ΙΚΑ: από το Διαδίκτυο οι βεβαιώσεις αποδοχών

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 20/05/2013 08:00 |
Aπό την Τετάρτη 22/5/2013 θα λειτουργήσει η νέα ηλεκτρονική υπηρεσία (στην ιστοσελίδα www.ika.gr) που επιτρέπει στους συνταξιούχους να εκτυπώνουν...
Γίνετε Συνδρομητής
δημητρης
20/05/2014 21:39
Γράψτε το σχόλιο σας εδώ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΣΥΝΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΤΣΕΑΠΓΣΟ.
ΒΙΛΛΥ
13/08/2013 14:05
ΒΟΗΘΕΙΑ . ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΣΥΝΤΑΞΗΣ ΓΙΑ ΤΣΕΑΠΓΣΟ.ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ
theo
10/06/2013 22:24
το νουμερο ΔΙΑΣ που το βρισκεις?
Ουρανια
26/05/2013 20:43
Μπηκα τωρα, εβαλα ολα τα σωστα στοιχεια και μου λεει δεν μπορει να μου βγαλει τα στοιχεια...και πρεπει να παω στο ΙΚΑ! ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙ?
νικος
23/05/2013 12:41
μπαινεις στο ικα βεβαιωσεις συνταξιουχων και περνας τα στοιχεια απο τη βεβαιωση τριμηνου και πατας εκτυπωση
χαρης
22/05/2013 18:11
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΩΤΕΡΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΥΠΝΟΣ ΛΑΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΛΕΒΟΥΝ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΜΑΣ (ΤΡΟΙΚΑ) ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΔΙΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΙΕΣΗ. Ευχαριστω. Χαρης Συνταξιουχος.
vily
22/05/2013 12:23
μεχρι ΄τώρα δεν εχει ανααρτηθεί κάτι...μαλλον από Πέμπτη
ΜΑΧΗ
22/05/2013 11:38
ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΦΟΡΜΑ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΠΟΔΟΧΩΝ; ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ.
ΧΟΒΟΛΙΤΗΣ
22/05/2013 10:26
ΚΥΡΙΟΙ ΤΟΥ ΙΚΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΛΟΙΠΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΥΚΤΙΟ.ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΧΟΒΟΛΗ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΣΤΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑ .ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟΥΣ????
ΧΟΒΟΛΙΤΗΣ
22/05/2013 10:18
ΠΗΡΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΒΕΒΑΙΩΣΗ???? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΗΡΕ??????
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
22/05/2013 08:55
ή Εγώ είμαι ηλίθιος ή αυτοί μας κάνουν πλάκα ως συνήθως. Η ώρα είναι 09:00΄ και στη σελίδα του ΙΚΑ δεν υπάρχει εφαρμογή για τις βεβαιώσεις αποδοχών. Άντε και βοήθειά μας .
Περίκλας
20/05/2013 17:40
Ευχάριστα νέα για συνταξιούχους των ταμείων. Ελπίζω να έχουν όλοι Η/Υ, αλλά και εάν δεν έχουν θα μπορούν να πάνε σε κάποιο φίλο ή γνωστό που έχει Η/Υ, ή σε κάποια υπηρεσία του δημοσίου για την εκτύπωσή του - ΚΕΠ, ίσως; Περικλής Σκουριάς
Petros
20/05/2013 11:49
To periergo einai oti to IKA opos kai ta alla asfalistika Tameia theoroun os "dedomeno" pos o kathe ilikiomenos echei ... amesi prosbasi sto Internet!!! Tha ekmetalleytoun pali tous syntaxiouchous kapoioi epitidioi gia na ektyponoun tis apodoches epi pliromi!
ΕΝΑΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ(ΙΚΑ)
20/05/2013 11:20
ΑΡΑΓΕ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ... ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΘΑ ΓΕΛΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΔΑΛΟ ΚΑΤΣΙΚΙ. (ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ ΓΕΛΙΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ )ΑΡΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΥΤΗ.

όλες οι τελευταίες ειδήσεις