Εκπέμπει σήμα η «Ελληνική Δημόσια Τηλεόραση» στις συχνότητες της ΕΡΤ

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 10/07/2013 08:45 | ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: 10/07/2013 18:02 |
Εκπέμπει σήμα η «Ελληνική Δημόσια Τηλεόραση» στις συχνότητες της ΕΡΤ
Τις επόμενες ώρες αναμένεται, σύμφωνα με πληροφορίες, να ξεκινήσει η εκπομπή προγράμματος από την «Ελληνική Δημόσια Τηλεόραση», τον μεταβατικό...
Γίνετε Συνδρομητής
ΑΝΝΑ
10/08/2013 11:53
Ο ΑΠΛΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΕΡΤ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΜΟΓΙΟ.ΕΙΝΑΙ ΒΙΟΠΟΑΛΑΙΣΤΗΣ. ΛΑΜΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΗΓΕΣΙΕΣ ΤΗΣ ΕΡΤ-ΕΓΚΑΘΕΤΟΙ ΤΩΝ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΩΝ.ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΟΤΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ! ΑΝΝΑ
Χρήστος
10/08/2013 11:49
ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΔΕΝ ΑΝΑΤΡΕΠΟΝΤΑΙ. ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΕΊΝΑΙ ΑΜΑΧΗΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. ΤΗ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΣΑΙ. Από 11ης Ιουνίου 2013 η ΕΡΤ δέν υφίσταται, επομένως δέν υπάρχουν ούτε υπάλληλοι ούτε ΠΡΟΣΠ-ΕΡΤ. Τό αρχείο τά μηχανήματα τά κτήρια ανήκουν στό Δημόσιο Ταμείο, είναι περιουσία τού λαού. ΑΥΤΑ ΚΑΤΑΝΟΟΎΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΜΑΣ. ΟΣΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΌ ΚΑΤΑΛΗΨΙΕΣ, ΚΑΤΑΧΡΩΜΕΝΟΥΣ, ΑΝΑΙΤΟΣΥΝΑΥΛΙΑΖΟΜΕΝΟΥΣ, ΑΛΕΞΟ-ΦΩΤΟ ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΥΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ είναι φαυλότητες, ανοησίες, καραγκιοζιλίκια τού Χατζιαβάτη.
AUSTRALOS
11/07/2013 03:00
RE PEDIA EMEIS OI APODHMOI(AUSTRALIA) ECOUME ERT H MAS ECETAI GRAPSEI PALY?
czacharo
10/07/2013 22:29
Δημόσια Νεοελληνική Τηλεόραση (ΔΝΤ)
ΓΙΩΡΓΟΣ
10/07/2013 20:53
ΕΝΤΑΞΕΙ . ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ.. ΜΑΣ ΠΡΙΞΑΤΕ .ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΑΡΑΔΕΣ ΤΕΡΜΑ ΤΟ ΦΑΓΟΠΟΤΗ!!!!
Μιχαηλίδης Χρήστος
10/07/2013 19:11
Μακάρι γιατί μας έλειψε. Να διατηρήση τα καλά προγράμματα για τους Έλληνες τηλεθεατές. Αμήν. Μιχαηλίδης Χρήστος ευχαριστώ.
aspam
10/07/2013 18:05
Τι να πρωτοσχολιάσει κανένας. Διαβάζουμε γι' αυτά που έγιναν και γίνονται για το θέμα της κρατικής ραδιοτηλεώρασης που έχεις την αίσθηση ότι βρισκόμαστε υπό κατοχή ξένων δυνάμεων. Αποφασίζουν και διατάζου με τον κύριο Καψή να εκτελεί με γελοίο τρόπο τις αποφάσεις της ανώτατης αρχής. Τό κράτος έκπέμπει που κι πως; λαθραία; από άλλη συχνότητα;'' και ακούγεται η φωνή του Ευρυπίδη απο το 431π.Χ. ''Ντροπή δεν υπάρχει μες στη μεγάλη Ελλάδα πια στα ουράνια έχει πετάξει''
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
10/07/2013 17:50
ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΑΔΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ . ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΕΙ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ , ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ .
aggelos
10/07/2013 17:31
παιδιά της ΕΡΤ....το πάρτυ τέλειωσε......
nikos
10/07/2013 14:04
ΑΝΤΕ ΛΑΜΟΓΙΑ ΔΡΟΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΡΤ,ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΑΝΕΧΤΗΚΑΜΕ,ΔΡΟΜΟ ΚΛΕΦΤΕΣ ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΕΡΤ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ,
ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΤ???
10/07/2013 12:02
AΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΚΟΗΧΟ ΚΑΙ ΔΥΣΛΕΚΤΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΟΝΟΜΑ. ΟΛΟΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΗ ΛΕΝΕ ΕΡΤ -ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ!!!
ελενη φωτη
10/07/2013 11:41
Tι παλοιομοδίτικο σήμα είναι αυτό??
Tha
10/07/2013 11:02
EPIC FAIL
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ
10/07/2013 09:20
Kύριε Κεδίκογλου,παρακαλώ μην ξεχάσετε να προσλάβετε τηλεφωνικώς άλλους είκοσι υμετέρους στην ΕΔΤ κατά την προσφιλή τακτική των διαφόρων "νόμιμων καί ηθικών" Παυλόπουλων που καταρράκωσαν αυτή τη χώρα.Έτσι;
πανοσ
10/07/2013 08:56
Έλεος!!! Είναι εύηχο τώρα αυτό; Μα δεν έχουν ιδέα από μάρκετινγκ; Πώς περιμένουν να στεριώσει κανάλι με το όνομα ΕΔΤ; Πώς θα προφέρουμε το ΕΔΤ; Πάλι καλά δηλαδή που δεν το ονομάσανε ΕΗΚΔΧ (Εκπομπή Ηλεκτρομαγνητικών Κυμάτων Δημόσιου Χαρακτήρα).
fuser
15/07/2013 00:41
φιλε εισαι γιγαντας.....γελαω μια ωρα με αυτο που εγραψες:):):):):)
απλός άνθρωπος
01/09/2013 09:39
Σκουλίκια-λαμόγια φύγετε αμέσως από την Αγ.Παρασκευή.Το ραδιομέγαρο δεν είναι δικό σας.Αρκετά φάγατε.Φτάνει πια ΟΥΣΤ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ

όλες οι τελευταίες ειδήσεις