Το «πάρε-δώσε» των φθηνών διακοπών

Σύστημα ανταλλαγής σπιτιών μέσω ελληνικής ιστοσελίδας

ΡΕΠΟΡΤΑΖ: Εύη Σαλτού esaltoy@dolnet.gr   | ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 01/06/2009 07:00 |
Η κ. Χαρούλα Τσάλιου, υπεύθυνη της ιστοσελίδας www. elladahomeexchange.gr.
 Το «πάρε-δώσε» των φθηνών διακοπών
«Για τις πασχαλινές διακοπές, διάρκειας πέντε ημερών, θα αναγκαζόμουν να πληρώσω μόνο για τη διαμονή τουλάχιστον 500 ευρώ. Με τετραμελή οικογένεια...
Γίνετε Συνδρομητής
pink
03/06/2009 06:16
Πρώτα....θα χ*ζει στην λεκάνη μου , θα πηδάει , απ την χαρά του , στο κρεβάτι μου ..... θα ανβει τα air-contition με ανοιχτες τις πορτες θα απλώνει τις βρωμοποδάρες του στους καναπέδες μου ...θα θα θα τσαμπα καλο μου ακουγετε....
Vaggelaras
02/06/2009 22:38
@kourea. To kanoun idi oi anarxikoi kai oi paranomoi metanastes, Ego kai i fyli mou to kaname mia fora sth Xalkidiki. Tsamba diakopes se villa Germanon. Perasame poly kala. otan fygame katharisame to spiti apo ta skoupidia kai to afisame pentakatharo. Aftos einai o pragmatikos enallaktikos tourismos. Kourea, exeis motosykleta? Theleis nartheis se ena apo to tour pou kanoume sth Kalambaka?
Σαλο
02/06/2009 20:48
Kourea
το μάζεψες το υστερόγραφο που σου άφησα στο άλλο site?
theo
02/06/2009 18:01
den eimai sigouros oti tha to kana alla oi perissoteres apantiseis thymizoun pera gia pera HORIO...
BASILIOS PIGKOULAS, koureas
02/06/2009 08:06
O XABALES DEN EINAI NA MBEITE SE SPITI POU EINAI ADEIO KAI EINAI PROETOIMASMENO MESO INTERNET GIA SAS. AN THELETE NA ANAMEIXETE PERIPETEIA ME DIAKOPES, MBEITE SE SPITI KATOIKEIMENO KAI STHSTE SKHNH STHN AVLH TOU, H KOIMHTHEITE SE MIA BILITSA PLOUSION OTAN AFTOI LEIPOUN, H KALYTERA PARTE TOUS TO KOTERO APO TO LIMANAKI KAI KANTE TOURNE TA NHSIA ME THN OIKOGENEIA SAS.
ΠΑΝ
01/06/2009 23:13
ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ, ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΝΕ ΠΑΚΕΤΟ.
pathos
01/06/2009 12:48
OTI KAI NA KANETE KANTE TO MONOI SAS.
TORA ME TO INTERNET THA VREITE TA PANTA GIA PANTOU KAI POLLES, PARA POLLES PROSFORES.
APOFYGETE TOUS TOUR OPERATORS PASH THYSIA
Nikos
01/06/2009 09:01
mono pedia asfaliste ta pragmata sas prin dwsete to spiti sas pros katoikisi stous touristes.........

όλες οι τελευταίες ειδήσεις