Ποιοι ασφαλισμένοι της Ασπίς Πρόνοια και της Commercial Value δικαιούνται αποζημίωση

Διαβάστε τον αναλυτικό κατάλογο

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 16/09/2010 14:55 |
Τη λίστα με όλους τους ασφαλισμένους της ΑΣΠΙΣ Πρόνοια και της Commercial Value που δικαιούνται αποζημίωση μετά το «λουκέτο» που έβαλαν οι δύο...
Γίνετε Συνδρομητής
πλιακας πανταζης
19/05/2011 22:23
ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΛΑΚΙΖΕΙ ΚΛΕΦΤΑΡΑΔΕΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΨΩΜΙΑΔΗ ΠΟΥ ΑΡΠΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΚΥΡΙΟ ΛΟΓΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΗΡΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΚΡΑΤΟΣ",ΤΟΤΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΡΟΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ.ΑΝΤΕ ΚΑΙ .......... ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ.
Αννα κλημα
16/05/2011 13:58
οι ζημιωθεντες ζητουν τα χρηματα τους πισω αυτοι που μας πηραν το αιμα μας με μπαμπεσια ολοι με αιμα να το πληρωσουν. μην φοβαστε υπαρχει θεια δικη
ΓΙΑΝΝΗΣ Κ
30/04/2011 00:34
το μόνο που ΄χω να πω ειναι αίσχος .
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
28/03/2011 13:05
Τo1998 ασφαλισα το γιο μου στην commercial value .Το ποσο που εδινα καθε χρονο ηταν 800ευρω Τον οκτωμβριο του 2009 εκανα αιτηση εξαγορας συμβολαιου και απο τοτε περιμενω .......Υπαρχει περιπτωση να παρω τα χρηματα μου ;
milko liko
04/12/2010 21:59
μπορεί κάποιος να βοηθήσει για να μην ....τρελαθώ.......τι ανάλυση θέεεεε μου!το θέμα είναι απλό: έλληνες που ζούσαν στο εξωτερικό(και όχι μόνον/αυτή η περίπτωση αφορά εμένα), επενδύσαν σε ελληνικό έδαφος για το μέλλον των παιδιών τους.....και ξαφνικά μας λέτε...........όσοι προλάβουν!!!ΑΣΠΙΣ BOND 435138 ποιες είναι οι ενέργειες που πρέπει να κάνουν αυτοί οι άνθρωποι για να μην πάρουν όσα τους ΤΑΞΑΝΕ αλλά ΟΣΑ ΜΕ ΚΟΠΟ ΚΑΤΑΚΤΗΣΑΝΕ????
ΒΚ
29/10/2010 11:47
Ποιες ειναι οι κινήσεις που πρέπει να κάνουμε μπορεί καποιος να πει? Το ονομα μου εμφανίζεται στον καταλογο της ΕΠ.Ε.Ι.Α ως συμβόλαιο σε ισχύ.
ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΟΥΜΤΖΙΔΟΥ
15/10/2010 17:49
ο ψωμιαδης ιναι απατεωνας κατ εξακολουθηση και μαλιστα μασ εχει καταχρασθη χρηματα και στο παρελθον οταν ειχε εκδωσει ομολογιες εκτος χρημαστηριου και επι δεκαετιαν δεν μασ εδινε ουτε μερισμα . πρεπει να σαπισει στην φυλακη.ειναι ο μεγαλυτερος απατεωνασ τησ τελευταιας εικοσαετιας.
ΣΑΧ
17/09/2010 22:59
Ο Ψωιάδης δεν έπρεπε να σαπίζη αυτη τη στιγμη στη φυλακη
ΒΑ
17/09/2010 17:02
Ο Ψωιάδης έκλεψε, οι συνεργάτες του έκλεψαν, οι πολιτικοί προσιτάμενοι έκλεψαν, διάφοροι αβανταδόροι έκλεψαν και την πληρώνουν οι ασφαλισμένοι της ΑΣΠΙΣ που θα πάρουν το 70% των χρημάτων τους άτοκα σε μια 3ετία!
Και φανταστείτε ότι το κράτος εγγυάτο τα ασφαλιστ΄ρηια όπως εγγυάται και τις καταθέσεις! Αλλίμονό μας μην χρεωκοπήσουν και καμμιά τράπεζα, Θα κλάψουν μάνες!
Α! και φυσικά κανένας φυλακή!

όλες οι τελευταίες ειδήσεις