμευση του τραπεζικού λογαριασμού στην Alpha Bank προκειμένου κάθε κατατεθησόμενο από την έκδοση της παρούσας και εφεξής σε αυτόν τον λογαριασμό ποσό είτε από την εταιρείας Άργος ΑΕ είτε από τρίτους οφειλέτες της ανώνυμης εταιρίας με την επωνυμία ΔΟΛ να διατίθεται ελεύθερα από την τελευταία αποκλειστικά και μόνο για τις ανάγκες της εξακολούθησης της λειτουργίας της επιχείρησης και ειδικότερα για την κάλυψη των εξόδων λειτουργία της και την καταβολή της μισθοδοσίας των εργαζομένων σε αυτήν».

Με την ίδια απόφαση η δικαστική λειτουργός απαγορεύει οποιαδήποτε μεταβολή ή διάθεση οποιουδήποτε άλλου περιουσιακού στοιχείου του ΔΟΛ.
 

83
Ψυχίατρος
17/02/2017 21:04
Αυτό το παρανοϊκό πρόσωπο Helene είναι στα πρόθυρα της ψυχολογικής κατάρευσης. Παρακαλούνται όλοι οι συνάνθρωποι σχολιαστές να αναφέρουν το θέμα στα γραφόμενά τους. Αλλιώς η κατάσταση μπορεί να φτάσει στα άκρα και να να την πληρώσει κάνας αθώος συνάνθρωπος.
Κατερίνα από Παρίσι
18/02/2017 17:58
Η Helene έχει βρεί ένα τρόπο δωρεάν διασκέδασης. Επίσης έχει βρεί ένα δωρεάν τρόπο ενημέρωσης και μόρφωσης. Κάνει ως εξής: Κάθε φορά που εμφανίζεται ένα πιασάρικο θέμα, κάνει έρευνα στο διαδίκτυο (σε αυτό είναι πολύ καλή και γρήγορη και τα αγγλικά της πρέπει να είναι πολύ καλά) και ακολούθως παρουσιάζει τις πληροφορίες σαν να τις ήξερε από πριν. Έτσι με αφορμή την κουβέντα κάθεται και μορφώνεται συνδιάζοντας το τερπνό με το ωφέλιμο. Επίσης αυτό που κάνει είναι εάν ένας σχολιαστής γράψει κάτι, και πάλι κάνει έρευνα στο διαδίκτυο, και αφού καταλάβει σε τι αναφέρεται ο άλλο; σχολιστής απαντά σαν να ήξερε από πριν το θέμα. Αλλά αντιμέτωπη με άτομο ανώτερης παιδείας και εφυίας από αυτήν, όπως εγώ, αποκαλύπτει συχνά την μειονεξία της απεναντί μου από τον τρόπο που σχολιάζει. Θα ήθελε βέβαια να είναι σαν και μένα, και ίσως αν συνεχίσει έτσι μιά μέρα να φτάσει στο επίπεδό μου. Σε αυτή τη διαδικασία επιμόρφωσης εμπλέκεται σαν απαραίτητος φορέας ΤΑ ΝΕΑ που αν κλείσουν δεν ξέρω αν αυτή η διαδικασία θα μπορεί να συνεχιστεί αλλά εμπλέκεστε και εσείς οι χασομέρηδες σχολιαστές αλλά και οι τραγικοί σχολιαστές (που ακόμη και σήμερα παραμένετε υποστηρικτές και εχθροί πολιτικών και κομμάτων,τιαηδία Θεέ μου). Να λοιπόν που οι αδύναμες δυνάμεις τις προόδου μπορούν ως ξενιστές (ψάξε Helene να βρεις τι σημαίνει αυτή η λέξη, μπράβο φιλενάδα, μορφώσου, μορφωσου) ως ξενιστές λέω να ξεγλυστρίσουν από το σύστημα και εμφανιστούν όταν οι συνθήκες το επιτρέψουν. Και θα λένε τότε οι άλλοι "από που ξεφύτρωσαν αυτοί" αλλά θα έχουν ξεφυτρώσει από εκεί που κανένας δεν φανταζόταν: απο ΤΑ ΝΕΑ και από τον αστοιχείωτο ζαδομαζοχιστικό όχλο.
Ο καραγκιόζης λόγιος
18/02/2017 18:52
Και συ και η Helene είσαστε καραγκιόζηδες ημιμαθείς και ανερμάτιστοι. Και νομίζεται ότι επειδη μάθατε κάτι κολλυβογράμματα από βοιδοσχολές και διαδίκτυο τα ξέρετε όλα. Ένας πραγματικός διανοούμενος δεν θα έφτανε ποτέ στο επίπεδό σας με τις αρλούμπες που γράφετε. Είσαστε ρατσιστές, αντισημίτες και χιτλερικοί. Απορώ πως τα Νέα επιτρέπουν αυτού του είδους τη προπαγάνδα να ευδοκιμεί.
Helene
19/02/2017 01:29
Κατερινα , ειναι το ... ΣΥΡΙΖΑΙΪΚΟ ΤΡΟΛΛ ... !!!

Ωωωω ... Σε παρακαλω , ... MΗ μου κακολογεις τον Καραγκιοζη , και ... δεν εχω προλαβει ακομη να διαβασω τα βιβλια ...
Ομορφη Κυριακη , Αγαπημενο μου Τρολλ ... (θυμασαι ;;; )
Κατερίνα από Παρίσι
18/02/2017 21:33
Τι λες καλέ κομπλεξικέ αγράμματε ότι είμαι εγώ αυτά που λες; Εγώ είχα μακροχρόνια ερωτική σχέση με Εβραίο!
Helene
18/02/2017 00:29
ΣΥΡΙΖΑΙΪΚΟ ΤΡΟΛΛ … τουμπεκι και ακου…?

Μάρκος Βαμβακάρης - Οι πρωθυπουργοί
3’20’’ . https://youtu.be/8cHGxLM0TJY .
Πολίτης
16/02/2017 03:00
Στα ΝΕΑ υπάρχουν ελεγκτές που μας πετάνε έξω. Στα μέσα μαζικής μεταφοράς που είναι οι ελεγκτές; Χρόνια έχω να τους δω.
Χρήστος Μπρέζιος
14/02/2017 08:00
Είμαστε κι εμείς εδώ. Και μπορεί να πάρει καιρό. Και να χαθούν κι άλλες μάχες. Αλλά το παιχνίδι μπορεί να γυρίσει. Και θα γυρίσει.
Προσκλητήριο δια τους απανταχού Ψυχώ
14/02/2017 05:11
Ούλη η ανωμαλία εδώ μέσα μαζώχτηκε φίλοι συσχολιασταί.
Helene
14/02/2017 07:03
Γιατι το λες αυτο ;;; Ειμαστε … Π Α Ν Ε Υ Τ Υ Χ Ι Σ Μ Ε Ν Ο Ι που … εχουμε , ξανα , “ ΤΑ ΝΕΑ “ !!!

“ ΤΑ ΝΕΑ “ φτιαγμενα με … Αγαπη , για την Ημερα της Αγαπης … !!!

ΜΠΡΑΒΟ στα ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ !!!

ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ … !!!
Ολοι οι παλαβοί...
14/02/2017 13:09
Παλαβομάρα, βαρεμάρα μάλλον το ίδιο κάνει. Και ο χαβαλές στο πρόγραμμα της ενημερωσης είναι! Αν το δεις θετικά, ήταν διαφήμιση για τα ΝΕΑ αυτή η ιστορία με το κλείσιμο. Όλο τα ονόματα ΝΕΑ και ΒΗΜΑ ακούγαμε! Αφού κάνουν καινούρια αρχή, καλό θα ήταν όσοι θέλουν να σχολιάζουν, να απαιτείται μοναδικός λογαριασμός τους στα ΝΕΑ με log in και κωδικό. Να βλέπουμε επίσης το όνομα και τη φάτσα μας. Αυτών που έχουν, η που δεν έχουν, κάτι να κάνουν δηλαδή. Έτσι ειναι οι σωστές δουλειές! Ειδικά στην ενημέρωση, που επηρεάζει. Μάλλον δεν κοστιζει επίσης. Θα έχαναν πιθανότατα ομως μερίδα επισκεπτών. Χρόνια πολλά σε όλους. Δυναμη και καλή συνεχεια στα ΝΕΑ.
Helene
14/02/2017 18:25
Ηταν … ΟΝΤΩΣ … προβοκατορικη , η απαντηση μου !!!
Ετσι , ο κ. Ελεγκτης μας … την εκοψε !!!
VIVA , ο Yπεροχος κ. Ελεγκτης μας !!!
Happy V day …
Πάνος Αννόβερο
14/02/2017 00:31
Οι περισσότεροι από μας διαβάζαμε τα ΝΕΑ ! ΚΑΙ εμείς οι περισσότεροι στείλαμε την Ελλάδα στα βράχια......Είναι ή δεν είναι πραγματικότητα;
Πάνος / Αννόβερο
13/02/2017 23:53
Να δουλέψετε, να τυπώσετε, να πουλήσετε και να φορολογηθείτε. Τα δανεικά να ξεχάσετε, διότι μέχρι σήμερα σας πλήρωνε ο Ελληνικός λαός με εκατομμύρια €υρώ κάθε χρόνο.Ήταν μια βαριά παθογένεια που έπρεπε να σταματήσει..... Καλές και καθαρές δουλειές σας εύχομαι.
Ψυχάρης - Πρετεντέρης ΑΕ
13/02/2017 21:09
Σας περικαλούμε φίλοι αναγνώσται και σχολιασταί, όπως καταθέσατε τον οβολό σας, καθότι πενόμεθα και πεινάμεν.
giorgos
13/02/2017 18:31
Τα εβραιοκομμουνια του εβραιομαρξισμου έκαμαν μπάχαλο την κενωνια. Αμην λεγω υμιν και κατεχω την αληθινη αληθεια απο τον ΑΛΗΘΙΝΟ ΘΕΟ.
Πέρσα
13/02/2017 17:53
Καλό ξεκίνημα! Εύχομαι τα καλύτερα! Και φαντάζομαι πως το ίδιο λένε όλοι οι φανατικοί αναγνώστες σας και όλοι όσοι είναι υπέρμαχοι της πολυφωνίας στον τύπο.
Θέλω να πλερώσω
13/02/2017 16:06
Είμαι κάτοικος εξωτερικού και διαβάζω ΤΑ ΝΕΑ μέσω διαδικτύου χωρίς να πληρώνω. Θα ήθελα να αρχίσω μία συνδρομή για να καταβάλλω σΤΑ ΝΕΑ αυτά που πρέπει όλοι μας να συνεισφέρουμε για να διαβάζουμε την εφημερίδα μας. Πώς μπορεί να γίνει αυτό;
Helene
14/02/2017 00:42
Ε Λ Λ Η Ν Ε Σ , Ο Λ Ο Ι μας , ... Π - Ρ - Ε - Π - Ε - Ι , ειναι ... απολυτα Α - Ν - Α - Γ- Κ - Α - Ι - Ο , να κανουμε τη συνδρομη για …” να συνεισφέρουμε για να διαβάζουμε την Eφημερίδα μας “ … !!! Ειναι ... κ α θ η κ ο ν μας , πλεον ...
To ... " ε λ α χ ι σ τ ο " , που μπορουμε να κανουμε για τα Υπεροχα “ ΤΑ ΝΕΑ “ και για ... εμας τους ιδιους/ ιδιες , φυσικα ... !!!!!!!
   
Κώστας Θωμάς
13/02/2017 17:57
Στη πρώτη σελίδα υπάρχει παράθυρο “Είσοδος” πάνω δεξιά, αν προσπαθήσεις να μπεις ανοίγει παράθυρο που σου ζητάει να γίνεις μέλος
μετανάστης
14/02/2017 00:35
Θά μπορούσε κάποιος από τούς συναναγνώστες πού έκαναν ?ντισλάικ? νά μάς πεί γιά ποιό λόγο τό έκανε;
13/02/2017 20:27
Απάντησες στην ερώτηση του συναναγνώστη, αλλά κάποιος σου έριξε ένα ντισλάικ. Ετσι ρε παιδί μου, γιατί έτσι γούσταρε!
Κώστας Θωμάς
13/02/2017 23:26
Αυτά είναι τα Dislikes for Jesus. Όλοι πρέπει να απαιτήσουμε από τα νέα μια καινούρια αρχή, να μην περνάει dislike χωρίς όνομα χωρίς απάντηση και χωρίς εξήγηση, σε αυτή τη περίπτωση θα ξέραμε ποιος είναι αυτός που δεν θέλει να έχουν τα νέα συνδρομητές και γιατί. ΤΑ ΝΕΑ ακούτε;
Ζαφείρης λέγομαι. Καλησπέρα.
13/02/2017 23:25
Δεν είναι "κάποιος". Μέχρις στιγμής είμεθα τρείς οι νομάτοι που πατήξαμαν το κομβίον "δισλάικ". Νομίζω;;;
Γουστάρουμε να αποδοκιμάζουμε κάθε ενέργεια που σκοπεύει εις τη στήριξη του Λαμβρακιστάν. Γούστο μας και καπέλο μας. Πλουραλισμό δεν έχομεν;;;
Νομίζω;;;
13/02/2017 20:56
Δεν υπάρχουν συναναγνώστες. Υπάρχουν μόνο φίλοι συσχολιασταί.
Λάκης
13/02/2017 15:35
Μπράβο στην κυρία Μπάστα! Ευτυχώς υπάρχουν ακόμα και έντιμοι δικαστικοί λειτουργοί! Ευχαριστούμε!
σε τί κενωνία ζούμε κύριοι φίλοι συσχολιασταί;;;
13/02/2017 15:35
σε τί κενωνία ζούμε κύριοι φίλοι συσχολιασταί;;;
Δημήτρης του Πασχάλη
13/02/2017 15:12
Συμφωνώ και συναρμονίζομαι μαζί σας, αλλά καλό θά ήταν άν για μερικές μέρες περνούσαμε από τα περίπτερα ενισχύοντας την προσπάθεια ανάδυσης. Διαβάζω τα ΝΕΑ από την εποχή του παππού Βώκου, έγινα αποσπασματικός όσον αφορά τις επισκέψεις στα περίπτερα, αλλά για τα ΝΕΑ λέω να αρχίσω να τα επισκέπτομαι συχνότερα. :P
Helene
13/02/2017 14:58
EΛΛΗΝΕΣ , ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ … Μ Α Ζ Ι Κ Α “ ΤΑ ΝΕΑ “ …!!!!!!!

To ωραιοτερο δωρο , στη γιορτη του Αγιου Βαλεντινου …
Αντωνία Σαμαρά
13/02/2017 15:50
Τω όντι, το ωραιότερον ερωτικό δώρον. Εγώ πάντως λέω να διαθέσω τον οβολόν μου δια να αγοράσω ΤΟ ΒΗΜΑ που τυγχάνει μεν ολίγον πιο κοντό αλλά αρκούντως πιο παχύ. Ως έντυπο εννοώ δια να μην παραξηγηθώ.
Helene
14/02/2017 00:44
ΝΑΙ , ΝΑΙ και ... " ΤΟ ΒΗΜΑ " , φυσικα !!!
Helene
13/02/2017 14:54
Όσοι με ....... μιμούνται θα αντιμετωπίσουν ΝΟΜΙΚΑ την οργή μου!!!!!!!!! kalaountris speaking!
Κατερίνα από Παρίσι
14/02/2017 01:38
Εμένα όμως κανένας δεν μπορεί ούτε να αποπειραθεί ούτε καν να με μιμηθεί. Γιατί δεν ανήκω στον κόσμο τούτο. Αποπραγματοποιημένη εντελώς απο εσάς όλους αλλά και εξ αιτίας σας, ζω στο κβαντικό συμπαν. Πέρα από το χώρο και τον χρόνο επικοινωνώ με κόσμους που εσείς ούτε καν γνωρίζετε ότι υπάρχουν. Και στον κόσμο τούτο μεταλλαγμένη επισκέπτρια θέλω να λουστώ στον χρυσάφι αλλά πριν και πρέπει και θέλω να κολυμπήσω στο αίμα. Και αυτή η Helene από την μιά με ζηλεύει από την άλλη με θαυμάζει αλλά πάντα ξέρει ότι δεν μπορεί να με πλησάσει αφού δεν ξέρει καν που βρισκομαι και από που σας μιλάω. Εσείς είστε οι ταπεινοί ψαράδες και εγώ είμαι αυτή που περπατάει στο νερό.
Helene
14/02/2017 17:28
… Rise and shine , Κατερινα !!!
St. Dymphna
14/02/2017 16:16
Ναι.
giorgos
14/02/2017 05:05
Αικατερινη, εχεις κι εσυ το χαρισμα να επικενωνας με τον Αληθινο Θεο; Αμην λεγω υμιν.
Helene
14/02/2017 04:21
… Χαοτικo ποστ !!!
Speechless , on Valentine’ s Day …
Και … Ευχαριστω τον Χριστουλη για την ανατροφη μου , που τα καταφερα και απαντησα απλως , ετσι …
Αρώτνηξα και τη γνώμη του κυρίου Ελεγκτού αλλά δεν με απήντηξε
14/02/2017 05:01
Κυρία Helene, τας προάλλας κόλλησα εις την δεσποινίδαν Κατερίναν εκ Παρισίων και μού εκσφενδόνισε χυλόπιταν. Τί με συμβουλεύετε να κάμω εις αυτάς τας περίπτωσες;;; Να αυτοχτονήξω;
Κατερίνα από Παρίσι
15/02/2017 04:03
Βγάζεις αυτό το συμπέρασμα κι εγώ σου λέω έτσι είναι. Και μπορεί να είναι έτσι, μπορεί όμως και όχι. Εγώ σου απάντησα με την ταινία "Κορίτσια στον ήλιο" με τον Γιάννη Βόγλη. Σου απάντησα και με την όπερα "Το Ελιξίριο του Έρωτα" του Ντονιτσέτι. Δεν μπορώ να σε βοηθήσω άλλο. Το φως που έρχεται πίσω από την ανοικτή πόρτα του Νόμου από όπου θέλεις να μπεις είναι τόσο λαμπρό που σε τυφλώνει. Εσύ είσαι ο χωρικός και νομίζεις ότι είμαι ο φύλακας. Αλλά δεν είμαι εγώ ο φύλακας. Από μένα έρχεται το φως. Πίσω από την πόρτα. Μαραζώνεις. Και λίγο πριν κλείσει η πόρτα για πάντα και σβύσει η ελπίδα σου θα μάθεις ότι αυτή η πόρτα ήταν φτιαγμένη για σένα μόνο. Και η Πύλη του Νόμου ήταν πάντα ανοικτή για σένα αλλά ήσουν αυτός εσύ που αποφάσισες να μη την περάσεις. Γιατί το Δικαστήριο που σε δικάζει και που ψάχνεις να γνωρίσεις, είσαι εσύ ο ίδιος. Η μυρωδιά του θανάτου παντού, μόνο που δεν την μυρίζετε όπως εγώ μπορώ να την μυρίσω. Γιατί εγώ έχω πεθάνει σε αυτή τη Γη, έχω εξαϋλωθεί, είμαι στον άλλο κόσμο, ένας μαύρος σκελετός που ακτινοβολεί με φως, που έρχεται από τον πόνο μου, άχρηστο σε μένα, που σας το ρίχνω πάνω στη Γη να θυμίσει σε σας ότι υπάρχει θάνατος υπάρχει και ζωή, αλλά εσείς τυφλόί, δεν μπορείτε να δείτε ούτε το ένα ούτε το άλλο. Είστε πιό νεκροί από μένα. Ο θάνατος θα είναι η αρχή της ζωής σας όπως ήταν και της δικής μου. Μα δεν καταλαβαίνεις πιά τίποτα;
Flower boy
16/02/2017 01:28
Κατερίνα, πρόκειται για μεθαμφεταμίνες; Πες μας την αλήθεια. Και πόσο πάνε εκεί;
Νομίζω;;;
14/02/2017 02:27
Κατερινιώ, η Ψυχιατρική επιτάσσει να μη σού παγαίνουμε κόντρα. Κρίμας και καμάρωνα δια το Ι5 Ψυχώ μου. Εσύ όμως μού βάζεις τα γυαλιά.
giorgos
14/02/2017 05:08
Μη μου βριζεις την αγαπημενη μου ρε εβραιοκομμουνιστικο καθαρμα!
Ζαφείρης Καλαούντρης
13/02/2017 16:01
Άντε πάγαινε ρε τέρας που θα έκανα εγώ ποτές κάτι τις τέτοιο εις την Helenάρα μου. Ούστ, ψεύτη!
Helene
14/02/2017 00:37
Xαχαχααα... , Υπεροχε … ΜΑΓΚΑ , … ΜΟΡΤΗ , … ΜΕΡΑΚΛΗ !!! ……. Σ΄ αγαπώ Μ… !!!!!!! Πως , να το … συγκρατησω ;;; Με … κατακυριευει , … ξεχειλιζει …..

Ψαραντωνης … 4EVER !!!
https://youtu.be/heWLnEDzkkE .
Ι ΝΕΕΔ ΗΕΛΕΝΕ
14/02/2017 23:40
Γουτ δη φακ ις γκοινγκ ον https://www.youtube.com/watch?v=6H22lajS4GE
Helene
15/02/2017 01:47
… Pure eargasm …..
Everybody has weaknesses … I enjoy being … weak and needing … YOU … !!!
Ι ΝΕΕΔ ΗΕΛΕΝΕ
15/02/2017 18:09
Παίρνουν πουλί τα κόμμεντς μου Μα εγώ δεν θα δακρύσω Το σπαμ που βαλέ στο νού Εγώ θα συνεχίσω Και δεν με νοιάζει το πουλί Ούτε και η κρεατίνη Γιατί φωτιά, σφυγμό, παλμό έχω και δεν μου σβήνει. Καύσιμο βάζω με ταυρίνη Και ας κάνει καιρό μπουρίνι Πατώ βροντά, χτυπώ ξεσπά Βροχή και ουράνια αστραπή https://www.youtube.com/watch?v=vnyaDfU262Y
Ι ΝΕΕΔ ΗΕΛΕΝΕ
16/02/2017 00:16
Gotcha!!!!Και ναι, αύριο θα ντυθώ ηλεκτροπληγμένος!!! https://www.youtube.com/watch?v=mcUza_wWCfA
Helene
16/02/2017 06:37
“ Gotcha Day “ ???
Happy , so Happy Gotcha Day … λοιπον !!!

Ο, τι πιο ομορφο : … “ electrifying “… LOVECATS !!!
ΕΙΣΑΙ … ΓΑΤΟΛΑΤΡΗΣ ;;; εγω … απεριοριστα !!!
Εεε … μα ειναι … so cute , fair , sweet , graceful … etc…etc… ,
… δεν θα τελειωσω ποτέ , να τις περιγραφω … !!!

Ευχαριστω , που διαλεξες την πιο … appropriate band
για Σημερα , γιατι ειμαι στις … μαυρες μου …
Really … i’m so … happy - S a d today !!! ?

Yeahhh … a lot of fun on this vid …
How is Robert Smith ???
“Show me, show me, show me , how You do … that trick “… !!!

Ολα τους , τα κομματια , τα βρισκω … LOVABLY … sad !!! … Γιατι ;;;
Μου αρεσει το … “ Caterpillar “, το … “ Just Like Heaven “
: “ You Soft and lonely,
You Lost and lonely,
You Just like heaven? … “

Και , πιο πολυ , το :
“ In Between Days “ !!!
https://youtu.be/scif2vfg1ug .
Ι ΝΕΕΔ ΗΕΛΕΝΕ
16/02/2017 16:06
Μίαουουυυυ!!!!...Cuteface...Cuteface...Cuteface... When you sad i die, when u smile i fly, when u scream i cry, when u look me i fry...Why sad?? Plz dont be sad...Its better to be Bad! I love you like a mad.Cure is my game.Now kiss my name and suck my brain. You dirty little squirrel cat!
Helene
17/02/2017 02:03
Ευχαριστώ !!! Τώρα είμαι εντάξει! ... Τα χείλη μου δεν μπορεί να εξηγήσει τον πόνο, ένιωθα ...
Βαθιά μέσα, ήμουν πραγματικά κακό ...

Τώρα, ζείτε μέσα μου ... Δεν μπορεί να σταματήσει να ουρλιάζει το όνομά yr .....
Κρατήστε μου όταν είμαι λυπημένος,
φιλί μου όταν εγώ κλαίω ... και αυτό είναι για να γελάσει και το χαμόγελο και το χορό ...
Αγγίζοντας ... όλα τα μέρη του yr ενθουσιασμένοι σώματος,
μια ακόρεστη ... πιπιλίζουν σωστά ...
μου λείπεις, ναι, απλά σας!
Δεν μπορώ να περιγράψω αυτό το συναίσθημα να πάρω στο στομάχι μου ...

Τι νόστιμα sexing, πανέμορφο μωρό μου ...
Τι θα Ανάγκη, αρπακτικό φαντασία!
Και ... θα πρέπει να ουρλιάζει "Θεέ μου" ...
Ναι, αυτό είναι καλό για την ψυχή σας ...
Ι ΝΕΕΔ ΗΕΛΕΝΕ
18/02/2017 00:59
Ξύπνησε!!!! Πάμε πάλι στο repeat! https://www.youtu.be.com/watch?v=_qkrhx9pULY
Helene
18/02/2017 15:13
Δωσεεε….. κ. Ελεγκτη μας , κοψεεε ... Εισαι τρελλα , ….. excellent … love it !
NAI , ok , αυτη ηταν ... λιγοoo ... μισο-obscene .....
Ι ΝΕΕΔ ΗΕΛΕΝΕ
17/02/2017 22:32
Jeez… This is hot! So hot! And horny! And yes I scream Oh my god! And yes, I admit it. There is a tent between my legs this moment… I am sorry also. I know some of your feelings. All this is so unfair! Let’s hope that it will end someday! Let’s think that 1 day I will torture you with the gently touch of the sand dropping on your belly… I love you so much more than a trip to the moon and back…. https://www.youtube.com/watch?v=bPTBq18shxo
Helene
18/02/2017 00:37
ΜΕΓΑΛΕ Μορτη , Μ…. !!!
Αγαπη μου , … εισαι ζορικος , γι αυτο σε γουσταρω …..?

Ολοι οι ρεμπετες του ντουνια - μαρκος βαμβακαρης https://youtu.be/-K5D_lVMYDE .
Ι ΝΕΕΔ ΗΕΛΕΝΕ
17/02/2017 19:40
Jeez… This is hot! So hot! And horny! And yes I scream Oh my god! And yes, I admit it. There is a tent between my legs this moment… I am sorry also. I know some of your feelings. All this is so unfair! Let’s hope that it will end someday! Let’s think that 1 day I will torture you with the gently touch of the sand dropping on your belly… I love you so much more than a trip to the moon and back…. https://www.youtube.com/watch?v=bPTBq18shxo
Helene
18/02/2017 15:15
Γλύκααα ... , ο κ. Ελεγκτης μας … το εκοψε … !!! Και ...Τιποτα! , το obscene υπηρχε ...
Δεν το αντεχωωω ….. Obsession
WE LOVE κ. Ελεγκτη μας !!!
Ι ΝΕΕΔ ΗΕΛΕΝΕ
18/02/2017 20:57
Εάν ήμουν εκεί, δεν θα μπορούσες να φας μπισκότα τώρα γιατί πρώτων δεν θα συνέβαιναν όλα αυτά και δεύτερον γιατί θα σε είχα μπουκώσει στα φιλιά μου!
Helene
18/02/2017 00:37
Φευγω , θα σου απαντησω ... αμεσως , μολις μπορω ... Καλημερα Ομορφε μου ... !!!
Helene
17/02/2017 03:09
Σκοτωθηκε στη ... μεταφραση !!! Γιατι ;;;
Ι ΝΕΕΔ ΗΕΛΕΝΕ
17/02/2017 19:43
Έπεσε το google translate? :D :D :D
Helene
15/02/2017 23:49
ΕΚΦΡΑΣΗ και ΨΥΧΗ !!! Σκετη ΜΑΓΕΙΑ …!!!?
ΘΕΟΣ … !!! ?

“ Εσύ θαρρείς πως η πληγή ,που μ’ άνοιξες πονεί με ,
μ’ αυτή μου γίνηκε χαρά και στη ζωή κρατεί με !

Αδιαφορώ , που μ’ άνοιξες πληγή , που δε θα γιάνει ,
μόνο πονώ , που μια ζωή … να σ’ αγαπώ δε φτάνει. !!!

ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ - Εσύ θαρρείς πως η πληγή
https://youtu.be/AeDvLCV5L1g .
Ι ΝΕΕΔ ΗΕΛΕΝΕ
17/02/2017 19:36
Τα λόγια ειναι περιττά, γροίκα και θώριε μόνο με μουσική κλείνουν πληγές και όχι με τον χρόνο
Helene
18/02/2017 06:41
Ti amo , ... λατρεια σκετη εισαι .......
Helene
18/02/2017 15:15
Μονο , αυτη τη ... χαζοαπαντηση , επετρεψε .....
Ι ΝΕΕΔ ΗΕΛΕΝΕ
18/02/2017 21:07
Χαζοαπάντηση?????Dahhh! Dany give me back my money!
Helene
13/02/2017 14:48
Το γλυκο μου … ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ , Λατρεμενα μου “ ΤΑ ΝΕΑ “ !!!
Ακομα , ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ τωρα ……. !!!!!!! Δυναμη κι Ενεργεια ... Δωστε του να καταλαβει …
ΤΣΙΠΡΑΣ - ΠΑΠΠΑΣ … Τ Ε Λ Ο Σ …

ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ , στην Προεδρο Πρωτοδικων Βασιλικη Μπαστα , για το … Ενα , το … Ελαχιστο , τη … “ ΜΗ δεσμευση Λογαριασμου “ , που οι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ EΡΓAZOMENOI του “ ΔΟΛ “ , ζητουσαν …!!!!!!!
Οπως , ακριβως κι Εμεις οι ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ τους Αναγνωστες , … γιατι μιλατε , παντα , στις καρδιες μας …
Η ζωη μας ειναι , ξανά , Ωραιααααααα …
bruidsjonker
13/02/2017 20:24
Καλαούντρη σε πήραμε χαμπάρι εσένα και τις πολλαπλές περσόνες σου! Άντε για καμιά ψυχοθεραπεία αγορίνα μου. Κι άσε τα Νέα στην ησυχία τους.
Helene
14/02/2017 00:45
“ bruidsjonker “ μου ! ... δικο μου ειναι …
Xωρις ... " Καλαούντρη " , ομως , … Τ Ι ; ουσια εχουν οι … στιγμες, οι … ωρες, οι … μερες ;;;!!! …
Ομορφη Καλημερα … !!!
Νίκος '47
13/02/2017 13:22
Μπράβο στους δικαστές,απέδειξαν ότι υπάρχει ένας πυλώνας αξιοσύνης στην χώρα του παραλόγου και της "πρώτης φορά αριστερής" κυβέρνησης των ανεκδιήγητων "ακρο-δεξιο-αριστερών",συριζανέλ.Τα ΝΕΑ και το ΒΗΜΑ θα ζήσουν,προς απογοήτευσης του τσιπροκαμένου ψεκασμένου.Αύριο όλοι στην μασχάλη τα ΝΕΑ.
Μιαν ιδέαν ρίχνω εις το τραπέζι. Κακό είναι;;;
13/02/2017 14:53
Μήπως καλλίτερις θα ήντουνε να τα βάνουμε εις την κωλότσεπα ώστε να αποχτήσωσι μιαν πιο "μαχητικιάν" χροιά; Να μοιάζωσι σα Ριζοσπάστης ένα πράμα να 'ούμε. Κι εμείς με γκα_λιάρηδες "Κ"Νίτες που παγαίνουσι ενθουσιώδεις εις το Φεστιβάλ. Νομίζω;;;
Helene
13/02/2017 13:14
ΜΠΡΑΒΟ ΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΝ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΝ!!! Είμαστε μαζί σας!!! Κάντε........κουράγιο!!!!!!! 
ΒοΛή
13/02/2017 12:33
Όταν μια ελεεινή μειοψηφία, δέσμια ιδεοληψιών και αριστερίστικων φαντασιώσεων, οδηγεί σιγά-σιγά τη χώρα μας στο χάος και στην φτωχοποίηση, με την ελπίδα, πως μ'αυτόν τον τρόπο, θα λυγίσει την λαϊκή αντίσταση στα ανομολόγητα σχέδια της, είναι φυσικό να θεωρεί την ελευθεροτυπία σαν εχθρό της. Αύριο καταδικάζουμε την ελεεινή μειοψηφία, αύριο είμαστε όλοι εμπράκτως με " ΤΑ ΝΕΑ"!
Στέλλα Παντελιά
13/02/2017 12:26
Περιμένω την επανακυκλοφορία των Νέων. Τα διαβάζω όλη μου τη ζωή και οι γονείς μου πριν από εμένα. πραγματικά υπάρχει ένα μεγάλο κενό αυτές τις ημέρες.
Ζαφείρης Καλαούντρης
13/02/2017 14:35
Εγώ διαβάζω τας ιστορικάς αυτάς εφημερίδας από τότενες που ονομαζόντουνε "ΑΘΗΝΑΪΚΑ ΝΕΑ" και "ΕΛΕΥΘΕΡΟΝ ΒΗΜΑ". 
Λέγω τίποτις λάθος;;;
13/02/2017 15:26
Τι λέτε; Σοβαρώς; Ώστε ενθυμούστε και το ιστορικόν πρωτοσέλιδόν των τότενες, εκείνη τη μέρα του Απρίλη του ΄41 που μπουκάριζε η Βέρμχατ; Η επιτομή του ορθολογισμού ήντουνε εκείνο το πρωτοσέλιδο. Τι το κακό έγραφε; XeXe
ΒοΛή
13/02/2017 11:55
Αύριο οι Έλληνες πολίτες στηρίζουν τα "ΝΕΑ", την εφημερίδα που πάντα υπηρέτησε τον λαό και τις αξίες του. Αύριο καταδικάζουμε τους άχρηστους, που προσπαθούν να τα φιμώσουν...
Νομίζω;;;
13/02/2017 14:36
Κεκλοφοράνε έντονες φήμες εις την πιάτσαν ότι ο κύριος Γ ο Π πένεται.
Ιωάννης ο Ακτήμων
13/02/2017 11:54
Ελπίζω να συνεχίσουν να εκδίδονται ΤΑ ΝΕΑ και αφού σταθεροποιηθεί η κατάσταση να αντικατασταθούν αυτοί που δεν ξέρουν γεωγραφία, ιστορία, αγγλικά και ελληνικά και δίνουν την εντύπωση ότι δεν έχουν τελειώσει Λύκειο. Ευχαριστούμε.
THEO
13/02/2017 11:41
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΔΙΚΑΣΤΙΝΑ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΝ (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ) ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ Σ'ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΡΗΜΗ ΧΩΡΑ!
Πολίτης
13/02/2017 11:35
Οι νεοφιλελεύθεροι τραπεζίτες απειλούν τους κατεστημένους παλαιούς νεοφιλελεύθερους. Ενδιαφέρουν τα παιχνίδια τους τον λαό; Όχι.
νικ
13/02/2017 12:39
παλαιοί νεοφιλελεύθεροι; παλαιοί ή νέοι; αποφάσισε! αλλιώς άλλαξε γλώσσα! τα ελληνικά δεν αρκούν για να εκφραστείς!
Δημήτρης του Πασχάλη
13/02/2017 15:05
Παλαιοφιλελεύθεροι και νεοφιλελεύθεροι μάλλον θα σκεφτότανε, αλλά και πάλι είναι άσχετο με την ελευθερία του λόγου, την Δημοκρατία και την κατάντια της αριστεροδεξιάς συριζανέλ που αμαυρώνει ότι παρέμεινε ακόμη έγχρωμο σ'αυτήν την ταλεπωρημένη χώρα.