Μίκυ Μάους 350 ευρώ

Παλιά, σπάνια τεύχη έχουν μεγάλη αξία για τους συλλέκτες

ΡΕΠΟΡΤΑΖ: Γιώργος Αράπογλου garapoglou@dolnet.gr   | ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 17/03/2009 07:00 |
«Ήρθαμε σε επαφή με άτομα όλων των ηλικιών από όλη την Ελλάδα και μοιραστήκαμε αυτήν την αγνή αγάπη μας για την ανάγνωση των κόμικς», λέει στα «ΝΕΑ» ο πρόεδρος της Λέσχης Φίλων Κόμικς κ. Γιώργος Γεωργέλος
 Μίκυ Μάους 350 ευρώ
«Τα κόμικς είναι μια πολύ όμορφη ασχολία, που δημιουργεί στον καθένα ξεχωριστά συναισθήματα. Για άλλους είναι αναμνήσεις, ταξίδια στη φαντασία,...
Γίνετε Συνδρομητής
portgaz
03/03/2011 22:25
Φίλτατε Κώστα μήπως γνωρίζεις ποιές είναι οι διαφορές μεταξύ της αντύπωσης και του κανονικού μίκυ μάους #1?? :)
Γιαννακόπουλος Κώστας
20/08/2010 17:37
Το Μίκυ Μάους #1 το ανώτερο που έχει πουληθεί στην Ελλάδα είναι 900 €. Αυτά που κυκλοφορούν σε αγγελίες για 2000 € και 3000 € είναι απλά προσπάθειες αρπαχτής.

Τώρα εσύ φίλε Pan Diam είσαι σίγουρος ότι είναι το #1 γιατί αν δεν το ξέρεις μάθε ότι έχει κυκλοφορήσει και σε αντύπωση με κόστος 3€..
BILLY
25/07/2010 12:05
Κορίτσι Θύελλα...ενα θελω να πω!!!μην την ψαχνεις!!ο καθε ανθρωπος,να μην τον πω τιποτα αλλο,χαλαει τα λεφτα του οπως θελει.Αλλα δεν φταινε αυτοι.Φταιει η αδικη ζωη που δινει σε καποιους μια ανεση να ζησουν πιο καλα,και αντι αυτο,πανε και χαλανε μεγαλα ποσα σε..αντε μη πω, και αλλοι παρακαλανε για 600-700 ευρω το μηνα!!!Και μιλαω εγω,που λατρευω τα κομικς και εχω μια μικρουλα συλλογη.Αλλα δε πηγαινα να τα ακουμπαω σαν τον κοπανο.Σιγα σιγα,αμα εβρισκα καμια ευκαιριουλα,με λιγα λεφτουδακια.Ελαχιστα.Θα χαλαγα 1000 σε αυτα μονο,το μηνα?Τι λες ρε?Αν το κανα αυτο στα 60 μου θα πηγαινα στον καθρεφτη και θα με μουτζωνα!!!Θα λεω τοτε ''''οι αλλοι ειχανε τα γκομενακια τους,ταξιδακια τους,τα αμαξακια τους.εσυ τι εκανε ρε μ....?'''' και παλι Κορίτσι Θύελλα συγχαρητηρια για τις ιδεες σου...το πονας το χρημα και καλα κανεις!!!Ολη η παρεα μου συμφωνει μαζι σου,οπως και αρκετος κοσμος που ξερω.Τελοςπαντων!!!(ελπιζω κατα τυχη οτι δε θα αποριψετε τη γνωμη μου).Δεν χρησιμοποιησα υβριστικους τονους και ουτε χαρακτηρισμους..Τωρα αν δε σας ''''συμφερουν'''' αυτα που λεω,αξιος της μοιρας του ο καθενας!!Ευχαριστω πολυ.
christo
07/03/2010 19:03
φιλε Pan Diam, η αξία του μπορεί να ειναι και 10000 €
Pan Diam
18/03/2009 03:11
Βρηκα καπου το Νο.1 Μικυ Μαους περιοδικο που κυκλοφορησε στην Ελλαδα το 1967. Ειναι σε πολυ καλη κατασταση. Προσπαθω να βρω την αξια του. Καθε βοηθεια απο εσας τους συλλεκτες θα ειναι δεκτη με μεγαλη ευχαριστηση.
manolo
17/03/2009 23:47
O καθένας έχει δικαίωμα να κάνει ότι θέλει. Συμφωνώ Αλίκη γιατί αν δεν είχε δικαίωμα να κάνει ότι θέλει θα τον ανάγκαζα να τα δώσει τα λεφτά εκεί που θέλω εγώ και δεν θα επιχειρηματολογούσα απλά. Επίσης θα συμπληρώσω πως και ο καθένας έχει δικαίωμα να πει ότι θέλει.... Όσον αφορά για το φαγητό που πετάω κάθε μέρα που είπες, με γνωρίζεις προσωπικά και ξέρεις αν όντως πετάω φαγητό; Ας δεχτούμε ότι πετάω(που δεν πετάω αν δεν έχει χαλάσει).Το ίδιο πράγμα είναι με το θέμα που έθιξα;και αν όντως κάποιο φαγητό αποτύχει και είναι μάπα και δεν τρώγεται, είναι το ίδιο εύκολο να το στείλω στην Αφρική με το να δώσει κάποιος κάποια οικονομική βοήθεια κάπου αντί να ξοδέψει τα χρήματα του σε χαζομάρες; Δεν είναι όλα ίσα και όμοια μην τρελαθούμε και δεν έχουμε όλοι το ίδιον βαθμό ενοχής στις πράξεις μας. Περιμένω τα επόμενα σου επιχειρήματα Αλίκη.Μόνο μην χρησιμοποιήσεις σαν επιχείρημα τα χρήματα που δίνω για την σύνδεση στο internet γιατί αυτά τα δίνω για να βρίσκω ευκαιρίες και να εξοικονομώ λεφτά και να τα δίνω εκεί που πρέπει
aliki
17/03/2009 18:32
o kathenas exei dikaioma na kanei ta xrimata toy o,ti thelei...kai o,ti ton eyxaristei...esi diladi giati de dineis to fagito poy petas kathe mera, sta paidia tis afrikis? eleos pia!
stavros
17/03/2009 16:53
Ξέρετε ρε παιδιά πόσο κάνει το πρώτο τεύχος του "Κόμιξ"?
Κορίτσι Θύελλα
17/03/2009 16:08
Eχει κανείς <<Διάπλαση των παίδων>>; :-0
manolo