Στη Νέα Δημοκρατία εντάχθηκαν Πλεύρης και Ανατολάκης

Επισήμως ανακοινώθηκε η συμπόρευση Μπακογιάννη - Νέας Δημοκρατίας

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 21/05/2012 17:21 | ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: 21/05/2012 22:33 |
Επισήμως ανακοινώθηκε η συμπόρευση Μπακογιάννη - Νέας Δημοκρατίας
«Ήρθε η ώρα να παραμερίσουμε τις διαφορές για την Ελλάδα και να φτιάξουμε ένα ευρωπαϊκό μέτωπο κατά του λαϊκισμού», τόνισε η Ντόρα Μπακογιάννη,...
Γίνετε Συνδρομητής
refef
23/05/2012 10:25
ο σαμαράς έβγαλε τα μάτια του με τα ίδια του τα χέρια...ήταν να ψηφίσω νδ αλλα απο οταν μπηκε αυτη αποφασισα να μην ψηφισψω
Κουπεπε
22/05/2012 02:31
Σαμαρα, το τυρι το είδες, την φάκα δεν την είδες. Πάλι σου την έφεραν οι Μητσοτάκιδες. Αντί να τελειώνει ο τόπος μια και καλή με αυτούς, τους έβαλες στο παιχνίδι. Και για ποιό όφελος δικό σου και της ΝΔ; Τίποτα και θα το δείς. Την πάτησες μεγαλειωδώς και θα το δείς. Θα σε φάει το σόι...Το δισ εξ αμαρτείν ουκ αντρος σοφού εστειν που λεγαν και κάποια παληκάρια...
Καραγιαννίδης Κ.
22/05/2012 00:18
Στη φωτογραφία ο Αντώνης φαίνεται να καμαρώνει για την ... κατάκτησή του, ενώ στης Ντόρας το πρόσωπο διακρίνω μια ικανοποίηση,που εκδηλώνεται με παρθενική ... ντροπή! Να ζήσετε παιδιά, να ζήσετε ...
Κώστας
21/05/2012 21:15
Αντώνη τον ... μάδησες τον Καρατζαφέρη !!!
Karagiann;idiw
21/05/2012 21:13
Τα χαμόγελα όχι προς αλλήλους, αλλά προς το φακό! Δηλαδή προς το θεαθήναι !!! Χαμόγελα να είναι και δε βαριέσαι !
Επισήμανση
21/05/2012 18:35
Ποιος θα βγάλει την Ελλάδα από την κρίση; Ο κ. Σαμαράς που είναι βουλευτής από το 1977 ή η κ. Μπακογιάννη που είναι βουλευτής από το 1989; Ποιος ευθύνεται για την κρίση; Μήπως η κ. Παπαρήγα που δεν κυβέρνησε ούτε μια μέρα η μήπως ο κ. Τσίπρας που ήταν μωρό όταν ο κ. Σαμαράς εκλέχθηκε βουλευτής; Είναι ύβρις απέναντι στον ελληνικό λαό που στερείται τα στοιχειώδη ένα άτομο όπως η κ. Μπακογιάννη που ο άντρας της ξεχνάει να δηλώσει ένα εκατομμύριο να υπόσχεται ότι θα μας βγάλει από την κρίση. Για τον κ. Σαμαρά ας μην εκφρασθώ καλύτερα. Ας διαβάσει καλύτερα τα παραμύθια της προγιαγιάς του Πηνελόπης Δέλτα.
Γ.Σ.Ρ.
21/05/2012 18:06
Ειναι πικρο το φιλι της προδοσιας, αλλα γλυκο το φιλι της εξουσιας. Η κ. Μπακογιαννη καταλαβε οτι, για να γινει στο μελλον αρχηγος στη Ν.Δ. πρεπει προηγουμενως να την εγκαταληψει και να κανει δικο της κομμα που να πατωσει σε εκλογες - βλεπε ΠΟΛ.ΑΝ.

όλες οι τελευταίες ειδήσεις