Ιδού ο πολύ γνωστός «άγνωστος» της Χρυσής Αυγής

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 19/09/2013 16:09 |
O συλληφθείς για τη δολοφονία του Παύλου Φύσσα, με τον χρυαυγίτη βουλευτή Μπαρμπαρούση (αριστερά) σε συγκέντρωση της οργάνωσης.
Ιδού ο πολύ γνωστός «άγνωστος» της Χρυσής Αυγής
Μια φωτογραφία που κάνει τον γύρο του Διαδικτύου την Πέμπτη έρχεται να διαψεύσει κάθε... διάψευση της Χρυσής Αυγής ότι ο δράστης της εν ψυχρώ δολοφονίας του Παύλου Φύσσα τη νύχτα της Τρίτης στο Κερατσίνι, δεν είχε σχέση με την οργάνωση.

Ο 45χρονος από τη Νίκαια που μαχαίρωσε μέχρι θανάτου τον νεαρό ακτιβιστή, εμφανίζεται αγκαλιά με τον βουλευτή Αιτωλοακαρνανίας της Χρυσής Αυγής, Κώστα Μπαρμπαρούση, σε συγκέντρωση της οργάνωσης. 

Στην εικόνα που ανήρτησε στο Twitter ο χρήστης @risingalaxy, ο Γιώργος Ρουπακιάς ποζάρει με στολή παραλλαγής και μπλούζα της ΧΑ ενώ ο Μπαρμπαρούσης τον αγκαλιάζει. Πίσω τους διακρίνονται άλλα μέλη της οργάνωσης. 

Η εικόνα έρχεται να διαψεύσει με τον πιο απόλυτο τρόπο τους ισχυρισμούς του αρχηγού, των βουλευτών και του ίδιου του κόμματος της Χρυσής Αυγής ότι δεν έχουν σχέση με τον δράστη της δολοφονίας στο Κερατσίνι.

«Δεν τον ξέρουμε, δεν τον γνωρίζουμε, δεν τον έχουμε δει, μπορεί να είναι ένας ημιπαράφρονας» είχε πει μεταξύ άλλων ο κοινοβουλευτικός εκπρόσωπος της ΧΑ Χρήστος Παππάς στη Βουλή.

Αποκαλύπτεται ότι ο δολοφόνος δεν είναι απλώς ένας τακτικός επισκέπτης των γραφείων της Χρυσής Αυγής - «πήγαινα πέντε με δέκα φορές στα γραφεία της» φέρεται να είπε στους αστυνομικούς -, αλλά είναι ένα από τα γνωστά πρωτοπαλίκαρα της οργάνωσης. 

Ο δράστης αποδεικνύεται ότι γνωρίζεται καλά με τους βουλευτές της ΧΑ και έχει λάβει μέρος, στο παρελθόν, σε πολλές δράσεις της οργάνωσης. Αλλωστε και στον λογαριασμό του στο facebook εμφανίζεται να έχει αναρτήσει πολλές φωτογραφίες από δράσεις της ΧΑ στην περιοχή της Νίκαιας. 

ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
25/09/2013 17:50
Άποψη μου είναι ότι η «ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ» πέραν από εγκληματική οργάνωση και συμμορία υπαγόμενη πλήρως σε όσα προβλέπονται στα άρθρα 187 και 195 του Π.Κ , είναι και τρομοκρατική οργάνωση και θα έπρεπε να εφαρμοστεί, η αυστηρότερη ποινική νομοθεσία του άρθρου 187 Α που προβλέπει μέχρι και ισόβια κάθειρξη. Έτσι καλώς μεταφέρθηκε η παρακολούθηση της στην «Αντιτρομοκρατική Υπηρεσία». Αν γνωρίζει κανείς την νεότερη ιστορία της Γερμανίας, ιδιαίτερα κατά το τέλος της λεγόμενης «Δημοκρατίας της Βαϊμάρης» θα διαπιστώσει ότι η Χ.Α. αντιγράφει πιστά ότι ακριβώς έκαναν ο Χίτλερ και οι «Ναζί» για να αναλάβουν αργότερα «μέσω εκλογών» την εξουσία αλλά και περίπου με τις ίδιες συνθήκες που ισχύουν σήμερα για τον Ελληνικό λαό. Το κυρίαρχο όπλο του ήταν η απόλυτη τρομοκρατία που έφτανε στην ένταξη εφήβων, ακόμα και μικρότερων παιδιών ηλικίας 10-18 ετών στη «Νεολαία του Χίτλερ» (“Hitlerjugend”) μέσω της οποίας ασκούνταν πρωτοφανή τρομοκρατία ακόμα και μέσα στις οικογένειες όπου τα παιδιά πρόδιδαν τους ίδιους τους γονείς τους. Η «νεολαία του Χίτλερ» ιδρύθηκε ήδη το 1926 ενώ ο «Fuehrer» (ο αρχηγός, όπως προσφωνούν και τον Μιχαλολιάκο) και η NSDAP ανέλαβαν την διακυβέρνηση της Γερμανίας το 1933 και από το 1939 ήταν η εγγραφή των νέων στην «Νεολαία του Χίτλερ» ηλικίας 10-18 ετών υποχρεωτική. Καμία ανοχή στους εφιάλτες της ανθρώπινης ιστορίας και πλήρη εξόντωση όπως πρέπει να κάνει κανείς με τα δηλητηριώδη φίδια , τα οποία βέβαια, σε αντίθεση με τη Χ.Α., σε δαγκώνουν μόνο όταν νοιώθουν ότι απειλούνται.
ΚΚΚ
25/09/2013 14:43
Ούτε η μακρυμαλλούσα με το μουστάκι φοράει φανέλλα της ΧΑ. Άρα ούτε αυτή είναι Χρυσαυγίτης. Χα Χα Χα. Τυχαία περνάγανε τα δυό τους μέσα από τη συγκέντρωση των φασισταριών και φωτογραφήθηκαν.
ANTIPROEDROS
24/09/2013 15:59
— Τι περιμένουμε στην αγορά συναθροισμένοι; Είναι οι βάρβαροι να φθάσουν σήμερα. — Γιατί μέσα στην Σύγκλητο μια τέτοια απραξία; Τι κάθοντ’ οι Συγκλητικοί και δεν νομοθετούνε; Γιατί οι βάρβαροι θα φθάσουν σήμερα. Τι νόμους πια θα κάμουν οι Συγκλητικοί; Οι βάρβαροι σαν έλθουν θα νομοθετήσουν
apolon
21/09/2013 14:22
DIAS den ftei ihrisi avgi gia afto pou egine oute ke okasidiaria ftene ta rimalia ipolitiki tis ellados pou ihora egine ksefrahto abeli gia ton kathe lathro metanasti ellines theloperni na to kserete oti ielada perni pola hrimata apo ton organismo anthopinon dikeomaton ke ton organismo ton inomenon ethon ala ipolitikimas den ta lene afta giati den tous snferi ke pou pane ta lefta ta rokanizone i epitidii
Jiko
23/09/2013 10:05
Founakse to manatsi na pi tsafti...
John1
20/09/2013 16:46
Η Χρυσή Αυγή πολύ σύντομα θα είναι αυτοδύναμη κυβέρνηση και θα πάρει τέτοια ποσοστά άνω του 50% που θα της επιτρέψουν να αλλάξει και το Σύνταγμα. Κάτι παρόμοιο έγινε στην Τουρκία με το ΔΝΤ όπου το ισλαμικό κόμμα του Ερντογάν εξαφάνισε τα υπόλοιπα διεφθαρμένα κόμματα, το ίδιο θα γίνει και εδώ. Με τη Χρυσή Αυγή κυρίαρχη οι προδότες και οι κλέφτες θα τιμωρηθούν παραδειγματικά.
βασιλειος
25/09/2013 14:18
φιλε τζων1 μην πινεις αλβανικη φουντα ριχνουν χημικα και φερνει παραισθησεις.
ddddd
24/09/2013 21:41
Ti pineis?
22/09/2013 01:19
Αμόρφωτε τα ατόμικα δικαιώματα δεν υπόκεινται σε συνταγματική αναθεώρηση. άχρηστε, αλλά που να το ξέρεις ...
Φασιστοφάγος
22/09/2013 00:25
Και μετά ξύπνησες; Αντε τράβα ξανακοιμήσου, άλλαξε πλευρό. Μάλλον, ακόμη καλύτερα, κοιμήσου τον αιώνιο ύπνο. Αμήν! Μπάζο!
ΦΓΜ
20/09/2013 06:51
Δεν έχει νόημα να τεθεί εκτός νόμου. Την αλλη μερα θα ξανασχηματιστει με αλλο όνομα.
Flip
20/09/2013 02:40
Sorry ala o mparparousis poli Gay mou fenete me ton Neonazi Fotia ...
Trl
20/09/2013 17:39
Giati prosbaleis tous gay?
Lilly
25/09/2013 13:26
Den nomizo oti tous prosvalei! apla oi nazoi den tous pane.
Πέτρος Π.
20/09/2013 00:55
Οταν οι χρυσαυγίτες φωναζαν "αίμα τιμή Χρυσή Αυγή" τι νομιζατε όλοι εσείς οι απολογητές τους; Οτι μιλούν για αιμοδοσία ή από γούστο στον κόμη Δράκουλα; Αντε γελοίοι αμόρφωτοι που εξισώνετε τα φασισταριά με τους υπόλοιπους. Ειδατε τωρα ότι είναι απλοί μαχαιροβγάλτες.
22/09/2013 01:21
"Ταλιμπάν", εξετρεμισμός, ομάδες κρούσης. 3 λέξεις.
Studio 54
20/09/2013 00:49
Κασιδιαρα, φώναξε τώρα στον Μπαρμπαρούση ότι κάνει προβοκάτσια. Αντε παλιοτρελέγκω.
ματουλα
22/09/2013 06:30
ΧΑΧΑΧΑ, καλοοοο !
Επισήμανση
20/09/2013 00:34
Φάτσα Κολοκοτρώνη, μυαλό κοτρώνα!
NIKOS
20/09/2013 00:05
ΚΑΙ Ο ΘΥΤΗΣ ΘΥΜΑ ΕΙΝΑΙ.ΣΕ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ.ΤΟΝ ΦΑΝΑΤΙΣΑΝ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΕΘΕΙ ΕΚΤΟΣ ΝΟΜΟΥ Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ Ο ΚΟΣΜΟΣ.ΣΚΟΠΙΜΑ ΠΡΟΒΑΛΟΥΝ ΤΗ Χ.Α.ΤΑ ΜΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΟΥΝ ΕΜΦΥΛΙΟΠΟΛΕΜΙΚΟ ΚΛΙΜΑ.
Αντωνης
20/09/2013 07:09
Συμφωνώ Ας μην ξεχνάμε οτι η Ελλάδα υπήρξε η μόνη χώρα της Ευρώπης με τόσο και τετοιας έντασης και έκτασης εμφύλιο πόλεμο στην Ευρώπη. Φτάνει πια να είμαστε κορόιδα των ξένων.Ας αφήσουμε λίγο στην άκρη το θυμινκό μας και ας επιλέξουμε νηφάλια (αν γίνεται) την ψυχραιμία και την αυτοκυριαρχία προτάσονας ο καλό της Χωρας μας Αντώνης Μαγγανάς
Νονός
19/09/2013 21:52
Αχ καλε! Η Χρυσούλα και η Αυγούλα! Φτου σας ατιμούλικα...
Κοτσος
19/09/2013 19:57
Τα απλυτα που καινε την Αθήνα κάθε τόσο ομως τα κρύβουμε....
Θεόφιλος
19/09/2013 22:09
Κότσος, τί κότσος; Από τρίχες κότσος; Φίλε μάθε να γράφεις το όνομά σου. Διάβασε και κανένα βιβλίο, και όλα θα πάνε καλά. Το φασισμό φίλε τον ξεπερντάς με το διάβασμα. Τον ρατσισμό με τα ταξίδια.
Αννα
20/09/2013 07:36
Αχ βρε Θεόφιλε... Κότσος όπως κοτσι, σαν αυτό που είχε η γιαγιά μου στο πόδι και δεν μπορούσε να περπατήσει...
Ζωή Μ.
19/09/2013 19:44
Αυτά να τα βλέπουν όσοι τόσο καιρό προσπαθούσαν να τους δικαιολογήσουν, να πούν ότι ο κόσμος έχει ένα δίκιο που τους ψηφίζει γιατί υπάρχει κρίση. Μαχαιροβγάλτες είναι κύριοι, το ξέρετε πλέον. Δεν έχετε καμία δικαιολογία. Αν τους ψηφίσετε είστε σαν αυτούς!
Γιώργος Γιαννόπουλος
19/09/2013 19:42
Τσιμουδιά τώρα από τα κτήνη της Χρυσής Αυγής στη Βουλή. Ούτε φωνή ούτε ακρόαση που λέγαν και οι παλιοί. Να σας δω τώρα τι λέτε για τις σχέσεις του φονιά με την οργάνωσή σας.
Γκομενάκος
19/09/2013 19:36
Τις γλυκές μου είναι υπέροχες έτσι αγκαλιά. Και όλες οι άλλες που δείχνουν τα μπρατσάκια τους περήφανες. Φτού σας κοπελάρες μου.
ματουλα
22/09/2013 06:33
Στασου να τους στολισω εγω με κατι δυκτιωτα, κατι μπουστακια, κατι ψυλοτακουνα και να δεις πως λυνουν το οικονομικο ΜΟΥ προβλημα. Αντε κοριτσια, γιου αρ ον δε κλοκ !
gyftos
19/09/2013 18:50
ΤΙ ΜΟΥΡΛΟΚΕΦΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ
kokkinh thalassa
19/09/2013 18:24
ΚΟΥΙΖ: Ποιός είναι η γυναίκα στη σχέση; Εχω ακούσει κάτι για το μουστάκι...
ματουλα
22/09/2013 06:34
...ειναι ο φερετζες...
Απόστευτο
19/09/2013 18:15
Τί στο διάολο πρέπει να κάνουν αυτά τα φασιστικά καθάρματα, όσπου να ξυπνήσουνε οι δικηγόροι. Άσε το άλλο που πληρώνονται τέτοιες μούχλες από τα λίγα τα χρήματα που μας έχουν μείνει.
ΖΩΑ
19/09/2013 18:03
O φονιάς δεν είχε καμιά σχέση με την Χρυσή Αυγή.... http://parallhlografos.wordpress.com/2013/09/19/foniasxrysaygitis/
Σεξολογος
19/09/2013 18:02
Φως φανάρι οτι είναι εραστές...
ματουλα
22/09/2013 06:35
Συνευρισκοντο στο ροζ ξενοδοχειο του "Αρχηγου" ...
ΠΑΟΚ4
19/09/2013 17:54
όταν σκότωσαν μετανάστες δεν μας πηραζε τώρα που σκοτώνουν έλληνες μας πηράζει ..? δεν το περιμενατε αυτο ,αυτοι ηταν και αυτοι ειναι η χρυση αυγη δολοφονοι
Tακης Τ.
19/09/2013 17:47
Πώς γνωριζουμε αν δεν είναι Photoshop?
ματουλα
22/09/2013 06:36
Καλα, εσυ δεν σωζεσαι !
19/09/2013 17:35
Είναι και κακάσχημος να τον κάναμε πρωταγωνιστή του iceman. Όλοι τους είναι για τα μπάζα.
ANTIPROEDROS
20/09/2013 13:29
GKOMENO PSAXNEIS ?PIGAINE STIN OMONIA NA VREIS ENA MOUSOULMANO POU POLU EKTIMOUN TA ELLINIKA NWTA.
Κύπρος
19/09/2013 17:31
Η κατάντια σου φίλε που τάχα αγαπάς την Ελλάδα περισσότερο από τους άλλους, που αφέθηκες να εξαπατηθείς, είναι να σαπίσεις τελικά στη φυλακή και αυτοί που σου έλεγαν ότι είναι αδέρφια σου, τελικά, να σου γυρίζουν την πλάτη. Να κάνουν πως δεν σε ξέρουν. Πως δεν είσαι δικός τους. Ποτέ δεν ήσουνα. Τι να σε κάνουν; Θα βρουν άλλους ανόητους, ανώριμους συναισθηματικά ανθρώπους για να εκτελέσουν τα σχέδιά τους. Εσύ θα πεθαίνεις σ΄ένα κελί κι αυτοί θα ξεχάσουν και το όνομα σου.Αυτό θα πει αληθινή πατριωτική ελληνική αδερφοσύνη γι' αυτούς. Το όλοι για έναν και όλοι για όλους στα δύσκολα ξεχνιέται γιατί δεν ήταν ποτέ αληθινό. Και σε ρωτάω ρε συ φίλε που αφέθηκες να εξαπατηθείς. Πώς αληθινά βοήθησες τη χώρα αυτή να αλλάξει προς το καλύτερο; Είναι όντως αυτός ο ηρωικός θάνατος που είχες φανταστεί για σένα; Nα τελειώσεις μέσα σ' ένα κελί περιφρονημένος από όλους τους συμπολίτες σου;
ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΟΣ
19/09/2013 17:31
ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ! ΠΑΛΙΑ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΖΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΕΙΜΑΙ.
sdakos
19/09/2013 18:54
Φασιστάκο ούτε τους βουλευτές του ναζιστικού κόμματος σου δεν αναγνωρίζεις. Επίσης αν ψάξεις λίγο καλύτερα, θα δεις και τους μαίανδρους που είναι φτυστοί με τη σβάστικα...
τακης
19/09/2013 17:25
που την ειδατε την δημοκρατια στην ελλαδα εδω και 39 χρονια?
Νίκος
19/09/2013 17:24
Αυτές οι μπουρούχες από πίσω που καμαρώνουν τους λεβεντομ.....ες τι είναι ? Οι κυρίες επί των τιμών της παράταξης?
ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ
19/09/2013 17:22
ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΤΩΡΑ ΠΑΝΟΥΚΛΑ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΗ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗΣ Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ.
ματουλα
22/09/2013 06:38
Τουμπεκι ψυλοκομμενο τηγανιζεται στου Κασιδη το κεφαλι αυτη τη στιγμη.
ANTIPROEDROS
20/09/2013 13:25
DIMOKRATIS STA LOGIA GIATI STIN PRAXI O LAOS VGAZEI EUROPAIKI XOUNTA
Το 13 το κελί
19/09/2013 17:11
Άρχισαν κι αυτοί τις εκκαθαρίσεις (καιρός ήτανε) κατα τα πρότυπα της "νύχτας των μεγάλων μαχαιριών", κάτι ΠΡΩΗΝ (Πασόκια, Μπατσόκια, ΝουΔούλες και Καρατζαφέρηδες) θα φύγουν αδιάβαστοι (και σίγουρα εμπλεγμένοι με τον νόμο) στην χωματερή προς χάριν της Ιδεολογικής Καθαρότητας.
Τυφλοί Ελληνες
19/09/2013 17:07
Δεν τον ήξεραν! Δεν είχαν καμία σχέση! Και υπάρχουν ακόμη τύποι που τους πιστεύουν και τους δικαιολογούν!
19/09/2013 16:55
Μπράβο στα ΝΕΑ , ξεμπροστιάστε τις αδελφές
19/09/2013 16:53
ΛΟΥΛΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ
ΞΕΝΤΟΥΛΑΠΑ
19/09/2013 16:52
Ελα Κασιδιάρη άρχισε τώρα να κλαις σαν καλή γυναικούλα. Σου πάει άλλωστε.
Μανώλης Π. - Κορυδαλλός
19/09/2013 16:50
Ωχ! Και τώρα τι θα πουν τα φασιστάκια; Μοντάζ; Δάκτυλος των Σιωνιστών;
Wise
19/09/2013 16:45
Μονο απο τη φατσα που εχει δεν θα έπρεπε να κυκλοφορεί ελεύθερος.. Πιθηκοειδές..
ματουλα
22/09/2013 06:39
Εχουμε γοριλλα στον Εθνικο Κηπο?
Petros
19/09/2013 16:37
Pros me klotsies ekso aptin Vouli. ta ekso kanoune tous tsaboukades Kai traboukous ala krivoune tin oura tous sta diskola.Efxome na tous petaksoune ekso aptin vouli.
GEORGE
19/09/2013 16:36
Μια φωτογραφια χιλιες λεξεις
Διας13
19/09/2013 18:08
και μια λεξη χιλιες γωτογραφιες
ΑΧΟΥ ΤΑ!
19/09/2013 16:24
Ο Μπουρούσης ποζάρει σαν γκόμενα.
Βαγγέλης
19/09/2013 17:03
Μπαρμπαρούσης μεγάλε, Μπαρμπαρούσης. Αλλά όντως σαν γκόμενα ποζάρει.
ματουλα
22/09/2013 06:41
Εχει μια γλυκα πισω απο τον "φερετζε" του ο Μπαρμπαπουστης.
Σπαρτιατης
19/09/2013 16:24
εγω πιστευω τον Ηλια τον Κασιδιαρη που ειναι αντρας και δεν λεει ψεματα. ο δολοφονος δεν εχει καμια σχεση με την Χρυση Αυγη . ολες οι φωτογραφιεσ ειναι μονταζ
ματουλα
22/09/2013 06:43
καλα μονο εγω βλεπω οτι τρολλιαζεις ρε συντοπιτη? ξεχασες να τα ....γραψις σοστα Αιλλυνηκα ωμος ;)
Μις κονσεντρατιον καμπ 1945φ
19/09/2013 18:58
Σιγουρα μονταζ. Τοσα κεφαλια να ειναι αδεια ειναι μη φυσιολογικο
ΒΒ
19/09/2013 17:05
Καλά ηλίθιος είσαι;
Αθηναίος
19/09/2013 16:50
Είσαι μπάζο. Και θα σου έλεγα τώρα που να τη βάλεις την ειλικρίνεια και τον ανδρισμό, αλλά αυτά δεν γράφονται.
Κώστασ Θωμάς
19/09/2013 19:56
Δεν γίνεται γιατί από εκεί βγήκαν και όχι από το μυαλό του
Χρήστος
19/09/2013 17:38
Πλάκα κάνει ο άνθρωπος ρε ξεφτέρια, ειρωνικό είναι το σχόλιο.
Τρολ
19/09/2013 17:23
προφανως κανει πλακα ο σπαρτιατης ρε παιδια.
Νίκος
19/09/2013 16:22
Άμεσα πρέπει να αλλάξει το σύνταγμα. Να δοθεί το δικαίομα στον Άριο Πάγο να κηρύξη παράνομο ένα κόμμα και να το κλείσει όταν είναι επικίνδυνο για την δημοκρατία. Και τα μέλη του κόματος στην τελευταία 3ετία, να στερηθούν όλα τα πολιτικά δικαιόματα για τα επόμενα 10 χρόνια.
πανος
19/09/2013 19:11
Συμφωνω.Ν' αρχίσει με τη Χ.Α. και να καταληξει στο συριζα.
Μίτσος
19/09/2013 19:08
Αν με το να κλείσει το κόμμμα θα άλλαζαν μυαλά και τα ζώα που το υποστηρίζουν θα ήταν απλά τα πράγματα ...
ο κακός ο λύκος
19/09/2013 16:19
Δεν σας άκουσα?

όλες οι τελευταίες ειδήσεις