Ματαιώσεις και καθυστερήσεις πτήσεων αύριο

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 23/06/2009 19:29 | ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: 24/06/2009 19:59 |
Καθυστερήσεις και ματαιώσεις πτήσεων αύριο στο αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος, καθώς οι ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας εξήγγειλαν 4ωρη στάσης εργασίας...
Γίνετε Συνδρομητής
Ν.Α
25/06/2009 15:40
..BRAVO DWSTE AKOMA MIA SFALIARA STON IDI
MEIOMENO MAS TOURISMO KANTE AKOMA PIO POLLUS ..

Kαλα εε!! εσενα σε πηρε ο πονος για τους τουριστες...!
Γραψε καθαρα! δεν τους χωνευω τους ελεκτες,γιαιτ ειναι στο δημοσιο ,μπορουν ν απεργουν,και δια ταυτα μου καθονται στο στομαχι!Καθαρα πραγματα, κι οχι μασημενα λογια ταχα θλιψης,γαι το τουρισμο,και τους παμπλουτους επιχειρηματιες του!
Ασε λοιπον τ αλλα , και την κλαψα για τους ξενους μας που ταχα,θα κακοπαθουν απο την μικρο-απεργεια!
Μην ξεχνας πως υπαρχει κι η λυση του αφρικανου για ολες τις δουλειες!
Αφρικανος λοιπον,να μην απεγει,και κακοπερασουν τιποτε ψωρο-εγγλεζοι τουριστες,που θα μας αφηναν το σκ*..ο τους,ετσι κι αλλιως!
ALFA
25/06/2009 14:35
BRAVO DWSTE AKOMA MIA SFALIARA STON IDI
MEIOMENO MAS TOURISMO KANTE AKOMA PIO POLLUS
ANERGUS
TALEPORISTE TUS XENUS EPISKEPTES MAS
ALLA TU HRONU DEN 8A XANAER8UN
SE MERES KRISEWS 8ELETE AFXISIS KE KALOPERASH
AISXOS MIPOS PREPI NA APELEFTERW8UN TA EPAGELMATA GRIGOROTERA OPOTE
ENA LEASING THA ITAN I PIO KALI LISIS
KE ASE TUS ERGATOPATERES NA SKAVUN TON LAKO TUS
Ν.Α
25/06/2009 13:58
Οσο για τις ελληνιδες γλωσσουδες, προτεινω ξανα τον αφρικανο!..γενικως!
Φωναξτε τον και για κονε μετα την υπηρεσια στον πυργο ελεγχου!θα τα βολεψει μια χαρα ...ολα!
Αφρικανε,αφρικανε μην ξεχασεις το κονε!μετα την βαρδια ντε!..
Ξερεις.!!!Αντε βοηθα γιατι χανουμαστε....με δαυτες!
Ν.Α
25/06/2009 11:07
Προτεινω τον Αφρικανο!Αφρικανε ελα να κανουμε κονε!
να δουλευει και ελεκτης εναεριας κυκλοφοριας,να μην απεργει-αραπης ειναι..τι ..-ετσι ωστε μην και δεν πεταξουν οι καλο-μαθημενοι Ελληνες μικρο-αστοι κι οι κατ εξοχην γλωσσουδες  συμβιες τους!
Αφρικανε ελα να γινει το κονε !και στην Υ.Π.Α!
τι λετε"δημοκρατες" μικρο-αστοι? να τον προσλαβουμε τον αραπη...κοψοχρονια..?
YIANNHS-LONDON
25/06/2009 08:44
MPRABO SAS, ALLA PREPI NA KANETAI APERGIA KAI META

THS 15 IOULYOU POU KLINOUN TA SXOLEIA.YIA NA MIN

MPOREI NA ERTI KANEIS.TA 600 EURO POU SAS DINOUN

EINAI PARA POLA YIA TA MIALA POU KOUBALATE.
Κων/νος
25/06/2009 05:19
Καλά, αυτοί οι αλητήριοι ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας δεν γνωρίζουν τίποτα για την παγκόσμα οικονομική ύφεση και θέλουν και τα ρέστα; Όχι φυλακή αλλά ψυχιατρείο αρμόζει στην περίπτωση!

Έτσι αλλιώς με ρουσφέτι θα βολεύτηκαν σε αυτή τη θεσάρα... πετάξτε τους έξω... δεν θα χάσει και η Βενετιά βελόνι...

Και ποιος άλλος θα πληρώσει την νύφη παρά οι υπάλληλοι της Ολυμπιακής που θα πρέπει να μειώσει η MiG, οι καμαριέρες των ξενοδοχείων και τα γκαρσόνια των εστιατορείων...
B.G MONIMOS KATIKOS U.S.A
25/06/2009 00:35
EGO PRIN DIO EBDOMADES EFIGA ME TIN O.A GIA NEW YORK KALO TAXIDI ALLA 6 ORES KATHISTERISI NA FIGOI APO ATHENS KE LEO POTE PIA ME O.A OLLO KATHISTERISIS EINE GIATI OI GREEK OLLMBIAKI POU TIN EXI TORA ENA EFOPLISITS ENOMIZA OTI THA EINE KALITERI APO PRIN ALLA APO OTI BLEPO TA IDIA SK**A EINE KATHISTERISIS APERGIES KE ALLA POLLA THA DOUME STO MELLON ALLI FOARA XENOI ETERIA POTE O.A NO MORE MONO AMERIKANIKES THA TAXIDEBO OXI ME GREEKOFRAPEDOUTZIKI ETERIA POU LEGETE O.A.
Maxmara
24/06/2009 17:00
Προτείνω όλοι οι κλάδοι που σχετίζονται έμμεσα ή άμεσα με τον τουρισμό να απεργούν συνεχώς το καλοκαίρι.
Εξάλλου, για όλα φταίει το κράτος.

όλες οι τελευταίες ειδήσεις