ΑΘΗΝΑ

Α" ΠΡΟΒΟΛΗΣ

ΑΑΒΟΡΑ
Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, Tηλ: 2106423271, Dolby Surround, Tru-Surround
Foxtrot
Παρ-Κυρ 18:15
Πρόσωπα & ιστορίες
Παρ-Κυρ 20:20, 22:10
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 16:00
ΑΒΑΝΑ
Κηφισίας 234 και Λυκούργου 3, Tηλ: 2106756546, Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 22:30
Ραντεβού εκεί ψηλά
Παρ-Κυρ 18:00
Το όραμα
Παρ-Κυρ 20:10
ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta
Πατησίων 140, Tηλ: 2108259975 – 2108215327, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 17:20 / Σαβ-Κυρ 11:45, 15:10, 17:20
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 19:30, 22:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 20:00
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 17:30
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 22:30
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:20 / Κυρ 12:15, 15:20
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 19:00, 21:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 15:15 / Κυρ 11:30, 13:30, 15:15
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ-Κυρ 16:45
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 18:30, 21:00
ΑΘΗΝΑΙΟΝ
Βασιλισσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2107782122-2112112222, www.athinaioncinemas.com
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 20:10, 22:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 16:00
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 17:50
Αίθουσα 2
Dolby Surround, Dolby Digital
Η πιο σκοτεινή ώρα
Παρ-Κυρ 19:50, 22:10
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 17:30
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:30
ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis
Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, Tηλ: 2108983238-2112112222, www.athinaioncinemas.com
Αίθουσα 1
Dolby Surround, DTS
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 20:00, 22:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 16:20, 18:10 / Σαβ-Κυρ 16:20
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:10
Αίθουσα 2
Dolby Surround, DTS
Πρόσωπα & ιστορίες
Παρ-Κυρ 22:00
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 15:30
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 17:30, 19:50
Αίθουσα 3
DTS
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 18:30, 20:20, 22:10
Coco (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 16:30
Αίθουσα 4
Dolby Surround, DTS, Dolby Digital
Μετά τον χωρισμό
Παρ-Κυρ 22:30
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 17:40, 20:10
ΑΙΓΛΗ
Λεωφόρος Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106841010-2106859965
Αίθουσα 1
Dolby Surround, DTS
Ο Θεριστής
Παρ-Κυρ 18:30
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 20:30, 22:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 16:30
Αίθουσα 2
Dolby Surround, DTS
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 22:45
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 18:00, 20:30
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS
Λεωφόρος Αλεξάνδρας και Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ «Βικτώρια», Tηλ: 2108219298, Dolby Digital
Ο θάνατος του Στάλιν
Παρ-Κυρ 22:10
Ραντεβού εκεί ψηλά
Παρ-Κυρ 18:00, 20:05
ΑΝΔΟΡΑ
Σεβαστουπόλεω 117, Αθήνα, ΜΕΤΡΟ σταθμός Πανόρμου, Tηλ: 2106980796
Μετά τον χωρισμό
Παρ-Κυρ 18:15, 20:15, 22:15
ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ 2+1
Αγωνιστών στρατοπέδου 49, Χαϊδάρι, Tηλ: 2105813470-2105813450
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 22:00
Μετά τον χωρισμό
Παρ-Κυρ 18:30, 20:15
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Αίθουσα 2 ART CINEMA
Dolby Digital
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 20:00, 22:15
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 18:00 / Σαβ-Κυρ 16:15, 18:00
ΑΣΤΟΡ
Σταδίου 28, Αθήνα,είσοδος από στοά Κοραή, ΜΕΤΡΟ Πανεπιστήμιο, Tηλ: 2103211950, www.astorcinema.gr, Dolby Digital, EX, Surround
Αποχαιρετισμός στη γλώσσα
Παρ 13:00
Θαυμάσιος Βοκάκιος
Παρ 14:40
Η οδύνη
Παρ 20:00
Κεφαλοκυνηγοί
Παρ 22:30
Ξυπόλητος στα θερισμένα σταροχώραφα
Παρ 18:00
Για καλό και για κακό
Σαβ 22:00
Μόνοι
Σαβ 17:45
Egon Schiele: Ο θάνατος και η κοπέλα
Σαβ 19:45
Ασε τα πτώματα να μαυρίσουν στον ήλιο
Κυρ 22:00
Οικογενειακός φίλος
Κυρ 20:00
Η μελωδία
Κυρ 18:00
Φιλί & δάκρυ
Κυρ 16:15
ΑΣΤΥ
Κοραή 4, Αθήνα, Tηλ: 2103221925, www.amafilms.gr / https://www.facebook.com/astycinema, Dolby Digital
Τυφλή αγάπη
Παρ-Κυρ 22:30
Το όραμα
Παρ-Κυρ 17:50, 20:10
ΑΤΛΑΝΤΙΣ
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 245, Πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, Tηλ: 2109711511
Αίθουσα 1, ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ
Dolby Digital, EX, Surround
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 18:15, 20:15, 22:15
Αίθουσα 2
Dolby Digital, EX, Surround
Ο Θεριστής
Παρ-Κυρ 20:00
Πρόσωπα & ιστορίες
Παρ-Κυρ 18:00
Μετά τον χωρισμό
Παρ-Κυρ 22:00
ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA
Κοτιαιου & Ελευθερίου Βενιζέλου Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109331280
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 19:00, 20:45, 22:30
Πρόσωπα & ιστορίες
Παρ-Κυρ 17:30
ΒΑΡΚΙΖΑ
Θάσου 22, Tηλ: 2108973926
Αίθουσα 1 3D Digital
Dolby Digital
Η πιο σκοτεινή ώρα
Παρ-Κυρ 22:30
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 18:15, 20:25
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 16:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 20:30
Η μορφή του νερού
Παρ 18:15, 22:30 / Σαβ-Κυρ 22:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ-Κυρ 16:30
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:15
CINERAMA DIGITAL CINEMA
Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, Tηλ: 2109403593-2109403595, Dolby Surround, DTS, Dolby Digital
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 19:30, 21:40
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 18:05
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL
Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παράπλευρος Αττική οδού) θέση ψαλίδι, Μαρούσι, Tηλ: 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 15:20, 17:30 / Σαβ-Κυρ 13:20, 15:20, 17:30
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 19:40, 22:10
Αίθουσα 2
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 16:45, 18:45 / Σαβ-Κυρ 12:45, 14:45, 16:45, 18:45
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 20:45, 23:10
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround
Η μορφή του νερού
Παρ-Κυρ 19:50
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ 15:50, 17:50 / Σαβ-Κυρ 13:50, 15:50, 17:50
Death Wish
Παρ-Κυρ 22:30
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Παρ 16:30, 19:10, 21:40 / Σαβ-Κυρ 14:00, 16:30, 19:10, 21:40
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 00:10
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 12:00
Αίθουσα 5 – Cinema Europa, Heineken
DTS, Dolby Digital, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ 15:00, 17:00 / Σαβ-Κυρ 13:00, 15:00
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 19:20, 22:20
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:10
Αίθουσα 6 – Cinema Europa
DTS, Dolby Digital, Surround
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 19:30, 21:30, 23:30
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:20, 15:00, 17:15
Αίθουσα 7 – max screen, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Παρ 18:10 3D, 21:00, 23:50 / Σαβ-Κυρ 15:20, 18:10 3D, 21:00, 23:50
Αίθουσα 8
DTS, Dolby Digital, Surround
Black Panther
Παρ-Κυρ 18:30, 21:20
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ 16:00 / Σαβ-Κυρ 13:30, 16:00
Αίθουσα 9
DTS, Dolby Digital, Surround
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ 16:20, 19:00, 21:30, 00:00 / Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30, 00:00
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:10, 14:40
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:00
Αίθουσα 10
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 20:10, 22:40
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 16:00, 18:00 / Σαβ-Κυρ 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Αίθουσα 11
DTS, Dolby Digital, Surround
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ 17:00, 19:30, 22:00 / Σαβ-Κυρ 12:00, 14:30, 17:00, 19:30, 22:00
Αίθουσα 12
DTS, Dolby Digital, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 17:30
Μούσα
Παρ-Κυρ 22:50
Ενας ξένος στην πόλη
Παρ-Κυρ 20:20
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:10
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:30
Αίθουσα 13 – gold class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 19:15, 22:00
Αίθουσα 14 – gold class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 20:15, 23:15
VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI
Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου,Εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, Tηλ: 210 7566240 – 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, Surround
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 19:15, 21:45
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:15
Αίθουσα 2
Dolby Digital, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 19:45, 22:45
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Αίθουσα 3, Cosmote
Dolby Digital, Surround
Το παιχνίδι του δολοφόνου
Παρ-Κυρ 20:10
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 22:20
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 18:00
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 18:20, 20:45, 23:10
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 18:45, 21:15, 23:45
VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO
Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτινη 3 Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, Tηλ: 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ-Κυρ 17:30
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 19:30, 22:20
Αίθουσα 2
DTS, Dolby Digital, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 20:20, 23:10
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 18:20 / Σαβ-Κυρ 16:20, 18:20
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround
Death Wish
Παρ-Κυρ 21:20, 23:40
Ενας ξένος στην πόλη
Παρ-Κυρ 18:50
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, Surround
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ 17:20, 20:00, 22:30 / Σαβ-Κυρ 20:00, 22:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 18:00, 20:30
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 23:00
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Αίθουσα 6
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 19:00, 21:30, 23:50
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:50
Αίθουσα 7-VMAX, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 19:15, 22:00
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 17:00
Αίθουσα 8- Gold Class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 20:00, 22:50
Αίθουσα 9 – Gold Class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 19:10, 21:40
VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, Tηλ: 210 6104100 – 14 848 ( Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 18:30, 21:00, 23:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 16:30 / Σαβ-Κυρ 12:15, 14:30, 16:30
Αίθουσα 2, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ 15:15, 17:30 / Σαβ-Κυρ 12:45, 15:15
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 19:30, 22:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:20
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Παρ 15:00, 17:00 / Σαβ-Κυρ 12:30, 15:00
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 19:00, 21:30, 00:00
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:00
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 19:50, 22:45
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 15:45, 17:45 / Σαβ-Κυρ 13:45, 15:45, 17:45
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 15:30, 18:00, 20:30, 23:00
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:15
VILLAGE SHOPPING AND MORE
Θηβών 228 & Παρνασσού ,Άγιος Ιωάννης Ρέντης, Tηλ: 210 4215100 – 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1 – Comfort
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ 18:00, 20:20 / Σαβ-Κυρ 15:40, 18:00, 20:20
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 22:40
Αίθουσα 2 – Comfort
DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 18:20, 20:40 / Σαβ-Κυρ 16:00, 18:20, 20:40
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 23:00
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround, ΤΗΧ, EX
Winchester: Το σπίτι των φαντασμάτων
Παρ-Κυρ 23:10
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ 18:50 / Σαβ-Κυρ 16:50, 18:50
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 20:50
Αίθουσα 4
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, EX, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Παρ 19:10, 21:40, 00:10 / Σαβ-Κυρ 16:40, 19:10, 21:40, 00:10
Αίθουσα 5
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, Surround, EX
Black Panther
Παρ 19:00, 21:50 / Σαβ-Κυρ 16:10, 19:00, 21:50
Αίθουσα 6
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, Surround, EX
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Παρ 17:40 / Σαβ-Κυρ 15:40, 17:40
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 19:40, 22:00
Αίθουσα 7
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, EX, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Παρ 18:10, 20:40 3D, 23:10 3D / Σαβ-Κυρ 15:50, 20:40 3D, 23:10 3D
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:30
Αίθουσα 8
DTS, Dolby Digital, Surround, ΤΗΧ, EX
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 18:40, 21:10, 23:40
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20
Αίθουσα 9
DTS, Dolby Digital, Surround
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 18:20
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 20:30, 23:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:20
Αίθουσα 10, Cosmote
DTS, Dolby Digital, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 19:30, 22:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 17:30 / Σαβ-Κυρ 15:30, 17:30
Αίθουσα 11
DTS, Dolby Digital, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 17:20, 19:50, 22:20
Αίθουσα 12
DTS, Dolby Digital, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 18:30, 21:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Αίθουσα 13
DTS, Dolby Digital, Surround
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 17:00, 19:20, 21:40, 00:00
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:00
Αίθουσα 14
DTS, Dolby Digital, Surround
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 17:10, 19:40, 22:10
Αίθουσα 15
DTS, Dolby Digital, Surround
Η μορφή του νερού
Παρ-Κυρ 18:00
Death Wish
Παρ-Κυρ 20:30, 22:50
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00
Αίθουσα 16
DTS, Dolby Digital, Surround
Πενήντα αποχρώσεις του Γκρι: Απελευθέρωση
Παρ-Κυρ 21:00
Μούσα
Παρ-Κυρ 23:20
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 17:00, 19:00 / Σαβ-Κυρ 15:00, 17:00, 19:00
Αίθουσα 17
DTS, Dolby Digital, Surround
Black Panther
Παρ-Κυρ 17:40, 20:30, 23:20
Αίθουσα 18
DTS, Dolby Digital, Surround
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 20:00, 22:00, 00:00
Coco (μεταγλωττισμένη)
Παρ 17:40 / Σαβ-Κυρ 15:20, 17:40
Αίθουσα 19
DTS, Dolby Digital, Surround
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Παρ 17:10 / Σαβ-Κυρ 15:10, 17:10
Μαζί τα φάγαμε
Παρ-Κυρ 19:10
Το παιχνίδι του δολοφόνου
Παρ-Κυρ 21:20, 23:30
Αίθουσα 20
DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 17:50, 20:10, 22:30
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital
Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2107773319-2107700491
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 17:50
Ο θάνατος του Στάλιν
Παρ-Κυρ 22:10
Ραντεβού εκεί ψηλά
Παρ-Κυρ 20:00
Αίθουσα 2
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 22:30
Ο θάνατος του Στάλιν
Παρ-Κυρ 18:00
Το όραμα
Παρ-Κυρ 20:10
WEST CITY
Λεωφ. Κωνσταντινουπόλεως 82Β, Περιστέρι, Tηλ: 2105756239
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 18:20, 20:20, 22:20
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:45
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 20:00
Η μορφή του νερού
Παρ-Κυρ 22:15
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 18:00 / Σαβ-Κυρ 16:00, 18:00
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Tomb Raider Lara Croft
Παρ 17:45, 20:00 / Σαβ-Κυρ 20:00
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 22:15
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 18:00, 20:15, 22:30
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00
ΔΑΝΑΟΣ
Λεωφόρος Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2106922655, www.danaoscinema.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Μια νέα γυναίκα
Παρ 22:00
Ωραίο μου διαζύγιο
Παρ 20:00
Μ
Παρ 18:00
Γκωγκέν-Στην Ταϊτή
Σαβ 20:00
Μαύρος φάκελος
Σαβ 22:00
Φυγάς
Σαβ 18:00
Η υπόσχεση της αυγής
Κυρ 20:00
Η ζωή αλλού
Κυρ 22:30
Καινούρια ζωή
Κυρ 18:00
Καλλονές
Κυρ 16:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Τα μυστήρια της Σικελίας
Παρ-Σαβ 17:30, 19:30 / Κυρ 17:30 (Animation matinées @ Danaos\»- Επιλογή μικρού μήκους ταινιών -Κυρ:16:00), 19:30
Μαζί ή τίποτα
Παρ-Κυρ 22:10
ΔΙΑΝΑ
Περικλέους 14,Μαρούσι, Tηλ: 2108028587, Dolby Surround
Foxtrot
Παρ-Κυρ 18:25
Πρόσωπα & ιστορίες
Παρ 20:30 / Σαβ-Κυρ 16:45, 20:30
Μετά τον χωρισμό
Παρ-Κυρ 22:30
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Κυρ 15:20
ΕΛΛΗ
Ακαδημίας 64, Αθήνα, Tηλ: 2103632789, Surround, Dolby Digital
Τα μυστήρια της Σικελίας
Παρ-Κυρ 22:00
Μετά τον χωρισμό
Παρ-Κυρ 18:00, 20:00
ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON
Πατριάρχου Ιωακείμ 5 και Ηροδότου, Κολωνάκι, Αθήνα, Tηλ: 2107215944, www.i-ticket.gr, Dolby Digital
Ραντεβού εκεί ψηλά
Παρ-Κυρ 17:30, 20:00, 22:30
ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA
Τροίας 34 & Πατησίων 113, Tηλ: 2108810602-6955466939, DTS, Dolby Digital
Μαζί ή τίποτα
Παρ-Κυρ 18:20, 20:10
Το όραμα
Παρ-Κυρ 22:00
ΙΝΤΕΑΛ
Πανεπιστημίου 46, Αθήνα, Tηλ: 2103826720, Dolby Digital
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 20:35, 22:15
Μαζί ή τίποτα
Παρ-Κυρ 17:00
Πρόσωπα & ιστορίες
Παρ-Κυρ 18:55
ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Κηφισίας 245, (Ζηρίνειο), Κηφισιά, Tηλ: 2106233567-2106232808, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 20:00, 22:15
Πρόσωπα & ιστορίες
Παρ 18:00
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Η πιο σκοτεινή ώρα
Παρ-Κυρ 21:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ 17:30 / Σαβ-Κυρ 15:30, 17:30
Μετά τον χωρισμό
Παρ-Κυρ 19:30
ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta
Δροσίνη 6 (απέναντι από Βάρσο ), Κηφισιά, Tηλ: 2106231601-2106231933, www.cinemax.gr, Dolby Digital
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 19:00, 21:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 17:00 / Σαβ-Κυρ 15:00, 17:00
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ-ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ
Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, Tηλ: 2105911390-370, 6932982051, www.lamproskonstantaras.gr / www.renavlahopoulou.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 22:30
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 18:00, 20:15
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:15
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 20:15, 22:00
Πρόσωπα & ιστορίες
Παρ-Κυρ 18:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 16:45
ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter
Λεωφόρος Συγγρού 106, Tηλ: 2109230081, http://www.mikrokosmos.gr, Dolby Digital
Ο Θεριστής
Παρ-Κυρ 17:45
Το όραμα
Παρ-Κυρ 19:30, 22:00
ΝΑΝΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 179 Δάφνη,(στάση ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης), Tηλ: 2109703158-2109706865, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 19:00, 21:30
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:45 / Κυρ 12:15, 14:30, 16:45
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 19:30, 22:00
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ 17:40 / Σαβ 15:50, 17:40 / Κυρ 12:00, 13:45, 15:50, 17:40
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 22:45
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 18:00 / Σαβ 16:00, 18:00 / Κυρ 11:45, 14:00, 16:00, 18:00
Ραντεβού εκεί ψηλά
Παρ-Κυρ 20:15
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 17:30, 20:00, 22:30
Αίθουσα 5
Dolby Digital
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 18:15, 20:45, 23:15
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 16:00 / Κυρ 12:15, 14:00, 16:00
Αίθουσα 6
Dolby Digital
Η μορφή του νερού
Παρ 18:00, 20:30 / Σαβ-Κυρ 20:30
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 23:00
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:15 / Κυρ 11:30, 14:00, 16:15
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:30
ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2106469398-2106445221, www.cinemax.gr
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 18:00, 20:10, 22:20
NOVACINEMA ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON
Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, Tηλ: 2109650318, www.odeon.gr, www: i-ticket.gr
Αίθουσα 1
DTS
Ραντεβού εκεί ψηλά
Παρ-Κυρ 17:30, 20:00, 22:30
Αίθουσα 2
DTS
Ο θάνατος του Στάλιν
Παρ-Κυρ 20:40
Ενας ξένος στην πόλη
Παρ-Κυρ 18:20
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 23:00
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ
Λεωφόρος Κηφισίας 215, Μαρούσι (απέναντι από το Άλσος Συγγρού), Tηλ: 14560, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Η μορφή του νερού
Παρ-Κυρ 19:00
Ο θάνατος του Στάλιν
Παρ-Κυρ 21:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 19:30
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 22:00
Ραντεβού εκεί ψηλά
Σαβ-Κυρ 17:00
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 18:00
Ραντεβού εκεί ψηλά
Παρ-Κυρ 20:00, 22:30
ODEON ESCAPE
Λεωφ.Δημοκρατίας 67α, εμπορικό κέντρο ESCAPE, Ιλιον, Tηλ: 801 801 7837 -210 8092690, www.stercinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ 18:40, 21:00, 23:20 / Σαβ-Κυρ 21:00, 23:20
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:15 / Κυρ 13:50, 16:15
Η συμμορία του τυφώνα
Σαβ-Κυρ 18:40
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 18:30 / Σαβ 16:30 3D, 18:30 / Κυρ 12:30 3D, 14:30 3D, 16:30 3D, 18:30
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 20:30, 22:50
Αίθουσα 3
Dolby Digital, DTS
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 18:50, 21:20
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:40 / Κυρ 12:10, 14:20, 16:40
Αίθουσα 4
Dolby Digital, DTS
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 19:50, 22:30
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:15 / Κυρ 12:20, 14:50, 17:15
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 17:30 / Σαβ 15:30, 17:30 / Κυρ 13:30, 15:30, 17:30
Ραντεβού εκεί ψηλά
Παρ-Κυρ 19:30, 22:00
Αίθουσα 6
Dolby Digital, DTS
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 19:00, 21:30
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:00 / Κυρ 13:00, 15:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Αίθουσα 7
Dolby Digital, DTS
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ 18:00 / Σαβ 16:00, 18:00 / Κυρ 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 20:00
Ενας ξένος στην πόλη
Παρ-Κυρ 23:00
ODEON ΟΠΕΡΑ
Ακαδημίας 57, Αθήνα, Tηλ: 2103622683, www.odeon.gr , www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 22:30
Ο θάνατος του Στάλιν
Παρ-Κυρ 18:00, 20:15
Αίθουσα 2
Surround
Do It Yourself
Παρ-Κυρ 19:00
Η μορφή του νερού
Παρ-Κυρ 21:30
ODEON STARCITY
Λεωφόρος Συγγρού 111 & Λεοντείου, Νέος Κόσμος, Tηλ: 14560 (από σταθερό 0,49€ ανά λεπτό και 0,98€ από κινητό ανά λεπτό), www.odeon.gr , www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, DTS-ES
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 18:00, 20:15, 22:30
Αίθουσα 2
DTS
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ-Κυρ 17:50
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 19:50, 22:40
Αίθουσα 3
Dolby Digital, DTS
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 19:20, 22:10
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 17:20
Αίθουσα 4
DTS
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 19:00, 21:30
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:50
Αίθουσα 5
DTS
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 18:50, 21:40
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20
Αίθουσα 6
Dolby Digital, DTS-ES
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 20:00, 22:20
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Αίθουσα 7, Vodafone
Dolby Digital, DTS
Ο θάνατος του Στάλιν
Παρ-Κυρ 20:30
Death Wish
Παρ-Κυρ 23:00
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 18:30 / Σαβ-Κυρ 16:20 3D, 18:30
Αίθουσα 8
DTS
Do It Yourself
Παρ-Κυρ 18:20
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 20:40
Ενας ξένος στην πόλη
Παρ-Κυρ 23:10
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Αίθουσα 9
DTS
Black Panther
Παρ-Κυρ 21:10
Η μορφή του νερού
Παρ-Κυρ 18:40
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Αίθουσα 10
Dolby Digital, DTS
Ραντεβού εκεί ψηλά
Παρ 19:30, 22:00 / Σαβ-Κυρ 17:00, 19:30, 22:00
ΟΣΚΑΡ DIGITAL
Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, Tηλ: 2102281563, Surround
Μαζί ή τίποτα
Παρ-Κυρ 22:20
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 18:00, 20:10
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Σαβ 16:30 / Κυρ 11:30, 16:30
ΠΑΛΑΣ
Υμηττού 109, Παγκράτι, Tηλ: 2107511868
Foxtrot
Παρ-Κυρ 20:30
Μαζί ή τίποτα
Παρ-Κυρ 22:30
Maria by Callas – η Μαρία Κάλλας εξομολογείται
Παρ-Κυρ 18:30
Εγώ, ο Κολοκυθάκης (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:30 / Κυρ 12:00, 16:30
ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ
Ριζάρη 24, Παγκράτι, Tηλ: 2107253915, www.amafilms.gr / https://www.facebook.com/astycinema
Αόρατη κλωστή
Παρ-Κυρ 17:45, 20:00, 22:10
ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ (πρωην ΑΛΟΜΑ)
Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός, Tηλ: 2106525122, Surround
Ο θάνατος του Στάλιν
Παρ-Κυρ 19:30, 21:45
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 17:45
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
ΣΟΦΙΑ
Ευσταθιάδου 2, Πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, Tηλ: 2109927447-2109917094, Dolby Digital
Μαζί ή τίποτα
Παρ-Κυρ 22:30
1968
Παρ-Κυρ 20:30
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109313360
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 22:20
Ο θάνατος του Στάλιν
Παρ-Κυρ 20:10
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 18:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:10
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 21:10
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 17:00
Ραντεβού εκεί ψηλά
Παρ-Κυρ 19:00
ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ
Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, Tηλ: 2103609695-2103612046, www.tainiothiki.gr
Αίθουσα 1
Μετά τον χωρισμό
Παρ-Κυρ 18:00, 20:00, 22:00
Αίθουσα 2
Τα μυστήρια της Σικελίας
Παρ-Κυρ 19:00
Να με φωνάζεις με το όνομά σου
Παρ-Κυρ 21:30
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital
Λεωφόρος Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, Tηλ: 2102826873-2102825607, www.triaasteria.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, DTS
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 18:00, 20:30
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 22:40
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:15
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 20:40, 22:30
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 18:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 16:45
ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter
Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, Tηλ: 2108222702-2108215469, Dolby Digital, Surround
Ο Θεριστής
Παρ-Σαβ 18:10, 20:00 / Κυρ 20:00
Η μορφή του νερού
Παρ-Κυρ 21:50

ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

ΑΘΗΝΑ
Σολωμού 18, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106855860 – 6976584717
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 21:45
Ραντεβού εκεί ψηλά
Παρ-Κυρ 19:45
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
Λεωφόρος Μαραθώνος 196, Tηλ: 22940-69871, Dolby Digital
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Παρ-Κυρ 18:00
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 21:00
ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Γιαννάκη 2, Μαρκόπουλο, Tηλ: 22990-23924, Dolby Surround
Μαζί ή τίποτα
Παρ-Κυρ 19:00
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 21:15
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 17:30
ΜΑΓΙΑ
Αβάντων 83 & Ιατρίδου, Χαλκίδα, Tηλ: 22210-25625, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr, DTS
Μαζί τα φάγαμε
Παρ-Κυρ 20:00
Death Wish
Παρ-Κυρ 22:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 17:45
ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ-ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL
Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα- Αγ. Ανάργυροι, Tηλ: 2102639208, Dolby Digital
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ 18:00, 20:00, 22:00 / Σαβ-Κυρ 20:00, 22:00
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00

ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ
Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84 (απέναντι από FACTORY OUTLET), Tηλ: 2104830330, Dolby Surround
Μαζί ή τίποτα
Παρ-Κυρ 20:30, 22:00
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 19:00 / Σαβ-Κυρ 16:00, 19:00
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:30
ΖΕΑ DIGITAL CINEMA
Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, Πειραιάς, Tηλ: 2104521388, Dolby Digital
Κλειστό
Παρ
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Πρόσωπα & ιστορίες
Σαβ-Κυρ 18:15
Ραντεβού εκεί ψηλά
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:15
ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, Tηλ: 2104960955, http://cine-paradisos.blogspot.gr
Αίθουσα 1
Dolby Surround, Dolby Digital, Surround
Μετά τον χωρισμό
Παρ 19:20, 21:00, 22:30 / Σαβ 21:00, 22:30 / Κυρ 21:00
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 19:00 / Κυρ 15:15, 17:00, 19:00
Αίθουσα 2
Dolby Surround, Dolby Digital, Surround
Το σπίτι δίπλα στη θάλασσα
Παρ 19:15, 21:15 / Σαβ-Κυρ 21:15
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 19:15
ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Πλατεία Δημαρχείου, Tηλ: 2104225653
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 22:15
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 17:45, 20:00
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 16:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 11:30
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΘΗΚΗ 1 ΟΛΘ
Αποθήκη 1 , Προβλήτα Νο.1, Λιμένος Θεσσαλονίκης, Tηλ: 2310 378404
Αίθουσα 1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ
Dolby Digital
Foxtrot
Παρ-Σαβ 18:00, 20:00, 22:00
Το αυγό του φιδιού
Κυρ 18:30
Περσόνα
Κυρ 21:00
Αίθουσα 2 ΤΖΩΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ
Dolby Digital
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 18:30, 20:30, 22:30
ΒΑΚΟΥΡΑ
Ιωάννου Μιχαήλ 8, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310 233665, 2310 233669, http://www.thekinematografers.com
Αίθουσα 1
Air Condition, Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 20:00
Η μορφή του νερού
Παρ-Κυρ 22:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Coco (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 11:00
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital
Ραντεβού εκεί ψηλά
Παρ-Κυρ 19:30, 21:30
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 11:00
CINEPLEXX ONE SALONICA
Γιαννιτσών 61 & Κωλέττη 34, Θεσσαλονίκη (εντός του One Salonica Outlet Mall, 2ος όροφος), Tηλ: 2310515351, http://onesalonica.com/entertainment/
Αίθουσα 1
2K, 3D, Real D 3D, 4K, Air Condition, Dolby Digital
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 18:00 / Σαβ-Κυρ 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 20:00, 22:20
Αίθουσα 2
4K, 2K, Air Condition, 3D, Real D 3D, Dolby Digital
Μούσα
Παρ-Κυρ 23:10
Ενας ξένος στην πόλη
Παρ-Κυρ 21:00
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ 19:00
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Αίθουσα 3
4K, 3D, 2K, Air Condition, Real D 3D, Dolby Digital
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ 17:10, 19:30, 21:50 / Σαβ-Κυρ 19:30, 21:50
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:20, 15:20
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Αίθουσα 4
3D, 2K, Air Condition, Real D 3D, 4K, Dolby Digital
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ 18:15 / Σαβ-Κυρ 13:20, 15:40, 18:15
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 20:40, 22:50
Αίθουσα 5
3D, 4K, 2K, Real D 3D, Air Condition, Dolby Digital
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 19:15, 22:00
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Παρ 17:20 / Σαβ-Κυρ 11:45, 14:20, 17:20
Αίθουσα 6
4K, 2K, Air Condition, 3D, Real D 3D, Dolby Digital
Black Panther
Παρ 17:45
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 20:20, 22:40
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 12:40, 14:40, 16:40, 18:30
Αίθουσα 7
Air Condition, 2K, Real D 3D, 4K, 3D, Dolby Digital
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ 17:00
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 18:45, 21:30
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:40
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 11:30, 16:20
VILLAGE 11 CINEMAS MEDITERRANEAN COSMOS
11ο χλμ Εθνικής Οδού Θεσσαλονίκης – Μουδανιών, Tηλ: 2310487810, www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
Air Condition, Dolby Digital, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Παρ 18:10 / Σαβ 15:30, 18:10 / Κυρ 12:30, 15:30, 18:10
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 20:45, 23:10
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital, Surround, EX
Black Panther
Παρ 17:20 / Σαβ-Κυρ 14:30, 17:20
Death Wish
Παρ-Κυρ 22:45
Ενας ξένος στην πόλη
Παρ-Κυρ 20:15
Coco (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 12:15
Αίθουσα 3
Air Condition, 3D, Dolby Digital, EX, Surround, DTS
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 20:30
Μούσα
Παρ-Κυρ 23:30
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ 17:30
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:30, 16:00
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:20
Αίθουσα 4
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 21:10, 23:40
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 17:00, 19:00 / Σαβ-Κυρ 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Αίθουσα 5
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 20:00, 22:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 18:00 / Σαβ 14:00, 16:00, 18:00 / Κυρ 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Αίθουσα 6-VMAX, Cosmote
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ 18:50, 21:30, 00:10 / Σαβ-Κυρ 16:10, 18:50, 21:30, 00:10
Αίθουσα 7
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ 17:45 / Σαβ-Κυρ 13:45, 15:45, 17:45
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 19:45, 22:15
Αίθουσα 8
Air Condition, Dolby Digital, Surround, DTS, EX
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 22:00
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 19:20
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 14:45, 16:45 / Κυρ 12:45, 14:45, 16:45
Αίθουσα 9-Comfort
Air Condition, Dolby Digital, EX, Surround
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 17:30, 19:45 / Σαβ-Κυρ 14:30, 17:30, 19:45
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 22:00
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Κυρ 12:00
Αίθουσα 10-Comfort
Air Condition, Dolby Digital, EX, Surround
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 20:30
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 23:00
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ
Μεγάλου Ανεξάνδρου 57, Εύοσμος, Θεσσαλονικη, Tηλ: 2310202085-2310762400, Air Condition, 3D, DTS
Κλειστό
Παρ
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 21:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 19:30
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 13:30
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Κυρ 15:30
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ
Ρηγα Φεραίου 169 & Μεγάρων, Συκιές, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310202085-2310635725, Air Condition, 3D, DTS
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 21:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ-Σαβ 19:30 3D
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Παρ 17:30 / Σαβ-Κυρ 15:30
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 13:30
Το όραμα
Κυρ 19:30
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ
Λεωφόρος Βασιλίσσης Όλγας 150, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310834996, https://www.facebook.com/kolossaion, Air Condition, Dolby Digital
Μαζί ή τίποτα
Παρ 22:40 / Σαβ-Κυρ 23:00
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ 18:30, 20:35 / Σαβ-Κυρ 19:00, 21:00
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 17:15 / Σαβ-Κυρ 17:30
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ
Φιλικής Εταιρίας και Δημήτρη Μαργαρίτη, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310261727, http://www.thekinematografers.com
Να με φωνάζεις με το όνομά σου
Παρ-Κυρ 22:30
Ο θάνατος του Στάλιν
Παρ-Κυρ 18:45, 20:45
Θεσσαλονίκη 1917: Η φωτιά που γέννησε μια πόλη
Σαβ-Κυρ 17:30
ΟΛΥΜΠΙΟΝ
Πλατεία Αριστοτέλους 10, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310378400, http://www.filmfestival.gr
Αίθουσα 1
Air Condition, DTS, Dolby Digital
Τα μυστήρια της Σικελίας
Παρ-Κυρ 20:00, 22:15
Μετά τον χωρισμό
Παρ-Κυρ 18:15
Αίθουσα 2.ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ
Air Condition, DTS
Πρόσωπα & ιστορίες
Παρ-Κυρ 18:15, 20:00
Μετά τον χωρισμό
Παρ-Κυρ 22:00
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Τομπάζη 15 (Εμπορικό Κέντρο «Μακεδονία»), Πυλαία, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 8018017837-2108092690, http://www.stercinemas.gr
Αίθουσα 1
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 18:00 / Σαβ 16:00, 18:00 / Κυρ 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 20:10, 22:30
Αίθουσα 2
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Ραντεβού εκεί ψηλά
Παρ 19:30, 22:00 / Σαβ 17:00, 19:30, 22:00 / Κυρ 14:15, 17:00, 19:30, 22:00
Αίθουσα 3
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Η μορφή του νερού
Παρ-Κυρ 21:15
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ 19:10 / Σαβ 17:10 3D, 19:10 / Κυρ 13:10 3D, 15:10 3D, 17:10 3D, 19:10
Αίθουσα 4
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Παρ-Κυρ 19:00, 21:30
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:50 / Κυρ 12:15, 14:40, 16:50
Αίθουσα 5
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 20:40, 23:10
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 18:20
Αίθουσα 6
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Σαβ 17:50 / Κυρ 13:50, 15:50, 17:50
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 19:50, 22:40
Αίθουσα 7
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ 19:40, 22:10 / Σαβ-Κυρ 17:10, 19:40, 22:10
Αίθουσα 8
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Ο θάνατος του Στάλιν
Παρ-Κυρ 18:40, 21:00, 23:20
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:15 / Κυρ 13:40, 16:15
Αίθουσα 9
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Παρ-Σαβ 18:30 / Κυρ 12:30, 14:30, 18:30
Death Wish
Παρ-Κυρ 23:00
Ενας ξένος στην πόλη
Παρ-Κυρ 20:30
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Αίθουσα 10
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 19:20, 21:50
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 17:20 / Κυρ 15:20, 17:20
Αίθουσα 11
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ 17:40, 20:00, 22:20 / Σαβ-Κυρ 20:00, 22:20
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:40 / Κυρ 12:40, 15:00, 17:40
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ
Τσιμισκή 43 και Αριστοτέλους, Tηλ: 2310-290290, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1, Vodafone
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Η συμμορία του τυφώνα
Παρ-Κυρ 18:00, 20:20, 22:40
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00 3D
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital SR, DTS, Dolby Digital, DTS-ES
Μαρία Μαγδαληνή
Παρ-Κυρ 19:00, 21:30
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Αίθουσα 3
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Το κόκκινο σπουργίτι
Παρ-Κυρ 20:10, 23:00
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 18:10
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:10
Αίθουσα 4
Air Condition, DTS, Dolby Digital SR
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 21:00, 23:30
Ενας ξένος στην πόλη
Παρ-Κυρ 18:30
Αίθουσα 5
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Pacific Rim: Εξέγερση
Παρ-Κυρ 18:40, 21:00, 23:20
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Αίθουσα 6
Air Condition, DTS, Dolby Digital, DTS-ES
Η μορφή του νερού
Παρ-Κυρ 19:50
Death Wish
Παρ-Κυρ 22:30
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:30
Αίθουσα 7
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Tomb Raider Lara Croft
Παρ-Κυρ 20:10, 22:40
Πίτερ Ράμπιτ (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:00
Αίθουσα 8
Air Condition, Dolby Digital, DTS-ES, Dolby Digital SR, DTS
Ραντεβού εκεί ψηλά
Παρ-Κυρ 19:30, 22:00
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:15
ΦΑΡΓΚΑΝΗ
Αγίου Παντελεήμωνος 10, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310- 960063, http://www.thekinematografers.com, Air Condition
Ο Θεριστής
Παρ-Κυρ 18:50
Δεν ήσουν ποτέ εδώ
Παρ-Κυρ 20:30, 22:15
Σέρλοκ Ζουμπόμς (μεταγλωττισμένη)
Παρ-Κυρ 17:15