«Κόβει» 54 δρομολόγια η νέα Ολυμπιακή

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 26/09/2009 16:47 | ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: 26/09/2009 17:01 |
Τη διακοπή των δρομολογίων σε 28 προορισμούς εξωτερικού και 26 εσωτερικού ανακοίνωσε η νέα διοίκηση της Ολυμπιακής.Σύμφωνα με την ανακοίνωση...
Γίνετε Συνδρομητής
Fotis - Canada
30/09/2009 06:19
Μά τι λέτε τώρα, μιλάμε σοβαρά!! Οί κλέφτες και επί ΠΑΣΟΚ και ΝΔ έλυναν και έδεναν !! Εγώ θα ήθελα να ήξερα αλήθεια ποιοι πήραν τά χρήματα από την πώληση της εταιρίας. Ό Ωνάσης την είχε δόση δωρεάν στην Ελλάδα του (την μεγάλη του αγάπη) και τά ρεμάλια οί κλεπτό –πολιτικοί την μάδησαν. Ή κυβέρνηση Καραμανλή ήταν και το τέλος της Ολυμπιακής, όχι δηλαδή εάν ήταν ό Γιωργάκης θα άλλαζε τίποτα (αυτός θα έτρωγε περισσότερα) αλλά ή ξεφτίλα είναι ότι τά πετάξανε όλα στον αέρα. Δεν τους πειράζει και καθόλου αφού ξέρουμε ότι παίζουν πουλημένο παιχνίδι σε όλα. Οί δυνάμεις πού υπηρετούν (και δεν εννοώ τους βλαμμένους αμερικάνους) αυτό θέλουν, να πετάξουν την Ελλάδα έξω. Και πώς θα το κάνη; Με τους πουλημένους πολιτικούς τους. Ό Κίσινγκερ αυτά πού είπε κάποτε για την Ελλάδα σήμερα γίνονται. Σκοπός είναι ο Έλληνας να καταλάβει ότι: Ό κάθε ένας πολιτικός πού είναι εκεί επάνω είναι υπάλληλός του. Εσείς τον πληρώνετε για να κάνη αυτήν την δουλειά. Κανένας δεν γεννήθηκε πολιτικός εσείς τους ψηφήσατε και εάν δεν σας κάνουν την δουλειά καλά, σχολάστε τους. Πολύ απλά. Έτσι μόνο αυτά τά αλλεργικά των Ελλήνων πολιτικάκια βάλουν μυαλό. Δεν μπορεί να μην υπάρχει και κάποιος άλλος πολιτικός, τι λέτε μόνο τρείς οικογένειες υπάρχουν; Καραμανλή –Παπανδρέου και Μητσοτάκη; Αυτά να βλέπουνε οί Έλληνες γιατί ή Ολυμπιακή ήταν να πουληθεί πολύ πιο πριν όπως και ό Παρθενώνας θα πουλιόταν παραλίγο στους Γερμανούς επί Μητσοτάκη. Μένω στον Καναδά και το καμάρι του ουρανού μας ή Ολυμπιακή χάθηκε !! Για να δούμε τι άλλο έχει σειναίχεια;
Δημήτρης_Τ
29/09/2009 15:15
Έχω μια μικρή απορία, λέγανε ότι η δημόσια και ενιαία Ολυμπιακή έβαζε μέσα τον κρατικό προϋπολογισμό ένα εκατομμύριο ευρώ την ημέρα, δηλαδή τώρα πια που δεν υπάρχει η Ολυμπιακή το 1.000.000 Ευρώ που πάνε? Και λέω δεν υπάρχει διότι η Olympic Air απλά αγόρασε το σήμα και το όνομα από το δημόσιο και δεν αποτελεί συνέχεια της παλαιάς ενιαίας και δημόσιας Ολυμπιακής, είναι εντελώς καινούργια εταιρία που ανήκει στον όμιλο της ΜIG.
Γιαννης Μακρης
29/09/2009 10:39
Τι συμπτωση που ολα τα δρομολογια φιλετα της παλιας Ο.Α δοθηκανε αλλου.Σημερα κλεινει και η τεχνικη βαση της παλιας ΟΑ, την οποια εμπιστευοτανε ολες οι ξενες αεροπορικες εταιριες για την επισκευη των στολων τους. Απο σημερα ποιος θα συντηρει αυτα τα σκαφη? Μηπως καμμια Αγγλικη σε ξενο εδαφος οπως την ΗΛΙΟΣ. Η οπως την Aegean και με τι τεχνογωσια.Καλο το παραμυθακι με την παλια Ολυμπιακη και το ελλειμα. Τα αρπαξανε καποιες ελληνικες οικογενεις που πουληθηκανε στους ξενους.
Ισολογισμο γιατι δεν εκαναν ουτε οι μπλε αλλα ουτε και οι πρασινοι τοσα χρονια τι φοβονταν, μην βγουν οι απατεωνιες τους στην φορα. Η να θυμηθουμε τις απεργιες που ανακοινωνε τα καναλια διχως να υπαρχει στην πραγματικοτητα. Η για τις καθυστερησεις που γινοτανε πρωτοσελιδο ωστε να περασουν στην συνηδειση του κοσμου αρνητικες σκεψεις ωστε να πωληθει πιο ευκολα. Πριν λιγα χρονια ταξιδευοντας για Γερμανια με γερμανικη εταιρια μας κατεβασε σε αλλη πολη και μας ειπανε παρτε το τρενο να πατε στον προορισμο σας, και δεν ανοιξε μυτη. Ενω οτι εκανε η παλια Ο.Α πρωτοσελιδα. Τον προηγουμενο χειμωνα το αεροπλανο της Aegean μπαταρησε στην Αγγλια.Μουγκα στην στρουγκα τα καναλια. Αν ηταν η Ολυμπιακη θα το διατυμπανηζανε ακομα και σημερα. Και ασ μην πουμε για τις γραμμες μονοπωλιο του Ωναση με την Σαουδικη Αραβια και αλλες χωρες προς οφελος της Ελλαδας ,οι οποιες και αυτες ξεπουληθηκανε.
Γιαννης Μακρης
29/09/2009 10:07
Τι συμπτωση που ολα τα δρομολογια φιλετα της παλιας Ο.Α δοθηκανε αλλου.Σημερα κλεινει και η τεχνικη βαση της παλιας ΟΑ, την οποια εμπιστευοτανε ολες οι ξενες αεροπορικες εταιριες για την επισκευη των στολων τους. Απο σημερα ποιος θα συντηρει αυτα τα σκαφη? Μηπως καμμια Αγγλικη σε ξενο εδαφος οπως την ΗΛΙΟΣ. Η οπως την Aegean και με τι τεχνογωσια.Καλο το παραμυθακι με την παλια Ολυμπιακη και το ελλειμα. Τα αρπαξανε καποιες ελληνικες οικογενεις που πουληθηκανε στους ξενους.
Ισολογισμο γιατι δεν εκαναν ουτε οι μπλε αλλα ουτε και οι πρασινοι τοσα χρονια τι φοβονταν, μην βγουν οι απατεωνιες τους στην φορα. Η να θυμηθουμε τις απεργιες που ανακοινωνε τα καναλια διχως να υπαρχει στην πραγματικοτητα. Η για τις καθυστερησεις που γινοτανε πρωτοσελιδο ωστε να περασουν στην συνηδειση του κοσμου αρνητικες σκεψεις ωστε να πωληθει πιο ευκολα. Πριν λιγα χρονια ταξιδευοντας για Γερμανια με γερμανικη εταιρια μας κατεβασε σε αλλη πολη και μας ειπανε παρτε το τρενο να πατε στον προορισμο σας, και δεν ανοιξε μυτη. Ενω οτι εκανε η παλια Ο.Α πρωτοσελιδα. Τον προηγουμενο χειμωνα το αεροπλανο της Aegean μπαταρησε στην Αγγλια.Μουγκα στην στρουγκα τα καναλια. Αν ηταν η Ολυμπιακη θα το διατυμπανηζανε ακομα και σημερα. Και ασ μην πουμε για τις γραμμες μονοπωλιο του Ωναση με την Σαουδικη Αραβια και αλλες χωρες προς οφελος της Ελλαδας ,οι οποιες και αυτες ξεπουληθηκανε.
Fotis - Toronto
29/09/2009 08:52
Pioi poulisan thn O/A??? Apo pou thn pirane kai posa tseposane?? Auto na blepete giati o kurios Kar-Aman-Alhs ta tsepose!!!Auto na blepete kai oxi o kathenas na leei ta dika tou!! Ta leuta ths pwlhsews poioi ta piran??? Xipnate Ellhnes!!!!
Γιώργος
29/09/2009 02:48
Στενοχωριέμαι πραγματικά ως (πρώην πλέον) πλήρωμα για όλα όσα γίνονται και για όλα όσα έχουν ειπωθεί ως τώρα. Πρίν λίγα λεπτά αποβίβασα τους τελευταίους επιβάτες απ'' την Σκιάθο,ήταν το τελευταίο δρομολόγιο της εταιρείας... Λυπάμαι πραγματικά που πάνω απ'' όλα οι επιβάτες ανά τον κόσμο μένουν μετέωροι απ'' τον (πρώην) εθνικό μας αερομεταφορέα. Θλίβομαι που τόσα χρόνια κατατρώγανε μία απ'' τις καλύτερες αεροπορικές εταιρείες στον κόσμο. Θλίβομαι που υπήρξαν άτομα που δεν σεβάστηκαν το όνομα και την ένδοξη ιστορία του αερομεταφορέα, κατά προέκταση πάνω απ'' όλα της Ελλάδας. Θλίβομαι που ΑΠΑΞΙΩΣΑΝ με το χειρότερο τρόπο ένα σύμβολο του Ελληνισμού και κατάντησαν την ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ως αποδιοπομπαίο τράγο. Να ξέρετε όλοι οτι υπήρξαν άτομα που νοιάστηκαν πραγματικά για την εταιρεία και για όλους εσάς που την επιλέξατε εδώ και 52 χρόνια. Κάθε γνώμη που έχει βάση και δεν είναι απλά προιόν κακεντρέχειας είναι σεβαστή. Η ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΠΟΤΕ.
Ν.Κ
28/09/2009 16:30
Μr Pan,
οι Αμερικανοι γελανε με ποια χαλια? Μηπως των δικων τους εταιρων?
Λυπαμαι, που δεν μπορω να σου δωσω αποδειξεις, για τα κουφαρια των αεροσκαφων-B-747-,της TWA,που ηρθαν καποτε για βαρια συντηρηση στην Τ.Δ της Ολυμπιακης στο αεροδρομιο του ελληνικου..Εκει να δεις χαλια!Κουρελια ηταν κι οχι αεροπλανα!
και τους τα φτιαξαμε!Ισως καποιος παλιος ελασματουργος της Ο.,Α που εργαστηκε τοτε σ αυτα τα κουρελια που εγιναν ξανα αεροπλανα στην τεχνικη της Ο.Α, και διαβαζει το forum, να μας πει σχετικα.
Ομως μ εντυπωισαζει τουτη η διαθεση απαξιωσης γι ολους κι ολα,Μια διαθεση διαβολικα αυτο- καταστροφικη,γνωρισμα νεο-Ελληνικο,που ομοιο του δεν ξερω αν υπαρχει στον κοσμο.
Εχουμε δεν εχουμε στοιχεια,και συνηθως δεν εχουμε τιποτε εκτος απο μεγαλη γλωσσα κι ιδεα για τον εαυτο μας,,εντουτοις λεμε.και κατηγορουμε,κι απαξιωνουμε τους παντες !!
nikos
28/09/2009 15:41
Thn olumpiakh den thn katestrepse kanenas aplos ellhnas poliths. Thn katestrepsan oloi autoi oi roufianoi pou tosa xronia petousan tzampa, naulwnan ena A340 gia thn parth tous gia na tous paei mexri to Parisi kai tis Bru3eles, metakinontousan autoi kai oi omoioi tous opote h8elas opws h8elan, kai outw ka8e e3hs.
Th nufh thn plhrwnei o apodhmos ellhnismos kai oi foithtes pou 8a prepei na plhrwnoun alles etaireies gia tis metafores tous. New York, Montreal, Toronto, Manchester, OLH H GERMANIA, milame gia xamena eisththria. Polla eishthria. To Manchester e3hpuretouse oxi mono tous ellhnes tou Manchester alla kai tou Liverpool, tou Leeds, tou Lancashire, tou Stoke on Trent ktl. 3 pthseis thn ebdoamada 100% plhrothta. New York, Montreal kai Toronto ta idia. Sth germania xarizoume sto Star Alliance (Lufthansa, Aegean) tosa eishthria. Elpizw na einai mono mia prwsorinh apofash kai oxi monimh.
Oso gia ton Bgeno, mh trela8oume pou ton epiase kai o ponos gia thn Olympiakh.Autos einai o lagos. Den mporousei arabikh etaireia na mpei sthn diadikasia ths e3agoras (logo eyrwpaikhs nomo8esias) kai mphke autos ws proswpo. Mh 3exnate pws kapoia stigmh eixe mpei sto proskhnio h EthiHad gia thn e3agora, kai twra suzhtane gia Code share
pan
28/09/2009 15:40
@ΗΛΙΑΣ Λ

Ηλία με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο με τις θέσεις σου. Προσωπική μου άποψη είναι ότι δύσκολα θα ανατραπεί το κλίμα καθότι κουβαλάει ένα πολύ κακό παρελθόν (σε όλα τα επίπεδα).
Για να δεις πόσο πολύ έχει ξεφτιλιστεί αν θέλεις μπες στο youtube και γράψε PAMM ANN OLYMPIC AIRLINES. Είναι απόσπασμα αμερικάνικης (νομίζω) χιουμοριστικής εκπομπής .

Θα γελάσεις και θα κλάψεις ταυτόχρονα
Ηλιας Λ
28/09/2009 15:06
Προς Παν...

Τουλαχιστον τωρα δεν χρειαζετε να διαμαρτυρεσαι ...οτι εγινε με την Ολυμπιακη εγινε .... Ο Βγενοπουλος εχει δειξει καλα δειγματα γραφης και φαινεται οτι την Εταιρια θα την φτασει σε υψηλα επιπεδα .

Του ευχομαι καλη επιτυχια
@pan
28/09/2009 14:26
AEGEAN και πάλι AEGEAN!!!!. Με τόσα λεφτά που έχουμε πληρώσει όλοι οι Έλληνες από την τσέπη μας σε φόρους για αυτό το μπάχαλο που λέγεται OLYMPIC AIR (το rebranding τους μάρανε), θα πρέπε να πετάμε τζάμπα έστω και με αυτά τα κονσερβοκούτια που διαθέτει, όταν και αν αξιωθεί ποτέ να σηκωθεί από το έδαφος..
Ν.Α
28/09/2009 14:22
Εύχομαι στην νέα εταιρεία να το πετύχει αλλά δύσκολα πράγματα…"
Καλα κ.Σπυρο μας,μην κλαψεις κι ολας..!
Τοσο ενδιαφερον για την τυχη της νεας Ο.Α..!!
Στους συνεργατες σου,κοιτα να δωσεις εισιτηρια με την Τ.Η.Y.
Τα "καρντασια"οι Τουρκοι εχουν αεροπορικη εταιρια που ειναι μεγαλυτερη και των δυο Ελληνικων-(?)-,εταιριων μαζι.Πετα τους μ αυτους λοιπον!
Ομως,σταματα τον γνωριμο μικρο-αστικο φθονο,το δηλητηριο κατα των υπαλληλων της ολυμπιακης που απολυθηκαν!Τελος,απο αυριο κι ολας.
Αντε! μηπως σας φυγει τουτη η γνωριμη,νεο-ελληνικη αρρωστια της κοινωνικης αντιθεσης και του φθονου κατ αλληλων,τουτη, η εν Αθηναις κυριως,ενδοταξικη μικρο-αστικη φαγωμαρα και κακια, που θα ερθει η ωρα και θα την πληρωσουμε ολοι μαζι.
Τ αλλα για το ταχα ενδιαφερον σας,της τυχης των αερομεταφορων στην Ελλαδα, για τον ανταγωνσιμο και μπλαα μπλαα.. διαφορα, απλα μυθος!
toronto
28/09/2009 14:18
Egw to mono pou ksero einai pos kopsane to apefthias dromologio toronto - athina pou xrisimopoiousa..kali tixi nea olombiaki..alla ean perimeneis ipostiriksi apo ton apodimo ellinismo pou ton egrapses, ksexna to!
Maxmara
28/09/2009 14:13
Stella, δεν σκότωση την ΟΑ η "KSENOMANIA μας KAI H ASEBEIA STHN DHMOSIA PERIOUSIA".
Την σκότωσε ο συνδικαλισμός, ο κρατισμός και το δημασιουπαλληλίκι ελληνικής μορφής.
manos
28/09/2009 14:08
Nai Vdenopoule - pou einai ta milia oeo?
Otan ekleise i swissair ta milia mou eksakolouthousan na isxioun kai sti swiss. Plaka mas kaneta lamogia pou den thelete kai sindiikisi. Oust apo do. Ti Olimpiaki tin skotosane i politiki. Mia hara itane - prin feroun ton asheto ton Hadzidaki.
ΣΠΥΡΟΣ
28/09/2009 13:45
Θα χρειαστεί πολύ χρόνο η Νέα Ολυμπιακή για πείσει τους ταξιδιώτες ότι είναι αξιόπιστη εταιρεία. Εγώ προσωπικά εδώ και 15 χρόνια δεν έχω ξαναπετάξει με την Ολυμπιακή γιατί την θεωρώ αναξιόπιστη (διοικητικά και οργανωτικά) και με service υπό του μηδενός. Έχω επίσης ενημερώσει και τους συνεργάτες μου στο εξωτερικό για να μην την χρησιμοποιούν έτσι ώστε να μην είμαι υποχρεωμένος να απαντώ σε σχόλια του στυλ: είχαμε καθυστέρηση διότι άργησε το πλήρωμα να φθάσει στο αεροπλάνο (άκουσον άκουσον…), οι αεροσυνοδοί κατά τις συνήθεις αναγγελίες γελάνε και διακόπτουν, διότι κάνουν πλακίτσα μεταξύ τους (???), η πτήση μου καθυστέρησε κατά δύο ώρες (!!!) και άλλα πολλά που δεν συνάδουν σε μια Αεροπορική εταιρεία. Εύχομαι στην νέα εταιρεία να το πετύχει αλλά δύσκολα πράγματα…
Πάντως είναι πολύ καλό να υπάρχει ανταγωνισμός (θεμιτός) γιατί και η AEGEAN τα τελευταία χρόνια άρχισε να έχει συμπτώματα Ολυμπιακής. Λογικό είναι, όταν παίζεις μόνος δεν χρειάζεται να το παλεύεις και πολύ…
SKT
28/09/2009 13:33
H kainourgia Olympiaki prepei na exei ypsilous stoxous.
Ta aeroplana tis prepei na einai oktakinitiria kai vale.
Krima pou den zei o Howard Hughes na dwsei idees.
ροδανθος
28/09/2009 13:11
Σε ολο τον κοσμο οι μικρες διαδρομες καλυπτονται με ελικοφορα. Οταν η διαδρομη ειναι μικρη τα jet ωσπου να φτασουν στα 10 χλμ υψομετρο που ειναι το ιδανικο υψομετρο πρεπει να κατεβουν για προσγειωση. Πλακα μας κανυν ορισμενοι.
Stella Petrides
28/09/2009 13:01
H KSENOMANIA SAS KAI H ASEBEIA STHN DHMOSIA PERIOUSIA SKOTWSE THN OLYMPIAKH KAI ESHPSWSE TO IDIWTIKO OFELOS EIS BAROS TOU
ELLHNIKOU KRATOUS=TOU ELLHNIKOU LAOU
EIPAME, DEN KYBERNOUN ELLHNES GI` AYTO DEN PONANE THN ELLHNIKH PERIOUSIA...........................................
STHN AIR FRANCE STHN BRITISH KAI STHN LUFTHANSA `H KLM MPAINETE KAI PROSEXETE PWS KA8ESTE EPEIDH EINAI SOI SAS, ENW STHN OLYMPIAKH MOLIS MPEITE ARXIZOUN TA KSHLWMATA EWS OTOU KATANTHSEI TO AEROPLANO ADEIA KONSERBA................................................
EDW TA TSOGLANIA EDEIKSAN YPEROPSIA STHN ELLHNIKH ASTYNOMIA, ARNH8EIKAN NA DWSOUN APOTYPWMATA GIATI PERIMENOUN TON MPAMPA, THN MAMMA KAI TON MEGALO DAXTYLO NA TOUS SWSEI......................................
E8888888ELESTA KAI EPPPPPPPA8ESTA..............................
G.Ignatiadis
28/09/2009 12:33
Η νέα ΟΑ δυστυχώς δεν βλεπει τους πελάτες που είχαν μίλια με την παλιά ως δυνειτικούς . Τα μίλια μας τα χάσαμε και μαζί με αυτά την συμπάθειά μας στην νέα εταιρεία. Ευτυχώς που υπάρχει και η Aegean και οι υπόλοιπες και βλέπουμε υψηλό επίπεδο υπηρεσιών στην Ουγκάντα μας!!
Papadopoulos
28/09/2009 12:27
Σιγά μην ταξιδέψω με τη νέα απάτη που φέρει το ίδιο όνομα.Δε πάει να κόψει και άλλα δρομολόγια.......Η Aegean πρόσφερε εδώ και χρόνια καλύτερες υπηρεσίες.
gatos
28/09/2009 12:07
wraia ta aeroplana,apo times pws pame;
ΒΜ
28/09/2009 12:07
ΟΣΟΙ ΕΙΧΑΜΕ ΜΑΖΕΨΕΙ ΜΙΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΠΑΛΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ, ΤΑ ΚΛΑΙΜΕ. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΔΙΟΡΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ ΔΙΟΤΙ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΑΛΛΩΣΤΕ , ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΑΝ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ, ΟΥΤΕ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑΝ ΣΤΑ E-MAIL ΜΑΣ. ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΑΣ ΞΑΝΑΔΕΙΤΕ ΓΡΑΨΤΕ ΜΑΣ.
Ν.Α
28/09/2009 10:20
"τι φτωχοαεροπλανα ειναι αυτα?"
Eλα ντε αρχοντα μου εσυ !!!!τι αεροπλανα ειναι τουτα μωρε!
Κοιτα,θα σε χαλασουν εσενα!
Mr pigoulas, με τι σε κουβαλανε εσενα οι Aμερικανοι?μηπως με το star treck?Μηπως εχουν και κανα αραπη να σε φροντιζει?
Κανα μαστιγιο να του ριχνεις και καμια, λεω τωρα.., μηπως σου δινουν?
Οσα για την νεα ιδιωτικη Ο.Α,κυριοι,τωρα θα φατε καλα απο τους νεο-Ελληνες!εφτασε η σειρα σας...γιατι μεχρι τωρα ολα τους ξινιζαν κι ολα τους βρωμουσαν στην δημοια Ο.Α.
Να δω τι θα λενε σε λιγο και για εσας της MIG..
Να δω θα τους μυριζει τωρα τιποτε..cartier???
manavis
28/09/2009 10:19
ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ, ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ. ΚΑΙ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ, ΚΑΙ ΧΑΡΤΑΕΤΟΣ ΚΑΙ ΣΑΙΤΑ ΑΚΟΜΑ
roz basilis
28/09/2009 09:52
Τι να τα κάνεις τα τετρακινητήρια αν είναι άδεια. έχω πετάξει με ολυμπιακή με airbus που έχει 2 - 4 - 2 θέσεις και είμασταν 7 άτομα μέσα στο αεροπλάνο. οι αεροσυνοδοί ήταν περισσότερες προγραμματισμός σωστός χρειάζεται, όχι μεγάλα αεροπλάνα παντού
BASILIOS PIGKOULAS, koureas
28/09/2009 01:25
TOULAXISTON THN EPOXH TOU ONASH EIXE TETRAKINHTHRIA GIA ESOTERIKES PTHSEIS. SE LIGO THA DEITE AEROSTATO NA KOUBALAEI TO AEROPLANO. TA "AVRO RJ" THS AEGEAN EINAI KALYTERH EKLOGH.
Σωτηρης
27/09/2009 23:32
αν ειναι για κοντινα οκ..
fuser
27/09/2009 11:00
BOMBARDIER Q400 turboprop Σωτηρη
ALFA
27/09/2009 10:26
OMWS INE TIS MODAS GIA TA KONTINA TAXIDIA
Σωτηρης
26/09/2009 17:23
τι φτωχοαεροπλανα ειναι αυτα?

όλες οι τελευταίες ειδήσεις