ΑΘΗΝΑ

Α" ΠΡΟΒΟΛΗΣ

ΑΑΒΟΡΑ
Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, Tηλ: 2106423271, Dolby Surround, Tru-Surround
Πρόσωπα & ιστορίες
Σαβ 18:30
Μια νέα γυναίκα
Σαβ-Κυρ 20:15
Σκοτεινός ποταμός
Σαβ-Κυρ 22:15
The cleaners
Κυρ 17:00
Τα κορίτσια της Χρυσής Αυγής
Κυρ 18:30
ΑΒΑΝΑ
Κηφισίας 234 και Λυκούργου 3, Tηλ: 2106756546, Dolby Digital
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 22:20
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 18:10
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 20:20
ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta
Πατησίων 140, Tηλ: 2108259975 – 2108215327, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 18:40
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 21:00, 23:20
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:15
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:30
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:00
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 22:00
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Θέλμα
Σαβ-Κυρ 20:30, 23:00
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:30
ΑΘΗΝΑΙΟΝ
Βασιλισσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2107782122-2112112222, www.athinaioncinemas.com
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Μποέμικη ψυχή
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00, 22:00
Αίθουσα 2
Dolby Surround, Dolby Digital
Η πιο σκοτεινή ώρα
Σαβ-Κυρ 18:00
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis
Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, Tηλ: 2108983238-2112112222, www.athinaioncinemas.com
Αίθουσα 1
Dolby Surround, DTS
Μποέμικη ψυχή
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00, 22:00
Αίθουσα 2
Dolby Surround, DTS
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 17:50, 20:20
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 22:30
Αίθουσα 3
DTS
Οικογενειακός φίλος
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:10
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:10
Game Night
Σαβ-Κυρ 22:10
Αίθουσα 4
Dolby Surround, DTS, Dolby Digital
Η πιο σκοτεινή ώρα
Σαβ-Κυρ 18:00
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:20
ΑΙΓΛΗ
Λεωφόρος Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106841010-2106859965
Αίθουσα 1
Dolby Surround, DTS
Μποέμικη ψυχή
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:15
Αίθουσα 2
Dolby Surround, DTS
Οικογενειακός φίλος
Σαβ-Κυρ 20:40, 22:40
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 18:10
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS
Λεωφόρος Αλεξάνδρας και Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ «Βικτώρια», Tηλ: 2108219298, Dolby Digital
Εγώ, ο Κολοκυθάκης (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:10
Το Τετράγωνο
Σαβ-Κυρ 21:30
Τα αστέρια δεν πεθαίνουν στο Λίβερπουλ
Σαβ-Κυρ 19:30
ΑΝΔΟΡΑ
Σεβαστουπόλεω 117, Αθήνα, ΜΕΤΡΟ σταθμός Πανόρμου, Tηλ: 2106980796
Περσόνα
Σαβ 22:15
Φάννυ και Αλέξανδρος
Σαβ 17:00
Αγριες φράουλες
Σαβ 20:15
Φθινοπωρινή σονάτα
Κυρ 21:00
Η έβδομη σφραγίδα
Κυρ 22:30
Saraband
Κυρ 17:15
ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ 2+1
Αγωνιστών στρατοπέδου 49, Χαϊδάρι, Tηλ: 2105813470-2105813450
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:15
Αίθουσα 2 ART CINEMA
Dolby Digital
Θαυμάσιος Βοκάκιος
Σαβ-Κυρ 22:00
Η οργή ενός υπομονετικού ανθρώπου
Σαβ-Κυρ 20:15
Barbara
Σαβ-Κυρ 18:30
ΑΣΤΟΡ
Σταδίου 28, Αθήνα,είσοδος από στοά Κοραή, ΜΕΤΡΟ Πανεπιστήμιο, Tηλ: 2103211950, www.astorcinema.gr, Dolby Digital, EX, Surround
Φθινοπωρινή σονάτα
Σαβ 16:45
Περσόνα
Σαβ 20:30 / Κυρ 18:00
Η έβδομη σφραγίδα
Σαβ 22:30
Saraband
Κυρ 20:00
Αγριες φράουλες
Κυρ 22:00
ΑΣΤΥ
Κοραή 4, Αθήνα, Tηλ: 2103221925, www.amafilms.gr / https://www.facebook.com/astycinema, Dolby Digital
Καλπάζοντας με το όνειρο
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:10, 22:10
ΑΤΛΑΝΤΙΣ
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 245, Πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, Tηλ: 2109711511
Αίθουσα 1, ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ
Dolby Digital, EX, Surround
Οικογενειακός φίλος
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:20
Η υπόσχεση της αυγής
Κυρ 18:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital, EX, Surround
Θέλμα
Σαβ-Κυρ 22:30
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:15
ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA
Κοτιαιου & Ελευθερίου Βενιζέλου Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109331280
Θέλμα
Σαβ-Κυρ 18:00
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:30
ΒΑΡΚΙΖΑ
Θάσου 22, Tηλ: 2108973926
Αίθουσα 1 3D Digital
Dolby Digital
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 22:40
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:00
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 20:25
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:45
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 20:20
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:45
Game Night
Σαβ-Κυρ 22:30
CINERAMA DIGITAL CINEMA
Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, Tηλ: 2109403593-2109403595, Dolby Surround, DTS, Dolby Digital
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 19:30, 21:45
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL
Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παράπλευρος Αττική οδού) θέση ψαλίδι, Μαρούσι, Tηλ: 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:10, 14:10, 16:20
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:45, 23:00
Αίθουσα 2
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:30, 15:40, 17:45
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:10
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 12:00, 14:20, 16:40, 19:00, 21:20, 23:40
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:00, 14:00, 16:00
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00, 22:00, 00:10
Αίθουσα 5 – Cinema Europa, Heineken
DTS, Dolby Digital, Surround
Game Night
Σαβ-Κυρ 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40, 23:50
Αίθουσα 6 – Cinema Europa
DTS, Dolby Digital, Surround
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 17:00, 19:15, 21:20
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:40, 15:00
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 23:30
Αίθουσα 7 – max screen, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 21:00, 23:20
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 18:20
Αίθουσα 8
DTS, Dolby Digital, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Σαβ-Κυρ 12:30, 15:00, 17:30, 20:10, 22:40
Αίθουσα 9
DTS, Dolby Digital, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:10, 15:20, 17:40
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 19:40, 21:50, 00:00
Αίθουσα 10
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 13:10, 15:30
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:20, 22:20, 00:20
Αίθουσα 11
DTS, Dolby Digital, Surround
Ready Player One
Σαβ-Κυρ 13:00, 15:50, 18:40, 21:30
Αίθουσα 12
DTS, Dolby Digital, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:20, 14:30, 16:30, 18:30
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:50
Αίθουσα 13 – gold class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Game Night
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:20
Αίθουσα 14 – gold class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 21:00, 23:15
VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI
Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου,Εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, Tηλ: 210 7566240 – 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, Surround
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 18:45, 21:00, 23:10
Αίθουσα 2
Dolby Digital, Surround
Ready Player One
Σαβ-Κυρ 19:00
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Game Night
Σαβ-Κυρ 21:50
Αίθουσα 3, Cosmote
Dolby Digital, Surround
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 19:15
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 21:20
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:15
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 23:40
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:15
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:45
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:10
VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO
Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτινη 3 Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, Tηλ: 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Game Night
Σαβ-Κυρ 19:10, 21:30, 23:50
Αίθουσα 2
DTS, Dolby Digital, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30, 18:30
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:50
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:30
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 18:20
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:10
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 19:20, 21:20, 23:20
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00
Game Night
Σαβ-Κυρ 18:00
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:20
Αίθουσα 6
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:40
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:00, 23:00
Αίθουσα 7-VMAX, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:20
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 22:00
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 19:30
Αίθουσα 8- Gold Class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Game Night
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:00
Αίθουσα 9 – Gold Class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 23:00
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 20:40
VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, Tηλ: 210 6104100 – 14 848 ( Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:15, 14:15, 16:30
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:00, 23:20
Αίθουσα 2, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 17:50, 17:50, 20:00, 20:00, 22:10, 22:10, 00:10, 00:10
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:30, 15:40
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Σαβ-Κυρ 21:50
Ready Player One
Σαβ-Κυρ 19:00
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:30, 14:45, 16:50
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:50, 15:00, 17:10
Game Night
Σαβ-Κυρ 19:20, 21:30
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 23:40
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:50, 16:00, 18:15
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:40
VILLAGE SHOPPING AND MORE
Θηβών 228 & Παρνασσού ,Άγιος Ιωάννης Ρέντης, Tηλ: 210 4215100 – 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1 – Comfort
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:20
Ready Player One
Σαβ-Κυρ 23:00
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00, 20:40
Αίθουσα 2 – Comfort
DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Tomb Raider Lara Croft
Σαβ-Κυρ 22:50
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:20, 17:50, 20:20
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround, ΤΗΧ, EX
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 19:10
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:10, 17:10
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 21:10, 23:20
Αίθουσα 4
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, EX, Surround
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 17:20, 19:40, 22:00, 00:20
Αίθουσα 5
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, Surround, EX
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 21:00, 23:10
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 16:50, 18:50
Αίθουσα 6
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, Surround, EX
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 15:40, 18:10, 20:30, 23:00
Αίθουσα 7
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, EX, Surround
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 18:50, 20:50, 22:50
Αίθουσα 8
DTS, Dolby Digital, Surround, ΤΗΧ, EX
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:30, 17:30
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 19:30, 21:30, 23:30
Αίθουσα 9
DTS, Dolby Digital, Surround
Game Night
Σαβ-Κυρ 17:30, 19:40, 21:50, 00:00
Αίθουσα 10, Cosmote
DTS, Dolby Digital, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:10, 18:20
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:30
Αίθουσα 11
DTS, Dolby Digital, Surround
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:50
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00, 22:00, 00:00
Αίθουσα 12
DTS, Dolby Digital, Surround
Ready Player One
Σαβ 21:30 / Κυρ 19:20, 22:20
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:00, 17:00 / Κυρ 15:20, 17:20
Αίθουσα 13
DTS, Dolby Digital, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:00, 17:00
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:20, 23:40
Αίθουσα 14
DTS, Dolby Digital, Surround
Game Night
Σαβ-Κυρ 16:50, 19:00, 21:10, 23:20
Αίθουσα 15
DTS, Dolby Digital, Surround
Game Night
Σαβ-Κυρ 16:00, 18:10, 20:30, 22:40
Αίθουσα 16
DTS, Dolby Digital, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:50
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 19:50
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:50
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 22:40
Αίθουσα 17
DTS, Dolby Digital, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:10, 17:10
Tomb Raider Lara Croft
Σαβ 19:10, 21:40, 00:10 / Κυρ 19:10, 21:40
Αίθουσα 18
DTS, Dolby Digital, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Ready Player One
Σαβ 19:20, 22:20 / Κυρ 18:30, 21:30
Αίθουσα 19
DTS, Dolby Digital, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Σαβ-Κυρ 15:30, 18:00, 20:40, 23:10
Αίθουσα 20
DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:10, 00:10
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital
Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2107773319-2107700491
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:20, 20:20, 22:20
Αίθουσα 2
Κυρία Χάιντ
Σαβ-Κυρ 18:00
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 22:15
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 20:10
WEST CITY
Λεωφ. Κωνσταντινουπόλεως 82Β, Περιστέρι, Tηλ: 2105756239
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 20:10
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 22:10
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 21:30
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 19:30
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 22:00
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 20:00
ΔΑΝΑΟΣ
Λεωφόρος Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2106922655, www.danaoscinema.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Οικογενειακός φίλος
Σαβ-Κυρ 18:15, 20:15, 22:15
Ο υπηρέτης
Κυρ 14:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 20:00
Κωστής Παπαγιώργης, ο πιο γλυκός μισάνθρωπος
Σαβ-Κυρ 18:00
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 22:20
ΔΙΑΝΑ
Περικλέους 14,Μαρούσι, Tηλ: 2108028587, Dolby Surround
Οι δικοί μου άνθρωποι
Σαβ-Κυρ 16:15
Κωστής Παπαγιώργης, ο πιο γλυκός μισάνθρωπος
Σαβ-Κυρ 18:20
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:20
ΕΛΛΗ
Ακαδημίας 64, Αθήνα, Tηλ: 2103632789, Surround, Dolby Digital
Οικογενειακός φίλος
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00, 22:00
ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON
Πατριάρχου Ιωακείμ 5 και Ηροδότου, Κολωνάκι, Αθήνα, Tηλ: 2107215944, www.i-ticket.gr, Dolby Digital
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:10, 22:20
ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA
Τροίας 34 & Πατησίων 113, Tηλ: 2108810602-6955466939, DTS, Dolby Digital
Κυρία Χάιντ
Σαβ-Κυρ 18:15
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 22:10
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 20:15
ΙΝΤΕΑΛ
Πανεπιστημίου 46, Αθήνα, Tηλ: 2103826720, Dolby Digital
Θέλμα
Σαβ-Κυρ 22:15
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00
ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Κηφισίας 245, (Ζηρίνειο), Κηφισιά, Tηλ: 2106233567-2106232808, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Μποέμικη ψυχή
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:40
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 18:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 19:30, 21:45
ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta
Δροσίνη 6 (απέναντι από Βάρσο ), Κηφισιά, Tηλ: 2106231601-2106231933, www.cinemax.gr, Dolby Digital
Θέλμα
Σαβ-Κυρ 22:15
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ-ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ
Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, Tηλ: 2105911390-370, 6932982051, www.lamproskonstantaras.gr / www.renavlahopoulou.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 22:30
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Θέλμα
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:30
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:15
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 18:45
ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter
Λεωφόρος Συγγρού 106, Tηλ: 2109230081, http://www.mikrokosmos.gr, Dolby Digital
Μποέμικη ψυχή
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:15
Οι παρτιζάνοι των Αθηνών
Σαβ-Κυρ 19:00
ΝΑΝΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 179 Δάφνη,(στάση ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης), Tηλ: 2109703158-2109706865, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:20, 22:40
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:10
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 22:20
Game Night
Σαβ-Κυρ 20:10
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:15
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 19:15
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 21:30, 23:30
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:45
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:00
Αίθουσα 5
Dolby Digital
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:45
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 19:30, 21:45
Αίθουσα 6
Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:45
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 23:00
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:00
ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2106469398-2106445221, www.cinemax.gr
Θέλμα
Σαβ-Κυρ 22:15
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00
NOVACINEMA ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON
Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, Tηλ: 2109650318, www.odeon.gr, www: i-ticket.gr
Αίθουσα 1
DTS
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 17:50, 20:00, 22:10
Αίθουσα 2
DTS
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 20:30
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:30
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 22:30
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ
Λεωφόρος Κηφισίας 215, Μαρούσι (απέναντι από το Άλσος Συγγρού), Tηλ: 14560, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 21:30
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 19:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:15, 22:30
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00, 19:00
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 21:00, 23:00
ODEON ESCAPE
Λεωφ.Δημοκρατίας 67α, εμπορικό κέντρο ESCAPE, Ιλιον, Tηλ: 801 801 7837 -210 8092690, www.stercinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 21:30
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:30, 19:30 / Κυρ 13:30, 15:30, 17:30, 19:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:15 / Κυρ 13:15, 15:15, 17:15
Game Night
Σαβ-Κυρ 23:20
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 19:20, 21:20
Αίθουσα 3
Dolby Digital, DTS
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 23:10
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 16:10, 18:40, 20:50
Αίθουσα 4
Dolby Digital, DTS
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:30, 18:30 / Κυρ 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:00, 19:00 / Κυρ 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 21:00, 23:00
Αίθουσα 6
Dolby Digital, DTS
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:00, 18:00 / Κυρ 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:10
Αίθουσα 7
Dolby Digital, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:20, 18:20 / Κυρ 12:20, 14:20, 16:20, 18:20
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:40
ODEON ΟΠΕΡΑ
Ακαδημίας 57, Αθήνα, Tηλ: 2103622683, www.odeon.gr , www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Μπλε βασίλισσα
Σαβ-Κυρ 18:00
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:20
Αίθουσα 2
Surround
Μπλε βασίλισσα
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 18:00
ODEON STARCITY
Λεωφόρος Συγγρού 111 & Λεοντείου, Νέος Κόσμος, Tηλ: 14560 (από σταθερό 0,49€ ανά λεπτό και 0,98€ από κινητό ανά λεπτό), www.odeon.gr, www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, DTS-ES
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 17:30, 19:50, 22:00
Αίθουσα 2
DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:10
Game Night
Σαβ-Κυρ 19:20, 21:40
Αίθουσα 3
Dolby Digital, DTS
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:40
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 20:40, 22:50
Αίθουσα 4
DTS
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:30, 22:30
Αίθουσα 5
DTS
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 21:10, 23:20
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 19:10
Αίθουσα 6
Dolby Digital, DTS-ES
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00, 19:00
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 21:00, 23:00
Αίθουσα 7, Vodafone
Dolby Digital, DTS
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 21:30
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Αίθουσα 8
DTS
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 20:50, 23:10
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:40
Αίθουσα 9
DTS
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:40
Ready Player One
Σαβ-Κυρ 19:40
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 22:40
Αίθουσα 10
Dolby Digital, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:10
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:20
ΟΣΚΑΡ DIGITAL
Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, Tηλ: 2102281563, Surround
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:10
Μια νέα γυναίκα
Σαβ-Κυρ 22:10
ΠΑΛΑΣ
Υμηττού 109, Παγκράτι, Tηλ: 2107511868
Εγώ, ο Κολοκυθάκης (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:30 / Κυρ 12:00, 16:30
Foxtrot
Σαβ-Κυρ 22:30
Ο Θεριστής
Σαβ-Κυρ 20:30
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 18:30
ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ
Ριζάρη 24, Παγκράτι, Tηλ: 2107253915, www.amafilms.gr / https://www.facebook.com/astycinema
Καλπάζοντας με το όνειρο
Σαβ-Κυρ 18:15, 20:15, 22:15
ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ (πρωην ΑΛΟΜΑ)
Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός, Tηλ: 2106525122, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 19:40
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 21:45
ΣΟΦΙΑ
Ευσταθιάδου 2, Πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, Tηλ: 2109927447-2109917094, Dolby Digital
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
Μια νέα γυναίκα
Σαβ 18:30
ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109313360
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Κυρία Χάιντ
Σαβ-Κυρ 18:10
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:10
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 22:10
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 20:20
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Το τελευταίο φιλί του Κάιζερ
Σαβ-Κυρ 18:15
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:00
ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ
Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, Tηλ: 2103609695-2103612046, www.tainiothiki.gr
Αίθουσα 1
11o OUTVIEW Film Festival
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00, 22:00
Αίθουσα 2
11o OUTVIEW Film Festival
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00, 22:00
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital
Λεωφόρος Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, Tηλ: 2102826873-2102825607, www.triaasteria.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, DTS
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 18:15, 20:15, 22:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:40
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:45
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 20:40, 22:40
ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter
Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, Tηλ: 2108222702-2108215469, Dolby Digital, Surround
Σκοτεινός ποταμός
Σαβ-Κυρ 18:20, 20:10
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 22:00

ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

ΑΘΗΝΑ
Σολωμού 18, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106855860 – 6976584717
Μπλε βασίλισσα
Σαβ-Κυρ 23:00
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 21:00
ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
Λεωφόρος Μαραθώνος 196, Tηλ: 22940-69871, Dolby Digital
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 21:00
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Γιαννάκη 2, Μαρκόπουλο, Tηλ: 22990-23924, Dolby Surround
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:00
ΜΑΓΙΑ
Αβάντων 83 & Ιατρίδου, Χαλκίδα, Tηλ: 22210-25625, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr, DTS
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:40
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 22:30
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 19:50
ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ-ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL
Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα- Αγ. Ανάργυροι, Tηλ: 2102639208, Dolby Digital
Μετά τον χωρισμό
Σαβ 21:30 / Κυρ 20:15, 22:00
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 16:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 18:00

ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ
Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84 (απέναντι από FACTORY OUTLET), Tηλ: 2104830330, Dolby Surround
Αόρατη κλωστή
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00, 19:00
ΖΕΑ DIGITAL CINEMA
Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, Πειραιάς, Tηλ: 2104521388, Dolby Digital
Θέλμα
Σαβ-Κυρ 22:20
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:10
ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, Tηλ: 2104960955, http://cine-paradisos.blogspot.gr
Αίθουσα 1
Dolby Surround, Dolby Digital, Surround
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30, 19:00
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 21:00
Αίθουσα 2
Dolby Surround, Dolby Digital, Surround
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Σαβ-Κυρ 20:00, 21:30
ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Πλατεία Δημαρχείου, Tηλ: 2104225653
Σκοτεινός ποταμός
Σαβ-Κυρ 22:10
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:10
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΘΗΚΗ 1 ΟΛΘ
Αποθήκη 1 , Προβλήτα Νο.1, Λιμένος Θεσσαλονίκης, Tηλ: 2310 378404
Αίθουσα 1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ
Dolby Digital
Foxtrot
Σαβ 20:15
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Σαβ 22:15
Μια νέα γυναίκα
Σαβ 18:30
Το πρόσωπο της ομίχλης
Κυρ 21:30
Πτήση 93
Κυρ 19:00
Αίθουσα 2 ΤΖΩΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ
Dolby Digital
Σκοτεινός ποταμός
Σαβ-Κυρ 18:15
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:15
ΒΑΚΟΥΡΑ
Ιωάννου Μιχαήλ 8, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310 233665, 2310 233669, http://www.thekinematografers.com
Αίθουσα 1
Air Condition, Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 18:00
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 10:45
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 12:30
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Coco (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 10:45
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 12:30
CINEPLEXX ONE SALONICA
Γιαννιτσών 61 & Κωλέττη 34, Θεσσαλονίκη (εντός του One Salonica Outlet Mall, 2ος όροφος), Tηλ: 2310515351, http://onesalonica.com/entertainment/
Αίθουσα 1
2K, Real D 3D, Air Condition, 4K, 3D, Dolby Digital
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 11:45, 13:40
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 15:30, 17:40, 19:50, 22:15
Αίθουσα 2
Real D 3D, 4K, Air Condition, 2K, 3D, Dolby Digital
Tomb Raider Lara Croft
Σαβ-Κυρ 18:10, 22:30
Pacific Rim: Εξέγερση
Σαβ-Κυρ 16:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:00, 14:00
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 20:30
Αίθουσα 3
4K, 3D, 2K, Air Condition, Real D 3D, Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 11:30, 13:20
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:45, 17:30
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 19:20, 21:20, 23:10
Αίθουσα 4
4K, 3D, 2K, Air Condition, Real D 3D, Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Game Night
Σαβ-Κυρ 21:00
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 23:00
Αίθουσα 5
4K, 2K, 3D, Real D 3D, Air Condition, Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:30, 14:30, 16:45, 18:40
Ready Player One
Σαβ-Κυρ 20:40
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 23:20
Αίθουσα 6
4K, Air Condition, 2K, Real D 3D, 3D, Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:15, 14:15, 16:15
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:00
Αίθουσα 7
Air Condition, 4K, 2K, 3D, Real D 3D, Dolby Digital
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 12:45, 15:20, 17:15
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 19:40, 21:40, 23:30
VILLAGE 11 CINEMAS MEDITERRANEAN COSMOS
11ο χλμ Εθνικής Οδού Θεσσαλονίκης – Μουδανιών, Tηλ: 2310487810, www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
Air Condition, Dolby Digital, Surround
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 13:50, 16:00, 18:20
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 20:40, 23:00
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital, Surround, EX
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 14:15, 16:15, 18:15 / Κυρ 12:15, 14:15, 16:15, 18:15
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:50
Αίθουσα 3
3D, Air Condition, Dolby Digital, EX, Surround, DTS
Tomb Raider Lara Croft
Σαβ-Κυρ 13:00, 15:30, 18:00
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
Αίθουσα 4
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:30, 15:30, 17:30
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 19:30, 21:30, 23:30
Αίθουσα 5
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:15, 15:15, 17:15
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 19:15, 21:40, 00:00
Αίθουσα 6-VMAX, Cosmote
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 19:45, 22:00, 00:15
Αίθουσα 7
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Game Night
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:15
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ 15:00, 17:40 / Κυρ 12:40, 15:00, 17:40
Αίθουσα 8
Air Condition, Dolby Digital, Surround, DTS, EX
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 14:45, 17:00 / Κυρ 12:30, 14:45, 17:00
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:10, 23:20
Αίθουσα 9-Comfort
Air Condition, Dolby Digital, EX, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Σαβ-Κυρ 22:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00, 19:30
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 14:45
Αίθουσα 10-Comfort
Air Condition, Dolby Digital, EX, Surround
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 21:00
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 23:20
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ
Μεγάλου Ανεξάνδρου 57, Εύοσμος, Θεσσαλονικη, Tηλ: 2310202085-2310762400, 3D, Air Condition, DTS
Θαύμα
Σαβ 21:30
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 19:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Κυρ 11:30
Μαζί τα φάγαμε
Κυρ 21:30
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ
Ρηγα Φεραίου 169 & Μεγάρων, Συκιές, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310202085-2310635725, Air Condition, 3D, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:00 / Κυρ 11:30
Λεό Ντα Βίντσι: αποστολή Μόνα Λίζα (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 20:00
Θαύμα
Κυρ 20:00
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 16:00
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ
Λεωφόρος Βασιλίσσης Όλγας 150, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310834996, https://www.facebook.com/kolossaion, Air Condition, Dolby Digital
Η υπόσχεση της αυγής
Σαβ-Κυρ 20:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:30
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 22:15
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ
Φιλικής Εταιρίας και Δημήτρη Μαργαρίτη, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310261727, http://www.thekinematografers.com
Μποέμικη ψυχή
Σαβ-Κυρ 18:45, 20:45, 22:30
Θεσσαλονίκη 1917: Η φωτιά που γέννησε μια πόλη
Σαβ-Κυρ 17:30
ΟΛΥΜΠΙΟΝ
Πλατεία Αριστοτέλους 10, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310378400, http://www.filmfestival.gr
Αίθουσα 1
Air Condition, DTS, Dolby Digital
Στα Ίχνη του Τζον Κολτρέιν
Σαβ 18:00
Ερικ Κλάπτον: Ζωή σε δωδεκάμετρο
Σαβ 22:15
λπ
Σαβ 20:00
Οι Rolling Stones ολέ ολέ ολέ!: Ταξιδεύοντας στη Λατινική Αμερική
Κυρ 22:15
Τα σάουντρακ της ζωής μας
Κυρ 18:00
Grace Jones: Bloodlight and Bami
Κυρ 20:00
Αίθουσα 2.ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ
Air Condition, DTS
Barbara
Σαβ-Κυρ 18:00
Bill Evans/Time Remembered
Σαβ 21:00
Yallah! Underground
Σαβ 22:45
λπ
Κυρ 21:00
Sepultura Endurance
Κυρ 22:30
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Τομπάζη 15 (Εμπορικό Κέντρο «Μακεδονία»), Πυλαία, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 8018017837-2108092690, http://www.stercinemas.gr
Αίθουσα 1
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00, 22:00
Αίθουσα 2
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 19:20, 21:20, 23:20
Το νησί των σκύλων
Σαβ 17:10 / Κυρ 12:20, 14:40, 17:10
Αίθουσα 3
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:50 / Κυρ 13:50, 15:50, 17:50
Game Night
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:20
Αίθουσα 4
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 21:30
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:30, 19:30 / Κυρ 13:30, 15:30, 17:30, 19:30
Αίθουσα 5
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 18:40, 21:10, 23:30
Αίθουσα 6
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 20:30
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 23:00
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:30, 18:30 / Κυρ 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Αίθουσα 7
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:50, 18:50 / Κυρ 12:50, 14:50, 16:50, 18:50
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 20:50, 23:10
Αίθουσα 8
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:10
Αίθουσα 9
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:00, 19:00 / Κυρ 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Το κορίτσι στην ομίχλη
Σαβ-Κυρ 21:00
Αίθουσα 10
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:10, 18:10 / Κυρ 12:10, 14:10, 16:10, 18:10
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:30
Αίθουσα 11
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 20:40, 22:40
Το νησί των σκύλων
Σαβ 16:10, 18:20 / Κυρ 13:40, 16:10, 18:20
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ
Τσιμισκή 43 και Αριστοτέλους, Tηλ: 2310-290290, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1, Vodafone
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Ο ήλιος του μεσονυχτίου
Σαβ-Κυρ 17:50, 20:00, 22:00
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital SR, DTS, Dolby Digital, DTS-ES
Rampage: Το απόλυτο χάος
Σαβ-Κυρ 19:30, 21:50
Αίθουσα 3
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Ιστορίες φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:20
Αίθουσα 4
Air Condition, DTS, Dolby Digital SR
Το νησί των σκύλων
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:20, 22:30
Αίθουσα 5
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Amityville: Το ξύπνημα
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:00, 23:00
Αίθουσα 6
Air Condition, DTS, Dolby Digital, DTS-ES
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Ready Player One
Σαβ-Κυρ 20:00
Game Night
Σαβ-Κυρ 22:50
Αίθουσα 7
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Ενα ήσυχο μέρος
Σαβ-Κυρ 19:10, 21:10, 23:10
Γκαστόν, ο Γκαφατζής (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:10
Αίθουσα 8
Air Condition, Dolby Digital, DTS-ES, Dolby Digital SR, DTS
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 22:20
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Συνομωσία
Σαβ-Κυρ 20:10
ΦΑΡΓΚΑΝΗ
Αγίου Παντελεήμωνος 10, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310- 960063, http://www.thekinematografers.com, Air Condition
Κυρία Χάιντ
Σαβ-Κυρ 17:10
Οικογενειακός φίλος
Σαβ-Κυρ 20:40, 22:30
Η προσβολή
Σαβ-Κυρ 18:45