ΑΘΗΝΑ

Α" ΠΡΟΒΟΛΗΣ

ΑΑΒΟΡΑ
Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, Tηλ: 2106423271, Dolby Surround, Tru-Surround
Θέλμα
Σαβ-Κυρ 22:15
Πρόσωπα & ιστορίες
Σαβ-Κυρ 16:30
Μια νέα γυναίκα
Σαβ-Κυρ 20:15
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:15
ΑΒΑΝΑ
Κηφισίας 234 και Λυκούργου 3, Tηλ: 2106756546, Dolby Digital
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 22:15
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 18:30
Η οικογένειά μου σε λατρεύει
Σαβ-Κυρ 20:30
ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta
Πατησίων 140, Tηλ: 2108259975 – 2108215327, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:15 3D, 22:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:15
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:45
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 22:00
Η οικογένειά μου σε λατρεύει
Σαβ-Κυρ 19:45
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:00, 21:15
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:00, 20:15
ΑΘΗΝΑΙΟΝ
Βασιλισσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2107782122-2112112222, www.athinaioncinemas.com
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:00, 20:00, 22:50
Αίθουσα 2
Dolby Surround, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis
Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, Tηλ: 2108983238-2112112222, www.athinaioncinemas.com
Αίθουσα 1
Dolby Surround, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:00, 20:00, 22:50
Αίθουσα 2
Dolby Surround, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Game Night
Σαβ-Κυρ 22:30
Fortunata – Η ασυμβίβαστη
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:30
Αίθουσα 3
DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Αίθουσα 4
Dolby Surround, DTS, Dolby Digital
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 22:15
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 20:10
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
ΑΙΓΛΗ
Λεωφόρος Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106841010-2106859965
Αίθουσα 1
Dolby Surround, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:10, 22:10
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:15
Αίθουσα 2
Dolby Surround, DTS
Οικογενειακός φίλος
Σαβ-Κυρ 18:40
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:45
Fortunata – Η ασυμβίβαστη
Σαβ-Κυρ 20:40, 22:40
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS
Λεωφόρος Αλεξάνδρας και Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ Βικτώρια, Tηλ: 2108219298, Dolby Digital
Μαργκερίτ Ντυράς:Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 17:20, 19:40, 22:10
ΑΝΔΟΡΑ
Σεβαστουπόλεως 117, Αθήνα, ΜΕΤΡΟ σταθμός Πανόρμου, Tηλ: 2106980796
Μαργκερίτ Ντυράς:Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:15, 22:30
ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ 2+1
Αγωνιστών στρατοπέδου 49, Χαϊδάρι, Tηλ: 2105813470-2105813450
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 16:45, 19:30, 22:15
Αίθουσα 2 ART CINEMA
Dolby Digital
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:30, 18:15 / Κυρ 12:15, 16:30, 18:15
Μαργκερίτ Ντυράς:Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:20
ΑΣΤΟΡ
Σταδίου 28, Αθήνα, είσοδος από στοά Κοραή, ΜΕΤΡΟ Πανεπιστήμιο, Tηλ: 2103211950, www.astorcinema.gr, Dolby Digital, EX, Surround
Μαργκερίτ Ντυράς:Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 17:30, 19:45, 22:00
ΑΣΤΥ
Κοραή 4, Αθήνα, Tηλ: 2103221925, www.amafilms.gr / https://www.facebook.com/astycinema, Dolby Digital
Καλπάζοντας με το όνειρο
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:10, 22:10
ΑΤΛΑΝΤΙΣ
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 245, Πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, Tηλ: 2109711511
Αίθουσα 1, ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ
Dolby Digital, EX, Surround
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 22:00
Fortunata – Η ασυμβίβαστη
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital, EX, Surround
Μαργκερίτ Ντυράς:Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30
ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA
Κοτιαιου & Ελευθερίου Βενιζέλου Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109331280
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
Fortunata – Η ασυμβίβαστη
Σαβ-Κυρ 18:30
ΒΑΡΚΙΖΑ
Θάσου 22, Tηλ: 2108973926
Αίθουσα 1 3D Digital
Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:40, 22:20
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 18:00
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:20
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
CINERAMA DIGITAL CINEMA
Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, Tηλ: 2109403593-2109403595, Dolby Surround, DTS, Dolby Digital
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Μαργκερίτ Ντυράς:Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 19:30, 21:45
VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL
Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παράπλευρος Αττική οδού) θέση ψαλίδι, Μαρούσι, Tηλ: 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, Surround
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 13:45, 15:50
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 18:20
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 20:40
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 22:50
Αίθουσα 2
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 12:10, 15:30, 18:50, 22:10
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:00, 14:00, 16:00, 18:10
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 13:00, 16:10, 19:30, 22:40
Αίθουσα 5 – Cinema Europa, Heineken
DTS, Dolby Digital, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:00, 00:10
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Αίθουσα 6 – Cinema Europa
DTS, Dolby Digital, Surround
Ready Player One
Σαβ-Κυρ 13:10, 16:20, 19:10
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 22:00
Αίθουσα 7 – max screen, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 14:30 3D, 18:00 3D, 21:30 3D
Αίθουσα 8
DTS, Dolby Digital, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 13:40, 17:10, 20:30 3D, 23:40
Αίθουσα 9
DTS, Dolby Digital, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:20, 15:20, 17:30
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 19:50, 21:50, 23:50
Αίθουσα 10
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:30, 15:40, 17:45
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00, 23:10
Αίθουσα 11
DTS, Dolby Digital, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Σαβ-Κυρ 20:50
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 23:30
Αίθουσα 12
DTS, Dolby Digital, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:40, 14:40, 16:40
Game Night
Σαβ-Κυρ 18:40, 21:10, 23:20
Αίθουσα 13 – gold class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 16:45, 20:00, 23:15 / Κυρ 20:00, 23:15
Αίθουσα 14 – gold class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00, 22:15
VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI
Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου,Εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, Tηλ: 210 7566240 – 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:00, 21:10
Αίθουσα 2
Dolby Digital, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 21:40, 23:40
Game Night
Σαβ-Κυρ 19:30
Αίθουσα 3, Cosmote
Dolby Digital, Surround
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 22:40
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 20:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:20
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:00, 20:10, 23:20
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00 3D, 22:10
VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO
Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτινη 3 Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, Tηλ: 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 17:50, 21:00, 00:10 / Κυρ 17:50, 21:00
Αίθουσα 2
DTS, Dolby Digital, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 23:30
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:15
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00, 18:00
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:40
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, Surround
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20, 18:20
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:20
Game Night
Σαβ-Κυρ 19:20, 21:30, 23:50
Αίθουσα 6
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 16:50, 20:00 3D, 23:10
Αίθουσα 7-VMAX, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:40, 22:00
Αίθουσα 8- Gold Class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00, 22:10
Αίθουσα 9 – Gold Class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00, 23:10
VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, Tηλ: 210 6104100 – 14 848 ( Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 12:00, 15:10, 18:20 3D, 21:30
Αίθουσα 2, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:00, 15:00
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:10, 20:20, 23:30
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 22:10, 00:10
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 19:50
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:30, 15:40, 17:45
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:30, 14:30, 16:40
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 21:00
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 18:40
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 23:10
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 16:20, 19:30, 22:40
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:10, 14:15
VILLAGE SHOPPING AND MORE
Θηβών 228 & Παρνασσού ,Άγιος Ιωάννης Ρέντης, Tηλ: 210 4215100 – 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1 – Comfort
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:20
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 22:50
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:50, 20:20
Αίθουσα 2 – Comfort
DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00, 20:40
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:20
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 23:00
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround, ΤΗΧ, EX
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:10, 17:40
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 22:00
Game Night
Σαβ-Κυρ 19:50
Αίθουσα 4
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 15:50, 19:00, 22:10
Αίθουσα 5
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, Surround, EX
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00, 18:00
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:00, 00:00
Αίθουσα 6
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, Surround, EX
Game Night
Σαβ-Κυρ 16:30, 18:40, 21:10, 23:20
Αίθουσα 7
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 16:50 3D, 20:00 3D, 23:10 3D
Αίθουσα 8
DTS, Dolby Digital, Surround, ΤΗΧ, EX
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 15:20, 18:30, 21:40
Αίθουσα 9
DTS, Dolby Digital, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:00, 17:00
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:20, 23:50
Αίθουσα 10, Cosmote
DTS, Dolby Digital, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:40, 18:50
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:00, 00:10
Αίθουσα 11
DTS, Dolby Digital, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:20, 20:30, 23:40
Αίθουσα 12
DTS, Dolby Digital, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:10
Tomb Raider Lara Croft
Σαβ-Κυρ 17:10, 19:40, 22:20
Αίθουσα 13
DTS, Dolby Digital, Surround
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 19:30, 21:30, 23:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:30, 17:30
Αίθουσα 14
DTS, Dolby Digital, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:10, 18:10
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:10, 00:10
Αίθουσα 15
DTS, Dolby Digital, Surround
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 15:30, 17:50, 20:10, 22:30
Αίθουσα 16
DTS, Dolby Digital, Surround
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 21:10
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 23:20
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:00, 17:00, 19:10
Αίθουσα 17
DTS, Dolby Digital, Surround
Ready Player One
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Αίθουσα 18
DTS, Dolby Digital, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:20, 18:20
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:40
Αίθουσα 19
DTS, Dolby Digital, Surround
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:50, 22:50
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 16:50, 18:50
Αίθουσα 20
DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 16:20, 19:30, 22:40
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital
Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2107773319-2107700491
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 22:20
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 18:20
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 20:20
Αίθουσα 2
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 22:30
Η οικογένειά μου σε λατρεύει
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:30
WEST CITY
Λεωφ. Κωνσταντινουπόλεως 82Β, Περιστέρι, Tηλ: 2105756239
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:45
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:15
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 21:45
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:30
ΔΑΝΑΟΣ
Λεωφόρος Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2106922655, www.danaoscinema.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Το απώτατο σημείο της ανθρωπότητας
Σαβ-Κυρ 17:40, 20:00, 22:20
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 20:00
Obscuro Barroco
Σαβ 22:15 / Κυρ 16:30, 22:15
Οικογενειακός φίλος
Σαβ 18:00
Κωστής Παπαγιώργης, ο πιο γλυκός μισάνθρωπος
Κυρ 18:00
ΔΙΑΝΑ
Περικλέους 14,Μαρούσι, Tηλ: 2108028587, Dolby Surround
Της πατρίδας μου η σημαία…
Σαβ-Κυρ 18:20
Κωστής Παπαγιώργης, ο πιο γλυκός μισάνθρωπος
Σαβ-Κυρ 16:40
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
ΕΛΛΗ
Ακαδημίας 64, Αθήνα, Tηλ: 2103632789, Surround, Dolby Digital
Το απώτατο σημείο της ανθρωπότητας
Σαβ-Κυρ 17:20, 19:40, 22:00
ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON
Πατριάρχου Ιωακείμ 5 και Ηροδότου, Κολωνάκι, Αθήνα, Tηλ: 2107215944, www.i-ticket.gr, Dolby Digital
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:10, 22:20
ΖΕΦΥΡΟΣ (Θερινό)
Τρώων 36, Θησείο, Tηλ: 2103462677-6907660033, Stereo
Θεώρημα
Σαβ-Κυρ 20:30
Ακατόνε
Σαβ-Κυρ 22:30
ΘΗΣΕΙΟΝ (Θερινό)
Αποστόλου Παύλου 7, Θησείο, Tηλ: 2103470980-2103420864, www.cine-thisio.gr, Dolby Surround
Κλειστό
Σαβ-Κυρ
ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA
Τροίας 34 & Πατησίων 113, Tηλ: 2108810602-6955466939, DTS, Dolby Digital
Κυρία Χάιντ
Σαβ-Κυρ 18:15
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 22:10
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 20:15
ΙΝΤΕΑΛ
Πανεπιστημίου 46, Αθήνα, Tηλ: 2103826720, Dolby Digital
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 18:00
Fortunata – Η ασυμβίβαστη
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:20
ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Κηφισίας 245, (Ζηρίνειο), Κηφισιά, Tηλ: 2106233567-2106232808, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:40
Η οικογένειά μου σε λατρεύει
Σαβ-Κυρ 19:40
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 22:00
Fortunata – Η ασυμβίβαστη
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00
ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta
Δροσίνη 6 (απέναντι από Βάρσο ), Κηφισιά, Tηλ: 2106231601-2106231933, www.cinemax.gr, Dolby Digital
Μαργκερίτ Ντυράς:Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:40
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ-ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ
Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, Tηλ: 2105911390-370, 6932982051, www.lamproskonstantaras.gr / www.renavlahopoulou.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:15, 22:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Οικογενειακός φίλος
Σαβ-Κυρ 18:45
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter
Λεωφόρος Συγγρού 106, Tηλ: 2109230081, http://www.mikrokosmos.gr, Dolby Digital
Μποέμικη ψυχή
Σαβ-Κυρ 19:00
Οι παρτιζάνοι των Αθηνών
Σαβ-Κυρ 20:45, 22:15
ΝΑΝΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 179 Δάφνη,(στάση ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης), Tηλ: 2109703158-2109706865, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:45
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 22:45
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:30 3D
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:45
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 22:00
Η οικογένειά μου σε λατρεύει
Σαβ-Κυρ 19:45
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:45, 21:00
Αίθουσα 5
Dolby Digital
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:15
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 22:15
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:15
Αίθουσα 6
Dolby Digital
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:00
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00, 23:15
ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2106469398-2106445221, www.cinemax.gr
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 22:15
Fortunata – Η ασυμβίβαστη
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00
NOVACINEMA ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON
Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, Tηλ: 2109650318, www.odeon.gr, www: i-ticket.gr
Αίθουσα 1
DTS
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 20:00
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 22:10
Αίθουσα 2
DTS
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 20:30
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:30
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 22:30
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ
Λεωφόρος Κηφισίας 215, Μαρούσι (απέναντι από το Άλσος Συγγρού), Tηλ: 14560, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 22:00
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 17:10, 19:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:00, 21:30
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00, 22:30
ODEON ESCAPE
Λεωφ.Δημοκρατίας 67α, εμπορικό κέντρο ESCAPE, Ιλιον, Tηλ: 801 801 7837 -210 8092690, www.stercinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 16:50, 20:00, 23:10 / Κυρ 13:40, 16:50, 20:00, 23:10
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 15:40, 19:00 / Κυρ 12:00, 15:40, 19:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 22:10
Αίθουσα 3
Dolby Digital, DTS
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:30, 18:30 / Κυρ 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:30, 23:40
Αίθουσα 4
Dolby Digital, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:00 / Κυρ 13:20, 16:00
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:00, 21:30
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:40, 18:50 / Κυρ 12:10, 14:20, 16:40, 18:50
Αίθουσα 6
Dolby Digital, DTS
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:30 / Κυρ 13:30, 15:30, 17:30
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:30 3D, 22:40 3D
Αίθουσα 7
Dolby Digital, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:00 / Κυρ 12:20, 15:00, 17:00
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 19:10
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 23:30
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 21:20
ODEON ΟΠΕΡΑ
Ακαδημίας 57, Αθήνα, Tηλ: 2103622683, www.odeon.gr , www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:15
Αίθουσα 2
Surround
Μπλε βασίλισσα
Σαβ-Κυρ 19:30
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 21:30
ODEON STARCITY
Λεωφόρος Συγγρού 111 & Λεοντείου, Νέος Κόσμος, Tηλ: 14560 (από σταθερό 0,49€ ανά λεπτό και 0,98€ από κινητό ανά λεπτό), www.odeon.gr , www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, DTS-ES
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:40
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00, 23:10
Αίθουσα 2
DTS
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:00
Αίθουσα 3
Dolby Digital, DTS
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 17:50, 20:10, 22:30
Αίθουσα 4
DTS
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 18:20, 20:20, 22:20
Αίθουσα 5
DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 17:00, 20:30, 23:40 / Κυρ 17:00, 20:30
Αίθουσα 6
Dolby Digital, DTS-ES
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00, 22:10
Αίθουσα 7, Vodafone
Dolby Digital, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:20
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:30 3D, 22:40 3D
Αίθουσα 8
DTS
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:40
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 23:00
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 20:50
Αίθουσα 9
DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:00, 21:30
Αίθουσα 10
Dolby Digital, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:50
ΟΣΚΑΡ DIGITAL
Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, Tηλ: 2102281563, Surround
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:15
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
ΠΑΛΑΣ
Υμηττού 109, Παγκράτι, Tηλ: 2107511868
Εγώ, ο Κολοκυθάκης (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:30 / Κυρ 12:00, 16:30
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Σαβ-Κυρ 20:30
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 18:30
Οικογενειακός φίλος
Σαβ-Κυρ 22:30
ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ
Ριζάρη 24, Παγκράτι, Tηλ: 2107253915, www.amafilms.gr / https://www.facebook.com/astycinema
Καλπάζοντας με το όνειρο
Σαβ-Κυρ 18:15, 20:15, 22:15
ΣΟΦΙΑ
Ευσταθιάδου 2, Πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, Tηλ: 2109927447-2109917094, Dolby Digital
Θέλμα
Σαβ-Κυρ 22:30
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 20:10
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:30
ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109313360
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 18:30
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 22:20
Η οικογένειά μου σε λατρεύει
Σαβ-Κυρ 20:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:45, 21:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ
Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, Tηλ: 2103609695-2103612046, www.tainiothiki.gr
Αίθουσα 1
Κωστής Παπαγιώργης, ο πιο γλυκός μισάνθρωπος
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 22:00
Αίθουσα 2
Χωρίς αγάπη
Σαβ 21:00
Απαγορευμένη επίσκεψη
Σαβ 19:30
Village Potemkin
Κυρ 19:00
Ρόζμαρι
Κυρ 21:00
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital
Λεωφόρος Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, Tηλ: 2102826873-2102825607, www.triaasteria.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:45
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:40
ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter
Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, Tηλ: 2108222702-2108215469, Dolby Digital, Surround
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00, 22:00

ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

ΑΘΗΝΑ
Σολωμού 18, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106855860 – 6976584717
Μπλε βασίλισσα
Σαβ-Κυρ 20:30
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 19:00
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 22:00
ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
Λεωφόρος Μαραθώνος 196, Tηλ: 22940-69871, Dolby Digital
Μποέμικη ψυχή
Σαβ-Κυρ 21:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Γιαννάκη 2, Μαρκόπουλο, Tηλ: 22990-23924, Dolby Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 19:00
ΜΑΓΙΑ
Αβάντων 83 & Ιατρίδου, Χαλκίδα, Tηλ: 22210-25625, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00 3D, 22:20 3D
ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ-ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL
Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα- Αγ. Ανάργυροι, Tηλ: 2102639208, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:45, 22:15
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00, 18:00

ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ
Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84 (απέναντι από FACTORY OUTLET), Tηλ: 2104830330, Dolby Surround
Αόρατη κλωστή
Σαβ-Κυρ 22:30
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 20:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00, 19:00
ΖΕΑ DIGITAL CINEMA
Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, Πειραιάς, Tηλ: 2104521388, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:20, 22:15
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, Tηλ: 2104960955, http://cine-paradisos.blogspot.gr
Αίθουσα 1
Dolby Surround, Dolby Digital, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30, 19:00
Μαργκερίτ Ντυράς:Η οδύνη
Σαβ 21:00, 23:00 / Κυρ 21:00
Αίθουσα 2
Dolby Surround, Dolby Digital, Surround
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:00
ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Πλατεία Δημαρχείου, Tηλ: 2104225653
Fortunata – Η ασυμβίβαστη
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:10
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 22:10
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΘΗΚΗ 1 ΟΛΘ
Αποθήκη 1 , Προβλήτα Νο.1, Λιμένος Θεσσαλονίκης, Tηλ: 2310 378404
Αίθουσα 1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ
Dolby Digital
Barbara
Σαβ 18:00 (Η Comédie-Française στη μεγάλη οθόνη -20:00) / Κυρ 18:00
Foxtrot
Κυρ 20:00
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Κυρ 22:15
Αίθουσα 2 ΤΖΩΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ
Dolby Digital
Θέλμα
Σαβ-Κυρ 22:00
Μια νέα γυναίκα
Σαβ-Κυρ 20:15
Σκοτεινός ποταμός
Σαβ-Κυρ 18:30
ΒΑΚΟΥΡΑ
Ιωάννου Μιχαήλ 8, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310 233665, 2310 233669, http://www.thekinematografers.com
Αίθουσα 1
Air Condition, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 10:45
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 12:30
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:30 / Κυρ 12:30, 17:30
Coco (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 10:45
CINEPLEXX ONE SALONICA
Γιαννιτσών 61 & Κωλέττη 34, Θεσσαλονίκη (εντός του One Salonica Outlet Mall, 2ος όροφος), Tηλ: 2310515351, http://onesalonica.com/entertainment/
Αίθουσα 1
Real D 3D, Air Condition, 4K, 3D, 2K, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 14:00, 17:00, 20:00, 23:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:00
Αίθουσα 2
4K, 3D, 2K, Air Condition, Real D 3D, Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 11:45, 13:45
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:45
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:00, 21:00
Αίθουσα 3
4K, 3D, Air Condition, Real D 3D, 2K, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 13:00, 16:00, 19:00, 22:00
Αίθουσα 4
Real D 3D, 4K, 2K, Air Condition, 3D, Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:15, 14:15, 16:15, 18:15
Game Night
Σαβ-Κυρ 20:20
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 22:20
Αίθουσα 5
4K, 2K, Air Condition, Real D 3D, 3D, Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:45, 14:45, 16:45, 18:45
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 20:40
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 22:50
Αίθουσα 6
Real D 3D, 4K, Air Condition, 3D, 2K, Dolby Digital
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 11:30, 13:15
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 15:15 3D, 18:30 3D, 21:30 3D
Αίθουσα 7
Real D 3D, 4K, 2K, Air Condition, 3D, Dolby Digital
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 21:40, 23:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:30, 15:30, 17:30, 19:30
VILLAGE 11 CINEMAS MEDITERRANEAN COSMOS
11ο χλμ Εθνικής Οδού Θεσσαλονίκης – Μουδανιών, Tηλ: 2310487810, www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
Air Condition, Dolby Digital, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:30, 15:50
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:00, 00:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:50
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital, Surround, EX
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:00, 17:20 / Κυρ 12:50, 15:00, 17:20
Game Night
Σαβ-Κυρ 21:40
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 23:50
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 19:20
Αίθουσα 3
3D, Air Condition, Dolby Digital, EX, Surround, DTS
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 20:40, 23:10
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 14:15, 16:20, 18:30 / Κυρ 12:10, 14:15, 16:20, 18:30
Αίθουσα 4
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:40, 21:00, 00:10
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:10, 15:30
Αίθουσα 5
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 14:00, 14:00, 16:10, 16:10 / Κυρ 12:00, 14:00, 16:10
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:10, 21:30
Αίθουσα 6-VMAX, Cosmote
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 15:20, 18:50, 22:15 / Κυρ 12:00, 15:20, 18:50, 22:15
Αίθουσα 7
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 13:50, 17:00 3D, 20:20 3D, 23:30
Αίθουσα 8
Air Condition, Dolby Digital, Surround, DTS, EX
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 13:00, 16:20, 19:40, 22:50
Αίθουσα 9-Comfort
Air Condition, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 22:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 14:50, 17:20, 19:50
Αίθουσα 10-Comfort
Air Condition, Dolby Digital, EX, Surround
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00, 23:10
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ
Μεγάλου Ανεξάνδρου 57, Εύοσμος, Θεσσαλονικη, Tηλ: 2310202085-2310762400, Air Condition, 3D, DTS
Pacific Rim: Εξέγερση
Σαβ-Κυρ 20:00
Οι Φύλακες του χρυσού αυγού (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:15
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 11:30
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 16:30
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ
Ρηγα Φεραίου 169 & Μεγάρων, Συκιές, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310202085-2310635725, 3D, Air Condition, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Οι Φύλακες του χρυσού αυγού (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 20:00
Θαύμα
Κυρ 20:00
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 11:30
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ
Λεωφόρος Βασιλίσσης Όλγας 150, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310834996, https://www.facebook.com/kolossaion, Air Condition, Dolby Digital
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 22:20
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:30
Μαργκερίτ Ντυράς:Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 20:10
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ
Φιλικής Εταιρίας και Δημήτρη Μαργαρίτη, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310261727, http://www.thekinematografers.com
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 19:00
Η οικογένειά μου σε λατρεύει
Σαβ-Κυρ 20:45, 22:30
ΟΛΥΜΠΙΟΝ
Πλατεία Αριστοτέλους 10, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310378400, http://www.filmfestival.gr
Αίθουσα 1
Air Condition, DTS, Dolby Digital
Fortunata – Η ασυμβίβαστη
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:30
Μαργκερίτ Ντυράς:Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 22:30
Αίθουσα 2.ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ
Air Condition, DTS
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:30
Μαργκερίτ Ντυράς:Η οδύνη
Σαβ-Κυρ 18:00
Κουκουβάγιες και ποντικοί
Κυρ 12:00
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Τομπάζη 15 (Εμπορικό Κέντρο «Μακεδονία»), Πυλαία, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 8018017837-2108092690, http://www.stercinemas.gr
Αίθουσα 1
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00, 23:10
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:40 / Κυρ 13:00, 15:20, 17:40
Αίθουσα 2
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 17:00, 20:30, 23:40 / Κυρ 12:00, 17:00, 20:30, 23:40
Αίθουσα 3
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 16:00 3D, 19:30 3D, 22:40 3D
Αίθουσα 4
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:10 / Κυρ 12:10, 14:10, 16:10
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:20, 22:30
Αίθουσα 5
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:30 / Κυρ 13:30, 15:30, 17:30
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:00
Αίθουσα 6
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:20, 19:20 / Κυρ 12:40, 15:00, 17:20, 19:20
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 21:20, 23:20
Αίθουσα 7
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 20:50, 23:30
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:20, 18:40 / Κυρ 12:00, 14:10, 16:20, 18:40
Αίθουσα 8
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 20:40, 22:50
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:30, 18:30 / Κυρ 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Αίθουσα 9
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 18:00, 21:30 / Κυρ 14:40, 18:00, 21:30
Αίθουσα 10
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:40, 18:50 / Κυρ 12:20, 14:20, 16:40, 18:50
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:00
Αίθουσα 11
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ 19:00, 22:10 / Κυρ 13:00, 19:00, 22:10
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ
Τσιμισκή 43 και Αριστοτέλους, Tηλ: 2310-290290, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1, Vodafone
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 20:00, 23:10
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital SR, DTS, Dolby Digital, DTS-ES
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:10
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 23:30
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 21:20
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 19:10
Αίθουσα 3
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 19:30 3D, 22:40 3D
Αίθουσα 4
Air Condition, DTS, Dolby Digital SR
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 17:00, 20:30, 22:40
Αίθουσα 5
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 21:00
Η ζουγκλοπαρέα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:50
Αίθουσα 6
Air Condition, DTS, Dolby Digital, DTS-ES
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 18:20, 20:20
Απάτη σε μαύρο φόντο
Σαβ-Κυρ 22:20
Αίθουσα 7
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 22:10, 00:00
Αίθουσα 8
Air Condition, Dolby Digital, DTS-ES, Dolby Digital SR, DTS
Εκδικητές: Ο πόλεμος της αιωνιότητας
Σαβ-Κυρ 18:00, 21:30
ΦΑΡΓΚΑΝΗ
Αγίου Παντελεήμωνος 10, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310- 960063, http://www.thekinematografers.com, Air Condition
Οι δικοί μου άνθρωποι
Σαβ-Κυρ 19:45
Οικογενειακός φίλος
Σαβ-Κυρ 18:10
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 21:40