ΑΘΗΝΑ

Α" ΠΡΟΒΟΛΗΣ

ΑΑΒΟΡΑ
Ιπποκράτους 180, Νεάπολη, Tηλ: 2106423271, Dolby Surround, Tru-Surround
Να με φωνάζεις με το όνομά σου
Σαβ-Κυρ 17:30
Η ψυχή και το σώμα
Σαβ-Κυρ 22:15
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Εμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 20:10
Ο διάλογος του Βερολίνου
Κυρ 15:00
ΑΒΑΝΑ
Κηφισίας 234 και Λυκούργου 3, Tηλ: 2106756546, Dolby Digital
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:10, 22:20
ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1 Cyta
Πατησίων 140, Tηλ: 2108259975 – 2108215327, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Η πιο σκοτεινή ώρα
Σαβ-Κυρ 17:45
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 20:15
Death Wish
Σαβ-Κυρ 23:00
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 15:40 / Κυρ 11:30, 13:45, 15:40
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 19:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 15:50, 17:40 / Κυρ 12:10, 14:00, 15:50, 17:40
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 22:00
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:45 / Κυρ 12:15, 14:30, 16:45
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 18:50, 21:00
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 15:10, 17:00 / Κυρ 11:30, 13:20, 15:10, 17:00
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 23:15
ΑΘΗΝΑΙΟΝ
Βασιλισσης Σοφίας 124, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2107782122-2112112222, www.athinaioncinemas.com
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Η πιο σκοτεινή ώρα
Σαβ-Κυρ 17:30, 19:50
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 22:30
Αίθουσα 2
Dolby Surround, Dolby Digital
Η πιο σκοτεινή ώρα
Σαβ-Κυρ 22:10
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:10
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:10
ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis
Ζησιμοπούλου 7 & Ιωάννου Μεταξά, Γλυφάδα, Tηλ: 2108983238-2112112222, www.athinaioncinemas.com
Αίθουσα 1
Dolby Surround, DTS
Η πιο σκοτεινή ώρα
Σαβ-Κυρ 17:30, 19:50
Πενήντα αποχρώσεις του Γκρι: Απελευθέρωση
Σαβ-Κυρ 22:30
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:50
Αίθουσα 2
Dolby Surround, DTS
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 18:00
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:10
Αίθουσα 3
DTS
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:30
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 18:30
Το παιχνίδι του δολοφόνου
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:30
Αίθουσα 4
Dolby Surround, DTS, Dolby Digital
Το Τετράγωνο
Σαβ-Κυρ 22:10
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:40
Το σπίτι δίπλα στη θάλασσα
Σαβ-Κυρ 20:00
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:50
ΑΙΓΛΗ
Λεωφόρος Πεντέλης 98, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106841010-2106859965
Αίθουσα 1
Dolby Surround, DTS
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:15
Η πιο σκοτεινή ώρα
Σαβ-Κυρ 17:45
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00
Αίθουσα 2
Dolby Surround, DTS
Foxtrot
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:20
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 18:20
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ EUROPA CINEMAS
Λεωφόρος Αλεξάνδρας και Πατησίων 77-79, σταθμός ΗΣΑΠ «Βικτώρια», Tηλ: 2108219298, Dolby Digital
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:15, 22:20
ΑΝΔΟΡΑ
Σεβαστουπόλεω 117, Αθήνα, ΜΕΤΡΟ σταθμός Πανόρμου, Tηλ: 2106980796
Το σπίτι δίπλα στη θάλασσα
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00
Η Γέννηση ενός Ηγέτη
Σαβ-Κυρ 22:15
ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ 2+1
Αγωνιστών στρατοπέδου 49, Χαϊδάρι, Tηλ: 2105813470-2105813450
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:15
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 22:00
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:00
Αίθουσα 2 ART CINEMA
Dolby Digital
Αγκάθι
Σαβ-Κυρ 18:45, 20:30
Η πιο σκοτεινή ώρα
Σαβ-Κυρ 22:00
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 17:00 / Κυρ 12:00, 15:30, 17:00
ΑΣΤΟΡ
Σταδίου 28, Αθήνα,είσοδος από στοά Κοραή, ΜΕΤΡΟ Πανεπιστήμιο, Tηλ: 2103211950, www.astorcinema.gr, Dolby Digital, EX, Surround
Το σπίτι δίπλα στη θάλασσα
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00, 22:00
Η Γέννηση ενός Ηγέτη
Σαβ 00:15
ΑΣΤΥ
Κοραή 4, Αθήνα, Tηλ: 2103221925, www.amafilms.gr / https://www.facebook.com/astycinema, Dolby Digital
Δεν είμαι ο νέγρος σου
Σαβ-Κυρ 18:00
Σπόρος
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:00
ΑΤΛΑΝΤΙΣ
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 245, Πλατεία Καλογήρων, Δάφνη, Tηλ: 2109711511
Αίθουσα 1, ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ
Dolby Digital, EX, Surround
Foxtrot
Σαβ 20:15, 22:30 / Κυρ 17:30, 19:45, 22:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital, EX, Surround
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:10
Το σπίτι δίπλα στη θάλασσα
Σαβ-Κυρ 17:50
ΑΤΤΑΛΟΣ DIGITAL CINEMA
Κοτιαιου & Ελευθερίου Βενιζέλου Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109331280
Foxtrot
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:10
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 22:20
ΒΑΡΚΙΖΑ
Θάσου 22, Tηλ: 2108973926
Αίθουσα 1 3D Digital
Dolby Digital
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 18:30
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 20:20
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 22:20
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:45
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:45
Η πιο σκοτεινή ώρα
Σαβ-Κυρ 20:10
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 18:30
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 22:20
CINERAMA DIGITAL CINEMA
Αγίας Κυριακής 30, Παλαιό Φάληρο, Tηλ: 2109403593-2109403595, Dolby Surround, DTS, Dolby Digital
Η πιο σκοτεινή ώρα
Σαβ-Κυρ 17:45
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 20:00, 21:45
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 16:15
VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL
Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παράπλευρος Αττική οδού) θέση ψαλίδι, Μαρούσι, Tηλ: 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, Surround
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:00, 15:00
Η μορφή του νερού
Σαβ 17:00
Αναχώρηση για Παρίσι 15:17
Σαβ-Κυρ 19:45, 22:10
Αίθουσα 2
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Black Panther
Σαβ-Κυρ 13:20, 16:10, 19:00, 21:50
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:00, 00:00
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 13:20, 15:20, 17:20
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 19:20, 22:20
Αίθουσα 5 – Cinema Europa, Heineken
DTS, Dolby Digital, Surround
Death Wish
Σαβ-Κυρ 19:10, 21:30, 23:50
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 13:10, 15:10, 17:10
Αίθουσα 6 – Cinema Europa
DTS, Dolby Digital, Surround
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:30, 15:45
Μαζί τα φάγαμε
Σαβ-Κυρ 18:00
Το παιχνίδι του δολοφόνου
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:40
Αίθουσα 7 – max screen, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 17:50, 21:00, 00:10
Αίθουσα 8
DTS, Dolby Digital, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 20:10, 23:10
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 12:10, 14:10, 16:10, 18:10
Αίθουσα 9
DTS, Dolby Digital, Surround
Black Panther
Σαβ-Κυρ 12:00, 14:50, 17:40, 20:30, 23:20
Αίθουσα 10
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 12:40, 14:40, 16:40
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 18:40, 21:40
Αίθουσα 11
DTS, Dolby Digital, Surround
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 14:10, 16:30
Πενήντα αποχρώσεις του Γκρι: Απελευθέρωση
Σαβ 18:50, 21:15, 21:15, 23:40, 23:40 / Κυρ 18:50, 21:15, 23:40
Αίθουσα 12
DTS, Dolby Digital, Surround
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 20:45, 23:30
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:20, 14:20, 16:20
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 18:30
Αίθουσα 13 – gold class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 20:15, 23:15
Αίθουσα 14 – gold class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 19:15
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 22:15
VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI
Υμηττού 110 & Χρεμωνίδου,Εμπορικό κέντρο Millennium, Παγκράτι, Tηλ: 210 7566240 – 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, Surround
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 19:15
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:15
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 21:50
Αίθουσα 2
Dolby Digital, Surround
Αόρατη κλωστή
Σαβ-Κυρ 19:40
Black Panther
Σαβ-Κυρ 22:20
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:40
Αίθουσα 3, Cosmote
Dolby Digital, Surround
Black Panther
Σαβ-Κυρ 18:00
Το παιχνίδι του δολοφόνου
Σαβ-Κυρ 20:50, 23:00
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:00
Death Wish
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:20, 23:40
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 20:20, 23:15
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 18:20
VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO
Παλαιά Λεωφόρος Ποσειδώνος 1 & Μωραϊτινη 3 Δέλτα Παλαιού Φαλήρου, Tηλ: 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Death Wish
Σαβ-Κυρ 19:20, 21:40, 00:00
Αίθουσα 2
DTS, Dolby Digital, Surround
Η πιο σκοτεινή ώρα
Σαβ-Κυρ 18:30
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 21:15, 23:10
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround
Το παιχνίδι του δολοφόνου
Σαβ-Κυρ 20:15, 22:30
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:15, 18:15
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, Surround
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:40
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00, 18:00
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital, Surround
Black Panther
Σαβ-Κυρ 19:30, 22:20
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:30
Αίθουσα 6
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 17:40, 20:30, 23:20
Αίθουσα 7-VMAX, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:50
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 19:00, 22:00
Αίθουσα 8- Gold Class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 20:10, 23:00
Αίθουσα 9 – Gold Class
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 19:20
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 22:00
VILLAGE CINEMAS ATHENS METRO MALL ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 276, Άγιος Δημήτριος, Tηλ: 210 6104100 – 14 848 ( Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:50, 15:50
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 17:50, 20:45, 23:45
Αίθουσα 2, Cosmote
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 13:20, 15:20, 17:20
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 19:20, 22:15
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:45
Black Panther
Σαβ-Κυρ 17:00, 20:00, 22:50
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:00
Αίθουσα 4
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Πενήντα αποχρώσεις του Γκρι: Απελευθέρωση
Σαβ-Κυρ 21:40, 00:00
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 19:00
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 12:30, 14:45, 16:45
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 12:15, 14:20, 16:20
Death Wish
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:10, 23:30
VILLAGE SHOPPING AND MORE
Θηβών 228 & Παρνασσού ,Άγιος Ιωάννης Ρέντης, Tηλ: 210 4215100 – 14 848 (Γραμμή παραπόνων 214 214 7062), www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1 – Comfort
DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Black Panther
Σαβ-Κυρ 23:00
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00, 18:20, 20:40
Αίθουσα 2 – Comfort
DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 20:20
Black Panther
Σαβ-Κυρ 22:50
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:30
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 18:00
Αίθουσα 3
DTS, Dolby Digital, Surround, ΤΗΧ, EX
1968
Σαβ-Κυρ 21:00
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:00, 17:00
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 19:00
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 23:10
Αίθουσα 4
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, EX, Surround
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:00, 17:00
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 19:00, 22:00
Αίθουσα 5
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, Surround, EX
Black Panther
Σαβ-Κυρ 18:10, 21:00, 23:50
Αίθουσα 6
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, Surround, EX
Πενήντα αποχρώσεις του Γκρι: Απελευθέρωση
Σαβ-Κυρ 16:30, 18:50, 21:10, 23:30
Αίθουσα 7
DTS, ΤΗΧ, Dolby Digital, EX, Surround
Death Wish
Σαβ-Κυρ 19:10, 21:30, 23:50
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:10, 17:10
Αίθουσα 8
DTS, Dolby Digital, Surround, ΤΗΧ, EX
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:50
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:50
Αίθουσα 9
DTS, Dolby Digital, Surround
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:00
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 18:20, 21:20
Αίθουσα 10, Cosmote
DTS, Dolby Digital, Surround
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:50, 18:10
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 20:40, 23:40
Αίθουσα 11
DTS, Dolby Digital, Surround
Το παιχνίδι του δολοφόνου
Σαβ-Κυρ 17:30, 19:40, 21:50, 00:00
Αίθουσα 12
DTS, Dolby Digital, Surround
Winchester: Το σπίτι των φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:40
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:30, 18:30
Αίθουσα 13
DTS, Dolby Digital, Surround
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:10, 18:10
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:10, 00:10
Αίθουσα 14
DTS, Dolby Digital, Surround
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:50, 17:50
Πενήντα αποχρώσεις του Γκρι: Απελευθέρωση
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:20
Αίθουσα 15
DTS, Dolby Digital, Surround
Black Panther
Σαβ-Κυρ 16:20, 19:10, 22:00
Αίθουσα 16
DTS, Dolby Digital, Surround
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 17:30
Αναχώρηση για Παρίσι 15:17
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:10
Αίθουσα 17
DTS, Dolby Digital, Surround
Θαύμα
Σαβ-Κυρ 16:50
Winchester: Το σπίτι των φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 00:00
Μαζί τα φάγαμε
Σαβ-Κυρ 19:30, 21:40
Αίθουσα 18
DTS, Dolby Digital, Surround
Ο επιβάτης
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:30
Ο λαβύρινθος: Η τελική δοκιμασία
Σαβ-Κυρ 17:10
Αίθουσα 19
DTS, Dolby Digital, Surround
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 16:45, 19:20, 21:50
Αίθουσα 20
DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Death Wish
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:20, 22:40
ΓΑΛΑΞΙΑΣ 3D Digital
Μεσογείων 6, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2107773319-2107700491
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 18:10
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:30
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:15
Αίθουσα 2
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 19:45, 22:20
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 17:40
WEST CITY
Λεωφ. Κωνσταντινουπόλεως 82Β, Περιστέρι, Tηλ: 2105756239
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 22:15
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Αόρατη κλωστή
Σαβ-Κυρ 17:30
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 20:00
Death Wish
Σαβ-Κυρ 22:30
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 22:15
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:10
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 19:50
Το παιχνίδι του δολοφόνου
Σαβ-Κυρ 22:30
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 18:00
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00
ΔΑΝΑΟΣ
Λεωφόρος Κηφισίας 109 & Πανόρμου, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2106922655, www.danaoscinema.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 17:30, 20:00, 22:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Foxtrot
Σαβ 18:00, 20:15, 22:30 / Κυρ 18:00 (Animation matinées @ Danaos Κυρ:16:00), 20:15, 22:30
ΔΙΑΝΑ
Περικλέους 14,Μαρούσι, Tηλ: 2108028587, Dolby Surround
Foxtrot
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:30
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 18:15
1968
Σαβ-Κυρ 16:30
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:10
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Κυρ 11:30
ΕΛΛΗ
Ακαδημίας 64, Αθήνα, Tηλ: 2103632789, Surround, Dolby Digital
Foxtrot
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00, 22:15
ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON
Πατριάρχου Ιωακείμ 5 και Ηροδότου, Κολωνάκι, Αθήνα, Tηλ: 2107215944, www.i-ticket.gr, Dolby Digital
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:15, 22:30
ΙΛΙΟΝ DIGITAL CINEMA
Τροίας 34 & Πατησίων 113, Tηλ: 2108810602-6955466939, DTS, Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:15
ΙΝΤΕΑΛ
Πανεπιστημίου 46, Αθήνα, Tηλ: 2103826720, Dolby Digital
Όλυμπος: Τέσσερα μονοπάτια για να φτάσεις τους θεούς
Σαβ-Κυρ 16:00
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:10, 22:15
ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Κηφισίας 245, (Ζηρίνειο), Κηφισιά, Tηλ: 2106233567-2106232808, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00, 22:15
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:15
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:30
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 19:30, 21:45
ΚΗΦΙΣΙΑ Cinemax Class Cyta
Δροσίνη 6 (απέναντι από Βάρσο ), Κηφισιά, Tηλ: 2106231601-2106231933, www.cinemax.gr, Dolby Digital
Αγκάθι
Σαβ-Κυρ 17:15
Η πιο σκοτεινή ώρα
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:30
ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ-ΡΕΝΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ
Κουντουριώτη 40 & Μυριοφύτου 55, Αιγάλεω, Tηλ: 2105911390-370, 6932982051, www.lamproskonstantaras.gr / www.renavlahopoulou.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 18:15
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:30
Death Wish
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 18:15
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 20:15
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 22:30
ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ Filmcenter
Λεωφόρος Συγγρού 106, Tηλ: 2109230081, http://www.mikrokosmos.gr, Dolby Digital
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 17:30, 19:00, 20:45, 22:30
People
Κυρ 16:15
ΝΑΝΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Βουλιαγμένης 179 Δάφνη,(στάση ΜΕΤΡΟ Αγ.Ιωάννης), Tηλ: 2109703158-2109706865, www.cinemax.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:45 / Κυρ 12:15, 14:30, 16:45
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:45
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 19:30, 22:00
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 15:50, 17:40 / Κυρ 12:00, 14:00, 15:50, 17:40
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:00 / Κυρ 11:30, 13:45, 16:00
Η πιο σκοτεινή ώρα
Σαβ-Κυρ 18:15
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 20:45
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 23:00
Αίθουσα 4
Dolby Digital
Black Panther
Σαβ-Κυρ 22:45
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 20:15
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 18:00
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 16:10 / Κυρ 12:30, 14:20, 16:10
Αίθουσα 5
Dolby Digital
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 20:00
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 17:45
Το παιχνίδι του δολοφόνου
Σαβ-Κυρ 22:15
Αίθουσα 6
Dolby Digital
Αόρατη κλωστή
Σαβ-Κυρ 18:50
Death Wish
Σαβ-Κυρ 21:20, 23:30
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 15:10, 17:00 / Κυρ 11:30, 13:20, 15:10, 17:00
ΝΙΡΒΑΝΑ Cinemax Cyta
Λεωφόρος Αλεξάνδρας 192, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2106469398-2106445221, www.cinemax.gr
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00, 22:15
NOVACINEMA ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON
Ζέππου 14 & Ξενοφώντος 31, Γλυφάδα, Tηλ: 2109650318, www.odeon.gr, www: i-ticket.gr
Αίθουσα 1
DTS
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Death Wish
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:50, 23:10
Αίθουσα 2
DTS
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 22:30
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:15
NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ
Λεωφόρος Κηφισίας 215, Μαρούσι (απέναντι από το Άλσος Συγγρού), Tηλ: 14560, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 18:30, 21:00
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 22:30
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 17:30, 20:00
Αίθουσα 3
Dolby Digital
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 19:15
Death Wish
Σαβ-Κυρ 22:00
ODEON ESCAPE
Λεωφ.Δημοκρατίας 67α, εμπορικό κέντρο ESCAPE, Ιλιον, Tηλ: 801 801 7837 -210 8092690, www.stercinemas.gr
Αίθουσα 1
DTS, Dolby Digital, EX
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:50 / Κυρ 12:15, 14:40, 16:50
Death Wish
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:15, 23:30
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:50, 17:50 / Κυρ 13:50, 15:50, 17:50
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:40
Αίθουσα 3
Dolby Digital, DTS
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:30 / Κυρ 13:30, 15:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:30
Μαζί τα φάγαμε
Σαβ-Κυρ 19:30
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 21:40
Αίθουσα 4
Dolby Digital, DTS
Black Panther
Σαβ-Κυρ 23:00
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 20:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 16:30, 18:30 / Κυρ 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Αίθουσα 5
DTS, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:20, 17:40 / Κυρ 13:00, 15:20, 17:40
Death Wish
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:15
Αίθουσα 6
Dolby Digital, DTS
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:00 / Κυρ 13:40, 16:00
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 18:40, 21:00, 23:15
Αίθουσα 7
Dolby Digital, DTS
Το παιχνίδι του δολοφόνου
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:30
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 16:10, 18:10 / Κυρ 12:00, 14:10, 16:10, 18:10
ODEON ΟΠΕΡΑ
Ακαδημίας 57, Αθήνα, Tηλ: 2103622683, www.odeon.gr , www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Do It Yourself
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:20, 22:30
Αίθουσα 2
Surround
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 19:00
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 21:30
ODEON STARCITY
Λεωφόρος Συγγρού 111 & Λεοντείου, Νέος Κόσμος, Tηλ: 14560 (από σταθερό 0,49€ ανά λεπτό και 0,98€ από κινητό ανά λεπτό), www.odeon.gr , www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, DTS-ES
Death Wish
Σαβ-Κυρ 18:40, 21:00, 23:30
Αίθουσα 2
DTS
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Black Panther
Σαβ-Κυρ 19:20, 22:10
Αίθουσα 3
Dolby Digital, DTS
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 19:30, 22:00
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:10
Αίθουσα 4
DTS
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 20:30
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20
Κάθε μέρα μία άλλη μέρα
Σαβ-Κυρ 18:20
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 23:00
Αίθουσα 5
DTS
Death Wish
Σαβ-Κυρ 17:40, 20:00, 22:30
Αίθουσα 6
Dolby Digital, DTS-ES
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 18:50, 21:40
Αίθουσα 7, Vodafone
Dolby Digital, DTS
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:50, 23:10
Αίθουσα 8
DTS
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:10, 18:10
Ταξιδεύοντας με τον εχθρό μου
Σαβ-Κυρ 20:20, 23:20
Αίθουσα 9
DTS
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00, 18:00
Το παιχνίδι του δολοφόνου
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:20
Αίθουσα 10
Dolby Digital, DTS
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:40
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:50, 17:50
ΟΣΚΑΡ DIGITAL
Αχαρνών 330, Κάτω Πατήσια, Tηλ: 2102281563, Surround
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 18:00
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:15
ΠΑΛΑΣ
Υμηττού 109, Παγκράτι, Tηλ: 2107511868
Εγώ, ο Κολοκυθάκης (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:30 / Κυρ 12:00, 16:30
Lucky
Σαβ-Κυρ 20:30
Τα μυστικά της Τεχεράνης
Σαβ-Κυρ 22:30
Maria by Callas – η Μαρία Κάλλας εξομολογείται
Σαβ-Κυρ 18:30
ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ
Ριζάρη 24, Παγκράτι, Tηλ: 2107253915, www.amafilms.gr / https://www.facebook.com/astycinema
Αόρατη κλωστή
Σαβ-Κυρ 17:45, 22:00
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 20:00
ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ (πρωην ΑΛΟΜΑ)
Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός, Tηλ: 2106525122, Surround
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 19:20
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 21:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:20
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:20
ΣΟΦΙΑ
Ευσταθιάδου 2, Πλατεία Αγίας Τριάδος, Αργυρούπολη, Tηλ: 2109927447-2109917094, Dolby Digital
Να με φωνάζεις με το όνομά σου
Σαβ-Κυρ 22:30
1968
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:30
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109313360
Αίθουσα 1
Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 18:00
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 20:10, 22:20
Αίθουσα 2
Dolby Digital
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 19:30
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 22:00
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:30
ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΛΑΪΣ
Ιερά Οδός 48 & Μεγάλου Αλεξάνδρου 134-136, Tηλ: 2103609695-2103612046, www.tainiothiki.gr
Αίθουσα 1
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 17:30, 19:45, 22:00
Δεσποινίς Τζούλια
Κυρ 12:00
Αίθουσα 2
Να με φωνάζεις με το όνομά σου
Σαβ-Κυρ 21:30
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 17:30
Το σπίτι δίπλα στη θάλασσα
Σαβ-Κυρ 19:30
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital
Λεωφόρος Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, Tηλ: 2102826873-2102825607, www.triaasteria.gr
Αίθουσα 1
Dolby Digital, DTS
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 22:30
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:15
Αίθουσα 2
Dolby Digital, DTS
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 18:15
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:30
Death Wish
Σαβ-Κυρ 20:40, 22:40
ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter
Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, Tηλ: 2108222702-2108215469, Dolby Digital, Surround
Αγκάθι
Σαβ-Κυρ 18:30, 20:15, 22:00

ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

ΑΘΗΝΑ
Σολωμού 18, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106855860 – 6976584717
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 21:50
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 18:15
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 19:50
ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
Λεωφόρος Μαραθώνος 196, Tηλ: 22940-69871, Dolby Digital
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 18:00
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 21:00
ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Γιαννάκη 2, Μαρκόπουλο, Tηλ: 22990-23924, Dolby Surround
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:15
ΜΑΓΙΑ
Αβάντων 83 & Ιατρίδου, Χαλκίδα, Tηλ: 22210-25625, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr, DTS
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 19:45
Winchester: Το σπίτι των φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 22:30
ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ-ΟΝΑΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ DIGITAL
Αγίας Παρασκευής 40, Ανάκασα- Αγ. Ανάργυροι, Tηλ: 2102639208, Dolby Digital
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 18:00
Lady Bird
Σαβ-Κυρ 20:00
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 22:00

ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΟΝΕΙΡΟ
Πειραιώς & Χρυσοστόμου Σμύρνης 84 (απέναντι από FACTORY OUTLET), Tηλ: 2104830330, Dolby Surround
Αόρατη κλωστή
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:15
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 15:30, 17:00, 18:30 / Κυρ 11:30, 15:30, 17:00, 18:30
ΖΕΑ DIGITAL CINEMA
Χαριλάου Τρικούπη 39, Πασαλιμάνι, Πειραιάς, Tηλ: 2104521388, Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 18:00
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 20:10
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:20
Death Wish
Σαβ-Κυρ 22:30
ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, Tηλ: 2104960955, http://cine-paradisos.blogspot.gr
Αίθουσα 1
Dolby Surround, Dolby Digital, Surround
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 20:45
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00, 19:00
Αναχώρηση για Παρίσι 15:17
Σαβ-Κυρ 22:30
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Κυρ 15:00
Αίθουσα 2
Dolby Surround, Dolby Digital, Surround
Μία φανταστική γυναίκα
Σαβ-Κυρ 21:15
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 18:00, 19:30
ΣΙΝΕΑΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Πλατεία Δημαρχείου, Tηλ: 2104225653
Foxtrot
Σαβ-Κυρ 17:50, 22:10
Μαζί ή τίποτα
Σαβ-Κυρ 20:05
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:15
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΟΘΗΚΗ 1 ΟΛΘ
Αποθήκη 1 , Προβλήτα Νο.1, Λιμένος Θεσσαλονίκης, Tηλ: 2310 378404
Αίθουσα 1 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΡΝΕΣ
Dolby Digital
Ευρώπη
Σαβ 15:30
Μια λεπτή ισορροπία
Σαβ 18:00
Σκιές ονείρων
Σαβ 20:15
Η Κούβα και ο οπερατέρ
Σαβ 13:00
Η θρυλική συλλογή Μπρίντον
Σαβ 11:00
Στο σώμα της
Σαβ 22:15
Το ταξίδι του Ορφέα
Σαβ 15:00
Αυτό είναι το παν: Gigi Gorgeous
Κυρ 21:15
Η ελευθερία του διαβόλου
Κυρ 19:30
Ανγκάρ: Η ματωμένη εποχή
Κυρ 15:30
Αρκεί να μην είναι πόρνη
Κυρ 13:45
Αλέν Ντικάς: Αναζητώντας την τέλεια γεύση
Κυρ 17:30
1968 – Η ελπίδα
Κυρ 23:15
Σύγχυση
Κυρ 23:15
Ταραγμένος Ιούνιος
Κυρ 23:15
Αίθουσα 2 ΤΖΩΝ ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ
Dolby Digital
Η ατέλειωτη εποχή
Σαβ 12:30
Άνθρωποι στην έρημη χώρα
Σαβ 22:00
Ναρκαλιευτής
Σαβ 22:00
Η σύναξη
Σαβ 15:00
Πατέρες και γιοι
Σαβ 17:30
Αρκεί να μην είναι πόρνη
Σαβ 20:00
Πολλά παιδιά, μια μαϊμού κι ένα κάστρο
Κυρ 22:30
Ο σπορέας
Κυρ 20:30
Κωστής Παπαγιώργης, ο πιο γλυκός μισάνθρωπος
Κυρ 13:00
Ο τελευταίος κυνηγός μελιού
Κυρ 15:15
Ο καιρός των μελισσών
Κυρ 15:15
Σκόπιμη καταστροφή
Κυρ 18:00
Το σύμπαν του Ζακ Ντεμί
Κυρ 11:00
ΒΑΚΟΥΡΑ
Ιωάννου Μιχαήλ 8, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310 233665, 2310 233669, http://www.thekinematografers.com
Αίθουσα 1
Air Condition, Dolby Digital
Do It Yourself
Σαβ-Κυρ 18:00, 19:45
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 21:30
Coco (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 12:30
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 10:30
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 17:45, 20:00, 22:00
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 10:30
CINE ΤΩΝΙΑ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗ
Αποθήκη Δ, Προβλήτα Νο.1, Λιμένος Θεσσαλονίκης, Dolby Digital
Η φωνή του Αντώνη
Σαβ 12:45
Ο κλεμμένος Ροντέν
Σαβ 21:30
Ορκιστείτε παρακαλώ
Σαβ 23:15
Ex Libris: Η Δημόσια Βιβλιοθήκη της Νέας Υόρκης
Σαβ 15:00
Ο τελευταίος κυνηγός μελιού
Σαβ 19:00
Ο καιρός των μελισσών
Σαβ 19:00
Μέχρι την τελευταία σταγόνα-Ο μυστικός πόλεμος για το νερό στην Ευρώπη
Κυρ 17:30
Μια λεπτή ισορροπία
Κυρ 13:00
Σκιές ονείρων
Κυρ 15:00
Πάρνηθα: 10 χρόνια μετά
Κυρ 17:30
Χωρίς τίτλο
Κυρ 20:00
CINE ΦΡΙΝΤΑ ΛΙΑΠΠΑ
Αποθήκη Δ, Προβλήτα Νο.1, Λιμένος Θεσσαλονίκης, Dolby Digital
Ενας σπόρος για την αλλαγή
Σαβ 20:30 / Κυρ 13:30
ΜΕΤΑ-Στοιχεία για το 2017
Σαβ 18:00 / Κυρ 15:30
Παριστάνοντας τον Θεό
Σαβ 23:00
Ξαδέλφες
Σαβ 13:30
Η μέθοδος
Σαβ 15:30
Πάνω απ" όλα το έργο
Σαβ 15:30
Θεσσαλονίκη 1917: Η φωτιά που γέννησε μια πόλη
Κυρ 18:00
Στην πρωτεύουσα των αστέγων
Κυρ 20:30
Τα κορίτσια της Χρυσής Αυγής
Κυρ 23:00
CINEPLEXX ONE SALONICA
Γιαννιτσών 61 & Κωλέττη 34, Θεσσαλονίκη (εντός του One Salonica Outlet Mall, 2ος όροφος), Tηλ: 2310515351, http://onesalonica.com/entertainment/
Αίθουσα 1
2K, 4K, Air Condition, 3D, Real D 3D, Dolby Digital
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 20:00, 23:00
Αίθουσα 2
Real D 3D, Air Condition, 4K, 2K, 3D, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 14:50, 17:10
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:45
Πενήντα αποχρώσεις του Γκρι: Απελευθέρωση
Σαβ-Κυρ 19:20
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 21:30
Αίθουσα 3
Real D 3D, 4K, Air Condition, 2K, 3D, Dolby Digital
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 13:00, 15:10, 17:00, 19:00
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 20:50, 22:40
Αίθουσα 4
Air Condition, 2K, 3D, 4K, Real D 3D, Dolby Digital
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 19:45, 22:10
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 11:45, 13:45, 15:45, 17:45
Αίθουσα 5
2K, Real D 3D, 4K, 3D, Air Condition, Dolby Digital
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 12:10, 16:40
Winchester: Το σπίτι των φαντασμάτων
Σαβ-Κυρ 23:20
Μαζί τα φάγαμε
Σαβ-Κυρ 19:10, 21:15
Αίθουσα 6
2K, Air Condition, Real D 3D, 3D, 4K, Dolby Digital
Death Wish
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:30
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Αίθουσα 7
3D, Air Condition, 4K, Real D 3D, 2K, Dolby Digital
Jumanji: Καλωσήρθατε στη ζούγκλα
Σαβ-Κυρ 13:30
Black Panther
Σαβ-Κυρ 16:10, 18:45, 21:45
Επιχείρηση μαμά (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 11:30
VILLAGE 11 CINEMAS MEDITERRANEAN COSMOS
11ο χλμ Εθνικής Οδού Θεσσαλονίκης – Μουδανιών, Tηλ: 2310487810, www.villagecinemas.gr
Αίθουσα 1
Air Condition, Dolby Digital, Surround
Πενήντα αποχρώσεις του Γκρι: Απελευθέρωση
Σαβ-Κυρ 20:20, 22:40
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 14:10, 16:10, 18:10 / Κυρ 12:10, 14:10, 16:10, 18:10
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital, Surround, EX
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:15, 15:50
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 18:30
Αναχώρηση για Παρίσι 15:17
Σαβ-Κυρ 21:00
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 23:15
Αίθουσα 3
3D, Air Condition, Dolby Digital, EX, Surround, DTS
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 14:30, 16:30, 18:40 / Κυρ 12:30, 14:30, 16:30, 18:40
Το παιχνίδι του δολοφόνου
Σαβ-Κυρ 20:45, 23:00
Αίθουσα 4
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Death Wish
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30, 23:50
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 13:00, 15:00, 17:00
Αίθουσα 5
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 14:20, 16:20 / Κυρ 12:20, 14:20, 16:20
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 18:20, 21:15, 00:10
Αίθουσα 6-VMAX, Cosmote
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital, EX, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 19:15, 22:20
Αίθουσα 7
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital, Surround, EX
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 13:40
Black Panther
Σαβ-Κυρ 15:50, 18:50, 21:45
Αίθουσα 8
Air Condition, Dolby Digital, Surround, DTS, EX
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 13:30, 15:30, 17:30
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:00, 00:00
Αίθουσα 9-Comfort
Air Condition, Dolby Digital, EX, Surround
Black Panther
Σαβ-Κυρ 22:20
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 15:00, 20:00
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:40
Coco (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 12:15
Αίθουσα 10-Comfort
Air Condition, Dolby Digital, EX, Surround
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 22:50
Death Wish
Σαβ-Κυρ 20:30
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ
Μεγάλου Ανεξάνδρου 57, Εύοσμος, Θεσσαλονικη, Tηλ: 2310202085-2310762400, 3D, Air Condition, DTS
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 15:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:30
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 11:30
Η μορφή του νερού
Κυρ 21:30
Μαζί τα φάγαμε
Κυρ 19:30
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ
Ρηγα Φεραίου 169 & Μεγάρων, Συκιές, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310202085-2310635725, 3D, Air Condition, DTS
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 21:30
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:30 / Κυρ 11:30
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:30
Μαζί τα φάγαμε
Σαβ 19:30
Θαύμα
Κυρ 19:30
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Κυρ 15:30
ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ
Λεωφόρος Βασιλίσσης Όλγας 150, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310834996, https://www.facebook.com/kolossaion, Air Condition, Dolby Digital
Foxtrot
Σαβ 21:20 / Κυρ 21:10, 23:00
Μαζί ή τίποτα
Σαβ 19:30 / Κυρ 19:10
Μία φανταστική γυναίκα
Κυρ 17:20
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ
Φιλικής Εταιρίας και Δημήτρη Μαργαρίτη, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310261727, http://www.thekinematografers.com
Foxtrot
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:00, 22:00
ΟΛΥΜΠΙΟΝ
Πλατεία Αριστοτέλους 10, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310378400, http://www.filmfestival.gr
Αίθουσα 1
Air Condition, DTS, Dolby Digital
Ημερολόγια του Όσλο
Σαβ 19:45
Αλλάζοντας τους κανόνες του παιχνιδιού
Σαβ 13:00
Η άλλη πλευρά των πάντων
Σαβ 17:30
Ανγκάρ: Η ματωμένη εποχή
Σαβ 15:00
Σκόπιμη καταστροφή
Σαβ 22:15
Κλειστό
Κυρ
Αίθουσα 2.ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ
Air Condition, DTS
Το βαλς του Κουρτ Βάλντχαϊμ
Σαβ 17:45
Μίστερ Γκέι Συρία
Σαβ 22:30
Τελόνιους Μονκ: Straight, No Chaser
Σαβ 11:00
Λόγια του ονείρου
Σαβ 13:00
Ω, ανθρωπότητα!
Σαβ 13:00
Ό,τι μας πούνε
Σαβ 15:30 / Κυρ 17:15
Πριν την αποχώρηση
Σαβ 15:30 / Κυρ 17:15
Σύνθεση
Σαβ 15:30 / Κυρ 17:15
Κανίβαλος
Σαβ 20:00
7 πέπλα
Κυρ 22:30
Κόντρα στον άνεμο: Άντι Γκoλντσγουόρθι
Κυρ 13:15
Φαγητό στο χέρι
Κυρ 15:15
Εργάτης του σινεμά
Κυρ 20:00
Παιδιά της τύχης
Κυρ 11:00
ODEON ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Τομπάζη 15 (Εμπορικό Κέντρο «Μακεδονία»), Πυλαία, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 8018017837-2108092690, http://www.stercinemas.gr
Αίθουσα 1
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Οι τρεις πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι
Σαβ-Κυρ 19:00, 21:30
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:00, 17:00 / Κυρ 13:00, 15:00, 17:00
Αίθουσα 2
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Coco (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 17:10 / Κυρ 12:30, 14:50, 17:10
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 19:30, 22:00
Αίθουσα 3
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Black Panther
Σαβ-Κυρ 21:20
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 15:20, 17:20, 19:20 / Κυρ 13:20, 15:20, 17:20, 19:20
Αίθουσα 4
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:30 / Κυρ 13:50, 16:30
Το παιχνίδι του δολοφόνου
Σαβ-Κυρ 18:50, 21:00, 23:10
Αίθουσα 5
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
The Post: Απαγορευμένα μυστικά
Σαβ-Κυρ 19:40
Ταξιδεύοντας με τον εχθρό μου
Σαβ-Κυρ 22:10
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 15:40, 17:40 / Κυρ 13:40, 15:40, 17:40
Αίθουσα 6
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 16:20, 18:20 / Κυρ 12:20, 14:20, 16:20, 18:20
Κάθε μέρα μία άλλη μέρα
Σαβ-Κυρ 20:40
Mom and Dad
Σαβ-Κυρ 23:00
Αίθουσα 7
Air Condition, 3D, Dolby Digital, DTS
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 18:40, 21:40
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 16:40 / Κυρ 12:40, 14:40, 16:40
Αίθουσα 8
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 15:10, 17:30 / Κυρ 12:50, 15:10, 17:30
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 19:50, 22:40
Αίθουσα 9
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Το Γατοξόρκι (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:10 / Κυρ 12:10, 14:10, 16:10
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 18:10, 20:30, 22:50
Αίθουσα 10
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Death Wish
Σαβ-Κυρ 16:00, 18:30, 21:00, 23:30
Αίθουσα 11
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ 16:00, 18:00 / Κυρ 12:00, 14:00, 16:00, 18:00
Death Wish
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:30
ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ
Τσιμισκή 43 και Αριστοτέλους, Tηλ: 2310-290290, www.odeon.gr, www.i-ticket.gr
Αίθουσα 1, Vodafone
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Φερδινάνδος (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:20
Death Wish
Σαβ-Κυρ 18:50, 21:10, 23:30
Αίθουσα 2
Air Condition, Dolby Digital SR, DTS, Dolby Digital, DTS-ES
Πάντινγκτον 2 (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 16:30
Κάθε μέρα μία άλλη μέρα
Σαβ-Κυρ 18:20
Το παιχνίδι του δολοφόνου
Σαβ-Κυρ 20:30, 22:40
Αίθουσα 3
Air Condition, 3D, DTS, Dolby Digital
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 20:00, 23:00
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:10, 18:10
Αίθουσα 4
Air Condition, DTS, Dolby Digital SR
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 16:00
Ο θάνατος του Στάλιν
Σαβ-Κυρ 18:00, 20:15, 22:30
Αίθουσα 5
3D, Air Condition, DTS, Dolby Digital
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:00
Πενήντα αποχρώσεις του Γκρι: Απελευθέρωση
Σαβ-Κυρ 19:00
Το κόκκινο σπουργίτι
Σαβ-Κυρ 21:30
Αίθουσα 6
Air Condition, DTS, Dolby Digital, DTS-ES
Black Panther
Σαβ-Κυρ 19:10, 22:00
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:10
Αίθουσα 7
3D, Air Condition, Dolby Digital, DTS
Ο άνθρωπος των σπηλαίων (μεταγλωττισμένη)
Σαβ-Κυρ 17:50
Death Wish
Σαβ-Κυρ 20:00, 22:20
Αίθουσα 8
Air Condition, Dolby Digital, DTS-ES, Dolby Digital SR, DTS
Η μορφή του νερού
Σαβ-Κυρ 19:30, 22:10
Tad: Το μυστικό του βασιλιά Μίδα (μεταγλωττισμένο)
Σαβ-Κυρ 17:30
ΦΑΡΓΚΑΝΗ
Αγίου Παντελεήμωνος 10, Θεσσαλονίκη, Tηλ: 2310- 960063, http://www.thekinematografers.com, Air Condition
Μαζί ή τίποτα
Σαβ 19:00 / Κυρ 22:00
Lady Bird
Σαβ 17:30 / Κυρ 20:15
Η μεγάλη κακιά αλεπού και άλλες ιστορίες (μεταγλωττισμένο)
Σαβ 16:00
Η πιο σκοτεινή ώρα
Κυρ 18:10