ΑΘΗΝΑ

Α" ΠΡΟΒΟΛΗΣ

ΑΑΒΟΡΑ
Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, Tηλ: 2106423271, Dolby Surround, Tru-Surround
Στο στόμα της τρέλας
Σαβ 00:00
Ο δαίμονας του Λαπλάς
Σαβ 18:00
Luciferina
Σαβ 20:10
Ο φάκελος
Σαβ 22:00
Παγιδευμένοι στο σενάριο
Κυρ 18:00
Ο εκδικητής
Κυρ 20:30
Το καταραμένο δωμάτιο
Κυρ 22:30
ΑΒΑΝΑ
Κηφισίας 234 και Λυκούργου 3, Tηλ: 2106756546, Dolby Digital
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 22:15
Ο γιος μου
Σαβ-Κυρ 18:40, 20:30
ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta
Πατησίων 140, Tηλ: 2108259975 – 2108215327, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 22:30
Revenge
Σαβ-Κυρ 18:20
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 20:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:15
Revenge
Σαβ-Κυρ 22:15
Anon
Σαβ-Κυρ 20:15
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 18:15
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:00, 21:15
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:00, 20:00
Anon
Σαβ-Κυρ 23:15
ΑΘΗΝΑΙΟΝ
Βασιλισσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2107782122-2112112222, www.athinaioncinemas.com
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:00, 20:00, 22:50
Αίθουσα 2
Dolby Surround, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis
Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, Tηλ: 2108983238-2112112222, www.athinaioncinemas.com
Αίθουσα 1
Dolby Surround, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:00, 20:00, 22:50
Αίθουσα 2
Dolby Surround, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:10
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 18:00
Anon
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:15
Αίθουσα 3
DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Αίθουσα 4
Dolby Surround, DTS, Dolby Digital
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00, 22:00
ΑΙΓΛΗ
Λεωφόρος Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106841010-2106859965
Αίθουσα 1
Dolby Surround, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:10, 22:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:15
Αίθουσα 2
Dolby Surround, DTS
Ο κύριος και η κυρία Αντελμάν
Σαβ-Κυρ 18:15
Anon
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS
Λεωφόρος Αλεξάνδρας και Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ «Βικτώρια», Tηλ: 2108219298, Dolby Digital
Ο κύριος και η κυρία Αντελμάν
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:05, 22:05
ΑΝΔΟΡΑ
Σεβαστουπόλεω 117, Αθήνα, ΜΕΤΡΟ σταθμός Πανόρμου, Tηλ: 2106980796
Μαργκερίτ Ντυράς: Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:15, 22:30
ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ 2+1
Αγωνιστών στρατοπέδου 49, Χαϊδάρι, Tηλ: 2105813470-2105813450
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:30, 22:15
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:45
Αίθουσα 2 ART CINEMA
Dolby Digital
Μαργκερίτ Ντυράς: Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 18:30
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 20:45, 22:30
ΑΣΤΟΡ
Σταδίου 28, Αθήνα,είσοδος από στοά Κοραή, ΜΕΤΡΟ Πανεπιστήμιο, Tηλ: 2103211950, www.astorcinema.gr, Dolby Digital, EX, Surround
Να πεθαίνεις στα 30
Σαβ 21:00
Μαργκερίτ Ντυράς: Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 19:45, 22:00, 00:00
ΑΣΤΥ
Κοραή 4, Αθήνα, Tηλ: 2103221925, www.amafilms.gr / https://www.facebook.com/astycinema, Dolby Digital
Καλπάζοντας με το όνειρο
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:10, 22:10
ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA
Κοτιαιου & Ελευθερίου Βενιζέλου Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109331280
Η καταγωγή των Σάμι
Σαβ-Κυρ 19:30, 21:45
ΒΑΡΚΙΖΑ
Θάσου 22, Tηλ: 2108973926
Αίθουσα 1 3D Digital
Dolby Digital
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:30
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:40, 22:10
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 22:20
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Μαργκερίτ Ντυράς: Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 20:00
CINERAMA DIGITAL CINEMA
Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, Tηλ: 2109403593-2109403595, Dolby Surround, DTS, Dolby Digital
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 19:30, 21:30
VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL
Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παράπλευρος Αττική οδού) θέση ψαλίδι, Μαρούσι, Tηλ: 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, Surround
Game Night
Σαβ-Κυρ 20:40, 23:00
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 13:30, 16:00, 18:20
Αίθουσα 2
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 12:10, 15:30, 18:50, 22:10
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 12:40
Ready Player One
Σαβ-Κυρ 14:40
Revenge
Σαβ-Κυρ 17:40, 20:10, 22:30
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 13:00, 16:10, 19:30, 22:40
Αίθουσα 5 – Cinema Europa, Heineken
DTS, Dolby Digital, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:00, 14:10, 16:30, 18:40
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:00, 00:10
Αίθουσα 6 – Cinema Europa
DTS, Dolby Digital, Surround
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:50, 22:50
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 12:20, 14:20, 16:20, 18:30 / Κυρ 14:20, 16:20, 18:30
Αίθουσα 7 – max screen, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 14:30 3D, 18:00 3D, 21:30 3D
Αίθουσα 8
DTS, Dolby Digital, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 13:40, 17:10, 20:30 3D, 23:40
Αίθουσα 9
DTS, Dolby Digital, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:50, 14:50, 17:00
Anon
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:10, 23:20
Αίθουσα 10
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00, 23:10
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:10, 15:10, 17:40
Αίθουσα 11
DTS, Dolby Digital, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:30, 15:00
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 17:20, 19:50, 22:20
Αίθουσα 12
DTS, Dolby Digital, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:10, 15:20, 17:30
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 19:40, 21:50, 00:00
Αίθουσα 13 – gold class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 20:00, 23:15 / Κυρ 16:45, 20:00, 23:15
Αίθουσα 14 – gold class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00, 22:15
VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI
Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου,Εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, Tηλ: 210 7566240 – 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:15
Anon
Σαβ-Κυρ 19:10, 21:20, 23:40
Αίθουσα 2
Dolby Digital, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:45
Revenge
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:15
Αίθουσα 3, Cosmote
Dolby Digital, Surround
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:20
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 20:40, 22:50
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:40, 21:50
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:00, 20:10, 23:20
VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO
Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτινη 3 Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, Tηλ: 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 16:20, 19:50, 23:00
Αίθουσα 2
DTS, Dolby Digital, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:10
Revenge
Σαβ-Κυρ 19:10, 21:30, 23:50
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:20, 23:40
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:20 3D
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:40
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital, Surround
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:10, 18:10
Anon
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:20
Αίθουσα 6
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 17:50, 21:00, 00:10 / Κυρ 17:50, 21:00
Αίθουσα 7-VMAX, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:40, 22:00
Αίθουσα 8- Gold Class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00, 22:10
Αίθουσα 9 – Gold Class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00, 23:10
VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, Tηλ: 210 6104100 – 14 848 ( Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 12:10, 15:15, 18:30, 21:40
Αίθουσα 2, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:20, 15:30
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:30, 20:40, 23:50
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:45, 15:50, 18:00
Revenge
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:20
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:45, 15:00, 17:00
Anon
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:10, 23:20
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 16:20, 19:30, 22:40
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:00, 14:15
VILLAGE SHOPPING AND MORE
Θηβών 228 & Παρνασσού ,Άγιος Ιωάννης Ρέντης, Tηλ: 210 4215100 – 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1 – Comfort
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 22:50
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:20, 17:50, 20:20
Αίθουσα 2 – Comfort
DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:20
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 20:40
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 23:00
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround, ΤΗΧ, EX
Tomb Raider Lara Croft
Σαβ-Κυρ 15:30, 18:00
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 23:10
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 20:30
Αίθουσα 4
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 15:50, 19:00, 22:10
Αίθουσα 5
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, Surround, EX
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:40, 23:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:10
Αίθουσα 6
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, Surround, EX
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 16:30, 18:50, 21:10, 23:30
Αίθουσα 7
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 16:50 3D, 20:00 3D, 23:10 3D
Αίθουσα 8
DTS, Dolby Digital, Surround, ΤΗΧ, EX
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 15:20, 18:30, 21:40
Αίθουσα 9
DTS, Dolby Digital, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:10, 17:10
Anon
Σαβ-Κυρ 19:10, 21:20, 23:30
Αίθουσα 10, Cosmote
DTS, Dolby Digital, Surround
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 18:20, 20:30, 22:40
Αίθουσα 11
DTS, Dolby Digital, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:50, 17:50
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:00, 00:00
Αίθουσα 12
DTS, Dolby Digital, Surround
Game Night
Σαβ-Κυρ 17:30, 19:40, 21:50, 00:00
Αίθουσα 13
DTS, Dolby Digital, Surround
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00, 18:00
Revenge
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:20
Αίθουσα 14
DTS, Dolby Digital, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:00, 17:10
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 19:20, 21:30, 23:40
Αίθουσα 15
DTS, Dolby Digital, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 16:20, 19:30, 22:40
Αίθουσα 16
DTS, Dolby Digital, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:30, 17:30
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 19:50, 21:50, 23:50
Αίθουσα 17
DTS, Dolby Digital, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:10
Anon
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:20, 22:30
Αίθουσα 18
DTS, Dolby Digital, Surround
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 17:40, 20:10, 22:30
Αίθουσα 19
DTS, Dolby Digital, Surround
Revenge
Σαβ-Κυρ 18:40, 21:00, 23:20
Αίθουσα 20
DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:00, 00:10
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:00, 17:00, 19:00
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital
Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2107773319-2107700491
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Revenge
Σαβ-Κυρ 22:30
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:20
Αίθουσα 2
Ο γιος μου
Σαβ-Κυρ 18:15, 20:15, 22:15
WEST CITY
Λεωφ. Κωνσταντινουπόλεως 82Β, Περιστέρι, Tηλ: 2105756239
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:30
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 18:20
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:45
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Revenge
Σαβ-Κυρ 22:20
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 20:15
ΔΑΝΑΟΣ
Λεωφόρος Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2106922655, www.danaoscinema.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Ο κύριος και η κυρία Αντελμάν
Σαβ-Κυρ 17:50, 20:10, 22:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Το απώτατο σημείο της ανθρωπότητας
Σαβ-Κυρ 17:40, 20:00, 22:20
ΔΙΑΝΑ
Περικλέους 14,Μαρούσι, Tηλ: 2108028587, Dolby Surround
Η καταγωγή των Σάμι
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:20
Foxtrot
Σαβ 18:10
Της πατρίδας μου η σημαία…
Κυρ 16:30
Κωστής Παπαγιώργης, ο πιο γλυκός μισάνθρωπος
Κυρ 18:30
ΕΛΛΗ
Ακαδημίας 64, Αθήνα, Tηλ: 2103632789, Surround, Dolby Digital
Ο κύριος και η κυρία Αντελμάν
Σαβ-Κυρ 17:40, 20:00
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 22:15
ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON
Πατριάρχου Ιωακείμ 5 και Ηροδότου, Κολωνάκι, Αθήνα, Tηλ: 2107215944, www.i-ticket.gr, Dolby Digital
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:30
Ο γιος μου
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
ΖΕΦΥΡΟΣ (Θερινό)
Τρώων 36, Θησείο, Tηλ: 2103462677-6907660033, Stereo
Τα 39 Σκαλοπάτια
Σαβ-Κυρ 23:00
Ο Κομφορμίστας
Σαβ-Κυρ 21:00
ΘΗΣΕΙΟΝ (Θερινό)
Αποστόλου Παύλου 7, Θησείο, Tηλ: 2103470980-2103420864, www.cine-thisio.gr, Dolby Surround
Η πιο σκοτεινή ώρα
Σαβ-Κυρ 20:45, 23:00
ΙΝΤΕΑΛ
Πανεπιστημίου 46, Αθήνα, Tηλ: 2103826720, Dolby Digital
Το δικό μας κακό
Σαβ 00:00
Ακρότητες
Σαβ 18:00
Το καταραμένο δωμάτιο
Σαβ 20:10
Trauma
Σαβ 22:00
Ψυχαναγκασμός
Κυρ 18:00
Οι ξεχασμένοι
Κυρ 20:00
Ο φάκελος
Κυρ 22:10
México Bárbaro 2
Κυρ 00:10
ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Κηφισίας 245, (Ζηρίνειο), Κηφισιά, Tηλ: 2106233567-2106232808, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Ο κύριος και η κυρία Αντελμάν
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:45
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:15
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:00
Μαργκερίτ Ντυράς: Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 21:15
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ-ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ
Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, Tηλ: 2105911390-370, 6932982051, www.lamproskonstantaras.gr / www.renavlahopoulou.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:15, 22:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Οικογενειακός φίλος
Σαβ-Κυρ 18:45
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Anon
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter
Λεωφόρος Συγγρού 106, Tηλ: 2109230081, http://www.mikrokosmos.gr, Dolby Digital
Οι παρτιζάνοι των Αθηνών
Σαβ-Κυρ 19:00
Anon
Σαβ 20:15, 22:00, 23:45 / Κυρ 20:15, 22:00
ΝΑΝΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 179 Δάφνη,(στάση ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης), Tηλ: 2109703158-2109706865, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:45
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00, 23:15
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:45
Revenge
Σαβ-Κυρ 19:45, 22:00
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:45, 21:00
Αίθουσα 5
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 22:15
Anon
Σαβ-Κυρ 20:15
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 18:15
Αίθουσα 6
Dolby Digital
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Anon
Σαβ-Κυρ 22:45
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 18:45, 20:45
NOVACINEMA ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON
Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, Tηλ: 2109650318, www.odeon.gr, www: i-ticket.gr
Αίθουσα 1
DTS
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:20
Αίθουσα 2
DTS
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 20:30
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 22:30
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ
Λεωφόρος Κηφισίας 215, Μαρούσι (απέναντι από το Άλσος Συγγρού), Tηλ: 14560, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 19:30, 22:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 20:00
Revenge
Σαβ-Κυρ 22:30
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:30
ODEON ESCAPE
Λεωφ.Δημοκρατίας 67α, εμπορικό κέντρο ESCAPE, Ιλιον, Tηλ: 801 801 7837 -210 8092690, www.stercinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 16:30, 19:30, 22:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 19:40
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:20, 17:30 / Κυρ 12:50, 15:20, 17:30
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:45
Αίθουσα 3
Dolby Digital, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:15, 23:15
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:00, 18:10 / Κυρ 13:30, 16:00, 18:10
Αίθουσα 4
Dolby Digital, DTS
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 17:40, 20:00, 22:20
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 12:20, 14:40
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 18:00, 21:00 / Κυρ 12:00, 15:00, 18:00, 21:00
Αίθουσα 6
Dolby Digital, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:40, 18:40 / Κυρ 12:30, 14:40, 16:40, 18:40
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 20:50, 23:00
Αίθουσα 7
Dolby Digital, DTS
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:20, 18:30 / Κυρ 12:10, 14:20, 16:20, 18:30
Revenge
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:50
ODEON ΟΠΕΡΑ
Ακαδημίας 57, Αθήνα, Tηλ: 2103622683, www.odeon.gr , www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Revenge
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:20
Αίθουσα 2
Surround
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 19:40, 22:00
ODEON STARCITY
Λεωφόρος Συγγρού 111 & Λεοντείου, Νέος Κόσμος, Tηλ: 14560 (από σταθερό 0,49€ ανά λεπτό και 0,98€ από κινητό ανά λεπτό), www.odeon.gr , www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, DTS-ES
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:00, 20:00, 23:00
Αίθουσα 2
DTS
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 17:20, 19:40, 22:10
Αίθουσα 3
Dolby Digital, DTS
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:50
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 20:50, 23:15
Αίθουσα 4
DTS
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:20
Anon
Σαβ-Κυρ 20:40, 22:50
Αίθουσα 5
DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:00, 21:00
Αίθουσα 6
Dolby Digital, DTS-ES
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00, 22:00
Αίθουσα 7, Vodafone
Dolby Digital, DTS
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:30
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:30 3D, 23:30
Αίθουσα 8
DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:20
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 21:30
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 19:20
Αίθουσα 9
DTS
Revenge
Σαβ-Κυρ 17:50, 20:20, 22:40
Αίθουσα 10
Dolby Digital, DTS
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:30, 22:30
ΟΣΚΑΡ DIGITAL
Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, Tηλ: 2102281563, Surround
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:10, 22:15
ΠΑΛΑΣ
Υμηττού 109, Παγκράτι, Tηλ: 2107511868
Εγώ, ο Κολοκυθάκης (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:30 / Κυρ 12:00, 16:30
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Σαβ-Κυρ 18:30
Το απώτατο σημείο της ανθρωπότητας
Σαβ-Κυρ 22:30
Οικογενειακός φίλος
Σαβ-Κυρ 20:30
ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ
Ριζάρη 24, Παγκράτι, Tηλ: 2107253915, www.amafilms.gr / https://www.facebook.com/astycinema
Καλπάζοντας με το όνειρο
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:15
Ιστορίες μιας νύχτας
Σαβ-Κυρ 18:00
ΣΙΝΕ ΠΑΡΙ (Θερινό)
Κυδαθηναίων 22, Πλάκα, Tηλ: 2103248057-2103222071, www.cineparis.gr, Surround
Anon
Σαβ-Κυρ 20:45, 22:45
ΣΟΦΙΑ
Ευσταθιάδου 2, Πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, Tηλ: 2109927447-2109917094, Dolby Digital
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 18:20
ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109313360
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Ο γιος μου
Σαβ-Κυρ 18:15, 20:15
Revenge
Σαβ-Κυρ 22:15
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Ο κύριος και η κυρία Αντελμάν
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:10
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 22:15
ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ
Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, Tηλ: 2103609695-2103612046, www.tainiothiki.gr
Αίθουσα 1
Μαντέλα: Ο δρόμος προς την ελευθερία
Σαβ 21:00
Γλυκό άρωμα της Άνοιξης
Σαβ 19:00
Η Lalla Zebida και οι άλλοι
Κυρ 21:30
Λύτρωση
Κυρ 20:00
Το Μαρόκο από ψηλά
Κυρ 18:30
Αίθουσα 2
Κωστής Παπαγιώργης, ο πιο γλυκός μισάνθρωπος
Σαβ-Κυρ 17:30
Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 19:15, 21:30
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital
Λεωφόρος Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, Tηλ: 2102826873-2102825607, www.triaasteria.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:45
Anon
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:40
ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter
Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, Tηλ: 2108222702-2108215469, Dolby Digital, Surround
Η καταγωγή των Σάμι
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:00
Το νησί των σκύλων
Σαβ 18:15, 00:00 / Κυρ 18:15

ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

ΑΘΗΝΑ
Σολωμού 18, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106855860 – 6976584717
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 22:00
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 20:00
ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
Λεωφόρος Μαραθώνος 196, Tηλ: 22940-69871, Dolby Digital
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 21:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Γιαννάκη 2, Μαρκόπουλο, Tηλ: 22990-23924, Dolby Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:00
ΜΑΓΙΑ
Αβάντων 83 & Ιατρίδου, Χαλκίδα, Tηλ: 22210-25625, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00, 22:20
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:50
ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ-ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL
Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα- Αγ. Ανάργυροι, Tηλ: 2102639208, Dolby Digital
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Μαργκερίτ Ντυράς: Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 19:45, 22:15
ΣΙΝΕ ΓΕΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ HD Digitial (Θερινό)
Μιλτιάδου & Γαργητού, Γέρακας, Tηλ: 2106612717
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 20:30
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 22:30
ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ (Θερινό)
Ελευθερίου Βενιζέλου 3 & Λεωφόρος Μαραθώνος, Παλήνη, Tηλ: 2106666815-2106666284, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:00

ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ
Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84 (απέναντι από FACTORY OUTLET), Tηλ: 2104830330, Dolby Surround
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:15, 19:00
ΖΕΑ DIGITAL CINEMA
Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, Πειραιάς, Tηλ: 2104521388, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:20, 22:15
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, Tηλ: 2104960955, http://cine-paradisos.blogspot.gr
Αίθουσα 1
Dolby Surround, Dolby Digital, Surround
Οι Φύλακες του χρυσού αυγού (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30, 19:00
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
Αίθουσα 2
Dolby Surround, Dolby Digital, Surround
Μαργκερίτ Ντυράς: Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 20:45
ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ (Θερινό)
Αγίου Νικολάου 17 & Πανθέας, Σελήνια Σαλαμίνας, Tηλ: 2104670011 – 2104670012, https://el-gr.facebook.com/Cine-Selini-Salamina-116520691815615/, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:30
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΘΗΚΗ 1 ΟΛΘ
Αποθήκη 1 , Προβλήτα Νο.1, Λιμένος Θεσσαλονίκης, Tηλ: 2310 378404
Αίθουσα 1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ
Dolby Digital
Θέλμα
Σαβ 22:15
Μια νέα γυναίκα
Σαβ 18:00
Μαργκερίτ Ντυράς: Η οδύνη
Σαβ 20:00
Albert Nobbs
Κυρ 19:00
Transamerica
Κυρ 21:30
Αίθουσα 2 ΤΖΩΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ
Dolby Digital
Foxtrot
Σαβ-Κυρ 18:00
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 22:00
Fortunata – Η ασυμβίβαστη
Σαβ-Κυρ 20:00
ΒΑΚΟΥΡΑ
Ιωάννου Μιχαήλ 8, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310 233665, 2310 233669, http://www.thekinematografers.com
Αίθουσα 1
Air Condition, Dolby Digital
Οι Ονειροπόλοι
Σαβ 22:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 18:00 / Κυρ 12:00, 18:00
Η άπιστη γυναίκα
Σαβ 20:00
Μετά το Μάη
Κυρ 22:00
Η πιο τρελή απόδραση στο κόσμο
Κυρ 20:00
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 21:30
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 12:00
CINEPLEXX ONE SALONICA
Γιαννιτσών 61 & Κωλέττη 34, Θεσσαλονίκη (εντός του One Salonica Outlet Mall, 2ος όροφος), Tηλ: 2310515351, http://onesalonica.com/entertainment/
Αίθουσα 1
4K, 3D, 2K, Air Condition, Real D 3D, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 14:00, 17:00, 20:00, 23:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:00
Αίθουσα 2
Real D 3D, 4K, Air Condition, 2K, 3D, Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 11:45
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 15:00 3D, 18:00 3D, 21:00
Αίθουσα 3
Real D 3D, 4K, 2K, Air Condition, 3D, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 13:00, 16:00, 19:00, 22:00
Αίθουσα 4
4K, 2K, 3D, Air Condition, Real D 3D, Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:15, 14:15, 16:15, 18:15
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 22:20
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 20:20
Αίθουσα 5
Real D 3D, 4K, 2K, 3D, Air Condition, Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:45, 14:45, 16:45, 18:45
Anon
Σαβ-Κυρ 20:40, 22:45
Αίθουσα 6
4K, 3D, Air Condition, 2K, Real D 3D, Dolby Digital
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 11:30, 13:15, 16:30
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:50, 23:15
Αίθουσα 7
Air Condition, 4K, 3D, Real D 3D, 2K, Dolby Digital
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:30, 15:30, 17:30, 19:30
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 21:30, 23:30
VILLAGE 11 CINEMAS MEDITERRANEAN COSMOS
11ο χλμ Εθνικής Οδού Θεσσαλονίκης – Μουδανιών, Tηλ: 2310487810, www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
Air Condition, Dolby Digital, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 13:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:30
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:10
Revenge
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:50
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital, Surround, EX
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 14:10, 16:10 / Κυρ 12:10, 14:10, 16:10
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 18:20, 20:45, 23:10
Αίθουσα 3
Air Condition, 3D, Dolby Digital, EX, Surround, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 14:45
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:00 / Κυρ 12:40, 17:00
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 19:15, 21:30, 23:45
Αίθουσα 4
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 14:00, 16:00 / Κυρ 12:00, 14:00, 16:00
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:00, 21:10, 00:15
Αίθουσα 5
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 13:15, 16:20, 19:30, 22:40
Αίθουσα 6-VMAX, Cosmote
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 15:20, 18:40, 22:00
Αίθουσα 7
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 14:10, 17:15 3D, 20:20, 23:30
Αίθουσα 8
Air Condition, Dolby Digital, Surround, DTS, EX
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:40, 15:45, 17:50
Anon
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:20
Αίθουσα 9-Comfort
Air Condition, Dolby Digital, EX, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:20
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 22:20
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 14:50, 19:45
Αίθουσα 10-Comfort
Air Condition, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00, 23:10
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ
Μεγάλου Ανεξάνδρου 57, Εύοσμος, Θεσσαλονικη, Tηλ: 2310202085-2310762400, Air Condition, 3D, DTS
Οι Φύλακες του χρυσού αυγού (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 11:30
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ
Ρηγα Φεραίου 169 & Μεγάρων, Συκιές, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310202085-2310635725, Air Condition, 3D, DTS
Οι Φύλακες του χρυσού αυγού (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Κυρ 11:30
ΕΛΛΗΝΙΣ (Θερινό)
Λεωφόρος στρατού (δίπλα στο Βελλίδειο), Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310292304, Dolby Digital
Anon
Σαβ-Κυρ 21:00, 22:50
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ
Λεωφόρος Βασιλίσσης Όλγας 150, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310834996, https://www.facebook.com/kolossaion, Air Condition, Dolby Digital
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 20:00
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 22:10 / Κυρ 17:30, 22:10
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ
Φιλικής Εταιρίας και Δημήτρη Μαργαρίτη, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310261727, http://www.thekinematografers.com
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 21:00, 22:45
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 19:00
ΝΑΤΑΛΙ (Θερινό)
Λεωφόρος Μεγάλου Αλεξάνδρου 3, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310-829457, http://www.thekinematografers.com
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:30
ΟΛΥΜΠΙΟΝ
Πλατεία Αριστοτέλους 10, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310378400, http://www.filmfestival.gr
Αίθουσα 1
Air Condition, DTS, Dolby Digital
Ο κύριος και η κυρία Αντελμάν
Σαβ 19:45, 22:00 / Κυρ 22:00
Αίθουσα 2.ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ
Air Condition, DTS
Ο απρόσκλητος
Σαβ 20:30
Το μεταίχμιο
Σαβ 18:30
Ψηλά στον ουρανό
Κυρ 12:00
Το Μπολσόι
Κυρ 17:00
Πέρα από τα όρια της πραγματικότητας
Κυρ 19:00
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Τομπάζη 15 (Εμπορικό Κέντρο «Μακεδονία»), Πυλαία, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 8018017837-2108092690, http://www.stercinemas.gr
Αίθουσα 1
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 17:00, 20:00, 23:00 / Κυρ 14:00, 17:00, 20:00, 23:00
Αίθουσα 2
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 18:00, 21:00 / Κυρ 12:00, 15:00, 18:00, 21:00
Αίθουσα 3
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:30 3D
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:20, 18:30 / Κυρ 12:10, 14:15, 16:20, 18:30
Αίθουσα 4
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:10, 19:15 / Κυρ 13:10, 15:10, 17:10, 19:15
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:30
Αίθουσα 5
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 21:20
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:50 / Κυρ 12:20, 14:30, 16:50
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:50
Αίθουσα 6
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:30 / Κυρ 13:30, 15:30, 17:30
Anon
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:20
Αίθουσα 7
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:50 / Κυρ 13:20, 15:20, 17:50
Revenge
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:40
Αίθουσα 8
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ 17:20, 19:40, 22:10 / Κυρ 12:30, 14:50, 17:20, 19:40, 22:10
Αίθουσα 9
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 18:40, 20:50, 23:10
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 12:40, 14:40, 16:40
Αίθουσα 10
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 19:00, 22:00 / Κυρ 13:00, 16:00, 19:00, 22:00
Αίθουσα 11
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 16:30, 19:30, 22:30
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ
Τσιμισκή 43 και Αριστοτέλους, Tηλ: 2310-290290, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1, Vodafone
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:50
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00, 23:10
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital SR, DTS, Dolby Digital, DTS-ES
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:10
Ζευγάρι με το ζόρι
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:30
Αίθουσα 3
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:30 3D, 22:40 3D
Αίθουσα 4
Air Condition, DTS, Dolby Digital SR
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:00
Θάρρος ή αλήθεια?
Σαβ-Κυρ 20:50, 23:00
Αίθουσα 5
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:00, 00:10
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:50
Αίθουσα 6
Air Condition, DTS, Dolby Digital, DTS-ES
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 18:30
Revenge
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:50
Αίθουσα 7
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00, 22:10
Αίθουσα 8
Air Condition, Dolby Digital, DTS-ES, Dolby Digital SR, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:00, 21:30
ΦΑΡΓΚΑΝΗ
Αγίου Παντελεήμωνος 10, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310- 960063, http://www.thekinematografers.com, Air Condition
The Florida Project
Σαβ-Κυρ 18:00
Κάιρο εμπιστευτικό
Σαβ-Κυρ 22:00
Το απώτατο σημείο της ανθρωπότητας
Σαβ-Κυρ 20:00